Találatok a Strasbourg címkére

Találatok száma: 57

Ligue 1: villámgyors fordítás, a Marseille nyerte meg a rangadót

2020-02-16 17:02:37

A Marseille 2–1-re győzött a Lille vendégeként a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 25. fordulójának vasárnap késő esti rangadóján, ezzel megerősítette pozícióját a tabella második helyén. A Lyon hazai pályán 1–1-re végzett a Strasbourg legénységével – nem sokon múlt, hogy a meccs az év talán legmeghökkentőbb öngóljával induljon.

Strasbourg Saint-Étienne Marseille Lyon Lille Ligue 1

Francia Kupa: negyedosztályú csapat búcsúztatta a Lille-t

2020-01-29 21:29:09

A PSG ugyan könnyedén nyert, ám akadt meglepetés is a labdarúgó Francia kupa nyolcaddöntőjének szerdai játéknapján, ugyanis a Lille 2–1-re kikapott a negyedosztályú Epinaltól, így búcsúzott a sorozattól.

Strasbourg Pau PSG Marseille Lille Francia Kupa

Francia Ligakupa: emberelőnye ellenére kiesett a címvédő

2020-01-07 21:08:59

Gól nélküli kilencven percet követően a Reims tizenegyesekkel 4–2-re legyőzte a címvédő Strasbourg legénységét kedd este, ezzel – elsőként – bejutott a Francia Ligakupa elődöntőjébe.

Strasbourg Reims Francia Ligakupa

Ligue 1: a 93. percben mentett pontot a Reims a Bordeaux ellen

2019-11-30 19:39:06

A Lyon 2–1-re győzött a Strasbourg otthonában a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában.

francia bajnokság Strasbourg Reims Olympique Lyon Lille Bordeaux

Ligue 1: nehezen leírható gólt szerzett a Nantes Strasbourgban – videó

2019-09-20 22:27:12

Az élmezőnyhöz tartozó Nantes 2–1-es vereséget szenvedett a Strasbourg otthonában a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 6. fordulójának nyitó mérkőzésén.

videó francia foci Strasbourg Nantes Ligue 1

Ligue 1: Neymar zseniális ollózós góljával hőssé vált a PSG-ben

2019-09-14 19:33:06

A Paris Saint-Germain hazai pályán az utolsó pillanatokban csikarta ki a győzelmet (1–0) a Strasbourggal szemben a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában.

francia bajnokság Strasbourg PSG Neymar Ligue 1

Ligue 1: ismét elszórakozta előnyét a Brest; reimsi römi

2019-08-18 17:17:39

A Saint-Étienne a Bresttel, a Reims pedig a Strasbourggal játszott döntetlent a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 2. fordulójában.

francia foci Strasbourg Saint-Étienne Reims Ligue 1 Brest

Ligue 1: könnyed sikerrel kezdett a PSG – Neymart szidták a drukkerek

2019-08-11 19:06:38

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 1. fordulójában (Ligue 1) vasárnap este a PSG magabiztos győzelmet aratott a Nimes-t fogadva. A mérkőzés elején a hazai drukkerek még a távozni készülő Neymar szidalmazásával voltak elfoglalva, aztán már a játéktérre is figyeltek – a párizsiak 3–0-ra győztek.

Ángel Di María francia foci Victor Osimhen Strasbourg PSG Nimes

Ligue 1: erről a gólról rémálmai lesznek a világbajnoknak – videó

2019-05-03 18:27:37

Megint nem tudott nyerni az Olympique Marseille: az OM 1–1-es döntetlenre végzett a Strasbourg vendégeként a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 35. fordulójának pénteki mérkőzésén, így tovább halványult a BL-kvalifikáció reménye.

Strasbourg Marseille Ligue 1

Ligue 1: nincs bajnokavatás, a PSG nem bírt a Strasbourggal

2019-04-07 22:49:26

A francia bajnokság 31. fordulójának utolsó mérkőzésén a bajnoki éllovas PSG 2–2-t játszott hazai pályán a Strasbourggal, így elvesztette otthoni százszázalékos bajnoki mérlegét, és egyelőre nem ünnepelhet bajnoki címet.

francia foci Strasbourg PSG

Videó: a gólvonalról mentett a PSG-játékos, csak éppen ők támadtak

2019-04-07 21:36:47

A PSG–Strasbourg francia élvonalbeli labdarúgó-mérkőzésen Eric Maxim Choupo-Moting talán olyat tett, amit előtte még soha. A kameruni játékos a gólvonalról mentett, csak éppen csapattársa kapuba tartó labdájába sikerült úgy beleérnie, hogy az ne guruljon tovább.

Strasbourg PSG Ligue 1 Eric Maxim Choupo-Moting

Ligue 1: négyet számolt ellenfelére a Strasbourg

2019-04-03 20:46:59

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 30. fordulójában a Strasbourg 4–0-ra legyőzte a Reimst, a Montpellier 2–0-ra nyert a Guingamp ellen.

francia foci Strasbourg Reims Montpellier Ligue 1 Guingamp

Francia Ligakupa: elveszítette a finálét a PSG kiejtője

2019-03-30 23:57:51

A Strasbourg nyerte meg a labdarúgó Francia Ligakupát, miután a szombat késő esti döntőben – gól nélküli 120 percet követően – tizenegyesekkel legyőzte a Guingamp legénységét.

Strasbourg Guingamp Francia Ligakupa

Ligue 1: a Lyon kétgólos előny elvesztésével hangolt a Barcára

2019-03-09 17:18:13

Hiába vezetett két góllal a Lyon, be kellett érnie a 2–2-es döntetlennel a Strasbourg otthonában a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 28. fordulójának szombat kora esti mérkőzésén.

Strasbourg Moussa Dembélé Lyon Ludovic Ajorque Ligue 1

Ligue 1: megjött a Lyon, rögvest potyogtak is a gólok

2019-03-03 17:22:08

Nem hozott sok gólt a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 27. fordulójának három vasárnapi korai meccse: csupán kétszer rezdült meg a háló, ebből egyszer saját kapuját vette be egy játékos.

Toulouse Strasbourg Nice Nantes Lyon Lille

Ligue 1: győzelmével már a Marseille előtt a Saint-Étienne

2019-02-22 22:40:38

A Saint-Étienne 1–0-ra nyert Dijonban a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 26. fordulójának péntek esti mérkőzésén.

Strasbourg Saint-Étienne Lille Ligue 1 Dijon

Ligue 1: a St.-Étienne egy góllal legyőzte a Strasbourgot

2019-02-13 21:07:02

A francia rekordbajnok Saint-Étienne hazai pályán 2–1-re legyőzte a Strasbourgot, míg a Caen saját közönsége előtt a Nantes ellen szenvedett vereséget a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 23. fordulójából elhalasztott mérkőzésen.

francia bajnokság Strasbourg Saint-Étienne

Videó: faragták Neymart, aki zseniális csellel vágott vissza

2019-01-24 15:06:40

A Strasbourg ellen 2–0-ra megnyert hazai Francia Kupa-mérkőzésen megsérült Neymar 60. percbeli lecserélése előtt egy pazar cselt is előrántott a kalapból. A vendégek tunéziai középpályása, Moataz Zemzemi rövid egymásutánban háromszor is odarúgott a brazil támadónak, aki nem sokkal később egy briliáns trükköt bedobva vágott vissza. Neymar lábközépcsontja sérült meg, azt még nem tudni, mennyit kell kihagynia.

Strasbourg PSG Neymar Moataz Zemzemi Francia Kupa

Francia Kupa: Neymar sírva jött le a pályáról, a PSG továbbjutott

2019-01-23 22:57:38

A Francia Kupa legjobb tizenhat csapata közé jutásért lépett pályára a PSG a Strasbourgot fogadva, és magabiztos, 2–0-s győzelmet aratva jutott tovább, ugyanakkor a második félidőben elvesztette Neymart: a brazil támadó jobb bokája aláfordult, s a mérkőzés 61. percében le kellett cserélni.

Strasbourg PSG Franciaország Francia Kupa

Ligue 1: „A nagymamád egy k..va!” – Henry kikelt magából

2019-01-21 17:06:34

Mint beszámoltunk róla, a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 21. fordulójában az AS Monaco hazai pályán szaladt bele a késbe a Strasbourg ellen (1–5). Az eredmény alakulását Thierry Henry, a Monaco vezetőedzője is nehezen viselte, s keményen beszólt a vendégek játékosának, Kenny Lalának.