Találatok a St. Pauli címkére

Találatok száma: 47

Német Kupa: a Schalke jutott be elsőként a 2. fordulóba

2018-08-17 21:19:53

Az élvonalbeli együttesek közül a Schalke jutott tovább elsőként a labdarúgó Német Kupa első fordulójából a legjobb 32 közé.

német foci St. Pauli Schalke Német Kupa Darmstadt

Videó: rendbontás! Már a meccs előtt berohantak a drukkerek a német bajnokin

2017-09-20 09:52:01

Tízperces csúszással kezdődött kedden a Holstein Kiel–St. Pauli Bundesliga 2.-es bajnoki mérkőzés, mert a hazai szurkolók a bemelegítés alatt berontottak a pályára és a vendégdrukkerek felé vették az irányt.

szurkolók szurkolói rendbontás St. Pauli Holstein Kiel Bundesliga 2.

Bayern: Lahm több ajánlatot is kapott, visszatér?

2017-08-23 11:04:57

A német média szenzációként számolt be arról, hogy több ajánlata is van Philipp Lahmnak, a Bundesligában szereplő Bayern München aktív labdarúgástól már visszavonuló ikonjának.

visszavonulás német foci St. Pauli Philipp Lahm Hamburg Bundesliga

Német Kupa: a Hertha nem botlott Hamburgban, továbblépett

2016-10-25 22:40:12

Folytatta remek szereplését a Német Kupában is Dárdai Pál csapata, a Hertha, amely St. Paulit idegenben legyőzve jutott tovább a sorozatban a legjobb 16 közé.

St. Pauli Német Kupa Hertha Hertha Dárdai Pál

Dárdaiék legyőzték a hamburgi kalózokat, továbblépett a Hertha

2016-10-25 18:36:22

közvetítés Valentin Stocker St. Pauli Német Kupa Mitchell Weiser Hertha

Német Kupa: Lewandowski három, a Bayern öt góllal kezdett

2016-08-19 22:39:54

A Bayern München idegenben 5–0-ra legyőzte a negyedosztályú Carl Zeiss Jenát a Német Kupa első fordulójában. A bajoroknál Robert Lewandowski triplázott, és betalált a Borussia Dortmundtól érkező Mats Hummels is.

St. Pauli Robert Lewandowski Német Kupa Mats Hummels Carl Zeiss Jena Bayern München

Fotó: nehéz szavakat találni a korábbi Fradi-kiszemelt bemutatására

2016-06-15 15:13:33

A német másodosztályban (Bundesliga 2.) szereplő St. Pauli menedzsere, Ewald Lienen nem tudott jelen lenni a klub új játékosának bemutatásán, de a kollégák azért feltalálták magukat.

St. Pauli

Eurofutball: egy szürke hétfőnek is van hőse, de még mekkora!

2015-11-09 22:54:51

Méghozzá Lennart Thy: a hazájában sem túl ismert labdarúgó mesternégyessel döntötte el a St. Pauli–Fortuna Düsseldorf (4–0) mérkőzést hétfőn a német bajnokság másodosztályában.

eurofutball St. Pauli Lennart Thy Bundesliga 2.

Bundesliga 2.: Korcsmárék 483 perc után megtörték a jeget

2015-02-16 22:12:18

A Korcsmár Zsoltot végig a soraiban tudó Greuther Fürth idegenben 1–0-ra legyőzte a sereghajtó St. Paulit a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 21. fordulójának záró mérkőzésén. A magyar válogatott védő csapata 483 perc után szerzett ismét gólt, és nyolcmeccses nyeretlenségi sorozatának vetett véget.

német foci légiósok St. Pauli Korcsmár Zsolt Greuther Fürth Bundesliga 2.

Videó: középkezdést végeztek, 5 mp múlva gólt kaptak

2015-01-20 17:46:09

Talán még soha nem kapott olyan gyorsan gólt egy középkezdést elvégző labdarúgócsapat, mint a Winterthur. A német St. Paulival vívtak felkészülési mérkőzést, de rémálomba illően indult a meccs (a vége 2–0 lett a St. Paulinak).

videó Winterthur St. Pauli

Bundesliga 2.: a végén mentett pontot a rangadón a Lautern

2014-10-25 14:57:38

A német labdarúgó másodosztályban (Bundesliga 2.) a 92. percben egyenlített a Kaiserslautern a Düsseldorf elleni rangadón, így maradt az egypontos különbség a két csapat között. A szombati játéknap másik mérkőzésén a Karlsruhe könnyed sikert aratott a St. Pauli otthonában.

St. Pauli Kaiserslautern Fortuna Düsseldorf Bundesliga 2.

Bundesliga 2.: a Kaiserslautern élre állt könnyed sikerével

2014-10-04 15:01:28

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság 9. fordulójának mindkét szombati mérkőzésén könnyed hazai siker született. A Kaiserslautern a Karlsruhe legyőzésével – legalább vasárnapig – vezeti a Bundesliga 2.-t.

Union Berlin St. Pauli Karlsruhe Kaiserslautern Bundesliga 2.

Bundesliga 2.: Leonardo gólt lőtt, először nyertek Monizék

2014-09-14 15:21:31

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 5. fordulójában az 1860 München a korábbi Ferencváros-támadó, Leonardo góljának is köszönhetően az első győzelmét ünnepelhette a szezonban a szintén a zöld-fehérektől érkező Ricardo Moniz vezetésével.

St. Pauli Ricardo Moniz Leonardo Fradi Ferencváros FTC

Bundesliga 2.: újabb lépéssel közelebb a feljutáshoz a Köln

2014-04-05 15:08:56

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 29. fordulójában az éllovas 1. FC Köln hazai pályán 2–0-s győzelmet aratott a kieső helyen álló Bielefeld felett, így újabb lépést tett az első osztály felé vezető úton – a „kecskések” előnye jelenleg kilenc pont a harmadik helyezett Paderborn előtt.

német foci St. Pauli Bundesliga 2. 1. FC Köln

Bundesliga 2.: a botladozó Lauternt megelőzte a St. Pauli

2014-02-23 15:44:22

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság 22. fordulójának vasárnapi játéknapján a Kaiserslautern 2–1-re kikapott az Aalentől, így az után, hogy az első hét hazai meccsén még nem talált legyőzőre, a legutóbbi négy találkozójából már a harmadikat veszítette el a Fritz-Walter-Stadionban. A Lautern vereségének köszönhetően a Dynamo Dresden otthonában 2–1-es győzelmet arató St. Pauli fellépett a tabella hatodik helyére.

német foci St. Pauli Kaiserslautern Bundesliga 2.

Bundesliga 2.: a St. Pauli nem tudta megelőzni botló riválisait

2014-02-15 14:57:54

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 21. fordulójában a feljutásért küzdő St. Pauli hazai pályán kikapott a középmezőnybe tartozó Bochumtól.

St. Pauli Bundesliga 2.

Bundesliga 2.: rangadót nyert, és már harmadik a Karlsruhe

2013-12-20 20:23:38

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 19. fordulójának pénteki rangadóján a Karlsruhe idegenben 2–0-ra nyert a St. Pauli ellen, így jobb gólkülönbségének köszönhetően már harmadik a tabellán.

német foci St. Pauli Karlsruhe Bundesliga 2. 19. forduló

Bundesliga 2.: rangadót buktak Királyék, a St. Pauli a 3.

2013-12-16 22:33:36

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 18. fordulójának záró mérkőzésén Király Gábor együttes, az 1860 München hazai pályán 2–0-ra kikapott a St. Paulitól.

St. Pauli Király Gábor Bundesliga 2. 1860 München

Bundesliga 2.: nyert a St. Pauli - egyre sűrűbb az élmezőny

2013-11-24 15:43:47

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 15. fordulójának vasárnapi játéknapján a St. Pauli egygólos győzelmet aratott az Aalen vendégeként, így feljött a negyedik helyre, de hátránya csak három pont a listavezető Kaiserslautern mögött. A korábbi pécsi támadót, Solomon Okoronkwót a 81. percig soraiban tudó Erzgebirge Aue a Düsseldorf, míg a Karlsruhe a Dynamo Dresden ellen nyert magabiztosan.

német foci St. Pauli Solomon Okoronkwo Bundesliga 2.

Bundesliga 2.: hiába vezettek kettővel a vendégek, kikaptak

2013-08-31 15:25:13

Két gólgazdag mérkőzést hozott a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság 6. fordulója: a Bochum és az Union Berlin is 0–2-ről fordítva győzött hazai pályán. Az Union hat perc alatt került kétgólos hátrányba a St. Pauli ellen, de az 59. percre kiegyenlítette az állást, majd Simon Terodde hajrágóljával győzött is. A Bochum 0–2-es félidőt követően nyert 4–2-re, úgy, hogy még a 72. percben is a vendég Paderborn vezetett.