Találatok a stopira címkére

Találatok száma: 44

Felkészülés: a Videoton négyet, az FTC tízet vágott

2018-03-24 15:31:09

A válogatott mérkőzések miatti szünetet kihasználva a Videoton és a DVTK labdarúgócsapata találkozott egymással, és a székesfehérváriak 4–2-es győzelmet arattak. Az Újpest Felcsúton kapott ki a Puskás Akadémiától.

Videoton Sztefan Scsepovics Stopira NB I Marko Scsepovics Lipták Zoltán

El: Stopira elkeserítette Stopyrát – egy névadás rövid története

2017-08-04 12:01:28

Az 1986-os mexikói labdarúgó-világbajnokságon a francia válogatott 3–0-ra legyőzte Magyarországot, a mérkőzés első gólját Yannick Stopyra szerezte. Az 56 éves, jelenleg a Bordeaux-nál dolgozó szakember meglepődött, hogy akad olyan afrikai játékos, aki az ő nevét vette fel, de a fehérvári Stopirára mostantól nem a legszebb emlékekkel gondol vissza.

Yannick Stopyra Videoton Stopira Európa-liga-selejtező Európa-liga Bordeaux

El: Stopira gyönyörű fejes góljával győzött a Videoton – videó

2017-08-03 19:52:53

Az első félidő ráadásának ötödik percében Stopira találatával a Videoton megszerezte a vezetést a Bordeaux ellen a labdarúgó Európa-liga 3. selejtezőkörének visszavágóján. Ezzel összesítésben 2–2, ez maradt a vége, a fehérváriak idegenben szerzett góllal jutottak a playoffkörbe.

videó Videoton Stopira El Bordeaux

El: A futballszerető magyarokért kell a csoportkör – Stopira

2017-08-02 16:48:10

A Videoton megtartotta sajtótájékoztatóját a labdarúgó Európa-liga selejtezője előtt, melyen 2–1-es hátrányból fogadják a jóval esélyesebb francia Girondins Bordeaux-t a harmadik körben. A székesfehérváriak vezetőedzője, Marko Nikolics és védője, Stopira egyaránt hisz a továbbjutásban – utóbbi már a csoportkört emlegette.

Videoton Stopira Marko Nikolics Girondins Bordeaux Európa-liga

A második öngól mindent eldöntött: jöhet a bajnoki finálé!

2017-05-20 14:43:35

Hiába szerzett vezetést a bronzéremért harcoló Ferencváros a Videoton ellen Felcsúton, a fehérváriak a szünetig három góllal válaszoltak, így az utolsó fordulóban bajnokok lehetnek, ha nyernek a Budapest Honvéd otthonában.

onlive! közvetítés focibajnokság Videoton Stopira NB I 32. forduló

Semmi meglepő: ismét kikapott az Újpest a Videotontól

2017-05-13 13:32:34

Az első félidőben eldöntötte a Videoton az Újpest elleni idegenbeli mérkőzést a labdarúgó NB I 31. fordulójának záró bajnokiján, ugyanis már akkor kialakult a nulla hármas végeredmény. A fehérváriak győzelmével folytatódik tehát a versenyfutás a bajnoki aranyért az ebben a fordulóban szintén nyerő Honvéd és a Videoton között.

Újpest onlive! közvetítés focibajnokság Videoton Stopira

NB I: hiába az FTC-nek lőtt gól, Eppel nincs a legjobbak között

2017-04-03 14:19:08

Mint azt olvasóink megszokhatták, ezúttal is elkészítettük a labdarúgó NB I aktuális fordulójának InStat-indexek alapján összeállított válogatottját. A 24. kör csapatába ketten kerültek be a Ferencvárost legyőző Honvédból, valamint az Újpest ellen 3–1-es sikert arató DVTK-ból, míg a gól nélküli döntetlent játszó listavezető, a Videoton három játékost ad a legjobbak közé.

Vaskó Tamás Stopira Pátkai Máté Patrick Ikenne-King Molnár Péter Makrai Gábor

NB I: Scsepovics szezoncsúccsal lett a 20. kör legjobbja

2017-03-20 19:10:14

A labdarúgó NB I 20. fordulójának InStat-indexek alapján összeállított válogatottját a Videoton játékosai uralják, de az öt fehérvári mellett három mezőkövesdi, valamint egy-egy debreceni, angyalföldi és szombathelyi labdarúgó is bekerült a legjobbak közé. Íme, az összesítés az utólag pótolt Vasas–Haladás összecsapás után!

Stopira NB I Molnár Gábor Marko Scsepovics Marek Strestík Loic Nego

A Honvéd lett a Ferencváros–Videoton rangadó nyertese

2017-02-25 14:27:17

A tavalyi és a tavalyelőtti aranyérmes „bajnoki döntőjén" nem született gól a labdarúgó NB I 21. fordulójában.

onlive! közvetítés focibajnokság Videoton Stopira NB I 21. forduló

Videoton: a válogatott balhátvéd évekre elkötelezte magát

2016-11-16 20:03:15

A labdarúgó NB I-ben szereplő Videoton a hivatalos honlapján jelentette be, hogy Stopira meghosszabbította a szerződését a klubbal. A zöld-foki-szigeteki balhátvéd két plusz egy évvel toldotta meg a 2017 nyarán lejáró megállapodását.

szerződéshosszabbítás Videoton Stopira NB I

Videoton: ismét meghívót kapott válogatottjába a légiós

2016-10-05 12:43:07

Stopira, az NB I-ben szereplő Videoton futballistája ismét meghívót kapott a zöld-foki-szigeteki válogatottba.

vb 2018 foci vb 2018 Zöld-foki Köztársaság Videoton Stopira

NB I: kiemelkedő egyéni teljesítmények nélküli FTC–Újpest

2016-09-26 12:46:58

Hatgólos Fradi–Újpest derbi, ám a két csapat nem adott játékost az InStat-adatok által összeállított álomcsapatunkba. A DVTK-t legyőző DVSC ugyanakkor négy játékossal képviselteti magát, összesen hat csapatból kerültek be a legjobb tizenegybe.

Szakály Péter Stopira Sebők Zsolt NB I Mészáros Norbert Juhász Roland

NB I: hétgólos meccsen nyert a Videoton az Újpest ellen

2016-09-17 20:27:33

A labdarúgó NB I 9. fordulójában a Videoton 4–3-ra győzött az Újpest ellen a Vasas pályáján megrendezett találkozón.

Újpest Windecker József Vidi Videoton Stopira Souleymane Diarra

Újpesti összeomlás és feltámadás a Videoton ellen – 0 pontért

2016-09-17 15:31:34

A labdarúgó NB I 9. fordulójában a Videoton 4–3-ra győzött az Újpest ellen a Vasas pályáján megrendezett találkozón. A székesfehérváriak 3–0-ra vezettek a szünetben, aztán a lila-fehérek nagyot küzdöttek, de nem szereztek pontot.

Újpest Vidi Souleymane Diarra Pátkai Máté Géresi Krisztián Enisz Bardhi

Kezd összeérni a Videoton, három góllal nyertek Bergék

2016-09-10 13:11:46

A házigazda Videoton jobban akarta a győzelmet Felcsúton a vendég Haladásnál, és az igyekezet jutalma a háromgólos győzelem és a három pont lett a labdarúgó NB I 8. fordulójában.

onlive közvetítés focibajnokság Videoton Stopira NB I 8. forduló

Afrika-kupa: Stopiráék biztos, hogy nem lesznek ott Gabonban

2016-09-03 23:38:05

A Videoton balhátvédjével, Stopirával felálló zöld-foki-szigeteki labdarúgó-válogatott hazai pályán 1–0-ra kikapott Líbiától az Afrikai Nemzetek Kupája selejtezőjének utolsó, hatodik fordulójában, ezzel biztossá vált, hogy nem juthat ki a jövő évi kontinensviadalra.

Zöld-foki-szigetek Stopira Líbia Afrika-kupa ANK

Videoton: sorsdöntő meccsre kapott meghívót a játékos

2016-08-25 11:06:30

Stopira, a Videoton labdarúgója ismét meghívót kapott a Zöld-foki Köztársaság válogatottjába, amely szeptember 2-án sorsdöntő mérkőzést játszik Líbia ellen.

Videoton Stopira Afrikai Nemzetek Kupája Afrika-kupa

Videó: ezzel a góllal győzte le a Videoton a Ferencvárost

2016-04-20 22:55:09

Stopira találatával legyőzte a tavalyi bajnok Videoton a friss aranyérmes Ferencvárost a labdarúgó NB I 31. fordulójának záró mérkőzésén, és ezzel az Európa-ligába igyekvő fehérváriak a forduló egyik nagy nyertesei lettek. Nézze meg a találkozó összefoglalóját!

videó labdarúgó NB I Vidi Videoton Stopira NB I

Sorra kihagyta helyzeteit a Fradi, büntetett a Videoton

2016-04-20 19:56:21

Videoton Varga Roland Stopira NB I 31. forduló NB I Fradi

Hatalmas csatában, szerencsés góllal jutott tovább a Fradi

2016-03-02 17:14:46

Bár odahaza kikapott a Videotontól a Ferencváros a labdarúgó Magyar Kupában, idegenben nagy csatában 2–1-re nyertek a zöld-fehérek, így ők jutottak a legjobb négy közé a sorozatban, ahol a DVSC-vel találkoznak.