Találatok a Tennys Sandgren címkére

Találatok száma: 9

Tenisz: az első körben kiesett az Australian Open negyeddöntőse

2020-02-11 08:24:24

Az Australian Openen negyeddöntős Tennys Sandgren már a nyitó körben búcsúzott a New Yorkban zajló kemény pályás férfi tenisztornán. Az amerikai játékos honfitársától, Steve Johnsontól kapott ki három játszmában.

tenisz Tennys Sandgren Steve Johnson Casper Ruud

Aus. Open: Djokovics remekelt, Federerrel elődöntőzhet

2020-01-28 07:11:39

A svájci Roger Federer hatalmas feltámadás után bejutott az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság elődöntőjébe, miután a negyeddöntőben öt játszmában (6:3, 2:6, 2:6, 7:6, 6:3) legyőzte az amerikai Tennys Sandgrent. Federer után a szerb Novak Djokovics is bejutott a legjobb négy közé – a 2. kiemelt 6:4, 6:3, 7:6-ra verte Milos Raonicot.

tenisz Tennys Sandgren Sofia Kenin Roger Federer Australian Open Ashleigh Barty

Wimbledon: Robbanhatna itt egy bomba – Fucsovics legyőzője

2019-07-07 12:02:38

A világranglista 10. helyén álló Fabio Fognini szombaton a harmadik körben búcsúzott a wimbledoni teniszbajnokság férfiversenyétől. A Fucsovics Mártont csütörtökön legyőző játékos három szettben kapott ki amerikai ellenfelétől, a meccs közben pedig már minden bizonnyal érezte, ez nem az ő napja…

tenisz Wimbledon 2019 Wimbledon Tennys Sandgren Fabio Fognini

Tenisz: először nyert tornát a tavalyi Aus. Open-negyeddöntős

2019-01-12 10:30:05

Megszerezte első tornagyőzelmét az ATP Touron az amerikai Tennys Sandgren, aki az Australian Opent felvezető aucklandi kemény pályás viadal döntőjében 79 perc alatt, két játszmában (6:4, 6:2) legyőzte a brit Cameron Norrie-t.

tenisz Tennys Sandgren Sofia Kenin Petra Kvitová Alex De Minaur

Az Aus. Open újonca egy csapásra ismert lett, persze ilyen névvel…

2018-01-25 11:51:22

Eddig lófarkas volt és kamionosbajuszt viselt, az édesanyja miatta törte a bordáját, és már nevezték szélsőjobbosnak is, mégis a teniszteljesítménye a legfontosabb az Australian Openen újoncként negyeddöntőbe jutó, jó nevű Tennys Sandgrennek.

tenisz Tennys Sandgren Itt van Amerika! Australian Open

Aus. Open: Federer túlélte az első szettet, utána nem volt kérdés

2018-01-24 11:52:52

Az ötszörös bajnok Roger Federer három játszmában (7:6, 6:3, 6:4) megverte a cseh Tomás Berdychet az ausztrál nyílt teniszbajnokság negyeddöntőjében. A svájci kiválóság az elődöntőben az Alexander Zverevet és Novak Djokovicsot is kiejtő dél-koreai Csung Hjonnal találkozik, aki a legjobb nyolc között az amerikai Tennys Sandgrent búcsúztatta szintén három szettben. A nőknél a felső ágon a világelső román Simona Halep és a 2016-os győztes német Angelique Kerber vívja az elődöntőt.

tenisz Tomás Berdych Tennys Sandgren Simona Halep Roger Federer Madison Keys

Aus. Open: Csung Hjon már elődöntős, Federer következhet

2018-01-24 09:33:11

Az Alexander Zverevet és Novak Djokovicsot is kiejtő dél-koreai Csung Hjon 6:4, 7:6, 6:3-ra megverte az amerikai Tennys Sandgrent az ausztrál nyílt teniszbajnokság negyeddöntőjében. A tavalyi U21-es világbajnokság győztese a legjobb négy között Tomás Berdychhel vagy Roger Federerrel találkozik. A nőknél a felső ágon a világelső román Simona Halep és a 2016-os győztes német Angelique Kerber vívja az elődöntőt.

tenisz Tennys Sandgren Simona Halep Madison Keys Karolína Plísková Csung Hjon

Aus. Open: micsoda tenisz – Djokovics és Thiem is kiesett!

2018-01-22 12:47:32

A hatszoros győztes Novak Djokovics és a világranglistán ötödik Dominic Thiem is kiesett az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság nyolcaddöntőjében! A szerb klasszist a dél-koreai Csung Hjon búcsúztatta három játszmában, míg az osztrákot az amerikai Tennys Sandgren verte meg öt szettben.

tenisz Tennys Sandgren Roger Federer Novak Djokovics Dominic Thiem Csung Hjon

Aus. Open: Federer továbbment, Wawrinka meglepetésre kiesett

2018-01-18 12:08:40

A kilencedik helyen kiemelt Stan Wawrinka óriási meglepetésre a második fordulóban kiesett az ausztrál nemzetközi teniszbajnokságon (Australian Open). A második helyen kiemelt Roger Federer viszont nem izzadt meg, s három szettben legyőzte német ellenfelét.