Találatok a supersport-vb címkére

Találatok száma: 11

Superbike-vb: Sebestyén 11. Katarban és az összetettben is

2019-10-27 17:49:38

Sebestyén Péter a 11. helyen végzett a gyorsaságimotoros Superbike-világbajnokság Supersport kategóriájának idényzáró futamán Katarban, és az összetett pontversenyben is 11. lett.

supersport-vb superbike-vb motorsport Sebestyén Péter

Motorsport: eltűnt a gép, Barberá és magyar csapata egymást vádolja

2019-04-10 12:46:44

Magyar csapat botrányától hangos a Supersport-világbajnokság, amelynek aragóniai versenyén nem állt rajthoz a magyar Team Tóth motorja Héctor Barberával, miután eltűnt a csapat kétkerekűje a bokszból.

supersport-vb motorsport Tóth Imre Héctor Barberá

Motorsport: a szétrobbanó blokk eltörte Talmácsi lábát

2013-06-09 17:59:33

Mint arról korábban beszámoltunk, Talmácsi Gábor nem ért célba a supersport-vb Portugál Nagydíján. A magyar motorversenyző egy technikai hiba miatt kényszerült kiszállni, ám utólag kiderült, nagyobb a baj: lábtörést szenvedett a szétrobbanó motorblokk miatt.

supersport-vb motorsport Talmácsi Gábor

Motorsport: Talmácsi és Németh sem ért célba, Tóth 23.

2013-06-09 15:37:22

Háromból két magyar versenyző sem ért célba a supersport-vb Portugál Nagydíján. A 19. helyről rajtoló Talmácsi Gábor alatt a húszkörös futam utolsó negyedéhez érve adta meg magát a technika, de Németh Balázs sem tudott végigmenni, egyedül Tóth Imre fejezte be a versenyt, mégpedig a 23. helyen.

supersport-vb motorsport Tóth Imre Talmácsi Gábor Németh Balázs

Motorsport: megtorpedózták Talmácsi Gábor időmérőjét

2013-06-09 09:59:35

A szombat délelőtti szabadedzésen fél másodpercet sikerült javítania Talmácsi Gábornak a supersport-vb Portugál Nagydíján, ami jelezte, hogy jó irányban haladtak a beállításokkal. A magyar pilóta már a kvalifikáció legelején tovább javított és feljött a 8. helyre, majd a boxkiállást követően épp az első körét teljesítette, amikor Mathew Scholtz hátulról belerohant, és mindketten a sóderágyban landoltak. Szerencsére Talmácsi nem sérült meg, de Hondája nagyon csúnyán összetört, így nem tudta folytatni az időmérőt. Az 5. körben elért eredményével sokáig a 14. helyen állt, majd visszacsúszott a 19. helyre. A kategória másik két magyarja közül Tóth Imre a 26., Németh Balázs a 30. helyen végzett. Az első rajtkockából való indulás jogát Sam Lowes szerezte meg.

supersport-vb motorpsport Talmácsi Gábor

Motorsport: Talmácsi 19. lett, brit siker Monzában

2013-05-12 21:58:20

Talmácsi Gábor a 19. helyen ért a célba a supersport-világbajnokság monzai versenyén, amelyet a brit Sam Lowes nyert meg.

supersport-vb motorsport Talmácsi Gábor Németh Balázs

Motorsport: kiélezett befutó, Talmácsi jó rajt után 16. lett

2013-04-28 14:15:43

A brit Sam Lowes győzelmével ért véget a supersport-világbajnokság asseni versenye, miután végletekig kiélezett csatában maga mögé utasította a török Kenan Sofuoglut. A harmadik helyen az első kettőt „tisztes távolságból" követő francia Fabien Foret futott be.

Motorsport: Talmácsi a 13., Németh a 29. helyről indulhat

2013-04-27 19:40:07

Talmácsi Gábor a 13., Németh Balázs a 29. helyről indulhat a supersport-világbajnokságon Assenben. A vasárnap megtartott második időmérőn már száraz körülmények fogadták a pilótákat, Talmácsi végig a tizedik hely körül állt, az összesítés alapján a 13. pozícióból rajtolhat. A pole pozíciót a brit Sam Lowes szerezte meg, aki egyedüliként tudott 1:39 alá kerülni.

Motorsport: Talmácsi tizedik az első időmérőn Assenben

2013-04-26 17:29:56

Talmácsi Gábor a tizedik, Németh Balázs a tizennyolcadik helyen zárt a supersport-világbajnokságon az első asseni időmérőn. A nedves aszfalton kezdődő tréningen sokáig Talmácsi állt az élen, de az időmérő végén visszaesett a tizedik helyre.

Motorsport: Assen szép emlékeket idéz Talmácsiban

2013-04-26 13:09:05

Két magyarral rajtol a hét végén a supersport-világbajnokság asseni viadala, Talmácsi Gábor és Németh Balázs is a pontszerzésre hajt.

supersport-vb Talmácsi Gábor Németh Balázs

Talmácsi nem is emlékszik a hatalmas bukásra

2013-02-26 19:37:31

Talmácsi Gábor kedden hazatért Ausztráliából, ahol a supersport-világbajnokság nyitó futamának szabadedzésén hatalmasat esett. Elvesztette az eszméletét, úgyhogy kórházba szállították. Kiderült, vérömleny keletkezett a koponyájában, megzúzta a bokáját, lehorzsolódott a bőr a válláról, és eltört az állkapocscsontja. Nincs jól, nem tud rágni, de optimista, mint mindig – ez derül ki a Nemzeti Sportnak adott interjújából.