Találatok a szellem címkére

Találatok száma: 6

Kép: mit keres egy szellem a stadionban? Bizarr indoklás

2016-09-30 14:11:44

A Gremio labdarúgócsapata 2–1-re nyert a Brazil Kupa nyolcaddöntőjében a bajnokságot vezető Palmeiras ellen. A meccs legérdekesebb jelenete azonban nem a pályán, hanem a lelátón feltűnő szellem volt.

szellem brazil labdarúgás Gremio

Manchester City: ijesztő – szellemeket lát a középpályás

2016-04-05 20:21:52

Fabian Delph, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Manchester City játékosa paranormális jelenségekről számolt be klubja Youtube-csatornáján.

szellem kísértet angol foci Manchester City Fabian Delph

Videó: a védő szellemet látott az argentin bajnokin?

2015-11-06 12:03:47

Természetfeletti események az argentin élvonalban. Vagy csak egy érthetetlen hiba. Egy biztos, az Huracánban játszó José San Román bedobása körbejárta az internetet, miután a River Plate elleni bajnokin egyszerűen kidobta a labdát a kapu mellé. A fair playt kizárhatjuk, így adódik a kérdés: mire gondolt a költő?

videó szellem bedobás argentin bajnoki River Plate Huracán

Videó: szellemes argentin bajnoki - Ön hisz a szemének?

2014-11-27 10:05:33

Megmagyarázhatatlan jelenséget rögzítettek a Racing Club–River Plate (1–0) mérkőzésen az argentin élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában. Az összecsapás közben egy „szellem” szaladt végig a lelátó előtt. Íme!

argentin bajnokság River Plate Racing Club szellem videó

Lelátón rohangáló szellem rémisztgetett a dél-amerikai BL-ben

2014-04-24 13:25:55

Egy emberi alakot formáló, szellemszerű árny tűnt fel bolíviai Hernando Siles Stadion lelátóján, a Strongest–Defensor Sporting Libertadores-kupa mérkőzés utolsó perceiben.

szellem stadion Libertadores-kupa Bolívia

Lehullott a lepel - szellemek miatt bukott el a Valencia?

2014-04-04 16:24:19

A Valencia csütörtök este váratlanul sima, 3–0-s vereséget szenvedett a svájci Baseltől az Európa-ligában. Senki sem értette, hogy kaphatott ki a spanyol csapat ilyen simán a negyeddöntő első meccsén, most azonban választ kaptunk mindenre. A szellemek a hibásak!