Találatok a Stan Wawrinka címkére

Találatok száma: 313

US Open: Wawrinka legyőzésével Medvegyev a négy között

2019-09-03 23:11:08

Danyiil Medvegyev négy játszmában (7:6, 6:3, 3:6, 6:1), 2 óra 34 perces mérkőzésen legyőzte a korábbi US Open-bajnok Stan Wawrinkát az amerikai nyílt teniszbajnokság férfi egyesének első negyeddöntőjében, ezzel életében először négy közé jutott Grand Slam-tornán.

tenisz US Open Stan Wawrinka Danyiil Medvegyev

US Open: Djokovics feladta a küzdelmet a pazar Wawrinka ellen

2019-09-02 07:23:54

Bár teniszben nem szokás ilyet mondani, de a forduló rangadóját rendezték meg New York-i idő szerint vasárnap késő este a US Open centerpályáján: a címvédő Novak Djokovics a pazar formában teljesítő Stan Wawrinkával küzdött meg a negyeddöntőbe kerülésért. A svájci 26 eddigi találkozójukból 21-et elveszített a szerb ellen, viszont legutóbb, a 2016-os US Open fináléjában Wawrinka ünnepelhetett.

tenisz US Open Stan Wawrinka Novak Djokovics

Wimbledon: Wawrinka kikapott a 211 centi magas amerikaitól

2019-07-03 16:56:19

Újabb nagy név búcsúzott a wimbledoni teniszbajnokságon a férfiaknál: Stan Wawrinka öt játszmában kikapott a 21 éves amerikai Reilly Opelkától a második fordulóban. A címvédő Novak Djokovics nem hibázott, három szettben legyőzte az amerikai Denis Kudlát. A nőknél Simona Halep, Karolína Plísková, Caroline Wozniacki, Viktorija Azarenka, Elina Szvitolina és a 15 éves Cori Gauff is bejutott a legjobb 32 közé.

tenisz Wimbledon Viktorija Azarenka Stan Wawrinka Simona Halep Reilly Opelka

Tenisz: Coric közel háromórás meccset nyert meg

2019-06-19 22:13:54

A horvát Borna Coric közel háromórás mérkőzésen győzte le a portugál Joao Sousát szerdán a 2.2 millió euró (709 millió forint) összdíjazású hallei füves pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében. A negyedik helyen kiemelt játékos két szettet is rövidítésben nyert meg a mindössze három bréket hozó összecsapáson.

tenisz Stan Wawrinka Milos Raonic Karolina Plisková Borna Coric

Roland Garros: félbeszakadt Federer és Nadal meccse is

2019-06-04 17:37:48

Kedden is folytatódik a küzdelem a francia nemzetközi teniszbajnokságon, ám délután fél hat előtt néhány perccel eleredt az eső, ezért félbeszakadt a folyamatban lévő két férfi negyeddöntő. A 2. kiemelt Rafael Nadal 6:1, 6:1, 4:2-re vezetett a 7. kiemelt japán Nisikori Kei ellen, míg a svájci párharcban a 3. kiemelt Roger Federer 7:6, 4:6, 7:6, 3:3-ra állt honfitársa, a 24. kiemelt Stan Wawrinka ellen. Innen folytatják, ha a körülmények is engedik.

Stan Wawrinka Roland Garros Roger Federer Rafael Nadal Nisikori Kei

Roland Garros: a rutin diadala – jöhet a Wawrinka–Federer!

2019-06-02 15:29:18

Roger Federer jutott be elsőként a Roland Garros férfi egyesének negyeddöntőjébe, mivel a Francia nemzetközi teniszbajnokság nyolcaddöntőjében három sima szettben legyőzte az argentin Leonardo Mayert.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Stan Wawrinka Roland Garros Roger Federer Rafael Nadal

Roland Garros: Cicipasz Wawrinkával meccsel a negyeddöntőért

2019-06-01 15:07:27

Sztefanosz Cicipasz négy játszmában, Stan Wawrinka háromban (ám mindannyiszor rövidítésben) győzte le 3. fordulós ellenfelét a Roland Garroson – a nyolcaddöntőben a görög és a svájci teniszező egymással mérkőzik.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Stan Wawrinka Roland Garros

Tenisz: Wawrinka játszmaelőnyről kapott ki Dzumhurtól Genfben

2019-05-22 21:05:24

A svájci Stan Wawrinka szettelőnyről kikapott Damir Dzumhurtól a genfi férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében szerdán. Nikoloz Baszilasvili negyeddöntőbe jutott az ugyancsak 586 ezer euró összdíjazású, szintén salakpályás lyoni viadalon.

Stan Wawrinka Damir Dzumhur ATP Genf

Tenisz: Serena Williams visszalépett Rómában

2019-05-14 16:04:46

A 23-szoros Grand Slam-bajnok Serena Williams visszalépett a római salakpályás tenisztorna női versenyétől.

WTA Róma Stan Wawrinka Richard Gasquet Marin Cilic Arina Szabalenka ATP Róma

Tenisz: szenzációs pont Fucsovicstól, állva tombolt a közönség

2019-03-11 08:47:27

Amint arról beszámoltunk, magyar idő szerint hétfőre virradóra Fucsovics Márton nagy csatában, 3 óra 26 perc játék után három játszmában kikapott Stan Wawrinkától az Indian Wells-i kemény pályás ATP 1000-es torna 2. fordulójában. A találkozó nemcsak maratoni hossza miatt maradt emlékezetes, hanem a színvonalas, izgalmas játék és a mindkét fél részéről váratlan megoldások miatt is. Erre az ATP tv-csatornájának szerkesztői is felfigyeltek, a mérkőzés után az alábbi labdamenet végén látható parádés Fucsovics-ütést külön kiemelték.

tenisz Stan Wawrinka Fucsovics Márton ATP Indian Wells

Tenisz: Fucsovics nagy csatában kikapott Wawrinkától

2019-03-11 06:48:07

Az Indian Wells-i kemény pályás ATP 1000-es teniszverseny magyar idő szerint hétfőre virradóra megrendezett mérkőzésén a tornán 29. helyen kiemelt Fucsovics Márton három szettben kikapott a világranglista 40. helyét elfoglaló svájci Stan Wawrinkától, így számára befejeződött a viadal.

Tenisz: Wawrinka hatalmasat csatázott a Fucsovics-meccsért

2019-03-09 00:38:40

Ha nem is könnyedén, de érvényesítette a papírformát Stan Wawrinka, három játszmában legyőzte a brit Daniel Evanst az Indian Wells-i kemény pályás ATP 1000-es teniszverseny magyar idő szerint szombatra virradóra megrendezett mérkőzésén, így ő lesz a 29. kiemelt Fucsovics Márton ellenfele a második fordulóban.

tenisz Stan Wawrinka Fucsovics Márton Daniel Evans

Tenisz: Monfils Rotterdam trónján, Wawrinkát megverve

2019-02-17 23:29:31

Gaël Monfils nyerte meg a rotterdami kemény pályás férfi tenisztornát. A világranglistán 33. francia játékos a vasárnapi fináléban három játszmában, 1:45 óra alatt múlta felül a rangsorban jelenleg 68., háromszoros Grand Slam-torna-győztes svájci Stan Wawrinkát. A 32 éves Monfils karrierje nyolcadik egyéni ATP-trófeáját nyerte meg.

Stan Wawrinka Marco Cecchinato Gaël Monfils Diego Schwartzman

Tenisz: Wawrinka lesz Monfils ellenfele a rotterdami döntőben

2019-02-16 22:39:11

A svájci Stan Wawrinka lesz a francia Gaël Monfils ellenfele a rotterdami kemény pályás férfi tenisztorna döntőjében, miután előbbi szombaton legyőzte az első helyen kiemelt japán Nisikori Keit.

rotterdami tenisztorna Stan Wawrinka Nisikori Kei Gaël Monfils ATP-Rotterdam

Tenisz: Wawrinka a 16 között, Fucsovics szerdán játszik Rotterdamban

2019-02-11 21:56:49

A Rotterdamban zajló 2.1 millió dollár összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna első fordulójában egyaránt győzelemmel kezdett Andreas Seppi, Mihail Kukuskin, a viadal 2015-ös győztese, Stan Wawrinka, valamint a 9. kiemelt Nikoloz Baszilasvili is.

Stan Wawrinka Nikoloz Baszilasvili Fucsovics Márton ATP Rotterdam

Tenisz: Wawrinka rögtön az első körben kiesett Szófiában

2019-02-04 21:18:29

A háromszoros Grand Slam-tornagyőztes Stan Wawrinka az első fordulóban búcsúzott a szófiai kemény pályás tenisztornától.

tenisz Stan Wawrinka Marius Copil

Aus. Open: Wawrinka búcsúzott; Djokovics szettveszteség nélkül

2019-01-17 09:34:46

Soha ennyien nem vettek még jegyet a melbourne-i verseny negyedik játéknapjára – a rajongók fantasztikus mérkőzéseket láthattak a pénzükért cserébe.

Stan Wawrinka Konta Johanna Garbine Muguruza Australian Open

Tenisz: Raonic és Wawrinka is kiesett Sanghajban

2018-10-09 00:10:44

A kanadai Milos Raonic és a svájci Stan Wawrinka is az első fordulóban búcsúzott a sanghaji kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Stan Wawrinka Milos Raonic

Tenisz: a friss US Open-győztes elődöntős a hazai versenyén

2018-09-21 21:18:34

A harmadik helyen kiemelt japán Oszaka Naomi bejutott az elődöntőbe a tokiói kemény pályás női tenisztornán. A friss US Open-győztes játékos a legjobb nyolc között a nyolcadikként rangsorolt cseh Barbora Strycovánál bizonyult jobbnak két szettben, 1 óra 32 perc alatt.

tenisz Stan Wawrinka Radu Albot Oszaka Naomi Nisikori Kei Dominic Thiem

Tenisz: Wawrinka kiemelt riválist búcsúztatott

2018-09-19 21:48:34

A svájci Stan Wawrinka szoros meccsen győzte le a negyedik kiemelt orosz Karen Hacsanovot az 1.1 millió euró (382 millió forint) összdíjazású kemény pályás szentpétervári férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében szerdán.