Találatok a skeet címkére

Találatok száma: 11

Európai Játékok: Pongrátz 16. helyen végzett skeetben

2019-06-27 14:20:26

Pongrátz Bianka csütörtökön az 50-ből nyolc korongot hibázott el, így 109 találattal a 16. helyen zárta a női skeetesek versenyét a minszki Európai Játékok olimpiai kvalifikációs sportlövőviadalán.

sportlövészet skeet Pongrátz Bianka Európai Játékok

Koronglövő-vb: Pongrátz Bianka 41. lett skeetben

2017-09-08 21:18:30

Pongrátz Bianka a 41. helyen végzett női skeetben a moszkvai koronglövő-világbajnokság pénteki versenynapján.

sportlövészet skeet koronglövő-vb

Rio 2016: egy igazi ágyús – Arsenal-mezben szerzett érmet

2016-08-14 08:03:32

A férfi sportlövők skeet számában a kuvaiti Abdullah al-Rasidi szerezte meg a bronzérmet. A sportoló függetlenként indult Rióban, de öltözékét tekintve azt is elmondhatjuk, hogy megszerezte a Premier League-ben szereplő Arsenal első olimpiai érmét.

sportlövészet skeet Rio 2016 Arsenal Abdullah al-Rasidi

Rio 2016: Bacosi-arany az olasz házipárbaj után női skeetben

2016-08-12 23:27:48

A sportlövészet női skeetben olasz házidöntőben dőlt el az aranyérem sorsa, végül Chiara Cainero eggyel többet hibázott mint ellenfele, Diana Bacosi. A bronzmérkőzést a címvédő amerikai Kim Rhode nyerte, akinek ez volt hatodik olimpiai érme, ezzel a sportág örökranglistáját immáron egyedül vezeti.

sportlövészet skeet női skeet Diana Bacos Chiara Cainero

Sportlövészet: Zsingor és Pongrátz nyerte a skeet ob-t

2015-07-05 20:59:48

A férfiaknál Zsingor András, míg a nőknél Pongrátz Bianka nyerte a skeetlövők hétvégén rendezett országos bajnokságát.

Pongrátz Bianka Zsingor András skeet sportlövészet

Sportlövő-vb: két korongra a szétlövéstől a magyar skeetes

2014-09-15 18:42:04

Pongrátz Bianka a 14. helyen végzett a női skeetesek között a Granadában zajló olimpiai kvalifikációs sportlövő világbajnokságon.

sportlövészet skeet Pongrátz Bianka

Sportlövészet: Bokor Bálint és Pongrátz Bianka nyerte a skeet ob-t

2010-08-30 09:54:50

Bokor Bálint kifejezetten jónak mondható, 144 korongos eredménnyel nyerte meg Szombathelyen a férfiak versenyét a skeetlövők országos bajnokságán.

sportlövészet skeet

Koronglövő Eb: Pongrátz Bianka a 29. helyen végzett skeetben

2010-07-02 15:00:51

Pongrátz Bianka a 29. helyen végzett a női skeetesek között a Kazanyban zajló koronglövő Európa-bajnokság pénteki napján.

skeet koronglövés Pongrátz Bianka

Sportlövészet: amerikai arany férfi skeetben

2008-08-23 04:00:31

Az amerikai Vincent Hancock szerezte meg az aranyérmet férfi skeetlövészetben. Az ezüstérmes a norvég Tore Brovold, a bronzérmes a francia Anthony Terras lett.

skeet

Igaly Diána nem jutott döntőbe, nem tudja megvédeni címét

2008-08-18 04:00:17

A címvédőként induló Igaly Diána nem jutott be a döntőbe a női skeetesek között a pekingi olimpián, miután az alapversenyben csak 66 korongot ért el, és ez kevés volt a legjobb hat közé kerüléshez.

skeet Igaly Diana

Sportlövészet: Igaly az ötödik helyen zárt a skeet Eb-n

2009-01-09 10:47:20

Igaly Diána az ötödik helyen végzett női skeetben a nicosiai koronglövő Európa-bajnokságon.