Találatok a Sergio Ramos címkére

Találatok száma: 583

Sergio Ramos góljával nyert a Real Madrid Bilbaóban

2020-07-05 13:30:57

Újabb lépést tett a bajnoki cím felé a Real Madrid, amely Sergio Ramos büntetőből szerzett góljával egy nullára nyert az Athletic Bilbao otthonában. Sorozatban harmadszor győzött 1–0-ra a Real Madrid, az újabb sikerrel feladta a leckét a jó formában lévő Villarreal otthonába látogató Barcelonának.

onlive! közvetítés Sergio Ramos Real Madrid Marcelo La Liga

La Liga: a lehengerlő támadósor után betonvédelemmel is csúcsra érhet Zidane

2020-07-02 12:21:39

Már csupán hat mérkőzés választja el a Real Madridot attól, hogy a 2016–2017-es idény után ismét bajnoki címet ünnepelhessen a La Ligában. A vezetőedző ugyanaz, mint akkor, a játék és az eredményesség oka viszont jelentősen megváltozott. A Marca most ennek járt utána.

Zinédine Zidane Thibaut Courtois Sergio Ramos Real Madrid Raphaël Varane Marcelo

La Liga: Sergio Ramos szerint a bírók nem segítik a Realt

2020-06-25 13:00:47

Sergio Ramos, a spanyol Real Madrid csapatkapitánya szerint együttesét nem segítik a játékvezetők.

Sergio Ramos Real Madrid La Liga Gerard Piqué Barcelona

Videó: látni kell Sergio Ramos tökéletes szabadrúgását!

2020-06-25 08:21:52

Mint beszámoltunk róla, a Real Madrid hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Mallorcát a La Liga 31. fordulójában, ezzel továbbra is kedvező helyzetben van a bajnoki címért folyó harcban. A meccs legszebb jelenete Sergio Ramoshoz, a madridiak klasszis védőjéhez fűződik, aki egy tökéletes szabadrúgással duplázta meg csapata előnyét az 56. percben – íme!

szabadrúgás spanyol foci spanyol bajnokság Sergio Ramos Real Madrid Mallorca

Két szép gól, három fontos pont: hozta a kötelezőt a Real Madrid

2020-06-24 13:11:45

Nem hibázott a Real Madrid: Zinédine Zidane csapata hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Mallorcát a La Liga 31. fordulójában, ezzel továbbra is kedvező helyzetben van a bajnoki címért folyó harcban.

spanyol labdarúgás Vinícius Júnior Sergio Ramos Real Madrid Mallorca La Liga

Ramos büntetett, majd megsérült – a Real Madrid beérte a Barcát

2020-06-21 18:58:13

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 30. fordulójának záró mérkőzésén a Real Madrid Sergio Ramos büntetőjével és Karim Benzema góljával 2–1-ra nyert a Real Sociedad otthonában, így beérte pontszámban a listavezető Barcelonát. A házigazda előbb egy les miatt érvénytelenített gólig jutott, majd Mikel Merino a végjátékban szépíteni tudott, a pontszerzéshez viszont ez sem volt elég. A vendégek öröme sem lehet teljes, mivel a gólja után Ramost sérülés miatt le kellett cserélni.

közvetítés Sergio Ramos Real Sociedad Real Madrid La Liga Karim Benzema

La Liga: Sergio Ramos hétvégi góljával beérte Ronald Koemant

2020-06-15 20:05:11

Sergio Ramos, a Real Madrid és a spanyol labdarúgó-válogatott csapatkapitánya utolérte a La Liga védőjátékosainak eredményességi örökrangsorában a második helyen álló Ronald Koemant, miután eredményes volt az Eibar ellen 3–1-re megnyert vasárnap esti bajnokin.

spanyol foci Sergio Ramos Ronald Koeman La Liga

Videó: Toni Kroos pazar gólt rúgott az Eibarnak

2020-06-15 11:11:25

Mint beszámoltunk róla, a Real Madrid a járványhelyzet miatti három hónapos kényszerszünet után vasárnap este 3–1-es győzelmet aratott az Eibar felett. Toni Kroos remek gólt szerzett, Sergio Ramos és Marcelo is betalált. Íme, a találkozó góljai!

Toni Kroos Sergio Ramos Real Madrid Marcelo

Jól sikerült újraindítás: a Real Madrid hármat rúgott az Eibarnak

2020-06-14 14:49:04

Jó újrakezdés: a járványhelyzet miatti három hónapos kényszerszünet után először lépett pályára a Real Madrid, s rögtön 3–1-es győzelmet aratott az Eibar felett.

spanyol labdarúgás Toni Kroos Sergio Ramos Real Madrid Pedro Bigas Marcelo

Real: Sergio Ramos a Madridnál fejezné be a karrierjét

2020-06-13 09:09:30

Sergio Ramos, a Real Madrid világbajnok és kétszeres Európa-bajnok labdarúgója a királyi klubnál szeretné befejezni pályafutását.

spanyol foci játékossors Sergio Ramos Real Madrid La Liga

Liverpool: a szélső nem akárhogy „intett be” a Realnak

2020-05-31 17:23:03

Bár Harvey Elliott még csak 17 esztendős, az angol szélsőt Európa szinte összes nagy csapata megpróbálta szerződtetni. Sokáig úgy tűnt, a Real Madrid lesz a befutó, ám 2019 nyarán a fiatal játékos úgy döntött, a Fulhamtől a Liverpoolhoz igazol. És mint kiderült, nem volt épp hétköznapi, ahogy ezt a madridiak tudtára adta.

spanyol átigazolás nemzetközi átigazolás angol átigazolás Sergio Ramos Real Madrid Mohamed Szalah

BL: Clattenburg elismerte, hibázott a 2016-os döntőben Ramos góljánál

2020-05-14 17:56:29

Mark Clattenburg, a 2016-os Real Madrid–Atlético Madrid Bajnokok Ligája-döntő angol játékvezetője a Daily Mailben írt jegyzetében elismerte, hogy csapatával együtt hibázott, amikor az első félidőben szabályosnak ítélte Sergio Ramos vezető gólját, és azt is elárulta, mit mondott Pepének, a királyi klub védőjének, amikor a második játékrész elején tizenegyest ítélt az Atlético javára. A 45 éves bíró a Real Madrid korábbi portugál középhátvédjéről bővebben is beszélt.

Sergio Ramos Real Madrid Pepe Mark Clattenburg Bajnokok Ligája BL-döntő

BL: az Ajax élcelődött, Sergio Ramos nem hagyta szó nélkül – képek

2020-04-02 08:10:01

Szerdán a holland élvonalbeli Ajax felelevenítette a 2018–2019-es idényből a Real Madrid elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddönő visszavágóját, amelyen a később az elődöntőig menetelő amszterdamiak 4–1-re kiütötték a címvédőt a Santiago Bernabéuban. A közösségi oldalon a hollandok az egyik bejegyzésben odaszúrtak Sergio Ramosnak, aki frappáns választ adott.

Sergio Ramos Real Madrid Bajnokok Ligája BL Ajax

Spanyolország: „Megleptek Ramos vezetői és személyes képességei”

2020-03-28 19:34:00

A spanyol labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya elismerően beszélt csapatkapitányáról, a Real Madridot erősítő Sergio Ramosról, beszélt a 2021-re eltolt Európa-bajnokságról és a spanyol-mali kettős állampolgár Adama Traoréról is.

foci Eb 2020 Spanyolország Sergio Ramos Luis Enrique Eb 2020 Adama Traoré

Real Madrid: Ramosnak ez jelenthet előnyt a tárgyalásnál?

2020-03-20 20:49:32

Sergio Ramos jelenlegi szerződése 2021 nyarán lejár a Real Madridnál, a hosszabbítás előkészítése már folyamatban van a Marca beszámolója szerint.

szerződéshosszabbítás Sergio Ramos Real Madrid

El Clásico: Setién csalódott, Zidane nagyon örült Vinícius góljának

2020-03-02 06:59:53

Zinédine Zidane elégedetten, Quique Setién csalódottan értékelt a vasárnap esti Real Madrid–Barcelona (2–0) spanyol bajnoki mérkőzés után.

spanyol foci el Clásico Zinédine Zidane Sergio Ramos Real Madrid Quique Setién

El Clásico: Messi a történelem egyik legnagyobbja – Ramos

2020-02-29 09:43:21

A hétvége legjobban várt mérkőzése alighanem a vasárnapi Real Madrid–Barcelona lesz. A hazaiak csapatkapitánya, Sergio Ramos az ellenfél zsenijéről, Lionel Messiről és saját klubja vezetőedzőjéről, Zinédine Zidane-ról is beszélt.

spanyol labdarúgás el Clásico Zinédine Zidane Sergio Ramos Real Madrid Lionel Messi

BL: „Mindenki látta, hogy Gabriel Jesus meglökte Ramost”

2020-02-27 15:44:51

Nem viselte jól a Manchester City elleni BL-kudarcot Vinícius Júnior, a Real Madrid játékosa. A 19 esztendős támadó úgy érzi, a játékvezetőknek is köze van ahhoz, hogy az angol csapat diadalmaskodott.

Vinícius Júnior Sergio Ramos Real Madrid Manchester City Gabriel Jesus Bajnokok Ligája

BL: Sergio Ramos beállította a piros lapok rekordját

2020-02-27 09:00:13

Profi pályafutása során 26-odszor állították ki Sergio Ramost, a Real Madrid labdarúgóját, akinek szerdán a Manchester City elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő első mérkőzésén (1–2) az olasz Daniele Orsato mutatta fel a piros lapot.

Sergio Ramos Real Madrid Manchester City Bajnokok Ligája BL

BL: öt perc alatt fordított a Man. City Madridban – videó

2020-02-26 22:44:05

A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első felvonásán a Manchester City Gabriel Jesus 78. percben szerzett góljával egyenlített, majd Kevin De Bruyne tizenegyesével fordított a 83. percben a Real Madrid otthonában. Ráadásul a 86. percben Sergio Ramost kiállították.

Sergio Ramos Real Madrid Manchester City Kevin De Bruyne Gabriel Jesus Bajnokok Ligája