Férfi kézi: kiakadtak a korábbi veszprémire, már nem „legenda”

A THW Kiel férfi kézilabdacsapata „törölte” Christian Zeitzet a klub legendái közül.

kézilabda átigazolás férfi kézilabda THW Kiel Christian Zeitz

Férfi kézi BL: a Veszprémet kiejtő Skjern hattal kapott ki

2018-04-22 18:57:04

A címvédő Vardar Szkopje idegenben 29–28-ra legyőzte a Kielt a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén. A Veszprémet búcsúztató Skjern hatgólos vereséget (33–27) szenvedett a Nantes-tól.

férfi kézilabda BL férfi kézilabda férfi kézi BL Vardar Szkopje THW Kiel

Férfi kézi BL: a Szeged győzött a visszavágón, de a Kiel örülhet

2018-04-01 18:36:57

A Mol-Pick Szeged hazai pályán 28–27-re nyert a Kiel ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében, de összesítésben hat góllal a német csapat volt a jobb. A Kiel a Vardar Szkopjéval találkozik a negyeddöntőben, magyar csapat már nincs versenyben.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézilabda férfi kézi BL THW Kiel Mol-Pick Szeged

Győzött a Szeged, ám nem lesz magyar klub a BL negyeddöntőjében

2018-04-01 16:38:15

Nem lesz magyar csapat a legjobb nyolc között a férfi kézilabda Bajnokok Ligája 2017–2018-as kiírásában. A Veszprém szombati kiesése után vasárnap a Mol-Pick Szegednek kellett volna bravúros fordítást bemutatnia a német THW Kiel ellen, de erre esély sem volt. A Szeged 28–27-re megnyerte a mérkőzést, ám a Kiel továbbjutását egy percig sem fenyegette veszély.

Férfi kézi BL: „Ha hiszünk benne, akkor meg tudjuk csinálni”

2018-03-30 13:36:14

Nehéz helyzetből várja a vasárnapi visszavágót a Mol-Pick Szeged férfi kézilabdacsapata, amely 29–22-es vereséget szenvedett a Kiel otthonában a Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe jutásért rendezett mérkőzésen.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézi BL THW Kiel Mol-Pick Szeged Kiel Bánhidi Bence

Férfi kézi BL: elfáradt a végére a Szeged, vereség Kielben

2018-03-21 20:26:22

A Mol-Pick Szeged hétgólos vereséget szenvedett a THW Kiel vendégeként a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. A visszavágót április elsején rendezik, és hatalmas bravúr kellene a Tisza-partiaktól a továbbjutáshoz.

férfi kézi BL THW Kiel Mol-Pick Szeged

Szünet után összeomlás, a Szeged 7 góllal kapott ki Kielben

2018-03-21 18:46:05

A Mol-Pick Szeged hétgólos, 29–22-es vereséget szenvedett a THW Kiel vendégeként a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. A visszavágót április elsején rendezik, és hatalmas bravúr kellene a Tisza-partiaktól a továbbjutáshoz.

nyolcaddöntő kézilabda férfi kézilabda BL férfi kézilabda férfi kézi BL THW Kiel

Betörni a vad zebrát – Kielben játszik BL-meccset a Szeged

2018-03-21 08:51:57

A szegedi férfi kézilabdázók bizakodnak, hogy sikerélménnyel térnek haza a Kiel elleni szerdai Bajnokok Ligája-mérkőzésről, hiszen remek formában vannak, míg ellenfelük játéka hullámzó.

férfi kézilabda BL THW Kiel Szeged kézilabda Mol-Pick Szeged Juan Carlos Pastor Balogh Zsolt

Férfi kézi: Jícha nyártól visszatér a Kielhez – hivatalos

2018-03-16 14:50:41

A német élvonalbeli THW Kiel kézilabdacsapata hivatalos honlapján erősítette meg a korábbi sajtóhíreket: Filip Jícha a nyártól csatlakozik az edzői stábhoz.

THW Kiel Filip Jícha

Férfi kézi BL: az EHF a Bundesligát hibáztatja az időpont-mizéria miatt

2018-03-09 13:25:47

Már az Európa Kézilabda-szövetség is kínosnak érzi a kialakult helyzetet, ezért kommünikében próbálja eloszlatni a félreértéseket és helyretenné a téves információkat a THW Kiel és a Rhein-Neckar Löwen Bajnokok Ligája-nyolcaddöntőivel kapcsolatban.

kézilabda Bundesliga férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézi BL THW Kiel Rhein-Neckar Löwen

Férfi kézi BL: a Szeged riválisa engedett; a Löwen B-csapattal játszik

2018-03-08 14:33:22

A pályaválasztói jog felcserélésével sikerült megoldani az előző napokban kialakult, időpont körüli mizériát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjét érintően, így a Szeged fogadhatja otthon a Kielt a párharc visszavágóján. Az első mérkőzésere március 21-én kerül sor Kielben. A Löwen nem engedett az EHF-nek, így egy napon két meccset kell játszania, Kielcébe a második csapatával utazik.

férfi kézi BL THW Kiel Rhein-Neckar Löwen Mol-Pick Szeged Kielce EHF

Férfi kézi BL: az EHF sarokba szorítja a német klubokat

2018-03-07 12:35:12

A Szeged és a Kielce sem egyezett bele, hogy hét közben fogadja német ellenfelét a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén, így továbbra is fennáll a lehetősége annak, hogy március végén a Kiel és a Löwen az egymás elleni szombati bajnokijuk után vasárnap lép pályára a BL-ben – vagy szombaton.

Kézilabda: retteghet a duplázástól a Löwen és a Kiel

2018-03-06 17:12:32

Nem véletlenül kérték korábban többször is a német klubok, hogy az Európai Kézilabda-szövetség alakítsa át a Bajnokok Ligája rendszerét: a szezonban már másodszor fordulhat elő, hogy a Rhein-Neckar Löwennek a hétvége mindkét napján pályára kell lépnie.

férfi kézilabda BL férfi kézi BL THW Kiel Rhein-Neckar Löwen Kiel

Férfi kézi: szerződtette a Veszprém az olimpiai bajnok klasszist

2018-02-28 07:20:39

A korábbi híreknek megfelelően René Toft Hansen, a német THW Kiel 33 éves olimpiai és Európa-bajnok beállója a nyártól a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapatában folytatja pályafutását.

kézilabda átigazolás férfi kézilabda Telekom Veszprém THW Kiel René Toft Hansen

Férfi kézi: olimpiai bajnok beállóval erősíthet a Veszprém – sajtóhír

2018-02-27 20:29:57

A dán Tv2 információja szerint a német THW Kiel 33 éves olimpiai- és Európa-bajnok beállója, René Toft Hansen a nyártól a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapatában folytatja pályafutását.

Férfi kézi: a Kiel felfüggesztette a korábbi veszprémit

2018-02-17 12:23:10

A THW Kiel határozatlan ideig felfüggesztette Christian Zeitz játékjogát. A 2007-ben világbajnok német talán nem is játszik többé a kézilabdacsapatban.

Férfi kézi BL: a Veszprém nem szerzett pontot Kielben

2018-02-07 21:02:41

A Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapata 22–20-ra kikapott Kielben a Bajnokok Ligája B-csoportjának 11. fordulójában.

kézilabda férfi kézilabda BL Telekom Veszprém THW Kiel Kiel

Kétgólos vereséget szenvedett a Veszprém a Kiel otthonában

2018-02-07 18:45:03

Két hónap szünet után szerda este vereséggel folytatta szereplését a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, miután a német THW Kiel otthonában 22–20-ra kikapott a Telekom Veszprém.

férfi kézilabda BL férfi kézilabda férfi kézi BL Telekom Veszprém THW Kiel

Férfi kézi BL: Nem foglalkozunk a Kiel problémáival – Vranjes

2018-02-07 12:01:20

A Veszprém és a Kiel egyaránt sok pontot szórt el az ősszel a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, szerdán egymással csapnak össze Németországban.

férfi kézilabda BL férfi kézi BL Telekom Veszprém THW Kiel

Férfi kézi: sok a sérült az Eb miatt, nagyon dühösek a Kielnél

2018-02-06 10:16:34

A januári Európa-bajnokság után több játékos is sérülten tért vissza a THW Kiel kézilabdacsapatához. Alfred Gíslason vezetőedzőnek a legnagyobb fejfájást a csapatkapitány Domagoj Duvnjak problémája okozza: a csapatkapitány még két hétig nem lesz bevethető.