Találatok a Tampa Bay Lightning címkére

Találatok száma: 181

NHL: a Tampa Bay 12 gólos meccsen ütötte ki a New York Rangerst

2019-11-15 07:39:23

A Tampa Bay Lightning kilenc gólt szerezve nyert a vendég New York Rangers ellen az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) csütörtöki játéknapján.

jégkorong Tampa Bay Lightning New York Rangers NHL

NHL: tizenhárom gólos meccset nyert meg a Tampa Bay

2019-10-31 07:42:01

A Tampa Bay Lightning 6–6-os rendes játékidő után, hosszabbításban szerzett góllal nyert a sereghajtó New Jersey Devils otthonában az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) szerdai játéknapján.

Tampa Bay Lightning NHL

NHL: a Tampa Bay utolsó perces góllal verte meg Crosbyékat

2019-10-24 07:52:23

A Tampa Bay Lightning 57 másodperccel a rendes játékidő vége előtt Victor Hedman révén emberelőnyből szerezte meg a győztes gólt a vendég Pittsburgh Penguins ellen (3–2) az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) szerdai játéknapján.

Tampa Bay Lightning Pittsburgh Penguins Ottawa Senators NHL Detroit Red Wings

NHL: négyet ütött a Detroit csatára; ismét nyert a Carolina

2019-10-07 09:22:10

A Carolina Hurricanes hosszabbításban legyőzte a vendég Tampa Bay Lightninget az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL), így három meccs után hibátlan mérleggel áll.

Tampa Bay Lightning NHL Detroit Red Wings Carolina Hurricanes Anthony Mantha

NHL: hosszú időre magához láncolta kapusát a Tampa Bay

2019-07-29 20:20:12

Nyolcéves, 76 millió dolláros (22.3 milliárd forintos) szerződést kötött kapusával, az orosz Andrej Vasziljevszkijjel az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Tampa Bay Lightning.

NHL: Kucserov az idény legértékesebb játékosa

2019-06-20 10:12:33

Az orosz Nyikita Kucserovot választották meg az észak-amerikai jégkorongbajnokság (NHL) legértékesebb játékosának (MVP).

Tampa Bay Lightning Nyikita Kucserov NHL

NHL: itt is, ott is 0–4 – a Tampa Bayt és a Pittsburghöt is kisöpörték

2019-04-17 07:01:36

A Columbus Blue Jackets az alapszakaszgyőztes Tampa Bay Lightningot, míg a New York Islanders a Pittsburgh Penguinst búcsúztatta 4–0-s összesítéssel az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) főcsoport-negyeddöntőjében.

Tampa Bay Lightning Pittsburgh Penguins New York Islanders NHL Columbus Blue Jackets

NHL: a bajban levő Tampa Bay legjobbját is elveszítette

2019-04-14 12:55:21

Az alapszakaszgyőztesként az NHL rájátszását két vereséggel kezdő Tampa Bay kénytelen nélkülözni a Columbus Blue Jackets elleni párharc következő mérkőzésén legjobbját, az eltiltással büntetett Nyikita Kucserovot.

jégkorong Tampa Bay Lightning Nyikita Kucserov NHL Columbus Blue Jackets

NHL: bajban a Tampa Bay, elveszítheti Kucserovot is

2019-04-13 07:00:44

A Columbus Blue Jackets a második mérkőzését is megnyerte az alapszakaszgyőztes Tampa Bay Lightning ellen az NHL rájátszásában, ráadásul a floridai csapatból kiállították, és könnyen lehet, hogy további mérkőzésről is eltiltják legjobbját, Nyikita Kucserovot.

Tampa Bay Lightning Nyikita Kucserov NHL rájátszás NHL Columbus Blue Jackets

NHL: a Tampa Bay 62. sikerével és Kucserov rekordjával zárult az alapszakasz

2019-04-07 08:41:26

Befejeződött az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) 2018–2019-es kiírásának alapszakasza: a Tampa Bay Lightning a Boston Bruins megverésével beállította a Detroit Red Wings ligacsúcsát, míg a Washington Capitals orosz sztárja, Alekszandr Ovecskin megdöntötte Bobby Hull rekordját.

Tampa Bay Lightning Nyikita Kucserov NHL Detroit Red Wings Alekszandr Ovecskin

NHL: a Pittsburgh, a Carolina és a Colorado is a rájátszásban

2019-04-05 08:00:42

Bejutott a jövő szerdán kezdődő rájátszásba a Pittsburgh Penguins, a Carolina Hurricanes és a Colorado Avalanche az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) csütörtöki játéknapján.

Tampa Bay Lightning St. Louis Blues Pittsburgh Penguins NHL Detroit Red Wings Colorado Avalanche

NHL: a Tampa még mindig őrzi az esélyt a ligarekordra

2019-04-02 07:19:32

A Tampa Bay Lightning 5–2-re győzött az Ottawa Senators otthonában az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) hétfői játéknapján, azaz megőrizte az esélyt arra, hogy megdöntse a ligarekordot.

NHL: hosszabbított vezetőedzőjével a ligaelső Lightning

2019-03-27 09:58:50

Meghosszabbította Jon Cooper vezetőedző szerződését az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) éllovas Tampa Bay Lightning vezetősége.

Tampa Bay Lightning NHL Jon Cooper

NHL: Saint Louisban kapott ki a ligaelső Tampa

2019-03-24 07:02:41

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) szombati játéknapján a Boston Bruins és a Winnipeg Jets is kiütéses győzelmet aratva biztosította helyét a rájátszásban, miközben a ligaelső Tampa Bay Lightning 4–3-as vereséget szenvedett a St. Louis Blues otthonában, ezzel lezárult a hét mérkőzés óta tartó veretlen sorozata, míg a St. Louis Blues már három meccs óta nem talál legyőzőre.

Tampa Bay Lightning St. Louis Blues NHL

NHL: 54 védés a kapustól, Lightning-siker a Capitals felett

2019-03-21 07:56:26

A Keleti főcsoport éllovasa, a Tampa Bay Lightning hosszabbítás után 5–4-re legyőzte idegenben a konferencia harmadik helyén álló Washington Capitalset az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján. A vendégek kapusa, Andrej Vaszilevszkij ötvennégy védést mutatott be.

Washington Capitals Tampa Bay Lightning NHL

NHL: klubtörténelmi győzelmet aratott a ligaelső Lightning

2019-03-19 07:00:13

A Tampa Bay Lightning 4–1-re megverte vendégét, az Arizona Coyotes legénységét az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) hétfői játéknapján, és ezzel biztossá tette, hogy megnyeri az alapszakaszt, azaz minden párharcában nála lesz a pályaelőny a rájátszásban.

NHL: Ovecskin duplázott, de így is nagy verést kapott a Capitals

2019-03-17 08:53:13

Alekszandr Ovecskin duplázott, de csapata, a Washington Capitals így is súlyos, 6–3-as vereséget szenvedett a ligaelső Tampa Bay Lightning vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

Washington Capitals Tampa Bay Lightning NHL Alekszandr Ovecskin

NHL: hiába vezetett hárommal a Detroit, a Tampa fordított

2019-03-15 06:54:28

A Tampa Bay Lightning háromgólos hátrányból nyert a Detroit Red Wings ellen az NHL legutóbbi játéknapján, idénybeli 54. győzelmével beállította tavalyi klubrekordját az egy évadon belüli sikerek tekintetében.

Tampa Bay Lightning NHL Detroit Red Wings

NHL: meg tudja-e állítani valaki a döbbenetes formát mutató Tampát?

2019-03-14 14:17:16

Az alapszakasz hajrájára fordulva megállapítható, sok minden a várakozásoknak megfelelően alakul, de úgy tűnik, egyre inkább az a kérdés: meg tudja-e állítani valaki a döbbenetes formát mutató Tampát?

Toronto Maple Leafs Tampa Bay Lightning San Jose Sharks NHL Itt van Amerika

NHL: a ligaelső Tampa Bay átgázolt keleti riválisán

2019-03-12 07:19:44

A ligaelső Tampa Bay Lightning 6–2-es győzelmet aratott a Keleti főcsoport harmadik helyén álló Toronto Maple Leafs otthonában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) hétfői játéknapján.