Találatok a Rubeola címkére

Találatok száma: 40

Futsal NB I: a Haladás egy négyessel küldte haza az Aramist

2020-03-02 21:13:29

A Haladás hazai pályán 4–0-ra legyőzte az Aramist a férfi futsal NB I rájátszásának 1. fordulójában, a felsőházban.

futsal NB I futsal Veszprém futsal Rubeola Haladás futsal Aramis

Futsal NB I: ráijesztett a Rubeola a címvédőre; nyert a Haladás

2020-02-10 19:55:14

A férfi futsal NB I 17. fordulójában a harmadik helyen álló Nyírgyulaj otthon 5–0-ra kikapott a Dunaferrtől.

futsal NB I futsal Rubeola Nyírgyulaj Haladás Dunaferr

Futsal NB I: sima Haladás-siker; a végén csapott le a Veszprém

2020-01-20 17:28:39

A Haladás 5–2-re legyőzte a Rubeolát a férfi futsal NB I hétfői játéknapján. A Veszprém idegenben nyert a Dunaferr ellen.

futsal NB I futsal Veszprém futsal Rubeola Haladás futsal Dunaferr futsal

Futsal NB I: simán nyert a Nyírgyulaj Veszprémben

2019-11-25 18:17:19

A Nyírgyulaj idegenben 6–2-re legyőzte a Veszprémet a futsal NB I hétfői játéknapján.

futsal NB I futsal Veszprém futsal Rubeola Nyírgyulaj Kecskemét futsal

Futsal NB I: botlott a Haladás, simán nyert a DEAC

2019-10-10 22:16:55

A férfi futsal NB I csütörtöki játéknapján a Haladás 2–2-re végzett a Rubeola otthonában, míg a DEAC könnyedén, 3–0-ra verte az Aramist.

futsal NB I futsal Rubeola Haladás DEAC Aramis

Futsal NB I: gálázott a Hali; kilencgólos meccsen nyert az Aramis

2019-10-07 17:34:01

Dróth Zoltán vezérletével hatot vágott a Haladás a Nyírgyulajnak a férfi futsal NB I hétfői játéknapján. Az Aramis kilencgólos összecsapáson diadalmaskodott (5–4) a Rubeola ellen.

futsal NB I futsal Rubeola Nyírgyulaj Haladás futsal Aramis

Futsal NB I: gálázott a Nyírgyulaj és a Berettyó is

2019-09-30 19:10:02

A Nyírgyulaj és a Berettyóújfalu is kiütéses győzelmet aratott a férfi futsal NB I hétfői játéknapján – előbbi 6–0-ra nyert az Aramis ellen, utóbbi 7–3-ra diadalmaskodott Kecskeméten.

Futsal NB I: a Berettyóújfalu és a Nyírgyulaj ismét győzött

2019-09-13 21:35:20

A Berettyóújfalu az FTC-t, a Nyírgyulaj a Rubeolát győzte le a férfi futsal NB I 4. fordulójában. Mindkét csapat megőrizte veretlenségét, s a tabellán fej fej mellett haladnak. A pénteki záró meccsen a Dunaferr hetet lőtt a DEAC-nak.

labdarúgó NB I futsal NB I Rubeola Nyírgyulaj FTC futsal Dunaferr

Futsal: iksz Debrecenben; a Rubeola nem bírt a Kecskeméttel

2019-08-30 18:03:50

A Debrecen 3–3-as döntetlent játszott a Berettyóújfaluval a férfi futsal NB I pénteki játéknapján.

futsal NB I futsal Rubeola NB I Kecskemét futsal Debrecen

Futsal NB I: triplázó fradista, háromgólos FTC-siker a rajton

2019-08-23 22:21:42

A Ferencváros hazai környezetben 3–0-ra legyőzte a Rubeolát a futsal NB I nyitányán. A zöld-fehérek mindhárom gólját Jenei Krisztián szerezte, aki a második és a harmadik találatát egyaránt az utolsó percben, üres kapura jegyezte. A nyáron alaposan megerősödő FTC-hez hasonlóan a Dunaferr is nyert az első játéknapon.

futsal NB I futsal Rubeola Jenei Krisztián FTC futsal Dunaferr futsal

Futsal NB I: Dróth triplázott; már nem sereghajtó a Rubeola

2019-02-11 21:29:04

Dróth Zoltán triplájára alapozva a Haladás hazai környezetben 5–1-re megverte az Aramist a futsal NB I 18. fordulójában. A második helyezett Veszprém meglepetésre kikapott a Nyírgyulajtól, míg a Rubeola a BME legyőzésével elmozdult az utolsó helyről.

futsal NB I futsal Rubeola Dróth Zoltán

Futsal NB I: a Berettyó simán nyert a sereghajtó otthonában

2019-01-25 20:52:07

Az MVFC Berettyóújfalu 6–1-es győzelmet aratott a honi élvonalbeli futsalbajnokság 17. fordulójában a sereghajtó Rubeola FC Csömör otthonában. A Mezei-Vill 47 pontjával, ötpontos előnnyel vezet a tabellán második helyet elfoglaló Veszprém előtt.

Rubeola MVFC-Berettyóújfalu Futsal NB I Csömör

Futsal NB I: a Rubeola megadta a módját az első győzelmének

2018-11-09 22:10:52

A két újonc összecsapásán a Rubeola saját közönsége előtt 6–0-ra kiütötte a BME együttesét a futsal NB I 9. fordulójában, ezzel megszerezte első győzelmét a jelenlegi szezonban. A csömörieknél Nehéz Krisztián triplázott.

futsal NB I futsal Rubeola BME

Futsal: nehéz helyzetben az FTC, a Csömöré az első meccs

2018-06-11 21:36:32

A futsalélvonalbeli tagságért zajló osztályozó első meccsén az NB I-ben 9. helyen záró FTC 5–3-ra kikapott a másodosztályban az aranyéremről lemaradó Csömör ellen. A visszavágót péntek este hétkor rendezik a Ferencváros otthonában.

osztályozó futsal NB I Rubeola Ferencváros futsal Csömör

Futsal MK: a Haladást már nem kapta el a Rubeola, kiütéses szombathelyi siker

2018-03-04 21:16:02

A Haladás Dróth Zoltán vezérletével 7–1-es győzelmet aratott az NB II Keleti csoportjában szereplő Rubeola FC Csömör ellen a futsal Magyar Kupa döntőjében.

futsal Magyar Kupa futsal MK futsal Rubeola Haladás futsal Dróth Zoltán

Futsal MK: Dróth gólja döntött; NB II-es csapat a fináléban

2018-03-03 21:39:45

A futsal Magyar Kupa nyíregyházi négyes döntőjének elődöntőjében a Haladás 3–2-re megverte az NB I-ben listavezető Berettyóújfalut. A szombathelyi csapat győztes gólját a 35. percben Dróth Zoltán szerezte.

Futsal NB I: hajszálnyira volt az első ponttól a sereghajtó

2016-02-15 23:15:55

A Rubeola a szünetben két góllal vezetett, az utolsó percnek is a pontszerzés reményében vágott neki, csakhogy a Déli Futsal végül megszerezte harmadik gólját, megnyerte 3–2-re a hétfő késő esti mérkőzést – így a balszerencsés sereghajtó továbbra is pont nélkül áll a tabellán.

futsal NB I futsal Rubeola

Futsal NB I: az utolsó perc elején még hátrányban voltak, aztán…

2016-01-18 20:49:38

A futsal NB I 14. fordulójának hétfői játéknapján a Veszprém idegenben 4–3-ra legyőzte a Nyírgyulajt. A vendégek az utolsó perc kezdetén még egygólos hátrányban voltak, ám fordítottak, és begyűjtötték a három pontot. A győztes gólt Vas Ádám hat másodperccel a játékidő letelte előtt szerezte. A listavezető Rába ETO tíz góllal küldte haza az Aramist, a Dunaferr héttel nyert Csömörön a sereghajtó Rubeola ellen.

női futsal futsal NB I futsal Rába ETO Rubeola Dunaferr

Futsal NB I: az ETO üldözését folytató Haladás 9 gólig jutott

2016-01-11 23:52:56

A futsal NB I 13. fordulójának hétfői játéknapján a bajnokság második helyén álló Haladás hazai pályán 9–5-re megverte a Déli Futsalt, ezzel folytatta a listavezető Rába ETO üldözését. A Berettyóújfalu szoros meccsen nyert Dunaújvárosban, az Aramis gólzáporos mérkőzésen győzte le a sereghajtó Rubeolát.

futsal NB I futsal Rubeola Haladás futsal Berettyóújfalu Aramis

Futsal MK: a Berettyóújfalu 15 gólig jutott, és elődöntős

2016-01-08 23:17:15

Elsőként az MVFC-Berettyóújfalu biztosította a helyét a legjobb négy között a futsal Magyar Kupában, miután a kétgólos idegenbeli győzelem után hazai pályán 9–5-re megverte a Rubeolát a negyeddöntő visszavágóján. A házigazdák sikeréből a magyar válogatott Rábl János három góllal vette ki a részét.