Találatok a Stephen Curry címkére

Találatok száma: 119

Történelmi fordítással nyert a GSW, Leonard megsérült

2017-05-15 08:52:30

Bő egy félidőn keresztül uralta az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) nyugati döntőjének első meccsét a San Antonio és huszonöt ponttal is vezetett a gárda a Warriors otthonában, ám Kawhi Leonard sérülése után felállt innen a GSW és a Curry, Durant páros vezérletével hatalmas győzelmet aratott.

kosárlabda  Stephen Curry  San Antonio Spurs  NBA  Kevin Durant  Kawhi Leonard

NBA: Curryék hozták a papírformát; 53 pontos bostoni

2017-05-03 06:42:47

A Boston Celtics hosszabbítás után 129–119-re felülmúlta a Washington Wizardsot az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján a Keleti konferencia főcsoport-elődöntőjében, így 2–0-ra vezet a négy győzelemig tartó párharcban. Isaiah Thomas playoff-karriercsúcsot jelentő 53 pontot szórt. Nyugaton kezdetét vette a Golden State Warriors–Utah Jazz párharc – Stephen Curryék hozták a papírformát, nem botlottak hazai pályán.

Washington Wizards  Utah Jazz  Stephen Curry  NBA-rájátszás  NBA  Isaiah Thomas

Serena Williams Steph Curryvel pingpongozott, a berendezés látta kárát

2017-04-06 17:24:54

Serena Williams és Steph Curry egy reklámfilm kedvéért pingpongütőt ragadott, és elkezdett ütögetni egymással. Mindezt egy szobában tette a tenisz és a kosárlabda amerikai klasszisa, amit a berendezés bánt. A két sportoló egy mobilalkalmazást népszerűsített, amellyel káreseteket lehet rendezni pillanatok alatt.

videó  tenisz  kosárlabda  asztalitenisz  Stephen Curry  Serena Williams

„Csendes” GSW-siker New Yorkban, újabb Suns-bravúr

2017-03-06 08:38:23

Furcsa körülmények között zajlott a Knicks–Warriors meccs az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, de a javuló Splash Brothers vezetésével túltette magát ezen a ligaelső, és két vereség után ismét nyerni tudott. A játéknap egyébként a győztes dobásokról szólt, ilyennel nyert Atlantában a Pacers, ilyennel verte meg a Bostont a Phoenix, ilyennel húzta be a hosszabbítást a Jazz Sacramentóban és ha nem is győztes, de mindenképpen kulcsfontosságú kosárral kerekedett felül a Washington is a Magicen – a fővárosiaknál nyolc triplát szórt be a nemrég megszerzett Bogdanovic. Megvan a Cousins-éra első győzelme a New Orleansnál, a Dallas pedig nem viccelt, most az OKC-t is különösebb gond nélkül verték meg Dirk Nowitzkiék.

Stephen Curry  NBA  Golden State Warriors

NBA: Curry top 10-es tripladobó lett, a Warriors győzött

2017-03-06 00:21:21

A Golden State Warriors kosárlabdacsapata 112–105-re nyert a New York Knicks vendégeként az NBA vasárnapi játéknapján a 31 pontos Steph Curry és a 29 pontig jutó Klay Thompson vezérletével.

Curry kezében maradt a GSW-győzelem, bravúros Kings-siker

2017-02-05 10:21:25

Óriási csatában, hosszabbításban bukott el a ligaelső Golden State Sacramentóban, így idei nyolcadik vereségüket szenvedték el Steph Curry-ék az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában. Nem hibázott a San Antonio Spurs, sorozatban 17. hazai meccsét nyerte meg a Washington Wizards, zsinórban tizedszer győzött a Miami, Kyrie Irving nélkül is hozta a kötelezőt a címvédő Cleveland, több kezdőjátékosa nélkül is megverte a Minnesotát a Memphis, az Atlanta Hawks és a Utah Jazz pedig feljebb lépett a tabellán.

kosárlabda  Stephen Curry  NBA  Golden State Warriors

NBA: Curry egy híján 40 pontot dobott; Jamesék is nyertek

2017-02-02 07:13:41

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján a Nyugati főcsoport listavezetője, a Golden State Warriors már az első negyedben (41–21) megalapozta a Charlotte Hornets elleni sikerét (126–111). A hazaiaknál Stephen Curry 39 pontot termelt. A Keleti konferencia éllovasa, a Cleveland Cavaliers a 27 pontig jutó LeBron James vezérletével a nagyszünet után elhúzott a Minnesota Timberwolvestól, és magabiztos, 125–97-es győzelmet aratott. A Boston Celtics a Toronto Raptorst is megverte, ezzel elkönyvelte sorozatban az ötödik sikerét.

kosárlabda  Stephen Curry  NBA  LeBron James  Golden State Warriors  Cleveland Cavaliers

NBA: 281 pontos dráma Atlantában; Curry nélkül nyert a GSW

2017-01-30 06:45:19

Az Atlanta Hawks elképesztő mérkőzésen nyert a New York Knicks ellen az észak amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) legutóbbi játéknapján – négyszeri hosszabbítás után született csak döntés, a csapatok összesen 281 pontot szereztek. Győzött a Cavaliers és a Warriors, igaz, utóbbi gárda Steph Curry nélkül alaposan megizzadt a Portland ellen. Hazai pályán kapott ki a San Antonio Spurs.

Stephen Curry  NBA  Golden State Warriors  Atlanta Hawks

NBA: a GSW 144 pontot dobott – Curry is megrázta magát

2017-01-29 07:22:26

Az észak amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) a ligaelső Golden State Warriors hazai pályán 144 pontot dobva győzött a 98-ig jutó Los Angeles Clippers ellen. A hazaiak vezére, Stephen Curry 43 ponttal vette ki a részét a sikerből, ebből 25-öt a harmadik negyedben szerzett.

kosárlabda  Stephen Curry  NBA  Los Angeles Clippers  Golden State Warriors

Laureus-díj: C. Ronaldo is esélyes a „sportolói Oscarra”

2017-01-11 14:42:01

A háromszoros Laureus-díjas Novak Djokovics szerda délután kihirdette a 2016-os Év sportolója díj esélyeseit. A jelöltek között ott van a tavaly Bajnokok Ligáját és Európa-bajnokságot nyerő Cristiano Ronaldo is.

Usain Bolt  Stephen Curry  Simone Biles  Nico Rosberg  Mo Farah  Leicester City

Kyrie Irving ismét lecsapott, elbukott a GSW Clevelandben

2016-12-26 08:51:49

Az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) vasárnapi csúcsmérkőzésén a Golden State Warriors szinte végig vezetett, mégis 109–108-ra kikapott a Cleveland Cavaliers ellen. A korábbi meccsen a Boston Celtics 119–114-re nyert a New York Knicks otthonában, a San Antonio Spurs pedig 19 ponttal győzte le a Chicago Bullst.

Stephen Curry  San Antonio Spurs  New York Knicks  NBA  LeBron James  Kyrie Irving

NBA: hatalmas dráma, a Cavaliers a végén nyert a szuperrangadón

2016-12-25 23:22:20

Stephen Curry  NBA  LeBron James  Kyrie Irving  Kevin Durant  Golden State Warriors

NBA: a Curry, Durant párost ezúttal sem lehetett megállítani

2016-11-27 07:20:23

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján a Golden State Warriors hazai pályán 115–102-re megverte a Minnesota Timberwolves együttesét, ezzel sorozatban a 11. győzelmét aratta. A házigazdáknál a Stephen Curry (34), Kevin Durant (28) páros összesen 62 pontot termelt. Az Oklahoma City Thunder a tripla duplát (17 pont, 15 assziszt, 13 lepattanó) elérő Russell Westbrook vezérletével magabiztosan nyert a Detroit Pistons ellen (106–88).

kosárlabda  Stephen Curry  Russell Westbrook  Oklahoma City Thunder  NBA  Kevin Durant

NBA: Curryék 149 (!) pontot dobtak; James tripla duplát ért el

2016-11-24 07:59:30

Az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) szerdai játéknapján a címvédő Cleveland Cavaliers 137–125-re legyőzte a Portland Trail Blazerst úgy, hogy Kevin Love az első negyedben 34 pontot dobott (végül 40-ig jutott). Ez a második legtöbb pont egy negyed alatt az NBA történetében (a csúcsot Klay Thompson tartja 37-tel). LeBron James tripla duplát ért el (31 pont, 10 lepattanó, 13 assziszt), ez volt pályafutása során a 44. Az előző idényben döntős Golden State Warriors 149–106-ra diadalmaskodott a Los Angeles Lakers felett. A Phoenix Suns 2010 márciusában produkált 152 pontos teljesítménye (a Minnesota Timberwolves ellen) óta az a legtöbb egy meccsen az NBA-ben. Steph Curryék 53 mezőnykosarából 47-nél volt előkészítés, ami klubrekord.

kosárlabda  Stephen Curry  NBA  LeBron James  Kevin Love  Golden State Warriors

Steph Curry NBA-rekorddal üzent a ligának

2016-11-08 08:39:36

Történelmi pillanatot láthattunk az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában kedd hajnalban, Steph Curry ugyanis 13 triplát rámolt be a New Orleans Pelicans ellen, amivel megdöntötte a liga eddigi csúcsát. A Clippers átlépett a Detroiton, az OKC remek védekezéssel verte a Miami Heatet, a Charlotte szétszedte az Indianát, a Bulls az Orlandót, míg a Rockets Washingtonban tudott nyerni.

Stephen Curry  Oklahoma City Thunder  NBA  Los Angeles Clippers  Golden State Warriors  Dwyane Wade

NBA: újabb Curry-rekord után nyert a Warriors

2016-11-08 08:04:50

A Golden State Warriors magabiztos győzelmet aratott az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján Stephen Curry 13 triplát szórt be (17 dobásból!), ami új ligarekord. Dwyane Wade remeklésének köszönhetően ismét nyert a Chicago Bulls, hatodik sikerét ünnepelhette az Oklahoma City Thunder, valamint a Los Angeles Clippers is.

Legyőzte a GSW-t a Lakers, megszakadt Curry sorozata

2016-11-05 10:06:13

Luke Walton megnyerte első párharcát mentora és volt csapata ellen, a Lakers húszpontos győzelmet aratott a Golden State felett az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszában – Steph Curry csaknem kétszáz meccs után nem dobott egyetlen triplát sem. Damian Lillard 42 pontos estéjével győzött a Portland a Nowitzkit elveszítő és történelmi vereséget szenvedő Dallas ellen, DeMar DeRozan a Miami ellen sem lassított, újabb hosszabbításos drámát nyert meg a Phoenix, a Spurs pedig visszavágott a Jazznek – íme a részletek!

Stephen Curry  NBA  Los Angeles Lakers  Golden State Warriors

NBA: Curry sorozatának vége, a GSW simán kikapott a Lakerstől

2016-11-05 07:07:46

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján a Golden State Warriors meglepetésre 117–97-re kikapott a második hazai meccsét is megnyerő Los Angeles Lakerstől, ezzel elszenvedte a második vereségét. A vendégeknél Stephen Curry 13 pontot, 11 asszisztot és nyolc lepattanót jegyzett, triplát azonban nem dobott, ami legutóbb 157 mérkőzéssel ezelőtt fordult vele elő. A GSW legeredményesebb játékosának az ismét húsz pont felett termelő, 27 ponttal záró Kevin Durant bizonyult, míg a Lakersben Julius Randle és Lou Williams is húsz pontot ért el.

kosárlabda  Stephen Curry  NBA  Los Angeles Lakers  Golden State Warriors

Curry idén először bolondult meg; nagyvadat lőtt a Jazz

2016-11-02 09:13:54

A remekül játszó Utah Jazz tizenöt pontos győzelmet aratott San Antonióban az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, a Spurs ezzel idei első vereségét szenvedte el. Steph Curry 23 pontos harmadik negyedére építve rangadót nyert a Warriors Portlandben, elképesztő dobóformával gyűrte le a Houstont a címvédő Cleveland, hosszabbításban kerekedett felül a Miami, a Detroit sorozatban harmadszor győzött.

Utah Jazz  Stephen Curry  NBA  Milwaukee Bucks  Golden State Warriors  Detroit Pistons

NBA: Curryék megszórták a Portlandet, kikapott a Spurs

2016-11-02 07:25:22

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján a Golden State Warriors idegenben 127–104-re legyőzte a Portland Trail Blazerst. A vendégeknél 28 pontig jutott Stephen Curry, aki a harmadik negyedben – amelyet a GSW 41–20-ra megnyert – öt triplát dobott. A San Antonio Spurs saját közönsége előtt kikapott a Utah Jazztől, ezzel elszenvedte az első vereségét ebben a szezonban, míg a Miami Heat hosszabbításban múlta felül a Sacramento Kingset.

kosárlabda  Stephen Curry  San Antonio Spurs  Portland Trail Blazers  NBA  Miami Heat