Találatok a Sparkassen-kupa címkére

Találatok száma: 4

Férfi kézi: kikapott a Veszprém a Szeged BL-riválisától

2017-08-13 19:45:12

Kétgólos, 34–32-es vereséget szenvedett a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapata a francia Nantes együttesétől a németországi Ehingenben rendezett Sparkassen-kupa döntőjében.

kézilabda  Telekom Veszprém  Sparkassen-kupa  Nantes kézilabda

Férfi kézi: a Zagrebbel ikszelt, a Göppingent legyőzte a Veszprém

2017-08-12 20:57:56

A Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapata a horvát PPD Zagrebbel 28–28-as döntetlent játszott, míg a német Göppingent 35–33-ra legyőzte a németországi Ehingenben zajló Sparkassen-kupa szombati játéknapján, ezzel megnyerte csoportját, és vasárnap döntőt játszhat.

kézilabda  férfi kézilabda  Telekom Veszprém  Sparkassen-kupa  PPD Zagreb  Mol-Pick Szeged

Férfi kézi: a Veszprém ismét részt vesz a rangos tornán

2017-07-10 18:34:25

A Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapata a hivatalos honlapján közölte: egy év kihagyás után idén ismét részt vesz a rangos felkészülési tornán, a németországi Sparkassen-kupán.

Telekom Veszprém  Sparkassen-kupa

Férfi kézi: a Veszprém 13 góllal győzött a Kiel ellen

2015-08-09 18:32:21

Az MVM Veszprém férfi kézilabdacsapata nyerte meg az ehingeni Sparkassen-kupát – sorozatban harmadszor –, miután a döntőben 32–19-re nyert a THW Kiel ellen.