Labdarúgás: visszalépett a megye I-től a két éve még NB II-es SZTK

Visszalépett a megyei első osztály küzdelmeitől a Szigetszentmiklósi TK – adta hírül a Magyar Labdarúgó-szövetség Pest megyei igazgatósága.

NB III: átmenetileg nem támogatják a felnőttcsapatot – irány a megye I!

Miután a Magyar Labdarúgó-szövetség nem fogadta el a SZTK nevezését az NB III-ra, a szigetszentmiklósi klub hivatalos közleményben jelezte, a megyei első osztályban indul.

Szigetszentmiklós SZTK NB III

NB III: az SZTK a szezon végéig Dunaharasztiban lesz „otthon”

2017-03-02 11:37:13

A labdarúgó NB III Középcsoportját vezető Szigetszentmiklós a szezon hátralévő részében Dunaharasztiban fogadhatja ellenfeleit – olvasható a Magyar Labdarúgó-szövetség versenybizottsági határozatában.

Szigetszentmiklós SZTK NB III Dunaharaszti

NB III: Kabát-dupla, a Győr 7–0-val küldte haza ellenfelét

2016-10-22 16:48:16

A labdarúgó NB III Középcsoportjának 12. fordulójában a listavezető Szigetszentmiklós otthon 4–1-re kiütötte a hajrában szépítő Ferencváros II-t, a Nyugati csoportban pedig a Kaposvár gól nélküli félidő után 6–0-ra nyert a Videoton II ellen, a Győr pedig a szünetben beálló, majd duplázó Kabát Péter vezérletével 7–0-ra legyőzte a Diósdot.

Videoton II SZTK NB III Fradi II Ferencváros II FTC II

NB III: rosszul lett a szurkoló, a gyúró mentette meg az életét

2016-08-22 16:52:02

Kis híján tragédiába torkollott a labdarúgó NB III Középcsoportjának harmadik fordulójában rendezett Szigetszentmiklós–Békéscsaba II (3–0) mérkőzés. Az egyik szurkoló elesett a lelátón, és lenyelte a nyelvét, az életét Schrötter László, a hazai csapat gyúrója mentette meg.

szurkoló Szigetszentmiklós SZTK NB III Közép-csoport NB III Békéscsaba

Felkészülés: a Vasas 9-et vágott, német-török próbázó duplázott

2016-07-13 18:46:07

A labdarúgó NB I-re készülő Vasas felkészülési meccsen 9–0-ra legyőzte a harmadosztályú Szigetszentmiklóst. Az angyalföldieknél két gólt szerzett a próbajátékon lévő Mahir Saglik, aki legutóbb a német Paderbornban futballozott, valamint pályára lépett a 18 éves Kleisz Márk is.

magyar átigazolás felkészülés Vasas Szigetszentmiklós SZTK NB III

NB III: a korábbi válogatott védő az SZTK-ban folytatja

2016-07-10 20:08:58

A labdarúgó NB III-ra készülő Szigetszentmiklós bejelentette három játékos érkezését.

magyar átigazolás Vass Máté Szigetszentmiklós SZTK Rodenbücher István NB III

Felkészülés: exújpesti és szerb próbázóval ikszelt az MTK

2016-07-09 07:42:23

A labdarúgó NB I-ben szereplő MTK felkészülési mérkőzésen 1–1-es döntetlent játszott a Szigetszentmiklóssal. A kék-fehéreknél két próbajátékos is pályára lépett.

felkészülés Vadász Viktor Szigetszentmiklós SZTK MTK Békéscsaba

Honvéd: tucatnyi klubot megjárt védő edz a kispestiekkel

2016-06-21 07:25:24

A labdarúgó NB I-ben szereplő Budapest Honvéddal edz a 28 éves középső védő, Póti Krisztián.

magyar átigazolás Szigetszentmiklós SZTK Póti Krisztián Honvéd Budapest Honvéd

NB II: a licencadó bizottság elutasította az SZTK fellebbezését

2016-05-27 15:04:36

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) elsőfokú licencadó bizottsága elutasította az NB II-ben szereplő Szigetszentmiklós fellebbezését.

licenc labdarúgó NB II Szigetszentmiklós SZTK-Erima SZTK NB II

NB II: elutasították az SZTK licenckérelmét, a klub fellebbez

2016-05-12 15:56:44

A labdarúgó NB II-ben szereplő klubok közül a Dunaújváros mellett – amely már korábban bejelentette, hogy nem ad be licenckérelmet a másodosztályra – a Szigetszentmiklósi TK-Erima sem kapta meg a következő szezonra érvényes NB II-es licencet az MLSZ Elsőfokú Licencadó Bizottságától.

licenc labdarúgó NB II Szigetszentmiklós SZTK-Erima SZTK NB I NB II

NB II: a Mezőkövesdnek 71 perc emberfór is kevés volt Várdán

2016-04-24 17:00:35

A labdarúgó NB II 24. fordulójában a Kisvárda hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a Lékai Soma kiállítása miatt a 19. perctől kezdve emberelőnyben játszó Mezőkövesddel. A Szigetszentmiklós győzni tudott az Ajka otthonában.

SZTK NB II Mezőkövesd Kisvárda Ajka

NB II: már nem Vágó Attila az SZTK vezetőedzője – hivatalos

2016-04-05 10:24:28

A labdarúgó NB II-ben szereplő Szigetszentmiklós a hivatalos honlapján erősítette meg a Nemzeti Sport Online korábbi értesülését, mely szerint Vágó Attila távozik a vezetőedzői posztról. Az 56 esztendős szakembert Tamási Zoltán követi a kispadon, segítői Pintér Zoltán és Borsos Vilmos lesznek.

Vágó Attila Tamási Zoltán Szigetszentmiklós SZTK NB II

NB II: a kudarcsorozat végül az edző állásába került

2016-04-04 23:09:20

A Nemzeti Sport információi szerint edzőt vált a labdarúgó NB II-ben szereplő SZTK-Erima: a tizenkét mérkőzés óta nyeretlen szigetszentmiklósiaknál várhatóan Tamási Zoltán követi Vágó Attilát a szakvezetői poszton. A klub kedd délelőtt a hivatalos honlapján megerősítette értesülésünket.

NB II: Andráshidán játszik a ZTE, 850-en mehetnek be

2016-02-16 21:20:54

A labdarúgó NB II-ben szereplő ZTE FC hivatalos honlapján bejelentette, hogy szombati bajnoki mérkőzését a Zalaegerszeghez tartozó, külvárosi Andráshidán rendezi meg. A ZTE–SZTK-Erima meccs 14.00-kor kezdődik.

ZTE FC ZTE SZTK NB II 16. forduló NB II Andráshida

Felkészülés: Angelov volt a különbség – nyert az Újpest

2016-02-03 15:54:56

A labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest felkészülési mérkőzésen 1–0-ra legyőzte a másodosztályú Szigetszentmiklóst.

Újpest labdarúgó NB II labdarúgó NB I felkészülés Szigetszentmiklós SZTK

Felkészülés: hatodik meccsét is megnyerte a Honvéd

2016-01-30 14:56:41

A labdarúgó NB I-ben szereplő Budapest Honvéd felkészülési mérkőzésen 3–1-re legyőzte a másodosztályú Szigetszentmiklóst.

felkészülés Souleymane Youla SZTK Jelena Richárd Honvéd Holender Filip

Felkészülés: iksz és egy sérülés az SZTK vendégjátékán

2016-01-26 20:14:09

A labdarúgó NB II-ben szereplő Szigetszentmiklós felkészülési mérkőzésen 1–1-es döntetlent játszott a szintén másodosztályú Soroksárral.

labdarúgó NB II felkészülés Szigetszentmiklós Soroksár SZTK NB II felkészülés

NB II: Sváb Dániel álma most nem teljesült, de aláírt és örül

2016-01-25 13:46:55

A bajnokság végéig érvényes szerződést kötött az SzTK-Erimával Sváb Dániel – jelentette be hivatalos honlapján a szigetszentmiklósi NB II-es labdarúgóklub.

magyar átigazolás Szigetszentmiklós Sváb Dániel SZTK NB II

Felkészülés: a DVSC csak kapufáig jutott a második meccsen

2016-01-23 15:51:59

Hét NB I-es együttes játszott felkészülési mérkőzést szombaton. A DVSC-Teva egyszer győzött, egyszer kikapott, a Budapest Honvéd és a Vasas négy gólt vágott, a Paks és a Békéscsaba kevesebbel nyert. A Ferencváros és az Újpest meccséről ide kattintva olvashat!