Találatok a Sporting Kansas City címkére

Találatok száma: 256

Légiósok: Nem szeretnék egyelőre váltani – Sallói

2018-11-13 08:10:08

Sallói Dániel, a Sporting KC támadója nem szomorkodik egy-egy rosszul sikerült összecsapás után, megtalálta a számításait Kansasben, és elárulta, ki segítette álmai beteljesülését.

légiósok Sporting Kansas City Sallói Dániel Egyesült Államok

MLS: Sallói duplázott, főcsoportdöntős a Sporting Kansas

2018-11-11 21:21:20

Az első meccs 1–1-es döntetlenje után a Sporting Kansas City Sallói Dániellel a kezdőcsapatában 4–2-re győzött hazai pályán a Real Salt Lake City ellen, így készülhet a Portland Timbers elleni főcsoportdöntőre. Sallói Dániel csapata második és negyedik gólját szerezte, és végigjátszotta a mérkőzést, míg Németh Krisztián az SKC kispadjáról követte a találkozó eseményeit.

Sporting Kansas City Sallói Dániel Real Salt Lake Németh Krisztián MLS

MLS: Sallói betalált a főcsoport-elődöntőben – videó

2018-11-11 21:42:15

Sallói Dániel betalált a Sporting Kansas City–Real Salt Lake nyugati főcsoport-elődöntő visszavágóján az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban.

Sporting Kansas City Sallói Dániel MLS

MLS: Vermes szuper cseréje segített, Sallóiék döntőközelben

2018-11-05 06:45:42

A Sporting Kansas City – Sallói Dániellel a kezdőcsapatában – 1–1-es döntetlent játszott a Real Salt Lake vendégeként az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) Nyugati főcsoport-elődöntőjének magyar idő szerint hétfő virradóra lejátszott első mérkőzésén.

légiósok Sporting Kansas City Sallói Dániel

MLS: Ez az idény csak a bajnoki címmel érhet véget – Sallói

2018-11-03 17:56:31

Magyar idő szerint hétfő hajnali négy órakor Salt Lake Cityben kezdi meg playoffszereplését az MLS záró szakaszában a Sporting Kansas City. Az MLSsoccer.com az oda-visszavágós negyeddöntő előtt Sallói Dániellel beszélgetett.

MLS Peter Vermes Sallói Dániel Sporting Kansas City légiósok

Vermes Péter: Jók a magyar futballisták

2018-11-03 08:39:23

Az észak-amerikai profi liga legrutinosabb edzője, Peter Vermes mutatta be a Nemzeti Sportnak élete eddigi fő művét, klubja egyedülálló, az amerikai válogatottnak is otthont adó szakmai központját, ahol a rájátszásra készülő Sporting KC magyar játékosaival is találkoztunk.

Vermes Péter Sporting Kansas City Németh Krisztián MLS Kansas City

Képek: Sallói Dánielnek öltözött a kansasi szurkolólány

2018-11-01 21:00:16

Az Egyesült Államokban remek szezont futó Sallói Dánielnek öltözött egy szurkolóhölgy halloween alkalmából. A drukker a Twitteren azt írta, hogy bár nem nyerte meg ezzel a jelmezzel a beöltözős versenyt a munkahelyén, de nekik van a legjobb csapatuk nyugaton.

Sporting Kansas City Sallói Dániel MLS Halloween

MLS: Villa betalált; eldőlt, melyik csapat ellen játszanak Sallóiék

2018-11-01 09:55:51

Magyar idő szerint csütörtök hajnalban eldőlt, hogy Sallói Dániel és Németh Krisztián csapata, a Sporting Kansas City a Portland Timbersszel találkozik az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) Nyugati főcsoportjának elődöntőjében. A Portland a két korábbi FTC-játékost, Roland Lamahot és Marcos Pedrosót is soraiban tudó FC Dallast búcsúztatta (2–1).

videó Sporting Kansas City Portland Timbers New York City FC MLS David Villa

MLS: Sallói győztes gólt szerzett, megnyerte főcsoportját a Sporting

2018-10-28 23:46:49

Egy döntetlen is elég lett volna ahhoz, hogy megnyerje a Nyugati főcsoportot a Sporting Kansas City, amely végül Sallói Dániel góljával 2–1-re legyőzte a Los Angeles FC-t. A magyaros mérkőzésen nem született gól, a Chicago Fire színeiben Nikolics Nemanja 62 percet kapott a kezdőcsapatban, míg a DC United játékosa, Stieber Zoltán nem játszott.

légiósok Stieber Zoltán Sporting Kansas City Sallói Dániel Németh Krisztián Nikolics Nemanja

MLS: magyar nap a ligában – alapszakaszt nyerhet a Kansas City

2018-10-27 22:44:56

Sallói Dániel bombaformában, Németh Krisztián is játszhat a Los Angeles FC elleni rangadón, Peter Vermes csapatának a döntetlen is elég. Nikolics Nemanja és Stieber Zoltán egymás ellen az első számú észak-amerikai labdarúgó-bajnokságban (MLS).

Stieber Zoltán Sporting Kansas City Sallói Dániel Németh Krisztián Nikolics Nemanja MLS

Légiósok: A kispadra kerültem, de jól reagáltam a helyzetre – Sallói

2018-10-24 07:41:24

Sallói Dániel, a Sporting Kansas City magyar légiósa kiváló hetet zárt, és két világklasszis legenda mellett bekerült az MLS-nél a forduló álomcsapatába is.

légiósok Sporting Kansas City Sallói Dániel MLS

MLS: kiütés Sallói-duplával; Stieberék közel a rájátszáshoz

2018-10-18 07:01:52

Stieber Zoltán csapata, a Keleti csoportban a rájátszásért harcoló D. C. United hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Toronto FC-t, így nagyon közel került ahhoz, hogy szerepeljen a playoffban. A Nyugati csoportban második Sporting Kansas City 4–1-re nyert a Vancouver Whitecaps vendégeként, Sallói Dániel két góllal járult hozzá a sikerhez.

légiósok Stieber Zoltán Sporting Kansas City Sallói Dániel MLS DC United

MLS: Sallóiék válaszoltak Ibra góljára, bejutottak a playoffba

2018-10-07 09:14:04

A Sallói Dániellel felálló Sporting Kansas City hazai pályán 1–1-es döntetlenre végzett a Zlatan Ibrahimovicot végig a soraiban tudó Los Angeles Galaxyvel az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) alapszakaszának legutóbbi játéknapján, ezzel biztossá vált, hogy sorozatban a hetedik évben is bejut a playoffba.

légiósok Zlatan Ibrahimovic Sporting Kansas City Sallói Dániel Németh Krisztián MLS

MLS: Sallóiék ikszeltek, a rájátszás így is biztosnak tűnik

2018-10-01 07:06:43

Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) alapszakaszában a Sporting Kansas City hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott Real Salt Lake-kel. A Sportingban Németh Krisztián kezdőként 71 percet kapott, Sallói Dánielt a 78. percben cserélték be.

légiósok Sporting Kansas City Sallói Dániel Real Salt Lake Németh Krisztián MLS

MLS: Némethék kellemetlen vereséget szenvedtek Philadelphiában

2018-09-23 22:52:22

Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság legutóbbi játéknapján a Németh Krisztiánnal a kezdőben felálló Sporting Kansas City 2–0-ra kikapott a Philadelphia Uniontól, így, bár továbbra is vezeti a Nyugati Főcsoportot, a Los Angeles FC egy pontra megközelítette. A találkozót Németh végigjátszotta, míg a gárda másik magyar játékosa Sallói Dániel csereként, a 80. percben lépett pályára.

légiósok Sporting Kansas City Sallói Dániel Philadelphia Union Németh Krisztián MLS

MLS: Németh gólt lőtt, a Kansas idegenben zúzta szét a San Josét

2018-09-16 08:28:37

A Sporting Kansas City idegenben győzte le 5–1-re a San Jose Earthquakes csapatát. A vendégeknél újra kezdőként lépett pályára Németh Krisztián, aki góllal vette ki a részét a sikerből.

légiósok Sporting Kansas City Németh Krisztián MLS

MLS: Németh Krisztián végig a pályán; Villa Rooney ellen

2018-09-09 07:27:07

Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) idei szezonjában először fordult elő, hogy Németh Krisztián végigjátsszon egy bajnokit, ráadásul csapata, a Sporting KC győzni is tudott.

lgiósok Sporting Kansas City Németh Krisztián MLS

MLS: Sallói és Németh sem segített a Sportingon

2018-09-02 00:00:10

A Sporting Kansas City labdarúgócsapata 3–1-es vereséget szenvedett a Seattle Sounders vendégeként az MLS legutóbbi játéknapján.

légiósok Sporting Kansas City Sallói Dániel Németh Krisztián MLS

Légiósok: „Már az akadémián látszott, hogy van Sallóiban valami”

2018-08-31 11:12:12

Az amerikai labdarúgó bajnokságban (MLS) szereplő Sporting Kansas City magyar származású edzőjét, Peter Vermes egy interjú során Sallói Dánielről kérdezték. A tréner szerint már a klub akadémiáján látszott, hogy tehetséges.

légiósok Sporting Kansas City Sallói Dániel Peter Vermes

MLS: győzött a Sporting KC, csak Németh játszott

2018-08-26 06:53:14

Kétgólos győzelmet aratott a két magyart is foglalkoztató Sporting Kansas City az MLS-ben, a Minnesotát győzte le 2–0-ra.