Találatok a Toni Kroos címkére

Találatok száma: 172

NL: megvan a német keret, a Barcelona kapusa nélkül

2018-11-09 12:36:15

Joachim Löw, a német labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya kihirdette a keretét az Oroszország elleni felkészülési és Hollandiával szembeni Nemzetek Ligája-meccsekre.

német labdarúgó-válogatott Toni Kroos Joachim Löw Jerome Boateng

BL, G-csoport: a Real Madrid leiskolázta a Plzent

2018-11-07 22:59:39

A labdarúgó Bajnokok Ligája G jelű csoportjában a címvédő Real Madrid kiütéses, 5–0-s győzelmet aratott a cseh bajnok Viktoria Plzen otthonában. A Plzen elvesztette matematikai esélyét is a nyolcaddöntőbe jutásra, a Real Madrid és a CSZKA Moszkva otthonában 2–1-re győző AS Roma 9 ponttal áll a továbbjutó helyeken.

Toni Kroos Real Madrid Plzen Karim Benzema Gareth Bale G-csoport

Ötcsillagos Real Madrid, Benzema belépett a kétszázasok táborába

2018-11-07 20:50:28

NL: francia fordítás, a németek a Stade de France-ban is kikaptak

2018-10-16 22:45:44

A 2018-as világbajnok Franciaország Antoine Griezmann duplájának köszönhetően fordított és nyert 2–1-re a labdarúgó Nemzetek Ligájában a 2014-es vb-aranyérmes Németország ellen. A németek három mérkőzés után nyeretlenül állnak, és közel kerültek ahhoz, hogy kiessenek az új küzdelemsorozat elitjéből.

Toni Kroos Németország Nemzetek Ligája NL Joachim Löw Franciaország

Griezmann megint duplázott a németek ellen, folytatódott Löwék vesszőfutása

2018-10-16 20:29:56

A 2018-as világbajnok Franciaország Antoine Griezmann duplájának köszönhetően fordított, és nyert 2–1-re a labdarúgó Nemzetek Ligájában a 2014-es vb-aranyérmes Németország ellen. A németek három mérkőzés után nyeretlenül állnak, és közel kerültek ahhoz, hogy kiessenek az új küzdelemsorozat elitjéből.

Németország: Meglepődtem, hogy Löw megtarthatta az állását – Ballack

2018-10-15 09:35:44

Joachim Löw szövetségi kapitány a vb-fiaskó ellenére megtarthatta állását, de továbbra is hullámvölgyben van a német labdarúgó-válogatott, s ez a szakember menesztését vonhatja maga után.

Toni Kroos Németország Michael Ballack Joachim Löw

Man. City: Guardiola elmondta, őt akarja a csapatába!

2018-09-19 16:05:57

A spanyol Don Balón értesülései szerint az angol labdarúgó-bajnokságban szereplő Manchester City menedzsere, Pep Guardiola megkérte a csapat vezetőségét, hogy tegyen meg mindent a Real Madrid-középpályás Toni Kroos megszerzéséért.

spanyol labdarúgás angol labdarúgás Toni Kroos Pep Guardiola

Nationalelf: A testbeszéde alapján nem érdekli, nyer vagy veszít – Kroos

2018-09-06 10:18:00

A német Toni Kroos szerint válogatottbeli csapattársa, Leroy Sané világklasszis lehet, de mindenképpen változtatnia kell a hozzáállásán.

német válogatott német labdarúgás Toni Kroos Real Madrid Pep Guardiola Németország-Franciaország

Németország: Özil rengeteg hülyeséget beszélt, itt nincs rasszizmus – Kroos

2018-08-16 17:42:28

Toni Kroos keményen kritizálta a német válogatottól visszavonuló Mesut Özilt: szerinte nem járt el korrekt módon, mert hülyeségeket hordott össze.

német válogatott Toni Kroos Real Madrid Németország Mesut Özil Arsenal

Németország: ismét Marozsán lett a szezon legjobbja

2018-08-05 17:33:21

Marozsán Dzsenifert választották a 2017–2018-as idény legjobb német női labdarúgójának a Német Sportújságíró-szövetség szavazásán, amelyen a férfiaknál Toni Kroos, az edzőknél pedig Jupp Heynckes örülhetett az elismerésnek.

Toni Kroos Marozsán Dzsenifer Jupp Heynckes

Vb 2018: olvasóinknál a győztes gólt szerző Kroos lett a legjobb

2018-06-24 12:58:44

Miután a németek 2–1-re legyőzték Svédországot a labdarúgó-világbajnokság csoportkörének második fordulójában, arra biztattuk olvasóinkat, hogy értékeljék a címvédő válogatott játékosainak teljesítményét. A szavazást a győztes gólt szerző Toni Kroos nyerte, míg a leggyengébb átlagot a szünetben lecserélt Julian Draxler érte el.

vb 2018 szavazás német válogatott foci vb 2018 Toni Kroos Németország

Vb 2018: hallani kell a dél-koreai kommentátort Kroos góljánál

2018-06-24 12:17:18

Mint ismert, Toni Kroos fantasztikus szabadrúgásgóljával a német válogatott 2–1-re legyőzte Svédországot a világbajnokság csoportkörének második fordulójában. Ezzel a győzelemmel a németek nem csak saját szurkolóikat tették boldoggá…

világbajnokság vb 2018 német válogatott kommentátor kommentár dél-koreai válogatott

Joachim Löw a lovak közé dobta a gyeplőt – és nyert!

2018-06-24 07:41:39

Németország válogatottja a szünetben még vesztésre állt, ám a gyors kiesés veszélyétől fenyegetve a második félidőben fordított, és a 95. percben szerzett Toni Kroos-góllal 2–1-re legyőzte Svédországot a labdarúgó-világbajnokságon. Megpróbáltuk megvilágítani, hogyan. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

vb 2018 svéd válogatott német válogatott foci vb 2018 Toni Kroos Svédország

Vb 2018: Kroost szabadrúgáshoz juttatta, a svéd kommentelők a halálát kívánják

2018-06-24 09:56:23

Németország drámai körülmények között, Toni Kroos fantasztikus góljával nyert Svédország ellen 2–1-re a labdarúgó-világbajnokság F-csoportjában, ezzel életben tartotta továbbjutási esélyeit. A mindent eldöntő gól előtt Jimmy Durmaz követett el szabálytalanságot, amit a svéd kommentelők nagyon nehezen viselnek.

Vb 2018: Kroos góljánál már csak a labda legurítása volt zseniálisabb – videó

2018-06-24 09:04:39

Németország drámai körülmények között, Toni Kroos fantasztikus góljával nyert Svédország ellen 2–1-re a labdarúgó-világbajnokság F-csoportjában, ezzel életben tartotta továbbjutási esélyeit. A mindent eldöntő gól előtt már maga a legurítás is szenzációs húzásnak bizonyult.

Vb 2018: Otthon sokan örültek volna, ha kiesünk – Kroos

2018-06-23 22:44:17

Németország a 95. percben lőtt Toni Kroos-góllal drámai győzelmet (2–1) aratott Svédország felett a labdarúgó-világbajnokság szombati játéknapján. Íme, a főszereplők rövid értékelése!

Vb 2018: Németország bajban volt, de jött a 95. perc…!

2018-06-23 21:23:47

Németország válogatottja a szünetben még vesztésre állt, ám a gyors kiesés veszélyétől fenyegetve a második félidőben fordított, és a 95. percben szerzett Toni Kroos-góllal 2–1-re legyőzte Svédországot a labdarúgó-világbajnokság F-csoportjának szombat esti mérkőzésén.

Vb 2018: Neymar és Özil a leggyengébb – olvasóinknál

2018-06-18 11:54:00

Sem a brazilok, sem a németek számára nem úgy indult a 2018-as labdarúgó-világbajnokság Oroszországban, ahogy azt tervezték. A brazilok csak egy pontot szereztek Svájc ellen, a címvédő Németország pedig vereséggel kezdte a tornát. Olvasóinkat megkértük, értékeljék a két együttes játékosainak teljesítményét. Íme a végeredmény!

vb 2018 foci vb 2018 Toni Kroos Philippe Coutinho Németország Neymar

Tűz nélküli, kényelmes, meglepett csapat: a németek szerint ez nagy vereség volt

2018-06-18 10:21:29

„A futballban sokféle vereség van. Balszerencsés és megérdemelt, nehezen megmagyarázható és rejtélyes. Néha azért kapsz ki, mert egyszerűen rossz napot fogtál ki, néha azért, mert egyértelműen alárendelt szerepet játszottál. És ott vannak a nagy vereségek, amelyek azért nagyok, mert alapvető problémákra mutatnak rá. A német válogatott Mexikótól elszenvedett 1–0-s veresége pont ilyen volt” – kezdi mérkőzés utáni visszatekintését a német futballkulturális magazin 11 Freunde. Visszatekintünk egy meglepő kudarcra.

vb 2018 német válogatott mexikói válogatott foci-vb foci vb 2018 Toni Kroos

Német antirecept: végy hozzá hét világbajnokot, és csinálj a 4–1-ből 0–1-et!

2018-06-18 04:34:58

A világbajnokság eddig legnagyobb meglepetését szolgálva a negyedik napon a mexikói válogatott legyőzte a címvédő Németországot 1–0-ra. A közép-amerikaiak szövetségi kapitánya, Juan Carlos Osorio az első félidőben leiskolázta világbajnok kollégáját, a német csapat pedig válasz nélkül maradt a második játékrészre.

német válogatott mexikói válogatott foci vb 2018 Toni Kroos Sami Khedira Németország