Férfi vízi ob I: a Szolnok 10–0-s sorozattal sokkolta a Fradit

A Szolnok nagyon simán, 13–6-ra legyőzte idegenben a Ferencvárost a férfi vízilabda ob I felsőházának 6. fordulójában.

férfi vízi ob I  Szolnok  OSC  FTC  Eger

NB II: a Kisvárda győzelemmel pótolta az elmaradt meccsét

2017-03-24 16:34:11

A labdarúgó NB II 22. fordulójából elhalasztott mérkőzésén a Kisvárda Vári Barnabás góljával 1–0-ra megverte a Szolnokot.

labdarúgó NB II  Szolnok  NB II  Kisvárda

Férfi vízi BL: a Szolnok nyert, az OSC fontos pontokat vesztett

2017-03-22 18:49:41

A férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek nyolcadik fordulójában a Szolnoki Dózsa-Közgép a második félidőben fordulatszámot váltva legyőzte a vendég Brescia csapatát, az OSC viszont otthon nem bírt a Spandauval. A B-csoportban az Eger öt góllal maradt alul a Recco vendégeként.

férfi vízilabda  ZF-Eger  Szolnok vízilabda  Szolnok  Spandau  OSC

NB II: a PAFC nem bírt a sereghajtóval, ikszelt a Soroksár is

2017-03-18 20:01:16

A labdarúgó NB II 26. fordulójában a listavezető Puskás Akadémia 1–1-es döntetlent játszott a sereghajtó SZEOL otthonában. A Nyíregyháza hazai pályán kapott ki az újon Dorogtól, az első két helyre hajtó Balmazújváros pedig Zalaegerszegen futott bele csúnya vereségbe. A Cigánd a Szolnokkal, a Siófok a Szegeddel, a Békéscsaba a Kisvárdával, a Sopron pedig a Kozármislennyel játszott döntetlent. A Vác a Budaörsöt győzte le, míg a Cegléd Mosonmagyaróvárról távozott három ponttal. A játéknap utolsó meccsén a Soroksár a hajrában mentett meg egy pontot a Csákvár vendégeként.

ZTE  Vác  Szolnok  Szeged 2011  Soroksár  Sopron

NB II: négyet vágott a Budaörs, kikapott a Szpari és a ZTE

2017-03-16 16:55:52

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 A labdarúgó NB II 25. fordulójában a listavezető Soroksár nem bírt a kieső pozícióban álló Cigánddal, míg a Budaörs 4–1-re legyőzte a Csákvárt. A Nyíregyháza 1–0-s vereséget szenvedett a Kozármislenytől, a ZTE pedig 3–2-re kapott ki a Ceglédtől. Nyert a Kisvárda és a Szolnok, előbbi a Sopront, utóbbi a SZEOL-t verte meg.

Zalaegerszeg  ZTE  Szolnok  Szeged  Soroksár  Sopron

NB II: botlott a Soroksár, simán győzött a Puskás Akadémia

2017-03-16 12:46:14

Hétközi fordulót rendeztek a labdarúgó NB II-ben. A listavezető Soroksár nem bírt a kieső pozícióban álló Cigánddal, így a Prosser Dániel vezérletével 3–0-ra nyerő Puskás Akadémia az élre állt. A Balmazújváros hazai pályán nem bírt a Váccal, míg a Budaörs 4–1-re legyőzte a Csákvárt. A Nyíregyháza 1–0-s vereséget szenvedett a Kozármislenytől, a ZTE pedig 3–2-re kapott ki a Ceglédtől. Nyert a Kisvárda és a Szolnok, előbbi a Sopront, utóbbi a SZEOL-t verte meg.

élő eredménykövetés  Zalaegerszeg  ZTE  Vác  Szolnok  Szeged

NB II: hajrágólokkal nyert a PAFC, otthon kapott ki a Csaba

2017-03-12 18:58:37

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 A labdarúgó NB II 24. fordulójában a Puskás Akadémia a hajrában szerzett gólokkal győzte le a Sopront. A Balmazújváros és a Szolnok is idegenben nyert, előbbi a Csákvárt, utóbbi a Békéscsabát verte meg.

Szolnok  Sopron  Puskás Akadémia  NB II  Csákvár  Békéscsaba

Magyar Kupa: megvan a negyeddöntők pontos időpontja

2017-03-09 16:36:09

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) kijelölte a Magyar Kupa negyeddöntőinek időpontját, teljes menetrendjét.

Újpest  sorsolás  Vasas  Szolnok  Sopron  Mezőkövesd

Férfi vízi ob I: a Szolnok legyőzte és megelőzte az Egert

2017-03-08 20:02:56

Érdekes gólpárbaj végén a Szolnok nyerte meg a férfi vízilabda ob I középszakasza negyedik fordulójának rangadóját az Eger ellen.

férfi vízilabda ob I  Szolnok  Eger

NB II: a Soroksár kiütötte a Csabát; Stieber hármat vágott

2017-03-05 16:31:05

A labdarúgó NB II 23. fordulójában a listavezető Soroksár 5–0-ra kiütötte a Békéscsabát. A Budaörs 4–1-re legyőzte a SZEOL-t, a Pest megyeieknél Stieber András három gólt szerzett. A Vác kikapott a Szeged 2011 otthonában, Gyulán. A Nyíregyháza és a Kozármisleny először nyert tavasszal, míg a ZTE ikszelt a Dorog vendégeként.

ZTE  Vác  Szolnok  Szeged  Soroksár  Sopron

Férfi vízi ob: az Eger gólzáporos meccsen győzött Szegeden

2017-03-04 20:36:02

A 29 gólt hozó bajnoki férfi vízilabda-mérkőzésen az Eger három góllal legyőzte a Szegedet, így továbbra is vezeti a felsőházat az ob I-ben.

MK: Újpest–Vasas, FTC–DVTK rangadó a negyeddöntőben

2017-03-02 17:46:11

Péntek reggel kisorsolták a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének párosítását. Az Újpest a Vasassal csap össze, míg a Ferencváros a Diósgyőrrel találkozik. A Mezőkövesd az NB II-es Szolnokkal játszik, a harmadosztályú Budafok a másodosztályú Sopront kapta.

MK: az Újpest és a DVTK is gond nélkül jutott tovább

2017-03-01 13:53:14

A labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjében az Újpest hazai pályán 2–0-ra legyőzte a ZTE-t, így 6–1-es összesítéssel bejutott a legjobb nyolc közé. A DVTK Mezőkövesden búcsúztatta a Ceglédet, a Sopron pedig hazai pályán fordította meg a párharcot a Csákvár ellen. A Mezőkövesd Gyirmóton jutott tovább idegenbeli góljának köszönhetően, a Szolnok könnyedén nyert a Szentlőrinc ellen. Egyetlen harmadosztályú csapatként az Érdet kiejtő Budafok lesz ott a negyeddöntőben.

Újpest  Érd  labdarúgó Magyar Kupa  Zalaegerszeg  Szolnok  Szentlőrinc

Férfi vízi ob I: mínusz négyről jött vissza a Fradi; KO a Szolnoktól

2017-02-22 20:15:11

A címvédő Szolnok kiütéses, 17–5-ös győzelmet aratott a vendég BVSC együttese felett a férfi vízilabda ob I középszakaszának szerdai nyitányán. A Ferencváros hazai környezetben rendkívül fordulatos mérkőzésen 10–10-es döntetlent játszott a Szegeddel.

férfi vízi ob I  Szolnok

NB II: kétgólos előnyről bukott a ZTE, kínai csapatot vert a PAFC

2017-02-04 19:57:34

Számos másodosztályú labdarúgócsapat pályára lépett szombaton felkészülési mérkőzésen. A ZTE hazai pályán már két góllal is vezetett a horvát NK Zagreb ellen, a végén mégis kikapott 3–2-re. A Marbellán edzőtáborozó Puskás Akadémia két góllal megverte a kínai Peking Kuoan együttesét. A Siófok 4–3-as vereséget szenvedett a szintén horvát NK Slaven Koprivnicától, a Kozármisleny le tudta győzni a horvát harmadik ligában szereplő NK Varteks Varazdint. A Békéscsaba döntetlent játszott az ASU Poli Timisoara otthonában, míg a SZEOL az UTA Arad „B”-t verte meg. Hármat vágott a Szeged 2011 a Szolnoknak, a Cegléd pedig az NB III-as Szigetszentmiklóstól kapott ki.

felkészülési mérkőzés  ZTE  Vác  Szolnok  Szeged  Siófok

NB II: a Balmazújvárostól kapott kölcsön kapust a Szolnok

2017-02-03 13:36:32

A labdarúgó NB II-ben szereplő Balmazújvárostól a csoporttárs Szolnokhoz került kölcsönbe a kapus Gazsi Tamás – számolt be róla a hajdúsági klub honlapja.

magyar átigazolás  Szolnok  NB II átigazolás  NB II  Gazsi Tamás  Balmazújváros

NB II: négyet vágott a Balmaz, ikszelt a Szpari, a ZTE és a PAFC

2017-01-28 22:07:14

Számos másodosztályú labdarúgócsapat pályára lépett szombaton felkészülési mérkőzésen. A Balmazújváros 4–0-ra legyőzte a román Poli Timisoarát, a Törökországban edzőtáborozó Kisvárda azonban kikapott az orosz Volgar Asztrahántól. A Nyíregyháza, a Puskás Akadémia, a ZTE, a Soroksár és a Cegléd sem bírt harmadosztályú ellenfelével, míg a Szolnok a Csákvár ellen nyerni tudott.

felkészülési mérkőzés  felkészülés  ZTE  Vác  Szolnok  Soroksár

NB II: hatot vágott a Várda, négyet a SZEOL, a Csákvár ötöt kapott

2017-01-21 22:52:02

Számos másodosztályú labdarúgócsapat lépett pályára szombaton felkészülési mérkőzésen. A Csákvár 5–3-ra kikapott Dunaújvárosban, míg a Kisvárda – 3 x 45 perces meccsen – 6–2-re legyőzte a Nyírbátort. A SZEOL négyet vágott a Mórahalom vendégeként és győzött a Nyíregyháza, a Békéscsaba, a Szolnok és a Budaörs is.

felkészülési mérkőzés  felkészülés  Vác  Szolnok  SZEOL  Nyíregyháza

Férfi vízi ob I: tovább növelte előnyét a Szolnok és az Eger

2017-01-21 20:57:18

A Szolnok és az Eger megnyerte idegenbeli meccsét a férfi vízilabda-bajnokságban, és mivel az üldözőik ezt nem tették meg, az A- és a B-csoport éllovasa tovább növelte előnyét.