Találatok a Salzburg címkére

Találatok száma: 167

BL: elnapolták a döntést a Vidi lehetséges ellenfelei

2018-08-08 19:53:24

A Celtic hazai pályán nem bírt az AEK Athénnal a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjében (1–1), a harmadik kör szerdai játéknapján – mint ismert, továbbjutása esetén a Mol Vidi FC e párharc győztesével találkozik a playoffban. Korábban a Salzburg 3–0-ra legyőzte a macedón bajnok Shkëndiját, míg a görög PAOK – kétgólos hátrányból még az első félidőben fordítva – 3–2-re verte a Szpartak Moszkvát .

Szpartak Moszkva Salzburg PAOK Celtic Bajnokok Ligája BL-selejtező

El: „Rolando Aranylabda” – a L’Équipe az OM portugál hősét élteti

2018-05-04 09:19:30

Az Olympique Marseille lesz az Atlético Madrid ellenfele az Európa-liga döntőjében, mivel a francia csapat hosszabbításban kiejtette az osztrák Salzburgot. Az OM továbbjutását jelentő gólt a portugál Rolando szerezte a 116. percben. A L’Équipe francia sportnapilap címlapján a 32 éves középhátvédet méltatta: „Rolando Aranylabda”.

Salzburg Rolando Olympique Marseille Európa-liga El

El-döntőben a Marseille, kis segítséggel

2018-05-03 10:03:53

Bejutott az Európa-liga döntőjébe az Olympique Marseille is, amely ugyan kikapott Salzburgban, hosszabbításban, de összesítésben 3–2-vel továbblépett.

onlive! közvetítés Salzburg Rolando Marseille Európa-liga

El: Marseille–Salzburg és Arsenal–Atlético Madrid a legjobb négy között!

2018-04-13 12:05:11

Sorsoltak az Európa-ligában. Az elődöntőben az Olympique Marseille a Salzburggal, az Arsenal az Atlético Madriddal csap össze. A május 16-i lyoni döntőben a Marseille–Salzburg párharc győztese lesz a pályaválasztó.

Salzburg Olympique Marseille Európa-liga El Atlético Madrid Arsenal

Szavazás: Ön szerint melyik csapat nyeri meg a BL-t, illetve az El-t?

2018-04-13 08:51:13

Szavazzon! Ön szerint melyik csapat nyeri meg a Bajnokok Ligáját, illetve az Európa-ligát?

Salzburg Real Madrid Olympique Marseille Liverpool Európa-liga El

BL, El: csak egy csapat lett kettős győzelemmel elődöntős

2018-04-13 08:12:41

Kialakult a Bajnokok Ligája és az Európa-liga elődöntőjének mezőnye. A negyeddöntőből továbbjutó nyolc együttes közül csak a Liverpool teljesítette kettős győzelemmel párharcát.

Salzburg Real Madrid Olympique Marseille Liverpool Bayern München Bajnokok Ligája

El: Berisha szárnyakat ad – a Salzburg Dortmundban sem lassított!

2018-03-08 20:52:27

Tovább tart a Salzburg jó szériája, az osztrák listavezető Dortmundban 2–1-re nyert az Európa-liga nyolcaddöntőjének első felvonásán. Kedvező helyzetből várhatja a visszavágót a moszkvai csapatok ellen küzdő Atlético Madrid, Olympique Lyon duó.

Valon Berisha Salzburg Olympique Lyon Európa-liga El Dortmund

El: ezért nem készít közös sálat a Dortmund a Salzburg elleni meccsre!

2018-03-01 19:27:03

Alapesetben a Borussia Dortmund minden európai kupamérkőzésre külön sálat készít, amelyen rajta van az ellenfél logója és az összecsapás dátuma is. Most azonban úgy tűnik, a Salzburg elleni Európa-liga-meccsen nem lesz ilyen sál.

Salzburg Red Bull Salzburg Red Bull Európa-liga Borussia Dortmund

Légiósok: Szoboszlai magyar csapattársat kap – hivatalos

2018-02-17 15:13:24

A labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC hivatalos oldalán jelentette be, hogy – korábbi értesülésünknek megfelelően – Bukta Csaba az osztrák a Red Bull Salzburg fiókcsapatánál, a másodosztályú Lieferingnél folytatja pályafutását.

nemzetközi átigazolás magyar átigazolás légiósok Szoboszlai Dominik Salzburg Red Bull Salzburg

Jégkorong EBEL: egy jó Volán-harmad, kétgólos vereség

2018-01-20 21:32:18

Az osztrák jégkorongbajnokság (EBEL) 41. fordulójában a Fehérvár AV 19 2–0-ra kikapott a Salzburg vendégeként.

jégkorong Salzburg Fehérvár AV19 EBEL

Légiósok: Szoboszlai hétfőtől a Salzburggal készül – sajtóhír

2018-01-05 18:50:08

Hétfőn az osztrák élvonal második helyén álló FC Red Bull Salzburg labdarúgócsapatával kezdi meg a felkészülést Szoboszlai Dominik, aki három társával együtt kerül vissza a címvédőhöz.

osztrák foci magyar átigazolás légiósok Szoboszlai Dominik Salzburg Red Bull Salzburg

Ifi BL: Szoboszlai az első hat percben két gólpasszt adott

2017-10-17 20:19:30

Szoboszlai Dominik csapata, a Salzburg hazai pályán 4–0-ra megverte a francia Girondins Bordeaux-t az UEFA Ifjúsági Ligában a bajnoki ág első fordulójában rendezett párharc visszavágóján, így kettős győzelemmel, 5–0-s összesítéssel jutott tovább.

ifjúsági BL ifi BL UEFA Ifjúsági Liga Szoboszlai Dominik Salzburg

BL: Balotelliék szép gesztust tettek, az Ajax ikszelt Nizzában

2017-07-26 22:55:10

A labdarúgó Bajnokok Ligája 3. selejtezőkörében a francia Nice 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán a holland Ajaxszal. Nyert a román és a szlovén bajnok, a skót Celtic nem bírt a norvég Rosenborggal, a belga FC Bruges pedig a török Basaksehirrel.

Young Boys Viitorul Salzburg Rosenborg Rijeka Nice

Légiósok: Szántóék sem tudták megakadályozni a történelmi duplát

2017-06-01 22:54:21

A Salzburg nyerte a labdarúgó Osztrák Kupát, miután a csütörtök esti döntőben 2–1-re legyőzte a Szántó Tamással felálló Rapid Wient. A Salzburg így sorozatban negyedszer duplázott, erre korábban egy osztrák klub sem volt képes. A magyar légiós kezdőként 73 percnyi játéklehetőséget kapott, 1–1-es állásnál cserélték le – a győztes gól a 85. minutumban esett.

Szántó Tamás Salzburg Rapid Wien Osztrák Kupa

UEFA Ifjúsági Liga: Szoboszlai klubtársai megnyerték a BL-t

2017-04-24 19:59:26

A 16 esztendős, magyar utánpótlás-válogatott Szoboszlai Dominik klubja, a Red Bull Salzburg U19-es csapata nyerte meg az UEFA Ifjúsági Liga 2016–2017-es kiírását, miután a hétfői döntőben 2–1-re legyőzte a Benficát.

UEFA Ifjúsági Liga Salzburg Benfica

UEFA Ifjúsági Liga: sem a Real, sem a Barca nem jutott döntőbe

2017-04-21 20:18:33

A Salzburg és a Benfica jutott be az UEFA Ifjúsági Liga 2016–2017-es kiírásának döntőjébe: az osztrák csapat a Barcelonát, míg a portugál együttes a Real Madridot győzte le a pénteki elődöntőben.

UEFA Ifjúsági Liga Salzburg Real Madrid Benfica Barcelona

UEFA: bajban a Red Bull? A Leipzig és a Salzburg közül csak az egyik indulhat?

2017-02-23 08:45:13

Osztrák lapértesülés szerint az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) szabályai alapján csak egy Red Bull által működtetett csapat indulhat a nemzetközi porondon a következő idényben.

UEFA Salzburg Red Bull Salzburg RB Leipzig Gulácsi Péter Európa-liga

El: Korhuttal a soraiban jutott tovább a Hapoel Beer-Seva

2016-12-08 23:02:15

A Korhut Mihályt a 77. percig soraiban tudó Hapoel Beer-Seva 1–1-es döntetlent játszott a Southampton otthonában, így az izraeli csapat jutott tovább másodikként a labdarúgó Európa-liga K-csoportjából.

légiósok Standard Liege Sparta Praha Southampton Schalke Salzburg

BL: rosztovi csoda – az Ajax kiütésével jutottak a főtáblára

2016-08-24 22:03:17

A labdarúgó Bajnokok Ligája rájátszásának legnagyobb meglepetését okozva, az orosz Rosztov hazai pályán 4–1-re legyőzte a holland Ajaxot, így 5–2-es összesítéssel története során először bejutott a BL-csoportkörbe. A Manchester City és a Borussia Mönchengladbach hozta a papírformát, és biztosan jutott a főtáblára. A bajnoki ágon a dán FC Köbenhavn az utolsó pillanatban egyenlített Cipruson, így 2–1-es összesítéssel jutott tovább. A Dinamo Zagreb a rendes játékidő végén kiegyenlített a Salzburg otthonában, a hosszabbításban pedig a továbbjutást is kiharcolta.

Young Boys Steaua Bucuresti Salzburg Rosztov Manchester City FC Köbenhavn

BL: piros lapok, büntető és Salzburg-siker a Partizani otthonában

2016-07-26 22:11:38

A Ferencvárost kiejtő albán Partizani Tirana hazai pályán 1–0-s vereséget szenvedett a Salzburgtól a Bajnokok Ligája 3. selejtezőkörének első mérkőzésén.