Találatok a Tenerife címkére

Találatok száma: 16

Király-kupa: a Bilbaót álomnyaralás helyett túlórával várta Tenerife

2020-01-28 22:37:33

Iago Herrerín kiállítása miatt már a 2. percben emberhátrányba került a Bilbao, amely ellen még egy (majd a ráadásban még egy) tizenegyest is befújtak, végül a 2–2-es rendes játékidő és a kétszer tizenöt perc hosszabbításban kialakult 3–3 után a szétlövésben jutott tovább a baszk csapat.

spanyol labdarúgás Tenerife Spanyol Kupa Király-kupa Athletic Bilbao

Férfi kosár: Hangáék a Baskonia legyőzésével elődöntősök

2018-02-16 23:42:30

Hanga Ádám csapata, az FC Barcelona 94–90-re legyőzte a Baskoniát a Király-kupa negyeddöntőjében, ezzel bejutott az első számú spanyol kosárlabda kupasorozat szombati elődöntőjébe, amelyben a Gran Canariával találkozik.

spanyol kosárlabda kosárlabda Tenerife Király-kupa Hanga Ádám Baskonia

Férfi kosár: Hangáék újra nyertek, Allenék kikaptak

2018-01-28 18:17:49

A spanyol élvonalbeli férfi kosárlabda-bajnokság 18. fordulójában Hanga Ádám csapata, a Barcelona két bajnoki vereség után 91–79-re legyőzte a Joventut Badalonát, míg Allen Rosco Teneriféje a Murcia otthonában 74–72-re elbukott.

spanyol kosárlabda kosárlabda Tenerife Hanga Ádám Barcelona kosárlabda Allen Rosco

Király-kupa: (ex)barcások repítették az Alavést; elmaradt a Villarreal-blama

2017-11-30 21:28:19

A spanyol labdarúgó Király-kupa 4. fordulójának visszavágóján az Alavés a Barcelonától kölcsönvett Munir El Haddadi duplájával, valamint a katalánoknál korábban szintén futballozó Bojan Krkic góljával 3–0-ra legyőzte a Getafét, így 4–0-s összesítéssel továbbjutott a legjobb 16 közé.

Villarreal Tenerife Ponferradina Király-kupa Getafe Espanyol

NBA: így szerepelt a magyar kosaras a nyári ligában – áttekintés

2017-07-17 16:40:38

Mint beszámoltunk róla, az Európa-bajnokságra készülő magyar kosárlabda-válogatott bő keretének tagja, Allen Rosco a Boston Celticsszel részt vett az NBA nyári ligájában. Ugyan a 24 éves játékos kitett magáért, úgy néz ki, az amerikai csúcsbajnokság egyelőre álom marad.

magyar kosárlabda-válogatott Tenerife NBA Boston Celtics Allen Rosco

FTC: spanyol élvonalbeli középpályás a kiszemelt – sajtóhír

2017-07-08 12:30:16

A spanyol laopinioncoruna.es szerint a labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencváros is érdeklődik a Deportivo La Coruna védekező középpályása, Álex Bergantinos iránt.

Álex Bergantinos spanyol átigazolás nemzetközi átigazolás magyar átigazolás Tenerife Sporting Gijón

La Liga: exliverpooli duplázó, megvan a harmadik feljutó

2017-06-24 23:19:48

A Getafe az idegenben elszenvedett egygólos vereség után hazai pályán 3–1-re legyőzte a Tenerifét a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságba jutásért rendezett rájátszás döntőjének visszavágóján, így egy év szünet után azonnal visszakapaszkodott a La Ligába.

spanyol labdarúgás spanyol foci Tenerife Getafe Dani Pacheco

La Liga: naná, hogy a döntőben szerezte meg az első gólját

2017-06-21 23:35:57

A Tenerife hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Getafét a spanyol élvonalbeli bajnokságba jutásért zajló rájátszás döntőjének első mérkőzésén.

spanyol foci Tenerife Spanyolország La Liga Jorge Sáenz Getafe

La Liga: e két csapat küzd meg az utolsó feljutó helyért

2017-06-18 23:58:50

A Getafe és a Tenerife vívja a feljutásért folyó rájátszás döntőjét a spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban. A madridi csapat az Huescát, míg a „szigetlakók” a Cádizt búcsúztatták az elődöntőben.

spanyol foci Tenerife Spanyolország Segunda División La Liga Getafe

Videó: elképesztő - Roberto Carlos híres gólját másolták

2014-05-09 09:47:53

Parádés gólt szerzett Fernando Guerrero, az ecuadori labdarúgó-bajnokságban lejátszott Independiente del Valle–LDU Loja (4–0) mérkőzésen. A találkozó 4. percében Guerrero az alapvonaltól egy méterre, a szögletzászlóhoz közel járt, amikor kapura lőtt. A labda a meglepett kapus felett a hálóba szállt. Annak idején Roberto Carlos szerzett hasonló gólt a Real Madrid színeiben a Tenerife ellen.

videó Tenerife Roberto Carlos Real Madrid Fernando Guerrero Ecuador

Videoton: a Tenerife is vinné a távozó védőt - sajtóhír

2013-07-15 18:31:27

A Marca értesülései szerint a spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokságba feljutó Tenerife is szeretné megszerezni a nyáron a Videotontól távozó Héctor Sánchezt.

nemzetközi átigazolás magyar átigazolás Videoton Tenerife Héctor Sánchez

Mallorca: a Tenerifét és a Deport már feljuttatta az új edző

2013-06-10 17:01:31

José Luis Oltrát nevezték ki a spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokságba kiesett Mallorca vezetőedzőjének. A 44 esztendős szakember Gregorio Manzanót váltja a kispadon, akinek a mögöttünk hagyott szezon végén járt le a szerződése.

Tenerife Mallorca José Luis Oltra Gregorio Manzano Deportivo

Primera División: a Sevilla elleni győzelemmel menekül a Valladolid

2010-04-13 21:57:39

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Primera División) hétközi, 32. fordulójában két olyan együttes is győzni tudott, amely még a most megszerzett három ponttal is kieső helyen áll, bár helyzete most némiképp kedvezőbbnek tűnik.

labdarúgás Villarreal Valladolid Tenerife Sporting Gijón Sevilla

Primera División: ritka tenerifei bravúr - pont idegenből

2010-03-27 21:18:26

Továbbra is a Tenerife a spanyol labdarúgó-bajnokság egyetlen olyan csapata, amely még nem nyert vendégként ebben a szezonban, ám a Málagában megszerzett egy pont még jól jöhet a bennmaradásért vívott harcban.