Találatok a Serie C címkére

Találatok száma: 22

Olaszország: az ultrák megverték a klubvezetőt, elmaradt a kupameccs

2019-11-27 12:20:00

A nemrégiben az olasz élvonalban (Serie A) is szereplő, jelenleg harmadosztályú (Serie C) Catania labdarúgócsapatának Potenza elleni kupamérkőzését elhalasztották, miután a szicíliai klub ügyvezető igazgatóját megtámadták a szurkolók. Pietro Lo Monaco az incidens után hivatalos sajtótájékoztatót tartott, és bejelentette lemondását.

olasz foci Serie C Pietro Lo Monaco Catania

Serie A: jöhet a meccsenkénti öt csere – sajtóhír

2019-11-07 12:05:39

Az olasz labdarúgó-bajnokság harmadosztályában (Serie C) már a 2017–2018-as szezon kezdete óta engedélyezett a meccsenkénti öt cserelehetőség, és az olasz szövetség az élvonalban is bevezetné ezt a szabályt.

olasz futball Serie C Serie A

Olaszország: a harmadosztályba igazolt a szupertehetség

2019-10-22 15:24:06

Az olasz harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban (Serie C) szereplő Reggina hivatalos honlapján jelentette be Hasim Masztur szerződtetését.

olasz foci nemzetközi átigazolás Serie C Reggina Hachim Mastour

Olaszország: óriási hiba a Palermónál, kirakják a klubot a Serie B-ből?

2019-06-25 07:47:18

Könnyen elképzelhető, hogy a 2019–2020-as idényt mégsem az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Serie B) kezdi meg a Balogh Norbertet is foglalkoztató Palermo: a klub a hírek szerint nem küldte el időben az induláshoz szükséges dokumentumokat. Az egyesületnél tagadnak.

Serie C Serie B Palermo Olaszország

Olaszország: osztályozó helyett harmadosztály – kizárták a Palermót!

2019-05-13 19:02:36

Az olasz másodosztályban a feljutásért küzdő Palermo labdarúgócsapatának élvonalról szőtt álmai szertefoszlottak, ugyanis a klubot a harmadosztályba száműzték pénzügyi szabálytalanságok miatt.

Serie C Serie B Palermo

Serie C: a liga elnöke neveket és csapatokat vár Rossitól

2019-03-28 20:22:09

Mint arról beszámoltunk, miután Marco Rossi irányításával a magyar válogatott vasárnap este 2–1-re legyőzte a horvátokat, már hazájában is felfigyeltek, és komolyabban foglalkoztak olasz szövetségi kapitányunkkal. A tuttomercatoweb.com hosszabb interjút közölt Rossival, amire a Serie C-t felügyelő Lega Pro elnöke jelezte, könnyen lehet, hogy ügyészségi vizsgálat lesz az ügyből.

Serie C Marco Rossi Lega Pro Francesco Ghirelli

Serie C: kizárták a 20–0-s zakót elszenvedő csapatot

2019-02-18 19:17:31

Amint arról vasárnap este beszámoltunk, az olasz harmadosztályban az A-csoport sereghajtója, a Pro Piacenza katasztrofális, 20–0-s vereséget szenvedett a Cuneo otthonában, miután mindössze hét ifijátékossal állt ki, hogy elkerülje a korábbi mulasztásai miatt a kizárást. A sajtóhírek szerint pár hónap alatt 500 ezer és 850 ezer euró közötti tartozást összehozó klubra hétfőn lecsapott az olasz liga, a Lega Pro szigora.

olasz labdarúgás kizárás Serie C Pro Piacenza

Olaszország: a 19 éves edző 20 gólos vereséggel debütált

2019-02-17 18:05:50

Nem mindennapi eseményeknek lehetett tanúja, aki vasárnap kora délután kilátogatott a Cuneo–Pro Piacenza harmadosztályú olasz bajnoki mérkőzésre: a vendégek mindössze 7 játékossal álltak ki, edzőjüket – aki a csapat 19 éves kapitánya is – a meccs előtt nevezte ki a klub elnöke. A találkozó háromnegyed óra késéssel kezdődött, a 10. percben már 4–0 állt az eredményjelzőn, a szünetben 16–0, a végén pedig 20–0. Van rá magyarázat.

Serie C Pro Piacenza Cuneo

Olaszország: fejelésért öt hónapos eltiltást kapott az edző

2019-01-29 18:37:01

Az ellenfél edzőjének lefejeléséért öt hónapos eltiltást kapott kedden az olasz labdarúgó-bajnokság harmadosztályában szereplő Lucchese trénere.

Serie C Olaszország Lucchese Giancarlo Favarin

Légiósok: Adorjánék sztrájkra készülnek, döntés csak kedden

2018-11-02 18:59:15

Az olasz Virtus Entella hét játékosa, köztük Adorján Krisztián is aláírta azt a nyilatkozatot, amely szerint nem akarják lejátszani a Pisa elleni vasárnapi bajnokit a harmadosztályban.

légiósok Virtus Entella Serie C Serie B Adorján Krisztián

Olaszország: eldőlt a magyar légiós klubjának sorsa

2018-10-30 17:49:04

Az Olasz Labdarúgó-szövetség (FIGC) döntéshozó bizottsága úgy döntött, marad 19 csapatos a másodosztályú bajnokság, és egyetlen harmadosztályú klub sem csatlakozhat a Serie B-hez a három csődbe ment klub helyére.

olasz foci légiósok Virtus Entella Serie C Serie B Olaszország

Mi van a Serie B és a Serie C között? Adorján Krisztián csapata!

2018-10-11 10:43:59

Szokatlan helyzetbe került az Adorján Krisztiánt is foglalkoztató Virtus Entella labdarúgóklub. Az észak-olaszországi együttes szeptember 17. óta nem játszott tétmérkőzést, hetek óta várja, hogy az illetékesek eldöntsék, a Serie B-ben vagy a Serie C-ben kell szerepelnie, s október végéig még biztosan nem lesz határozat az ügyben. Eközben pedig Antonio Cassano edzésbe állt a Virtusban…

légiósok Virtus Entella Serie C Serie B Antonio Cassano Adorján Krisztián

Olaszország: Kaká a harmadosztályban térhet vissza

2018-09-30 15:36:06

A tavaly visszavonult brazil aranylabdás, Kaká reaktiválása lehet Silvio Berlusconi első nagy dobása a Monza tulajdonosaként.

Silvio Berlusconi Serie C Monza Kaká AC Milan

Szexizmus? Fiatal lányok helyettesítették a labdaszedőket

2018-09-30 09:36:26

Kisebb botrányt kavart az olasz harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban (Serie C) szereplő Vicenza Virtus két héttel ezelőtti hazai mérkőzése. Az olasz csapatot májusban megvásároló divattervező, Renzo Rosso úgy döntött, hogy a stadionban a labdaszedőket a klub U16-os röplabdázói helyettesítik – a fiatal lányok öltözete azonban sokaknál kiverte a biztosítékot…

Vicenza Virtus Serie C

Olaszország: Berlusconi feljuttatná a Monzát a Serie C-ből

2018-09-28 13:28:53

Nem tud futball nélkül élni Silvio Berlusconi, az AC Milan egykori tulajdonosa, aki tavaly áprilisban eladta milánói részesedését, most viszont megvásárolta a harmadosztályú Monza labdarúgócsapatát.

olasz foci Silvio Berlusconi Serie C Monza

Olaszország: csak egy Cristiano van – és az a miénk!

2018-07-06 17:21:47

A Serie C-ben szereplő Livorno is ráfeküdt a Cristiano Ronaldo–Juventus őrületre. Az olasz klub az új edzőjét az alábbi, nyomokban CR-t is tartalmazó képpel jelentette be.

Serie C Livorno Cristiano Lucarelli

NB II: a ZTE-ből Olaszországba – légiósnak állt a középpályás

2018-01-26 16:45:41

A labdarúgó NB II-ben szereplő ZTE középpályása, Végh Gábor az olasz harmadosztályú Santarcangelóhoz került kölcsönbe – adta hírül az itáliai klub a hivatalos honlapján.

olasz foci magyar átigazolás Zalaegerszeg ZTE Végh Gábor Serie C

Olaszország: Mészáros Lőrinc üzlettársa Serie C-s klubot vásárol – sajtóhír

2017-12-07 16:39:29

Az érdekelt által az NSO-nak megerősített olasz lapértesülés szerint a harmadosztály B-csoportjában 18. helyen álló Santarcangelo a horvát üzletember Ivan Mestrovic kezébe kerül. Az NK Osijek (Mészáros Lőrincnek, a felcsúti Puskás Akadémia elnökének horvátországi klubja) társtulajdonosát hétfőn iktatja be a taggyűlés, de máris edzőt cserélt a csapatnál és nagyra törő tervei vannak.

olasz foci Serie C Santarcangelo NK Osijek Mészáros Lőrinc

Olaszország: 3. osztályú klubnál folytatja a Haladás-támadó

2016-08-12 08:16:26

Leandro Martínez, a labdarúgó NB I-ben szereplő Szombathelyi Haladás támadója az olasz harmadosztályú A.S. Luccheséhez kerül kölcsönbe.

magyar átigazolás Szombathelyi Haladás Serie C Olaszország Lucchese Leandro Martínez

Légiósok: Novothny első gólja győzelemre vezette a Paganesét

2013-10-27 18:27:36

Megszerezte első bajnoki gólját a Paganese együttesében Novothny Soma. Az olasz harmadosztályban (Lega Pro 1) szereplő együttes vasárnap 2–0-ra nyert hazai pályán a Barletta ellen. A Napoli augusztusban kölcsönadott magyar csatára a találkozó második gólját szerezte az 57. percben, az első félidőben egy parmai kölcsönjátékos, Carmine De Sena volt eredményes büntetőből.