Találatok a Stan Wawrinka címkére

Találatok száma: 296

Tenisz: Raonic és Wawrinka is kiesett Sanghajban

2018-10-09 00:10:44

A kanadai Milos Raonic és a svájci Stan Wawrinka is az első fordulóban búcsúzott a sanghaji kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Stan Wawrinka Milos Raonic

Tenisz: a friss US Open-győztes elődöntős a hazai versenyén

2018-09-21 21:18:34

A harmadik helyen kiemelt japán Oszaka Naomi bejutott az elődöntőbe a tokiói kemény pályás női tenisztornán. A friss US Open-győztes játékos a legjobb nyolc között a nyolcadikként rangsorolt cseh Barbora Strycovánál bizonyult jobbnak két szettben, 1 óra 32 perc alatt.

tenisz Stan Wawrinka Radu Albot Oszaka Naomi Nisikori Kei Dominic Thiem

Tenisz: Wawrinka kiemelt riválist búcsúztatott

2018-09-19 21:48:34

A svájci Stan Wawrinka szoros meccsen győzte le a negyedik kiemelt orosz Karen Hacsanovot az 1.1 millió euró (382 millió forint) összdíjazású kemény pályás szentpétervári férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében szerdán.

Stan Wawrinka Karen Hacsanov ATP

Tenisz: szoros meccset nyert Wawrinka Oroszországban

2018-09-17 21:39:34

Stan Wawrinka szoros mérkőzést játszott a szentpétervári férfi tenisztorna első fordulójában.

Ricardas Berankis Stan Wawrinka

US Open: Andy Murray győzelemmel tért vissza

2018-08-28 00:00:58

A tavalyi wimbledoni torna óta első Grand Slamén induló Andy Murray, valamint a szabadkártyával főtáblás Stan Wawrinka is győzött az amerikai nemzetközi teniszbajnokság első fordulójában, hétfőn.

tenisz US Open 2018 Stan Wawrinka Andy Murray

Tenisz: itt a végállomás – Fucsovics nem bírt Wawrinkával

2018-08-17 21:35:26

Fucsovics Márton két szettben (4:6, 3:6) kikapott Stan Wawrinkától a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna nyolcaddöntőjében.

tenisz WTA Cincinnati Stan Wawrinka Fucsovics Márton ATP Cincinnati

Tenisz: ennyit keresett eddig Fucsovics Cincinnatiben

2018-08-16 14:33:19

Soha korábban nem szerepelt még a 3. fordulóban ATP 1000-es rangsorolású tornán Fucsovics Márton, aki csütörtökön várhatóan este 10-től lép pályára Cincinnatiben Stan Wawrinka ellen a legjobb nyolc közé jutásért. A tét jelentős: a győztes valószínűleg Roger Federer ellen készülhet az elődöntőért megküzdeni. Fucsovics számára egyébként már az eddigi remek szereplés is nagy sikert hozott: a jövő héttől pályája legjobb világranglistás helyezésének is örülhet, na meg annak is, hogy több mint 20 millió forintot már biztosan zsebre vághat.

Stan Wawrinka Fucsovics Márton ATP Cincinnati

Tenisz: Fucsovics legyőzte García-Lópezt, jöhet ismét Wawrinka

2018-08-16 07:03:03

Fucsovics Márton három szettben legyőzte Guillermo García-Lópezt a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna második fordulójában. A világranglista 48. helyén álló magyar 6:7, 6:4, 7:5-re nyert a 71. helyen rangsorolt spanyol ellen.

tenisz Stan Wawrinka Roger Federer Guillermo García-López Fucsovics Márton ATP Cincinnati

US Open: három GS-bajnok is szabadkártyát kapott

2018-08-15 09:11:42

A US Openen 2016-ban nyertes Stan Wawrinka tavaly nem védhette meg a címét térdsérülése miatt, és hosszú kihagyás után idén tért csak vissza, jelenleg pedig mindössze a 151. a ranglistán.

Viktorija Azarenka US Open Szvetlana Kuznyecova Stan Wawrinka

Tenisz: Nadal legyőzte Wawrinkát Torontóban

2018-08-10 10:44:14

Rafael Nadal két szettben legyőzte Stan Wawrinkát a kemény pályás torontói férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében.

tenisz Toronto Stan Wawrinka Rafael Nadal

Tenisz: Fucsovics 6:1-gyel kezdett Wawrinka ellen, aztán...

2018-08-09 07:05:48

Fucsovics Márton óriási küzdelemben, 1:6, 7:6, 7:6-ra kikapott Stan Wawrinkától a torontói kemény pályás férfi tenisztorna, a Rogers Cup második fordulójában.

tenisz Stan Wawrinka Fucsovics Márton

Tenisz: Stan Wawrinka lesz Fucsovics következő ellenfele

2018-08-07 20:36:26

Stan Wawrinka szetthátrányból felállva megverte az ausztrál Nick Kyrgiost a torontói kemény pályás férfi tenisztorna, a Rogers Cup első fordulójában, így a svájci kiválóság lesz Fucsovics Márton ellenfele a második körben.

tenisz Stan Wawrinka Nick Kyrgios Fucsovics Márton

Tenisz: Fucsovics nyert, jöhet Wawrinka vagy Kyrgios

2018-08-06 20:29:47

Fucsovics Márton két játszmában, 6:4, 7:6-ra legyőzte a portugál Joao Sousát a torontói kemény pályás férfi tenisztorna, a Rogers Cup első fordulójában, így bejutott a legjobb 32 közé. A magyar játékos következő ellenfele a svájci Stan Wawrinka vagy az ausztrál Nick Kyrgios lesz.

tenisz Stan Wawrinka Nick Kyrgios Joao Sousa Fucsovics Márton

Babosék visszavágtak, Nadal és Djokovics simán nyert, kiesett a címvédő

2018-07-05 15:58:46

A második forduló jelentette a végállomást az első körben Fucsovics Mártont búcsúztató Julien Benneteau számára az Angol nemzetközi teniszbajnokságon. Az amerikai Frances Tiafoe négy szettben megverte a francia játékost.

tenisz Wimbledon Stan Wawrinka Rafael Nadal Novak Djokovics Marin Cilic

Tenisz: Murray tavaly július után nyert ismét, Wawrinkát győzte le

2018-06-25 20:15:38

A brit Andy Murray két játszmában, 6:1, 6:3-ra legyőzte a hozzá hasonlóan szabadkártyával induló svájci Stan Wawrinkát az eastbourne-i füves pályás férfi tenisztorna első fordulójában.

tenisz Stan Wawrinka Andy Murray

Zuhanyozott a nagymama, amikor megtudta: irány Párizs!

2018-05-28 18:28:29

Megvolt az első zsúfolt telt házas sajtótájékoztató a Roland Garroson – azt mondjuk senki nem gondolta volna, hogy a főszereplő a 190. helyen jegyzett Marco Trungelliti lesz.

tenisz Stan Wawrinka Roland Garros Marco Trungelliti

Roland Garros: Djokovics továbbment, Wawrinka máris kiesett!

2018-05-28 14:56:10

A 2015-ös bajnok Stan Wawrinka ötszettes mérkőzésen kikapott a 34 éves Guillermo García Lópeztől a francia nyílt teniszbajnokság első fordulójában. A spanyol játékos nem először tréfálta meg a háromszoros Grand Slam-győztest a Roland Garroson. A címvédő Rafael Nadal az eső miatt nem tudta befejezni a meccsét.

tenisz Stan Wawrinka Roland Garros Novak Djokovics Marco Trungelliti Guillermo García López

Tenisz: „A Wawrinka elleni meccs inkább papíron volt nehéz”

2018-05-25 11:14:30

Mint beszámoltunk róla, Fucsovics Márton két játszmában legyőzte a háromszoros Grand Slam-győztes svájci Stan Wawrinkát a genfi salakpályás tenisztorna negyeddöntőjében. A magyar versenyző edzője, Sávolt Attila úgy véli, a csütörtöki mérkőzés csak papíron volt nehéz Fucsovicsnak, a gyakorlatban nem.

tenisz Sávolt Attila Stan Wawrinka Fucsovics Márton

Tenisz: Egy Wawrinkától másként jön a labda – Fucsovics

2018-05-25 08:28:46

Egy bravúros győzelem és egy szoros vereség – ez volt Fucsovics Márton mérlege a genfi férfi tenisztorna csütörtöki napján. A magyar teniszező előbb a negyeddöntőben 6:4, 6:0-ra megverte Stan Wawrinkát, majd az izraeli Jonathan Erlich oldalán két szettben kikapott párosban. A játékos a hivatalos szurkolói Facebook-oldalnak adott interjút a mozgalmas napot követően.

Sávolt Attila Stan Wawrinka Fucsovics Márton tenisz

Tenisz: döcögős kezdés után Fucsovics kiütötte Wawrinkát!

2018-05-24 19:43:41

A világranglistán 60. helyen álló Fucsovics Márton bejutott a genfi férfi tenisztorna elődöntőjébe, mivel egy szoros és egy sima szettben legyőzte a hazai Stan Wawrinkát (25.).