Találatok a tenisz ob címkére

Találatok száma: 12

Tenisz ob: Makk Péter a bajnok a férfiaknál

2019-09-22 14:24:58

A férfi teniszezőknél Makk Péter nyerte vasárnap az országos bajnokságot, ezzel elhódította a Gulyás Istvánról elnevezett vándordíjat.

tenisz ob tenisz Makk Péter

Tenisz ob: nem a Nagyok napja – Valkusz és Jani sikere

2018-09-23 15:40:48

Valkusz Máté és Jani Réka nyerték a tenisz országos bajnokság egyéni küzdelmeit.

tenisz ob tenisz Valkusz Máté Nagy Péter Nagy Adrienn Jani Réka

Tenisz ob: Valkusz pályafutása első bajnoki címét nyerte meg

2018-02-16 15:56:59

A férfiaknál Valkusz Máté nyerte meg a BOK Sportcsarnokban megrendezett HE-DO fedett pályás tenisz országos bajnokságot.

tenisz ob Valkusz Máté Balla Péter

Tenisz ob: a „necces” adogatás is érvényes lesz

2017-12-21 11:03:02

Kísérletképpen tanácsot adhat edzője a játékosnak jövőre a fedett pályás tenisz országos bajnokságon, ahol a „necces" adogatás is érvényes lesz.

tenisz ob

Tenisz: Piros Zsombor és Bondár Anna nyerte a ob-t

2017-10-01 17:21:00

Piros Zsombor és Bondár Anna nyerte meg vasárnap a Székesfehérváron rendezett tenisz országos bajnokságot.

tenisz ob Piros Zsombor Bondár Anna

Tenisz: Balázs Attila és Bukta Ágnes nyerte az ob-t

2016-08-21 15:45:18

A férfiaknál Balázs Attila, a nőknél pedig Bukta Ágnes nyerte meg a Győrben rendezett tenisz országos bajnokságot.

tenisz ob tenisz Bukta Ágnes Balázs Attila

Tenisz: Nagy Péter megvédte címét az országos bajnokságon

2015-08-17 13:57:45

A címvédő Nagy Péter nyerte meg a 4.5 millió forint összdíjazású tenisz országos bajnokság férfi versenyét, miután a hétfői döntőben legyőzte Tóth Csongort.

tenisz ob tenisz Tóth Csongor Stollár Fanny Nagy Péter Gálfi Dalma

Tenisz: a Wimbledonban győztes Gálfi Dalma első sikere az ob-n

2015-08-16 18:03:16

Gálfi Dalma nyerte meg a 4.5 millió forint összdíjazású tenisz országos bajnokság női versenyét, a vasárnapi döntőben Fekete Lilit győzte le.

tenisz ob tenisz Gálfi Dalma

Tenisz: Noszály Sándor egy játékot nyert az ob első körében

2015-08-13 21:20:49

Szabadkártyásként a 43 éves Noszály Sándor is elindult a tenisz ob-n, ám a világranglista korábbi 95. helyezettje az első körben a hatodik kiemelt Balázs Attilába botlott, aki csak egy játékot engedett neki. A nőknél csak kiemelt jutott negyeddöntőbe a hazai szövetség tájékoztatása szerint.

tenisz ob tenisz Noszály Sándor Balázs Attila

Tenisz ob: Balázs Attila 6:0, 6:1-es sikerrel kezdett

2013-09-18 20:46:50

Nem született nagyobb meglepetés az országos teniszbajnokság szerdai nyitó fordulójában.

tenisz ob tenisz Balázs Attila

Tenisz ob: Balázs Attila és Németh Virág diadala Pécsett

2010-09-25 19:26:37

A férfiaknál Balázs Attila, míg a nőknél Németh Virág nyerte meg szombaton a tenisz egyéni országos bajnokságot, amelyet Pécsen rendeztek meg.