Találatok a Tampa Bay Lightning címkére

Találatok száma: 190

NHL: rangadót vesztett a Boston; zsinórban kilenc Flyers-siker

2020-03-08 08:20:12

A Boston Bruins 5–3-ra kikapott hazai környezetben a Tampa Bay Lightningtól az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszában a legutóbbi játéknap rangadóján.

Tampa Bay Lightning Philadelphia Flyers NHL Boston Bruins

NHL: eltűnt a korong a kapuban a rekordot érő gólnál – videó

2020-02-18 06:46:18

A Tampa Bay Lightning hosszabbítást követően 4–3-ra győzött a Colorado Avalanche vendégeként az észak-amerikai jégkorongbajnokság (NHL) hétfői rangadóján, és ezzel új klubcsúcsot állított fel: a floridaiak történetében ez az első 11 mérkőzéses győzelmi sorozat.

Tampa Bay Lightning NHL

NHL: menetel a Tampa, kiütéses Calgary-siker

2020-02-14 07:16:20

A Tampa Bay Lightning 3–1-re diadalmaskodott a vendég Edmonton Oilers felett az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) csütörtöki játéknapján, és ezzel sorozatban kilencedik győzelmét aratta.

jégkorong Tampa Bay Lightning NHL

NHL: sorozatban hetedik sikerét jegyezte a Lightning

2020-02-11 07:26:41

A Tampa Bay Lightning hosszabbításban nyert a Columbus Blue Jackets otthonában, amivel sorozatban hetedik győzelmét szerezte az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) hétfői játéknapján.

NHL: a Tampa Bay kiütötte a Winnipeget

2020-01-18 09:42:12

A vendég Tampa Bay Lightning 7–1-re nyert a Winnipeg Jets otthonában az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) pénteki játéknapján.

Winnipeg Jets Tampa Bay Lightning NHL

NHL: 8 meccses nyeretlenségi szériát zárt le Kovalcsuk gólja

2020-01-12 08:07:39

Ilja Kovalcsuk góljának köszönhetően a Montreal Canadiens hosszabbítás után 2–1-re legyőzte az Ottawa Senatorst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján, ezzel véget vetett nyolcmeccses nyeretlenségi szériájának.

Tampa Bay Lightning St. Louis Blues Ottawa Senators NHL Montreal Canadiens Ilja Kovalcsuk

NHL: tovább menetel a Tampa Bay és a Toronto

2020-01-05 11:19:08

A Tampa Bay Lightning és a Toronto Maple Leafs is folytatta remek sorozatát az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL): a floridaiak az Ottawa Senators legyőzésével sorozatban a hatodik találkozójukat nyerték meg, míg a New York Islanders felett diadalmaskodó kanadai gárda egymást követő tizedik összecsapásán szerzett pontot.

Toronto Maple Leafs Tampa Bay Lightning NHL

NHL: a 800. pontját Stamkos győzelemmel ünnepelhette

2019-12-29 07:57:26

Megszerezte pályafutása 800. pontját az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) kanadai táblázatán Steven Stamkos, aki vasárnap góllal és assziszttal járult hozzá csapata, a Tampa Bay Lightning 5–4-es győzelméhez a Montreal Canadiens ellen. A 29 éves kanadai kiválóság 779 meccs után 407 gólnál és 393 gólpassznál jár az NHL-ben.

Toronto Maple Leafs Tampa Bay Lightning Steven Stamkos New York Rangers NHL Montreal Canadiens

NHL: a címvédő St. Louis legyőzte a Tampa Bayt

2019-11-20 07:48:30

A címvédő St. Louis Blues hazai pályán legyőzte az előző szezon alapszakaszát toronymagasan megnyerő Tampa Bay Ligthningot az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) keddi játéknapján.

Tampa Bay Lightning St. Louis Blues NHL

NHL: a Tampa Bay 12 gólos meccsen ütötte ki a New York Rangerst

2019-11-15 07:39:23

A Tampa Bay Lightning kilenc gólt szerezve nyert a vendég New York Rangers ellen az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) csütörtöki játéknapján.

jégkorong Tampa Bay Lightning New York Rangers NHL

NHL: tizenhárom gólos meccset nyert meg a Tampa Bay

2019-10-31 07:42:01

A Tampa Bay Lightning 6–6-os rendes játékidő után, hosszabbításban szerzett góllal nyert a sereghajtó New Jersey Devils otthonában az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) szerdai játéknapján.

NHL: a Tampa Bay utolsó perces góllal verte meg Crosbyékat

2019-10-24 07:52:23

A Tampa Bay Lightning 57 másodperccel a rendes játékidő vége előtt Victor Hedman révén emberelőnyből szerezte meg a győztes gólt a vendég Pittsburgh Penguins ellen (3–2) az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) szerdai játéknapján.

Tampa Bay Lightning Pittsburgh Penguins Ottawa Senators NHL Detroit Red Wings

NHL: négyet ütött a Detroit csatára; ismét nyert a Carolina

2019-10-07 09:22:10

A Carolina Hurricanes hosszabbításban legyőzte a vendég Tampa Bay Lightninget az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL), így három meccs után hibátlan mérleggel áll.

Tampa Bay Lightning NHL Detroit Red Wings Carolina Hurricanes Anthony Mantha

NHL: hosszú időre magához láncolta kapusát a Tampa Bay

2019-07-29 20:20:12

Nyolcéves, 76 millió dolláros (22.3 milliárd forintos) szerződést kötött kapusával, az orosz Andrej Vasziljevszkijjel az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Tampa Bay Lightning.

NHL: Kucserov az idény legértékesebb játékosa

2019-06-20 10:12:33

Az orosz Nyikita Kucserovot választották meg az észak-amerikai jégkorongbajnokság (NHL) legértékesebb játékosának (MVP).

Tampa Bay Lightning Nyikita Kucserov NHL

NHL: itt is, ott is 0–4 – a Tampa Bayt és a Pittsburghöt is kisöpörték

2019-04-17 07:01:36

A Columbus Blue Jackets az alapszakaszgyőztes Tampa Bay Lightningot, míg a New York Islanders a Pittsburgh Penguinst búcsúztatta 4–0-s összesítéssel az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) főcsoport-negyeddöntőjében.

Tampa Bay Lightning Pittsburgh Penguins New York Islanders NHL Columbus Blue Jackets

NHL: a bajban levő Tampa Bay legjobbját is elveszítette

2019-04-14 12:55:21

Az alapszakaszgyőztesként az NHL rájátszását két vereséggel kezdő Tampa Bay kénytelen nélkülözni a Columbus Blue Jackets elleni párharc következő mérkőzésén legjobbját, az eltiltással büntetett Nyikita Kucserovot.

jégkorong Tampa Bay Lightning Nyikita Kucserov NHL Columbus Blue Jackets

NHL: bajban a Tampa Bay, elveszítheti Kucserovot is

2019-04-13 07:00:44

A Columbus Blue Jackets a második mérkőzését is megnyerte az alapszakaszgyőztes Tampa Bay Lightning ellen az NHL rájátszásában, ráadásul a floridai csapatból kiállították, és könnyen lehet, hogy további mérkőzésről is eltiltják legjobbját, Nyikita Kucserovot.