Találatok a Szvetlana Kolesznyicsenko címkére

Találatok száma: 8

Vizes vb: Romasina a 19. világbajnoki aranyát nyerte

2019-07-14 14:17:57

Az orosz Szvetlana Romasina és Szvetlana Kolesznyicsenko nyerte a szinkronúszó párosok technikai versenyét a kvangdzsui vizes világbajnokságon. A második helyen a kínaiak, a harmadikon az ukránok végeztek.

vizes vb 2019 vizes vb szinkronúszás műúszás Szvetlana Romasina Szvetlana Kolesznyicsenko

Vizes vb: műugrásban kínai, műúszásban orosz aranyérem

2019-07-13 14:05:08

A műugrók második versenyszáma, a nők 1 méteres küzdelme is kínai aranyéremmel zárult a dél-koreai Kvangdzsuban zajló vizes világbajnokságon.

vizes vb 2019 vizes vb műúszás műugrás Szvetlana Kolesznyicsenko Csen Ji-ven

Műúszás: a világ egyik legjobbja is itt lesz Budapesten

2018-04-25 16:30:18

A világ egyik legjobbja, az olimpiai és tizenháromszoros világbajnok Szvetlana Kolesznyicsenko is ott lesz a műúszók május 18. és 20. között Budapesten sorra kerülő világkupaversenyén.

szinkronúszás műúszás Szvetlana Kolesznyicsenko

Vizes vb: Dressel a világ tetején, csak kilencen Hosszú előtt!

2017-07-30 22:49:25

Az amerikai Caeleb Dressel volt a magyarországi vizes világbajnokság egyik legnagyobb sztárja, és ami az aranyérmeket illeti, az „egyik” szócskát ki is hagyhatjuk: a 20 éves amerikai hétszer is a dobogó tetejére állhatott Budapesten! Az egyéni top tízbe befért Hosszú Katinka is.

úszás vizes vb műúszás Szvetlana Kolesznyicsenko Simone Manuel Sarah Sjöström

Vizes vb: orosz arany a női páros műúszásban

2017-07-20 12:55:59

A vizes világbajnokság műúszóversenyeinek női páros szabadgyakorlatát az orosz Szvetlana Kolesznyicsenko, Alekszandra Packevics duó nyerte, megelőzve a kínai és ukrán kettőst.

vizes vb műúszás Szvetlana Kolesznyicsenko FINA 2017 Alekszandra Packevics

Vizes vb: Kolesznyicsenko páratlan bravúrja

2017-07-19 12:23:12

Ahogy az elmúlt három világbajnokság mindegyikén, úgy a budapesti vizes vébén is megszerezte harmadik aranyérmét Szvetlana Kolesznyicsenko. Az oroszok egyszeres olimpiai és immáron 12-szeres világbajnok műúszója az egyéni szabadgyakorlatok során nem talált legyőzőre.

vizes vb 2017 vizes vb szinkronúszás műúszás Szvetlana Kolesznyicsenko FINA 2017

Vizes vb: Kolesznyicsenko megnyerte a második aranyát

2017-07-16 13:43:45

Második aranyérmét nyerte a budapesti vizes világbajnokságon Szvetlana Kolesznyicsenko, az orosz műúszó az egyéni technikai verseny után Alekszandra Packeviccsel párosban is az első helyen végzett.

vizes vb 2017 vizes vb műúszás Szvetlana Kolesznyicsenko FINA 2017

Vizes vb: a műúszók első döntőjében orosz arany született

2017-07-15 12:56:24

Orosz győztest avattak Szvetlana Kolesznyicsenko személyében a vizes világbajnokság szombati napján, a műúszók első döntőjében a Városligetben.