Találatok a stopira címkére

Találatok száma: 59

El: Olyan nekem Paulo, mintha családtag lenne – Stopira

2019-07-26 09:51:17

A térdsérüléssel bajlódó Viníciusnak üzent a gólörömével Stopira, aki a Fehérvár FC Vaduz elleni El-selejtezőjének gólját szerezte.

Vinícius Vaduz Stopira Mol Fehérvár FC Európa-liga El-selejtező

Fehérvár: Maradjanak az elvárások a realitás talaján – Nikolics

2019-07-24 17:18:18

A labdarúgó NB I-ben szereplő Mol Fehérvár FC az Európa-liga 2. selejtezőkörében a lichtensteini Vaduzzal mérkőzik meg. Az első, hazai összecsapás előtti sajtótájékoztatón a fehérváriak vezetőedzője, Marko Nikolics, és hátvédje, Stopira válaszolt az újságírók kérdéseire.

Vinícius Paulo Vinícius Vaduz Stopira NSO Tv Mol Fehérvár FC

Videó: Stopira páros lábbal mindent vitt – a labdát és Gazdag lábát is

2019-05-25 20:37:46

A labdarúgó Magyar Kupa döntőjében, a Budapest Honvéd–Mol Vidi FC meccsen a 26. percben Stopira sárga lapot kapott, amiért páros lábbal rácsúszott Gazdag Dániel lábára az után, hogy a labdát is elrúgta. Tekintse meg az esetet videón!

Stopira NB I Mol Fehérvár FC Magyar Kupa Budapest Honvéd

Fontos győzelmet aratott a DVTK a Mol Vidi ellen

2019-05-04 10:31:38

A kiesés elől menekülő Diósgyőr legyűrte odahaza a már biztos ezüstérmes Mol Vidi FC-t a labdarúgó NB I 31. fordulójában.

onlive! labdarúgó NB I közvetítés Szabó Bence Stopira NB I 31. forduló

Videó: Stopira kiérdemli Magyarországon mindenkinek a tiszteletét – Orbán Viktor

2019-03-29 10:35:32

Orbán Viktor miniszterelnök hivatalos látogatásra Praiába, a Zöld-foki Köztársaság fővárosába utazott, ahol nem felejtette el kiemelni, hogy a Mol Vidi FC labdarúgója, Stopira miatt az afrikai ország Magyarországon sem ismeretlen.

Zöld-foki szigetek Stopira Orbán Viktor

Vidi: két légiós is hazája válogatottjában szerepelhet

2019-03-07 12:41:49

Az előző évekhez hasonlóan ezúttal is meghívót kapott hazája válogatottjába a Mol Vidi FC két labdarúgója, Stopira és Boban Nikolov – számolt be róla a klub hivatalos honlapja.

Észak-Macedónia Stopira Mol Fehérvár FC Lettország Boban Nikolov

Győzelemmel használta ki a Ferencváros botlását a Mol Vidi FC

2019-02-16 15:29:03

Az első félidőben három gólt lőve eldöntötte a két vereséggel rajtoló Mol Vidi FC az MTK elleni idegenbeli találkozót a labdarúgó NB I 21. fordulójának záró mérkőzésén.

onlive! közvetítés Torghelle Sándor Stopira NB I Mol Fehérvár FC

Felkészülés: megnyerte utolsó spanyolországi mérkőzését a Vidi

2019-01-25 18:02:15

A labdarúgó NB I-ben szereplő Mol Vidi FC Huszti Szabolcs és Stopira góljával 2–0-ra megverte a kínai élvonalbeli Talien Jifangot, ezzel utolsó spanyolországi felkészülési mérkőzésén megszerezte a második győzelmét. A fehérváriak délelőtt a kínai U25-ös válogatottal találkoztak, azon az összecsapáson 3–0-ra kikapott Marko Nikolics csapata.

felkészülési mérkőzés Stopira NB I felkészülés Mol Fehérvár FC Huszti Szabolcs

Vidi: Fiola és Stopira hosszabbított a fehérváriakkal – hivatalos

2019-01-09 16:14:27

A labdarúgó NB I-ben szereplő Mol Vidi FC szerda délután a hivatalos honlapján bejelentette, hogy Fiola Attilával és Stopirával szerződést hosszabbított.

szerződéshosszabbítás magyar átigazolás labdarúgó NB I Videoton Stopira Fiola Attila

Kétszer vezetett Várdán a Vidi, de csak egy pontot szerzett

2018-10-27 21:26:57

A Kisvárda némi meglepetésre 2–2-re végzett odahaza a cseppet sem tartalékosan felálló címvédő, a Videoton ellen a labdarúgó NB I 12. fordulójának záró mérkőzésén.

onlive! közvetítés Videoton Stopira Sassá Pátkai Máté

Stopira: Megcsináltuk, és kész!

2018-10-27 12:10:46

A fontos gólok mesterévé előlépő Vidi-hátvéd, Stopira honfitársa szomorúságáról, a hétközi munka fontosságáról, az átjött üzenetről és a Loic Nego által benyújtott számláról is beszélt lapunknak a PAOK elleni győzelem után.

Vidi Stopira PAOK Mol Fehérvár FC Európa-liga

El: 2004 óta nem láttunk olyan bravúrt, mint amit a Vidi bemutatott

2018-10-25 23:37:30

Mint beszámoltunk róla, a Vidi FC 2–0-ra legyőzte a PAOK-ot Szalonikiben, a labdarúgó Európa-liga L-csoportjában. A kvartettet százszázalékos teljesítménnyel vezeti a favorit Chelsea, a PAOK-nak, a Vidinek, valamint a BATE Boriszovnak egyaránt 3 pontja van. A Vidi győzelme az első idegenbeli magyar siker egy európai kupa csoportkörében 2004 óta.

Videoton Stopira PAOK Mol Fehérvár FC Loic Nego Huszti Szabolcs

Videó: Stopira fejesével már kétgólos a Vidi előnye!

2018-10-25 21:51:32

Kétgólosra nőtt Szalonikiben a Mol Vidi FC előnye a PAOK elleni Európa-liga-mérkőzésen. A 45. percben már-már mindenki elkönyvelte az egygólos félidőt, amikor Huszti Szabolcs beadása után Stopira elszakadt az emberétől, és a görög kapuba fejelt.

videó Stopira PAOK Mol Fehérvár FC Európa-liga

Hat év után nyert ismét csoportmeccset magyar csapat

2018-10-25 20:03:54

A labdarúgó Európa-liga csoportkörének 3. fordulójában a Vidi 2–0-ra nyert a PAOK vendégeként, így napra pontosan hat év után ünnepelhetett győzelmet ismét magyar csapat az európai kupaporondon.

onlive! közvetítés Videoton Stopira PAOK Mol Fehérvár FC

BL: Nem adhatjuk meg az esélyt arra, hogy fölénk kerekedjenek – Marko Nikolics

2018-08-13 18:19:11

A Mol Vidi FC jó helyzetből várja a Malmö FF elleni BL-selejtező keddi visszavágóját – ha továbbjut, legrosszabb esetben is Európa-liga-csoportkörös. A fehérváriak vezetőedzője, Marko Nikolics a mérkőzést felvezető sajtótájékoztatón elmondta, ha tovább akarnak jutni, nem követhetnek el hibákat.

Videoton Stopira Mol Fehérvár FC Marko Nikolics Malmö Bajnokok Ligája

Felkészülés: a Videoton négyet, az FTC tízet vágott

2018-03-24 15:31:09

A válogatott mérkőzések miatti szünetet kihasználva a Videoton és a DVTK labdarúgócsapata találkozott egymással, és a székesfehérváriak 4–2-es győzelmet arattak. Az Újpest Felcsúton kapott ki a Puskás Akadémiától.

Videoton Sztefan Scsepovics Stopira NB I Marko Scsepovics Lipták Zoltán

El: Stopira elkeserítette Stopyrát – egy névadás rövid története

2017-08-04 12:01:28

Az 1986-os mexikói labdarúgó-világbajnokságon a francia válogatott 3–0-ra legyőzte Magyarországot, a mérkőzés első gólját Yannick Stopyra szerezte. Az 56 éves, jelenleg a Bordeaux-nál dolgozó szakember meglepődött, hogy akad olyan afrikai játékos, aki az ő nevét vette fel, de a fehérvári Stopirára mostantól nem a legszebb emlékekkel gondol vissza.

Yannick Stopyra Videoton Stopira Európa-liga-selejtező Európa-liga Bordeaux

El: Stopira gyönyörű fejes góljával győzött a Videoton – videó

2017-08-03 19:52:53

Az első félidő ráadásának ötödik percében Stopira találatával a Videoton megszerezte a vezetést a Bordeaux ellen a labdarúgó Európa-liga 3. selejtezőkörének visszavágóján. Ezzel összesítésben 2–2, ez maradt a vége, a fehérváriak idegenben szerzett góllal jutottak a playoffkörbe.

videó Videoton Stopira El Bordeaux

El: A futballszerető magyarokért kell a csoportkör – Stopira

2017-08-02 16:48:10

A Videoton megtartotta sajtótájékoztatóját a labdarúgó Európa-liga selejtezője előtt, melyen 2–1-es hátrányból fogadják a jóval esélyesebb francia Girondins Bordeaux-t a harmadik körben. A székesfehérváriak vezetőedzője, Marko Nikolics és védője, Stopira egyaránt hisz a továbbjutásban – utóbbi már a csoportkört emlegette.

Videoton Stopira Marko Nikolics Girondins Bordeaux Európa-liga

A második öngól mindent eldöntött: jöhet a bajnoki finálé!

2017-05-20 14:43:35

Hiába szerzett vezetést a bronzéremért harcoló Ferencváros a Videoton ellen Felcsúton, a fehérváriak a szünetig három góllal válaszoltak, így az utolsó fordulóban bajnokok lehetnek, ha nyernek a Budapest Honvéd otthonában.