Találatok a Silkeborg címkére

Találatok száma: 22

Eurofutball: a Fener legyőzésével először kupagyőztesek

2018-05-10 18:17:51

A Djurgarden nyerte meg a labdarúgó Svéd Kupát, mivel a döntőben simán, 3–0-ra legyőzte a bajnoki címvédő Malmőt.

eurofutball Török Kupa Svéd Kupa Silkeborg Malmö Fenerbahce

Férfi kézi: távozik a Barcától az olimpiai bajnok beálló

2017-06-01 09:29:32

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája kölni négyes döntőjére készülő és nagy esélyes Barcelonából az idény végén eligazol a 36 esztendős Jesper Nöddesbo, aki visszatér hazájába, Dániába.

kézilabda átigazolás kézilabda férfi kézilabda Silkeborg Jesper Nöddesbo Barcelona kézilabda

Férfi kézi BL: a Szeged kettős győzelemmel negyeddöntős

2017-04-02 18:13:53

A Mol-Pick Szeged 33–24-re nyert hazai pályán a dán Silkeborg ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján, így kettős győzelemmel jutott a negyeddöntőbe, amelyben a Paris Saint-Germain lesz az ellenfele.

férfi kézilabda BL Silkeborg Mol-Pick Szeged

A második félidőben gálázó Szeged simán jutott a nyolc közé

2017-04-02 16:53:50

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján a Mol-Pick Szeged otthon 33–24-re legyőzte a Silkeborgot. A dánok az első meccshez hasonlóan uralták az első félidőt, de a folytatásra ezúttal is elfáradtak.

férfi kézi BL Silkeborg Mol-Pick Szeged

Férfi kézi BL: Szeged hatgólos hátrányból nyert Dániában

2017-03-26 18:17:50

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén a Mol-Pick Szeged idegenben 26–24-re legyőzte a Silkeborgot. A dán együttes a fordulást követően már hat góllal is vezetett (14–8), de a hajrá a magyar csapaté volt.

férfi kézilabda BL férfi kézi BL Silkeborg Mol-Pick Szeged

Feltámadt a Szeged a második félidőben, és nyert Dániában

2017-03-26 16:35:10

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén a Szeged Dániába, a Silkeborghoz látogatott. Az első félidőben úgy tűnt, hogy nem találja a ritmust a magyar csapat, mert végig vezetett a hazai együttes. Szomorúan láthatták a magyar szurkolók, hogy a szünetre ötgólos előnyt szerzett a Silkeborg. A második félidőben teljesen más Szeged jött ki a pályára, és fokozatosan felőrölte a hazaiakat, ledolgozta hátrányát, sőt a végére a vezetést is átvette, majd két góllal megnyerte a meccset. Így a továbbjutás is elérhető közelségbe került.

Férfi kézi BL: Veszprém–Zagreb és Szeged–Silkeborg párharc a nyolcaddöntőben

2017-03-12 19:07:55

Véget értek a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmei, eldőlt, hogy a Telekom Veszprémre a PPD Zagreb, a Mol-Pick Szegedre pedig a Silkeborg vár a nyolcaddöntőben.

férfi kézilabda BL Telekom Veszprém Silkeborg PSG kézilabda PPD Zagreb Mol-Pick Szeged

Videó: senki sem fogja elhinni, hogy ez az öngól véletlen volt

2017-03-11 15:40:49

A Nordsjaelland 5–1-re legyőzte a Silkeborgot a dán élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban, ráadásul nem is akármilyen gólokkal. Egy azonban kiemelkedett, a vendégek csapatkapitánya, Dennis Flinta ugyanis összehozott egy olyan öngólt, amelynél senki sem hiszi el, hogy véletlen volt a mozdulat…

öngól videó dán foci dán bajnokság Silkeborg Nordsjaelland

Férfi kézi: balhé Dániában, Ortegánál elszakadt a cérna

2016-12-16 13:07:52

A dán kézilabda-bajnokságban a Kolding–Silkeborg rangadó paprikás hangulatban ért véget – az ügy okozója a korábbi veszprémi Carlos Ortega volt, számolt be róla a hetmeteres.com.

férfi kézilabda Silkeborg Kolding Carlos Ortega

Férfi kézi BL: a Veszprém öt góllal nyert Dániában

2016-12-04 18:26:56

A Telekom Veszprém javított a PSG-től elszenvedett két vereséget követően, és idegenben 29–24-re legyőzte a dán Silkeborgot a férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának kilencedik fordulójában. A magyar csapat legeredményesebb játékosának a hét gólig jutó Momir Ilics bizonyult.

kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézi BL Telekom Veszprém Silkeborg

Megtört a jég: megvan a Veszprém első idegenbeli sikere az idei BL-szezonban

2016-12-04 16:24:39

Videó: óriásit trükközött az edző a kipattanó labdával

2016-11-29 20:01:13

Bár a Silkeborg labdarúgócsapata 3–1-es vereséget szenvedett a Bröndbytől a dán bajnokság 18. fordulójában, a vendégek vezetőedzőjének, Peter Sörensennek zseniális mozdulata egy ideig biztosan emlékezetes lesz. Az egész ott kezdődött, hogy egy labda az oldalvonalon kívülre került…

dán labdarúgás Silkeborg Peter Sörensen Bröndby

Férfi kézi BL: a Veszprém egy góllal verte meg a Silkeborgot

2016-11-12 18:34:43

A Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapata hazai pályán 30–29-re nyert a dán Silkeborg ellen a Bajnokok Ligája A-csoportjában.

férfi kézilabda BL Telekom Veszprém Silkeborg

Csak megszorongatni tudta a Veszprémet dán ellenfele

2016-11-12 16:19:45

A Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapata hazai pályán 30–29-re nyert a dán Silkeborg ellen a Bajnokok Ligája A-csoportjának hatodik fordulójában.

férfi kézilabda BL férfi kézilabda Veszprém Silkeborg

Férfi kézi BL: Császárék elbukták a „legkönnyebb” meccsüket

2016-09-22 21:40:26

A Császár Gáborral felálló Schaffhausen hazai pályán 25–24-re kikapott a dán Silkeborgtól a férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának nyitó mérkőzésén.

férfi kézilabda BL férfi kézilabda Silkeborg Schaffhausen Császár Gábor

Videó: „felgyújtott” stadionnal ünnepeltek a dánok

2014-12-09 14:51:26

A dán labdarúgó élvonal tízszeres bajnokcsapata, a Bröndby most ünnepli fennállásának 50. évfordulóját. Ennek apropóján a szurkolók olyan hangulatot teremtettek a Silkeborg elleni hazai mérkőzésen, amit még argentin kollégáik is megirigyelhetnek. Nézze meg a fantasztikus élőképet 4.47-től és a lélegzetelállító tüzeket 9.05-től!

ünneplés évforduló videó szurkolók Silkeborg Bröndby

Férfi kézi: a Flensburg elengedi Eb-győztes beállóját

2013-11-22 18:47:56

Michael Knudsen az idény végén elhagyja a Flensburg kézilabdacsapatát, és hazájában, a dán Bjerringbro-Silkeborgban folytatja pályafutását.

Flensburg Michael Knudsen Silkeborg kézilabda

Férfi kézi BL: átlagban 21.5 gólt kapott a Metalurg Szkopje

2013-02-24 20:47:06

Tizennégy gólos hazai győzelmekkel zárultak a férfi kézilabda Bajnokok Ligája C-csoportjának küzdelmei. A Metalurg Szkopje 32–18-ra nyert a Silkeborg ellen, míg a Chambéry 33–19-re verte meg a Szentpétervárt.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája Szentpétervár Silkeborg Metalurg Szkopje Chambéry

Férfi kézi BL: mínusz hétről mentett pontot a Montpellier

2013-02-17 20:58:16

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 9. fordulójában a francia Montpellier hazai pályán 30–30-as döntetlent játszott az orosz Csehovszkije Medvegyivel. A vendégek a második félidőt egy 9–2-es rohammal indították, de a hazaiak 19–26 után sem adták fel, és végül pontot mentettek.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL Silkeborg Montpellier Gorenje Velenje Csehovszkije Medvegyi

A nyár tíz legérdekesebb átigazolása

2010-09-02 13:21:25

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 A nyár legérdekesebb férfikézilabdás átigazolásaiban nem meglepő módon a spanyol és a német csapatok voltak a főszereplők, de a szlovén Celje és a dán AG Köbenhavn is aktív volt a játékospiacon. A handball-planet.com szakportál a legérdekesebb klubváltásokból összeállított egy tízes listát, amelynek első helyén Kiril Lazarov szerepel.