Találatok a Tata címkére

Találatok száma: 14

Torna: a magyar csapat alulmaradt a lengyelekkel szemben Tatán

2019-06-20 15:11:51

A junior torna-világbajnokságra készülő magyar fiúk Tatán találkoztak a lengyel válogatottal, ahol minimális különbséggel ugyan, de elbukták a versenyt mieink.

torna junior torna-vb Tata Győr

Férfi kézi MK: a Balmazújváros és a Győr továbbjutott

2015-10-07 22:44:04

A Balmazújváros az Ózd, a SZESE Győr a Tata vendégeként nyert, és ezzel bejutott a férfi kézilabda Magyar Kupa 3. fordulójába.

Ózd kézilabda férfi kézilabda MK Tata SZESE Győr Balmazújváros kézilabda

Kézilabda: multifunkcionális sportcsarnok épül Tatán

2014-10-14 18:28:50

Csaknem 500 néző befogadására alkalmas multifunkcionális sportcsarnok épül Tatán.

sportcsarnok röplabda kézilabda Tata

Magyar Kupa: kilencet vágott emberhátrányban a Salgótarján

2014-08-10 20:04:58

A labdarúgó Magyar Kupa vasárnapi játéknapjának leginkább gólzáporos mérkőzését Tatán játszották, ahol a megyei I-es helyi csapat az NB III-as Salgótarjánt fogadta, és a vendégek annak ellenére kiütéses győzelmet arattak, hogy a játékvezető a 13. percben kiállította kapusukat, Vadon Dávidot.

Tata Salgótarján Magyar Kupa Magyar Kupa Kaposvári Rákóczi Győrszemere

Hétvégi Futballsokk - Magyar Labdarúgás Így Szeretlek

2014-02-24 17:02:52

Borisz jegyzete Pénteken szakmai napot tartottak Tatán az edzőtáborban. Már hagyománnyá vált, hogy a Komárom-Esztergom Megyei sportigazgatóság...

Tata labdarúgás mlsz

Öttusa: Tatán készül az idényre a magyar válogatott

2012-11-18 08:26:07

Hétfőtől három héten át Tatán „alapoznak" a következő idényre készülő öttusa-válogatott tagjai.

öttusa magyar válogatott Tata

Férfi kézilabda: balatonfüredi siker a Tata otthonában

2008-03-07 00:00:32

A kézilabda férfi NB I-ben a Balanfüred 28-25-re verte a Tatát a 9-16. helyért lejátszott találkozón.

Tata férfi kézilabda NB I

Kézilabda, Budapest Bank férfiliga: nyert a Nyíregyháza

2008-02-23 00:00:40

Öt góllal nyert hazai pályán a Nyíregyháza férfi kézilabdacsapata a Tata ellen a Budapest Bank liga, a férfi élvonalbeli kézilabda-bajnokság alsóházi rájátszásának negyedik fordulójában. A hazaiak legjobbja Farkas volt, aki tizenegy gólt szerzett.

Budapest Bank férfiliga

Ókori sportoló oszlopa állít emléket Tata olimpikonjainak

2009-01-09 10:47:20

A tatai edzőtáborban emlékoszloppal és a célszalagot átszakító ókori atléta alakjával szeretnék megidézni az itt felkészült magyar olimpikonok nevét és szellemét.

olimpia Tata

Férfi kézilabda NB I: hazai pályán győzött a Komló a Tata ellen

2007-12-01 00:00:08

Magabiztos győzelmet aratott a Komlói BSK együttese a Tatai HAC ellen a férfi kézilabda NB I-ben. Farkas József együttese tizenkét gól különséggel győzte le a vendégeket.

Komló Tata

Férfi kézilabda NB I: 28 gól különbséggel nyert Tatán az MKB

2007-11-07 00:00:11

Nem tudott komoly ellenállást kifejteni a Tatai Honvéd Atlétikai Club férfi kézilabdacsapata a 15-szörös bajnok, Bajnokok Ligája-résztvevő, 2007-es ezüstérmes MKB Veszprémmel szemben a férfi kézilabda NB I 10. fordulójában, a B csoportban. A vendégek 19-6-os félidő után 43-15-ös győzelmet arattak.

Telekom Veszprém férfi NB I

Fábiánné adott egy újabb, egyben utolsó lehetőséget Janicsnak

Fábiánné Rozsnyói Katalin adott egy utolsó lehetőséget Janics Natasának arra, hogy újra a kiváló edzőnőnél készülhessen a pekingi ötkarikás játékokra. A kétszeres olimpiai bajnoknak hétfőn 10 órakor kell megjelennie, és elutaznia a csapattal az edzőtáborba. Ha viszont ezt nem teszi meg, a sikeredző akkor sem gördít akadályt az elé, hogy egy hajóba üljön Kovács Katalinnal. Fábiánné ugyanakkor majdnem biztos abban, hogy Janics nem tér vissza az ő csoportjába.

Janics Natasa Fábiánné Rozsnyói Katalin Tata

Kézilabda, Budapest Bank liga: nyert a Békés és a Balatoni KC

2007-10-13 00:00:18

Az élvonalbeli férfi kézilabda-bajnokság, a Budapest Bank liga alapszakaszában, a B csoport hatodik fordulójában Komlón nyert két góllal az Erste Békés együttese, míg a Balatoni KC kilenc góllal bizonyult jobbnak hazai pályán a Tata csapatánál.

Komló Budapest Bank liga

Golf: Tatán zárul a felnőttek országos versenysorozata

Utolsó fordulójához érkezett a Magyar Golf-szövetség felnőtt korosztályú golfjátékosainak meghirdetett versenysorozata. Az utolsó megmérettetés október hatodikán, a tatai Old Lake Golf Clubban lesz, ahol az egyéni kiértékelések mellett összesített csapat eredményt is hirdetnek. A verseny névadó szponzora az Accenture, a Magyar Golf Szövetség Arany fokozatú támogatója