Találatok a Sebastian Vettel címkére

Találatok száma: 1338

F1: „Szocsiban a kulcs a kivezető körben rejlik”

2017-04-21 18:26:42

A Ferrarinál és a Haasnál is magabiztosak a jövő hét végi Orosz Nagydíj előtt. Sebastian Vettel és Romain Grosjean beszélt a pályáról, az időjárásról, a gumikopásról, valamint arról, hogy mi lesz kulcsfontosságú Szocsiban.

Romain Grosjean  Orosz Nagydíj  Haas  Ferrari  F1  Sebastian Vettel

F1: Hamilton Mercedese leállt, így is a leggyorsabb volt

2017-04-18 20:01:34

Bár Lewis Hamilton alatt leállt a Mercedes, a háromszoros világbajnok Mercedes-pilóta volt a leggyorsabb az F1-es bahreini tesztelés első napján.

Sebastian Vettel  McLaren-Honda  Lewis Hamilton  F1 teszt  F1  Antonio Giovinazzi

F1: „Csinálj, amit akarsz, ember!”; „Lassan több mérföld lesz a lábaidban”

2017-04-17 08:16:10

Mint arról beszámoltunk, Sebastian Vettel nyerte meg a 2017-es Formula–1-es idény harmadik, Bahreini Nagydíját. Másodikként Lewis Hamilton, harmadikként pedig Valtteri Bottas ért célba. A német pilóta ezzel vezeti a világbajnokságot. Jöjjenek most a hétvége legszórakoztatóbb és legérdekesebb jelenetei, azaz az F1-legek!

videó  kép  fotó  Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Mercedes

F1: Vettel, Hamilton és másik két nyertes Bahreinből

2017-04-16 20:48:43

Sebastian Vettel és Lewis Hamilton a Bahreini Nagydíjon nyomatékosította csapatával, hogy a világbajnoki címért folyó küzdelemben csak rá számíthat. Bár a Ferrari-pilóta nyert, a Mercedes háromszoros világbajnoka is győztesnek érezheti magát, hiszen szimbolikus győzelmet aratott a pole-ból induló Valtteri Bottas felett. A finn mellett a versenyt jól kezdő, fékhiba miatt kieső Max Verstappen a nap másik nagy vesztese, valamint Carlos Sainz Jr., aki Lance Stroll kilökéséért három rajthelyes büntetést kap az Orosz Nagydíjon.

Valtteri Bottas  Stoffel Vandoorne  Sergio Pérez  Sebastian Vettel  Max Verstappen  Lewis Hamilton

F1: Vettel idén másodszor, összesen 44-edszer nyert

2017-04-16 18:38:34

A 2017-es Formula–1-es világbajnokság harmadik futamát, a Bahreini Nagydíjat az idénynyitón is diadalmaskodó Sebastian Vettel nyerte meg, a Ferrari német pilótája pályafutása 44. sikerét aratta. Mögötte a mercedeses Lewis Hamilton végzett, a dobogó harmadik fokára a finn Valtteri Bottas állhatott fel.

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Lewis Hamilton  F1  Bahreini Nagydíj

Vettel és a Ferrari megint megverte a Mercedeseket

2017-04-16 15:31:23

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Lewis Hamilton  F1  Daniel Ricciardo  Bahreini Nagydíj

F1: „Finnül nincs is ilyen szó”, „De van, csak nem jut eszembe”

2017-04-15 20:07:04

Az első rajtelsőség már csak azért is speciális, mert a versenyzőtársak is kicsit örülnek neki, felidézik bennük a saját első pole pozíciójukat. Valtteri Bottas hűvösségét látva az ember már-már azt hitte, Lewis Hamilton jobban örült neki, mint ő maga, de a finn pilótákat ismerve tudjuk, Bottas legfeljebb akkor örül felszabadultan, ha vasárnap a versenyt is megnyeri. Ehhez azonban Hamilton mellett talán másoknak is lesz egy-két szavuk.

időmérő  Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Nico Hülkenberg  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen

Bottas legyőzte Hamiltont a bahreini pole-csatában

2017-04-15 16:24:36

Lewis Hamilton egymás után hatszor indult az első rajtkockából, de sorozata véget ért, hiszen a Bahreini Nagydíj villanyfényes időmérőjén emberére akadt új csapattársa, Valtteri Bottas személyében. A tavaly még a Williamsnél versenyző finn pilóta sohasem kapott még ki aktuális csapattárstól Szahírban időmérőn, és meg is tartotta ezt a kiváló mutatót. A második sorból Sebastian Vettel és Daniel Ricciardo, a harmadikból Kimi Räikkönen és Max Verstappen rajtol. A futam vasárnap 17 órakor kezdődik.

időmérő  Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen

Verstappen a Ferrarik és a Mercedesek előtt Bahreinben

2017-04-15 13:30:33

Max Verstappen beleszólt a Mercedes és a Ferrari hatalmi harcába Bahreinben, igaz, egyelőre csak a harmadik szabadedzésen sikerült a legjobb köridőt autóznia Lewis Hamilton, Sebastian Vettel, Valtteri Bottas és Kimi Räikkönen előtt. A program magyar idő szerint 17 órakor folytatódik az időmérővel.

szabadedzés  Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen

F1: bahreini legek – Räikkönen nyolcszor volt dobogós, de még nem nyert

2017-04-14 19:36:52

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 A hétvégén idei harmadik versenyével folytatódik a Formula–1-es világbajnoki sorozat, úgyhogy itt az ideje felidézni a legemlékezetesebb Bahreini Nagydíjak történéseit.

Sebastian Vettel  Nico Rosberg  Michael Schumacher  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen  Jenson Button

F1: Nem jó, ha alkatrészek röpködnek – Bottas

2017-04-14 22:46:54

Mozgalmas pénteki napon van túl az F1-es mezőny Bahreinben; mindkét Ferrari leállt, Bottas autójáról lerepült a T-szárny, Lance Stroll kis híján égési sérüléseket szenvedett. Íme a versenyzők nyilatkozatai az első két szabadedzést követően!

Daniel Ricciardo  Bahreini Nagydíj  F1  Kimi Räikkönen  Lance Stroll  Lewis Hamilton

Vettel-dupla Bahreinben – az 1. után a 2. szabadedzést is behúzta

2017-04-14 15:31:26

A Bahreini Nagydíj első szabadedzését követően a másodikon is Sebastian Vettel volt a leggyorsabb a Ferrarival, igaz, nem volt teljesen sima a villanyfényes tréningje, hiszen az autója egyszer elektronikai hiba miatt leállt, és vissza kellett tolni a bokszba. Később újraindult, így nem vesztett sok időt a felkészülés során. A második helyen Valtteri Bottas végzett, megelőzve Daniel Ricciardót, az új motorral száguldó Kimi Räikkönent és Lewis Hamiltont. A Bahreini Nagydíj programja szombaton 14 órától a 3. szabadedzéssel folytatódik.

élő közvetítés  szabadedzés  Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen

Vettel Ferrarija repült, Räikkönené elfüstölt Szahírban

2017-04-14 12:15:58

Felemásan zárta a Ferrari a Formula–1-es Bahreini Nagydíj első szabadedzését. Sebastian Vettel az élen fejezte be a 90 perces tréninget, míg Kimi Räikkönen autója füstölve félreállt a pályán. Vettel mögött a két Red Bull-pilóta végzett, a Mercedes versenyzői közül pedig Lewis Hamilton a 10., Valtteri Bottas a 14. lett – a világbajnok csapat láthatóan nem erőltette a gyors köröket, Hamiltonnak volt egy biztató kísérlete, de belehibázott a körébe. Folytatás 17 órakor a 2. szabadedzéssel.

F1: Bottas és Räikkönen statisztaszerepben – lapszemle

2017-04-10 14:24:38

Lewis Hamilton és Sebastian Vettel különleges versengéséről s egy különleges F1-es szezon lehetőségéről ír a nemzetközi sajtó a Kínai Nagydíj másnapján.

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Lewis Hamilton  Kínai Nagydíj  Kimi Räikkönen  F1

F1: „Nem kell a ki…ott víz!” – itt gurult el végleg a gyógyszer!

2017-04-10 09:25:44

Mint arról beszámoltunk, Lewis Hamilton Hamilton rajt-cél győzelmet aratott az F1-es Kínai Nagydíjon, míg a második helyen Sebastian Vettel ért célba, miután Kimi Räikkönenen és a két Red Bullon is átverekedte magát. Jöjjenek most a hétvége legszórakoztatóbb és legérdekesebb jelenetei, azaz az F1-legek!

videó  kép  fotó  Sebastian Vettel  Lewis Hamilton  Kínai Nagydíj

14. KÍNAI NAGYDÍJ

2017-04-09 12:57:19

Sebastian Vettel  Mercedes  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Kínai Nagydíj  Kimi Räikkönen

F1: Briatore Vettelt, Hamiltont és csapataikat is kiosztotta

2017-04-09 12:42:09

A spanyol As megkérdezte Flavio Briatorét a jelenlegi Formula–1-ről, és Fernando Alonso jó barátja ki is osztotta a szereplőket a Ferraritól a Mercedesig, Sebastian Vetteltől Lewis Hamiltonig.

Sebastian Vettel  Lewis Hamilton  Kínai Nagydíj  Flavio Briatore  Fernando Alonso  F1

F1: mindhárom dobogós nyertes volt – és még négy pilóta

2017-04-09 11:38:41

Az idénynyitó Ausztrál Nagydíj eseménytelensége után Kínában mozgalmasabb versennyel folytatódott az F1-es világbajnokság. Lewis Hamilton ugyan simán győzött, mögötte izgalmas csatákat vívtak, érdekes küzdelemben alakult ki a további sorrend. A három dobogóson kívül másoknak is volt okuk az örömre, míg a vb-éllovasok csapattársai, illetve néhány nagy múltú csapat az elszalasztott lehetőség miatt rágódhat. A Kínai Nagydíj nyertesei és vesztesei.

Williams  Valtteri Bottas  Sergio Pérez  Sebastian Vettel  Renault  Max Verstappen

Hamilton rajt–cél győzelme, Vettel bravúrral második

2017-04-09 07:15:37

Lewis Hamilton jó rajtjával megtartotta első helyét a nedves pályán, majd a Kínai Nagydíj kaotikus első köreiben a kerékcserékből is jól jött ki, így megnyerte az F1-es világbajnokság második futamát. A második helyen az említett kerékcserék vesztese, Sebastian Vettel ért célba, miután Kimi Räikkönenen és a két Red Bullon is átverekedte magát. A 15. helyről rajoltó Max Verstappen lett a harmadik dobogós.

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Kínai Nagydíj  Kimi Räikkönen

F1: Jó móka lesz vasárnap az esős futam – Hamilton

2017-04-08 11:55:29

A Formula–1-es Kínai Nagydíj időmérő edzésén az angol Lewis Hamilton Michael Schumacher 13 éves körrekordját felülmúlva szerezte meg a vasárnapi futam első rajtkockáját, ami után érthetően örömmel nyilatkozott. Boldog volt a második Sebastian Vettel is, az első sorról egy ezredmásodperccel lemaradó Valtteri Bottas viszont némiképpen elkeseredett.