Találatok a Timo Werner címkére

Találatok száma: 17

Megmutatta kedvesét a németek fiatal sztárja – KÉPEK

2018-01-08 11:06:31

Az RB Leipzig vasárnap 2–0-ra legyőzte a Dukla Praha csapatát felkészülési mérkőzésen. Timo Werner, a gárda fiatal támadója nem lépett pályára a találkozón, a VIP-ben azonban először mutatkozott a nyilvánosság előtt kedvesével, Paula Magdalenával.

Timo Werner  RB Leipzig  Paula Magdalena

BL: Werner nem akárhol tűnt fel a szerdai meccs után – kép

2017-12-08 12:54:40

Timo Wernerrel a soraiban szenvedett vereséget az RB Leipzig a Besiktastól szerdán a Bajnokok Ligájában. A lipcseiek fiatal támadója nem akárhol tűnt fel a találkozó után.

Timo Werner  RB Leipzig  Besiktas  Bajnokok Ligája

Felkészülés: a 93. percben egyenlítettek a németek az ősi rivális ellen

2017-11-14 22:50:02

Felkészülési mérkőzésen 2–2-es döntetlent játszott egymással a két ősi ellenfél, a német és a francia labdarúgó-válogatott, a jövő évi világbajnokság két esélyese.

walesi válogatott  uruguayi válogatott  panamai válogatott  osztrák válogatott  német válogatott  francia válogatott

A Bayern nyerte meg az idegek csatáját, kiesett a Leipzig

2017-10-25 16:41:34

A labdarúgó Német Kupában a Bayern München 1–1 után tizenegyesekkel legyőzte idegenben Gulácsi Péter Lipcséjét, ezzel a bajorok jutottak a legjobb 16 csapat közé.

onlive!  közvetítés  Timo Werner  Thiago Alcántara  RB Leipzig  Német Kupa

Leipzig: Werner mégis keretben lesz a Dortmund ellen

2017-10-13 13:57:35

Mint arról korábban beszámoltunk, a Bild információi szerint Timo Werner nem utazott el a Leipzig csapatával Dortmundba. Az ok a nagy hangzavar, amely legutóbb a fiatal játékosnál rosszullétet idézett elő Isztambulban.

Timo Werner  RB Leipzig  Bundesliga

Leipzig: Dortmund is túl hangos, nem utazott el a csapat sztárja!

2017-10-13 08:33:18

A Bild információi szerint Timo Werner, az RB Leipzig gólvágója nem utazott el a csapattal Dortmundba, így biztosan nem lép pályára csapata szombati bajnoki mérkőzésén. A háttérben a BVB túl hangos szurkolói állhatnak...

német foci  Timo Werner  RB Leipzig  Bundesliga  Borussia Dortmund

Werner és társai: bizarr cserék kutyától jegygyűrűig

2017-09-27 16:06:48

Kedd este a Bajnokok Ligájában az RB Leipzig német válogatott támadója, Timo Werner 32 perc után cserét kért, mert nem bírta elviselni a török Besiktas szurkolói által keltett hangzavart. Ennek kapcsán utána néztünk a legkülönlegesebb okokból végrehajtott cseréknek.

minden más foci  csere  Timo Werner

BL: ilyen nincs – nem hiszi el, miért kért cserét Gulácsi csapattársa

2017-09-27 07:52:17

Mint arról beszámoltunk, a Gulácsi Péterrel felálló RB Leipzig idegenben 2–0-ra kikapott a Besiktastól a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában. Az eredménynél is érdekesebb azonban, hogy miért kért cserét már az első félidőben Timo Werner, a lipcseiek német válogatott csatára.

videó  szurkoló  Timo Werner  RB Leipzig  Gulácsi Péter  Besiktas

Világfutball: Asensio a legjobb U21-es, Dembélé dobogón sincs

2017-09-22 14:19:46

A L'Équipe rangsorba állította a legjobb fiatal (1996. január 1-je után született) futballistákat, a lista élére a Real Madrid szélsője, Marco Asensio került.

Timo Werner  Ousmane Dembélé  Marcus Rashford  Marco Asensio  Leroy Sané  L'Équipe

Bundesliga: Gulácsiék örülhettek a döntetlennek a Gladbachhal

2017-09-16 20:29:07

Az RB Leipzig 2–2-es döntetlent játszott otthon a Borussia Mönchengladbachhal a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 4. fordulójában.

Timo Werner  RB Leipzig  Bundesliga  Borussia Mönchengladbach

Bundesliga: „Vinné a Real? Nincs is kivásárlási ára!”

2017-09-12 11:25:29

Az RB Leipzig szeretne szerződést hosszabbítani fiatal labdarúgójával, Timo Wernerrel, így a klub nem foglalkozik a Real Madrid és más topcsapatok állítólagos érdeklődésével.

Timo Werner  Real Madrid  RB Leipzig

Real Madrid: a németek gólvágója iránt érdeklődnek – sajtóhír

2017-09-12 08:49:47

Spanyol médiaértesülés szerint a bajnoki címvédő Real Madrid figyelemmel követi Timo Wernert, a német első osztályú RB Leipzig válogatott labdarúgóját.

spanyol átigazolás  német átigazolás  nemzetközi átigazolás  Timo Werner  Real Madrid  RB Leipzig

Vb 2018: Németország gálázott, de még nincs meg a kijutás

2017-09-04 21:41:54

A német labdarúgó-válogatott 6–0-s győzelmet aratott Norvégia felett a világbajnoki selejtezősorozat európai zónájának C-csoportjában. Észak-Írország legyőzte Csehországot, így a regnáló világbajnok matematikailag még nem jutott ki a 2018-as világbajnokságra.

Mario Gomez  Leon Goretzka  Julian Draxler  Csehország  Észak-Írország  német válogatott

Eurofutball: Donnarumma is a legjobb fiatalok között

2017-02-14 14:07:36

Dele Alli, Renato Sanches, Gianluigi Donnarumma, Christian Pulisic. Mi a közös bennük? A CIES Football Observatory nevű, labdarúgásra szakosodó intézmény jelentése szerint ők a legtapasztaltabb fiatal játékosok a mai futballban.

fiatalok  Timo Werner  Renato Sanches  Julian Brandt  Gianluigi Donnarumma  Dele Alli

Bundesliga: simán nyert az RB Leipzig, Gulácsiék beérték a Bayernt!

2016-11-06 17:27:27

Egy félidő alatt döntésre vitte vasárnap délutáni mérkőzését az RB Leipzig labdarúgócsapata: a Bundesliga-újonc már a 21. percben két góllal, a szünetben hárommal vezetett a Mainz ellen, és 3–1-re győzött. Ezúttal is Gulácsi Péter védte a lipcseiek kapuját. Az RB Leipzig győzelmével pontszámban befogta a listavezető Bayern Münchent, és csak rosszabb gólkülönbséggel szorul a rekordbajnok mögé.

német bajnokság  Timo Werner  RB Leipzig  Mainz  Gulácsi Péter  Bundesliga

Rummenigge halad a korral, Klopp régi kedvencet és új Eusébiót hív

2014-08-06 16:16:52

Nem is rendes nyár az, ahol nem csapnak bősz költekezést a szerencsésebb országok labdarúgócsapatai, ezért aztán idén is lelkesen dalolva vállalkoztunk arra, hogy rendet vágjunk a transzferőrületben, ösvényt mutassunk az euródzsungelben, gatyába rázzuk a pletykahadsereget. Egyhetes pihenő után folytatódik a nyári transzfersorozat, amelyben a német klubfutball elmúlt két hetének történéseiből csemegézünk.

transzfersorozat  német átigazolás  német labdarúgás  nemzetközi átigazolás  Timo Werner  Pepe Reina

A stuttgarti „csikócsapat” a 93. percben bukott el a Bayern ellen

2014-01-29 18:41:49

A német labdarúgó-bajnokságban a VfB Stuttgart a Bayern Münchent fogadta a 17. fordulóból elhalasztott mérkőzésen, és a címvédő hátrányból fordítva, 93. percben lőtt góllal nyert 2–1-re. A stuttgarti fiatalok megnehezítették a müncheniek dolgát, a meccs nagy részében egyenrangú ellenfelek voltak, ám Claudio Pizarro fejese és Thiago Alcantara gyönyörű „féllollója” a Bayernt juttatta három ponthoz. A bajorok 13 pontra növelték az előnyüket a táblázaton az üldöző Leverkusennel szemben.

német foci  Vedad Ibisevic  Timo Werner  Thiago Alcántara  Stuttgart  Claudio Pizarro