Találatok a Sallai Roland címkére

Találatok száma: 285

Sallai Roland: Freiburgban idővel vezéregyéniség lennék

2018-11-14 09:19:17

A Freiburg tehetséges támadója, Sallai Roland hamar felvette a német  labdarúgó-bajnokság ritmusát. Elmondta, miként éli meg a sérülésekkel tarkított időszakot, és milyen viszony fűzi Dzsudzsák Balázshoz.

magyar válogatott légiósok Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Freiburg: Sallai két hét múlva ismét pályára léphet

2018-11-13 20:51:53

Szerencsére nem súlyos Sallai Roland sérülése. A Freiburg 21 éves támadója szombaton a Mainz ellen sérült meg, és bár a válogatott következő két Nemzetek Ligája-mérkőzését kihagyja, a klubja következő bajnokiján már bevethető lesz.

sérülés magyar válogatott légiósok Sallai Roland Freiburg

Légiósok: Én is kétségek között hánykódom – Sallai a sérüléséről

2018-11-13 08:38:48

Továbbra sem tudni, mennyi ideig kell nélkülöznie a válogatottnak, valamint a Freiburgnak Sallai Roland játékát.

német foci magyar válogatott magyar labdarúgó-válogatott légiósok Sallai Roland Freiburg

Válogatott: Sallai megsérült, kihagyja mindkét NL-mérkőzést

2018-11-11 14:03:32

Sallai Roland izomsérülés miatt nem játszhat a magyar labdarúgó-válogatott soron következő két Nemzetek Ligája-találkozóján.

magyar válogatott Sallai Roland Nemzetek Ligája Freiburg

Bundesliga: Sallai ismét gólt lőtt; négyet kapott a Hertha

2018-11-10 16:29:41

Dárdai Pál csapata, a több mint egy félidőn át emberhátrányban játszó Hertha BSC 4–1-es vereséget szenvedett az utolsó helyről elmozduló Fortuna Düsseldorf vendégeként a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 11. fordulójában. Sallai Roland megszerezte második gólját a Bundesligában, de együttese a Freiburg hazai környezetben így is kikapott a Mainztól (1–3), míg a Szalai Ádámot végig a soraiban tudó Hoffenheim 2–1-re legyőzte az Augsburgot.

légiósok Szalai Ádám Sallai Roland Hoffenheim Hertha Freiburg

Videó: Sallai megszerezte a második gólját a Bundesligában

2018-11-10 17:10:50

Bár Sallai Rolandra a Mainz elleni bajnokin csak csereként számítottak a Freiburgnál, a félidőben beálló magyar futballista így is betalált, és a 72. percben megszerezte második gólját a Bundesligában! Más kérdés, hogy nem örülhet a találatnak felhőtlenül, mivel csapata kétgólos hátrányban volt néhány perccel a lefújás előtt.

videó légiósok Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Bundesliga: a Bayern nem bírt a Sallait nélkülöző Freiburggal

2018-11-03 16:14:08

A Bundesliga 10. fordulójának délutáni meccsein a címvédő Bayern München az ágyéksérülés miatt Sallai Rolandot nélkülöző Freiburgot fogadva meglepetésre 1–1-es döntetlent játszott – a vendégek a 89. percben egyenlítettek. A Hoffenheim, a betegsége miatt hiányzó Szalai Ádám nélkül, már a szünetben vezetett 2–1-re Leverkusenben, végül 4–1-re győzött. Lucien Favre a Borussia Dortmund történelmének legjobban debütáló edzője lett, játékosa, Reiss Nelson meg alig maradt le egy fiatalrekordról.

Sallai Roland Freiburg Bundesliga Bayern

Kép: Sallaival harangozzák be a Bayern elleni meccset

2018-11-03 09:12:19

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 10. fordulójában a Bayern München Sallai Roland csapatát, az SC Freiburgot fogadja szombat délután az Allianz Arénában. A vendégcsapat a hivatalos Twitter-oldalán a magyar játékost is ábrázoló plakáttal harangozza be a meccset.

Sallai Roland Freiburg Bundesliga Bayern München

Légiósok: az edző és a sportigazgató is Sallait dicséri

2018-11-02 14:53:33

A német Kicker szaklap Sallai Rolandot, a Bundesligában szereplő Freiburg labdarúgócsapatának magyar válogatott támadóját méltatta csütörtöki cikkében. A sport1tv.hu pedig szemlézte a cikket.

légiósok Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Légiósok: ezért nem játszott Sallai a vesztes kupameccsen

2018-11-01 20:42:53

Mint ismert, a labdarúgó Német Kupában Sallai Roland klubja, a Freiburg a magyar futballistát nem nevezve 2–1-re kikapott a másodosztályú Holstein Kieltől, így nem jutott be a legjobb 16 közé.

légiósok Sallai Roland Német Kupa Freiburg

Német Kupa: Gulácsiék kiejtették Szalaiékat, utóbbit lecserélték

2018-10-31 22:53:55

A Német Kupa 2. fordulójában, a legjobb 16 közé jutásért vívott késő esti mérkőzések között egy valódi magyaros rangadóra is sor került: a Gulácsi Péterrel felálló RB Leipzig fogadta a Szalai Ádámmal rohamozó Hoffenheimet – a hazaiaknál Willi Orbán a kispadon foglalt helyet a kezdő sípszó pillanatában.

Szalai Ádám Sallai Roland RB Leipzig Német Kupa Hoffenheim Gulácsi Péter

Légiósok: Az ilyen jellegű nyomást egy igazi profinak el kell viselnie – Sallai

2018-10-31 08:05:02

Lelkesen jár a nyelvórára Sallai Roland, aki Freiburgban szálloda helyett a barátnője által berendezett lakásban élhet, és motiválja, hogy sokat várnak tőle a klubjában és a válogatottban is.

Bundesliga: három bajnoki után újra nyert Sallai csapata

2018-10-26 22:03:34

A Bundesliga 9. fordulójának nyitómeccsén a Freiburg 3–1-re legyőzte a Mönchengladbachot, Sallai Roland a 70. percben lépett pályára a hazaiaknál.

német foci Sallai Roland Freiburg Bundesliga Borussia Mönchengladbach

Bundesliga: Mindig is ez volt az álmom – Sallai Roland

2018-10-25 16:15:14

A Mönchengladbach elleni pénteki Bundesliga-mérkőzés előtt a Freiburg honlapja Sallai Rolanddal készített interjút. A 21 éves magyar labdarúgó többek között a nyelvtanulásról, a beilleszkedésről és a csapatban betöltött szerepéről is beszélt.

német foci Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Bundesliga: Dárdai fia kis híján hős lett Sallaiék ellen

2018-10-21 17:18:57

Nem bírt a Dárdai Pál irányította Hertha BSC labdarúgócsapata a Sallai Rolanddal felálló Freiburggal (1–1) a német Bundesliga 8. fordulójában.

Sallai Roland Hertha BSC Freiburg Dárdai Pál Dárdai Palkó Bundesliga

Bundesliga: Dárdait csak egy edző előzi meg – vele találkozik

2018-10-17 13:35:11

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 8. fordulójában, vasárnap összecsap egymással a Hertha BSC és a Freiburg, Dárdai Pál és Christian Streich – és persze Sallai Roland – csapata. S hogy ez miért különösen érdekes? Nos, ez a két szakember ül leghosszabb ideje csapata kispadján!

Sallai Roland Hertha Freiburg Dárdai Pál Christian Streich Bundesliga

Válogatott: Jobban játszottunk, mint a görögök – Sallai

2018-10-13 05:58:23

A Görögország–Magyarország (1–0) Nemzetek Ligája-mérkőzés után Sallai Roland, Nagy Ádám és Gulácsi Péter is értékelt az NSO Tv kamerája előtt.

magyar válogatott Sallai Roland Nagy Ádám Gulácsi Péter

Bundesliga: Sallai 90 percet kapott, ikszelt a Freiburg

2018-10-07 15:07:19

Sallai Roland egyedüli légiósként kapott szerepet a Freiburg kezdőcsapatában. Együttese 0–0-s döntetlent játszott a Bayer Leverkusennel hazai pályán a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) hetedik fordulójában.

Sallai Roland Freiburg Bundesliga Bayer Leverkusen

Bundesliga: Sallai centikre járt a góltól, csapata kikapott

2018-09-30 19:24:27

A sérüléséből visszatért Alfred Finnbogason három gólt szerzett a Freiburg ellen. Az Augsburg 4–1-re megverte Sallai Rolandékat a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 7. fordulójának záró mérkőzésén.