Találatok a Sheffield Wednesday címkére

Találatok száma: 29

FA-kupa: a Swansea ismét pótvizsgára kényszerül

2018-02-17 15:33:55

A Swansea gól nélküli döntetlent játszott a másodosztályú Sheffield Wednesday-vel  az angol FA-kupa nyolcaddöntőjében, így megismételt mérkőzésre kerül sor a walesi együttes pályaválasztásával.

Swansea Sheffield Wednesday FA-kupa

FA-kupa: Sánchez gólpasszal debütált, 4–0-val ment tovább az MU

2018-01-26 21:45:28

Az Alexis Sánchezzel felálló Manchester United idegenben 4–0-ra legyőzte a negyedosztályú Yeovil Townt az angol labdarúgó FA-kupa 4. fordulójában, így bejutott a nyolcaddöntőbe. A chilei klasszis gólpasszal debütált az MU-ban.

angol foci Yeovil Town Sheffield Wednesday Reading Marcus Rashford Manchester United

Videó: mint az edzésen – a szurkolók is megvadultak a gól után

2017-02-19 11:14:14

Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 33. fordulójában a Nottingham hazai pályán 2–1-re kikapott a Sheffield Wednesdaytől. A vendégek második gólját megelőzően Fernando Forestieri elképesztő dolgokat művelt.

videó angol labdarúgás Sheffield Wednesday Nottingham Forest Fernando Forestieri Championship

Anglia: visszafizetik a jegyárat, mert két játékosuk összeverekedett

2016-12-07 14:19:50

Az angol második ligás Preston North End labdarúgócsapatának vezetősége úgy határozott, hogy minden drukkernek visszafizeti a jegyárat, aki elkísérte a gárdát a Sheffield Wednesday elleni idegenbeli bajnokira. A Preston 2–1-es vereséget szenvedett, a klub két játékosa pedig – Eoin Doyle és Jermaine Beckford – összeverekedett a pályán. A játékvezető kiállította a „belharc” résztvevőit.

verekedés botrány Sheffield Wednesday Preston North End Jermaine Beckford Eoin Doyle

Videó: kiállították, mert verekedett – de a lényeg, hogy kivel!

2016-12-05 09:26:15

Egészen bizarr pillanatok részeresei lehettek azok, akik valamilyen csoda folytán belepillantottak az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában rendezett Sheffield Wednesday–Preston North End találkozóba.

videó verekedés piros lap kiállítás angol foci Sheffield Wednesday

Videó: pofátlanul „ellopta” az utasítást, és még ő nevetett

2016-10-16 15:59:55

Humoros jelenet játszódott le az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 12. fordulójában, a Huddersfield Town–Sheffield Wednesday mérkőzésen. A 84. percben pályára lépő Michael Hefele egy papíron odaadta csapattársának, Elias Kachungának azt a taktikai utasítást, amelyet a menedzser kért. A lapot azonban a vendégek középpályása, Ross Wallace elvette és megnézte.

angol labdarúgás Sheffield Wednesday Ross Wallace Huddersfield Championship

Anglia: főnyeremény – a Hull City jutott fel a PL-be

2016-05-28 19:55:28

Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) élvonalba jutásért vívott rájátszásának döntőjében a Hull City Mohamed Diamé bombagóljával 1–0-ra legyőzte a Sheffield Wednesdayt, így a Burnleyhez és a Middlesbrough-hoz társulva feljutott a Premier League-be.

feljutás Sheffield Wednesday Premier League Hull City Championship

Anglia: egy lépésre került a PL-től a Sheffield Wednesday

2016-05-16 22:48:23

Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) élvonalba jutásért vívott rájátszásában a Sheffield Wednesday 1–1-es döntetlent játszott a Brighton&Hove Albion otthonában, így 3–1-es összesítéssel bejutott a május 28-án a Wembleyben rendezendő döntőbe, amelyben a Hull City–Derby County párharc győztesével küzdhet meg a feljutásért.

Sheffield Wednesday Premier League Brighton

Játékossors: az ember, aki négyszer is aláírt a Bournemouth-hoz

2016-02-01 19:55:34

Nem lepődünk meg már semmin sem a nemzetközi futballvilág átigazolásait böngészve, Rhoys Wiggins azonban megnyerte a leghűségesebb hűtlen fiú különdíját.

angol átigazolás Sheffield Wednesday Rhoys Wiggins Bournemouth

Légiósok: Nikolics már Angliában van, közel az aláírás – sajtóhír

2016-01-07 00:48:31

Angol internetes források szerint a Legia Warszawa labdarúgócsapatát erősítő Nikolics Nemanja Sheffieldbe utazott, ahol hamarosan aláírhat az angol másodosztályban szereplő Sheffield Wednesdayhez.

nemzetközi átigazolás magyar átigazolás lengyel átigazolás angol átigazolás angol foci Sheffield Wednesday

Angol Ligakupa: az Arsenalt nagyon elverték Sheffieldben

2015-10-27 22:31:07

Az Arsenal búcsúzott az angol Ligakupa további küzdelmeitől, miután a Sheffield Wednesday otthonában vereséget szenvedett a nyolcaddöntőben. A Chelsea számára is véget ért a kaland – José Mourinho csapata 11-esekkel maradt alul a Stoke City otthonában.

Stoke City Sheffield Wednesday Chelsea Arsenal

Videó: így lesz egy mezből két óriási zakó egy pillanat alatt!

2015-10-24 12:45:29

Péntek este a Sheffield Wednesday 2–1-re nyert a Rotherham otthonában az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) mérkőzésén. A találkozó után a győztes csapat egyik játékosa, Barry Bannan a szurkolók közé dobta a mezét. Hárman ugrottak érte, és kettejüknek fájdalmasan végződött a becses mezért folytatott küzdelem.

mez Sheffield Wednesday Championship

Videó: ráfizetett a játékvezető, hogy akadályozta a védelmet

2015-10-17 18:40:15

Le kellett cserélni a játékvezetőt a Sheffield Wednesday–Hull City (1–1) angol másodosztályú labdarúgó-mérkőzésen. A vendégek játékosa, Chuba Akpom nekiment Keith Stroud játékvezetőnek.

videó Sheffield Wednesday Hull City Championship

Videó: már most megszületett a hétvége legszebb gólja?

2015-08-22 14:41:47

Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Championship) Marco Matias, a Sheffield Wednesday támadója gyönyörű gólt lőtt a Leedsnek. Lehet, hogy már most megszületett a hétvége legszebb találata?

Sheffield Wednesday Marco Matias Leeds Championship

Videó: Herrera 21-ről bombázott, Di María higgadt gólt lőtt

2015-01-04 18:49:57

Az angol FA-kupa harmadik fordulójában a Manchester United  2–0-s győzelmet aratott a harmadosztályú Yeovil Town otthonában. A Manchester City a másodosztályú Sheffield Wednesdayt fogadta, és 0–1-ről fordítva, James Milner 91. percben szerezett góljával jutott tovább. Tekintse meg az összefoglalókat!

Ángel di María videó angol FA-kupa Yeovil Town Sheffield Wednesday Manchester United

FA-kupa: Milner a hosszabbításban lőtte tovább a Man. Cityt

2015-01-04 17:38:30

A Manchester City alaposan megszenvedett szezonbeli FA-kupa-bemutatkozó mérkőzésén: az angol bajnokcsapat a másodosztályú Sheffield Wednesdayt fogadta, és 0–1-ről fordítva, James Milner 91. percben szerezett góljával jutott tovább a következő körbe.

Sheffield Wednesday Manchester City FA-kupa

Milner duplázása után a 91. percben könnyebbülhetett meg a City

2015-01-04 15:53:39

Már a beszálló alkalmával búcsúzott a FA-kupa 2014–2015-ös kiírásától az élvonalbeli Queens Park Rangers: a londoniak hazai pályán, a Loftus Roadon szenvedtek 3–0-s vereséget a harmadosztályú Sheffield Unitedtól. A Manchester City a duplázó James Milnernek köszönhetően a 91. percben harcolta ki a továbbjutást a második sheffieldi klub, a Wednesday ellen, míg a Chelsea a Tőzsér Dánielt is felvonultató Watford ellen nyert 3–0-ra.

angol foci Sheffield Wednesday Sheffield United Queens Park Rangers QPR Manchester City

Videó: pontos Oscar-lövéssel nyert a Chelsea, City-gólparádé

2014-09-24 23:35:59

Mint arról beszámoltunk, a Chelsea 2–1-re legyőzte a Boltont, míg a Manchester City 7–0-ra kiütötte a Sheffield Wednesdayt az angol labdarúgó Ligakupában. Nézze meg a találkozók összefoglalóját!

videó Sheffield Wednesday Manchester City Chelsea Bolton

Angol Ligakupa: a Man. Cityt óvatosságra inti a Sheffield

2014-09-24 09:12:26

Talán az egyetlen, amiben bízhat a Sheffield Wednesday a Manchester City elleni szerda esti, angol Ligakupa-mérkőzés előtt, hogy a PL-címvédő toronymagas esélyesként lebecsüli soron következő ellenfelét. Csakhogy éppen a gyenge formájuk miatt aligha elképzelhető, hogy a manchesteriek félvállról vennék a találkozót.

angol Ligakupa Sheffield Wednesday Manchester City

Videó: nem adták meg Vargáéknak a „szellemgólt”

2014-03-02 18:41:14

Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 33. fordulójában a Varga Józsefet végig a soraiban tudó Middlesbrough 1–0-ra kikapott a Sheffield Wednesday otthonában. A mérkőzés egyik érdekes jelenete a vendégek játékosához, Jacob Butterfieldhez kapcsolódik, akinek lövése után a labda két kapufát is érintett, mire Chris Kirkland kezébe került. Kérdés, hogy bent volt-e a labda? A partjelző nem jelzett gólt.

videó angol labdarúgás Varga József Sheffield Wednesday Middlesbrough Championship