Találatok a Rosztov címkére

Találatok száma: 36

Női kézi MK: „Jó főpróbája volt a Rosztov elleni BL-meccsnek”

2018-04-01 16:19:00

A félidőben még háromgólos hátrányban volt a Ferencváros a Siófokkal szemben a női kézilabda Magyar Kupa bronzmérkőzésén, de a szünet után gyorsan négygólos előnyre tett szert, és 25–21-re nyert. A bronzéremmel a nyakában Háfra Noémi és a Szekeres Klára beszélt az NSO Tv-nek, a négyes döntőt a jövő szombati, Rosztov elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntő fényében is értékelve.

Érd kézilabda női kézilabda Magyar Kupa Szekeres Klára Rosztov Noémi Háfra

MU: José Mourinho zseniális indoklása, ezért küldött banánt!

2017-03-17 09:16:44

Mint arról beszámoltunk, egy góllal nyert odahaza a Rosztov ellen a Manchester United a labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjének visszavágóján, ezzel az angol csapat jutott a legjobb nyolc közé. És persze nem mehetünk el a „banánozás” mellett sem, amire most maga José Mourinho adott választ.

videó banán Rosztov Manchester United MU José Mourinho

Oroszország: hatott a Mourinho-kritika, bezárták a pályát

2017-03-15 15:19:05

A silány gyep miatt ideiglenesen bezárták az orosz labdarúgó-bajnokságban és az Európa-ligában szereplő Rosztov stadionját.

stadion orosz foci Rosztov Manchester United José Mourinho Európa-liga

Videó: amikor rájössz, tényleg José Mourinho áll melletted!

2017-03-11 12:18:39

A Manchester United csütörtökön 1–1-es döntetlent játszott Rosztovban, az Európa-liga nyolcaddöntőjének első meccsén. A sorsolásnak köszönhetően pedig ellepték Rosztovot a futballsztárok. És hogy ez mekkora hatással volt a helyiekre? Erre az alábbi videó tökéletes példa!

videó Rosztov Manchester United MU José Mourinho FK Rosztov

Nem a gyepen múlott: ikszelt Rosztovban a United

2017-03-09 18:47:14

A Manchester United 1–1-es döntetlent játszott az FK Rosztov otthonában a labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjének első felvonásán. Hét órától további két mérkőzést rendeztek meg: a dán FC Köbenhavn hazai pályán megtréfálta a holland Ajaxot, a belga Anderlecht pedig idegenben győzte le a ciprusi APOEL-t.

Rosztov Manchester United Henrih Mhitarjan Európa-liga El-nyolcaddöntő El

MU: a klub fizet a Rosztovba utazó szurkolóknak

2017-03-01 12:45:28

Angol sajtóhírek szerint a Premier League-ben szereplő Manchester United kifizeti a szurkolóknak a vízumigénylés árát, amely 120 angol fontba (körülbelül 42 ezer forint) kerül az oroszországi Rosztovba is a csapattal tartó MU-szimpatizánsoknak.

angol foci Rosztov Premier League Manchester United Európa-liga

Női kézi EHF-kupa: az Érdnek esélye sem volt a Rosztov ellen

2017-02-05 16:28:44

A női kézilabda EHF-kupa C-csoportjának ötödik fordulójában az Érd hazai pályán simán, 19–30-ra kikapott az orosz Rosztovtól.

Érd kézilabda női kézilabda női kézi EHF-kupa Rosztov EHF-kupa

BL, D-csoport: Münchenben hagyta hibátlanságát az Atlético

2016-12-06 22:29:44

A labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában a játéknap rangadóján a Bayern München Robert Lewandowski szabadrúgásból szerzett találatával legyőzte az előző kiírásban BL-döntős, a csoportot így is hárompontos előnnyel megnyerő Atlético Madridot. A harmadik helyen végzett – és így tavasszal az Európa-ligában folytathatja – a Rosztov, amely gól nélküli döntetlent játszott a PSV otthonában.

labdarúgó BL Rosztov PSV Bayern München Bajnokok Ligája Atlético Madrid

PL: a Liverpool szerződtetné az iráni gólvágót

2016-11-09 15:43:24

Jürgen Klopp, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Liverpool menedzsere januárban ajánlatot tenne az iráni származású Szardar Azmunért.

nemzetközi átigazolás angol átigazolás Szardar Azmun Rosztov Liverpool

BL: Griezmann Futács remek gólját „másolta” – videó

2016-11-01 21:45:39

Az Atlético Madrid Antoine Griezmann góljával került előnybe a Rosztov ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája D-csoportjának 4. fordulójában. A francia támadó hasonló mozdulattal talált be, mint a Hajduk Split magyar csatára, Futács Márkó a hétvégén az NK Osijek ellen bajnokin.

Rosztov Futács Márkó Bajnokok Ligája Atlético Madrid Antoine Griezmann

BL: a Bayern München ultrái az UEFA-nak üzentek

2016-10-20 13:16:35

A Bayern München szerdán 4–1-re legyőzte a PSV-t a Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában. A hazaiak ultrái a találkozón az Európai Labdarúgó-szövetségnek (UEFA) üzentek.

Rosztov PSV Legia Warszawa Bayern München Bajnokok Ligája

BL: erre miért volt szükség? Banánt dobtak a pályára – kép

2016-09-29 19:08:02

Sajnálatos esemény történt a labdarúgó Bajnokok Ligája D-csoportjának 2. fordulójában rendezett Rosztov–PSV (2–2) mérkőzésen. A 8. perc környékén egy banánt dobtak a pályára.

Rosztov PSV Bajnokok Ligája

BL: így fordított a Barca; parádés szabadrúgásgólok – videó

2016-09-28 20:55:28

Nyolc mérkőzést rendeztek szerda este a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörében. Cikkünkben a legérdekesebb gólokat nézheti meg.

Rosztov PSV PSG Napoli Manchester City Ludogorec

BL: Maximálisan koncentráltunk – a Rosztov edzője a 0–5 után

2016-09-14 09:26:28

Meggyőző, ötgólos hazai sikerrel nyitott a Bayern. A legyőzött ellenfél, az FK Rosztov vezetőedzője, Ivan Daniliants elmondta: ilyen erős riválissal korábban még sohasem találkoztak, övéitől végig maximális koncentrációra volt szükség.

Rosztov PSV FK Rosztov D-csoport Bayern München Bajnokok Ligája

BL, D-csoport: a Bayern otthon, az Atlético idegenben nyert

2016-09-13 22:38:15

A Bayern München labdarúgócsapata 5–0-ra győzött hazai pályán a Rosztov ellen, míg az Atlético Madrid 1–0-ra nyert a PSV vendégeként a Bajnokok Ligája D-csoportjában.

Rosztov PSV Bayern München Bajnokok Ligája BL Atlético Madrid

Kimmich a BL-ben is tud, a Bayern gázolt

2016-09-13 20:09:14

BL: rosztovi csoda – az Ajax kiütésével jutottak a főtáblára

2016-08-24 22:03:17

A labdarúgó Bajnokok Ligája rájátszásának legnagyobb meglepetését okozva, az orosz Rosztov hazai pályán 4–1-re legyőzte a holland Ajaxot, így 5–2-es összesítéssel története során először bejutott a BL-csoportkörbe. A Manchester City és a Borussia Mönchengladbach hozta a papírformát, és biztosan jutott a főtáblára. A bajnoki ágon a dán FC Köbenhavn az utolsó pillanatban egyenlített Cipruson, így 2–1-es összesítéssel jutott tovább. A Dinamo Zagreb a rendes játékidő végén kiegyenlített a Salzburg otthonában, a hosszabbításban pedig a továbbjutást is kiharcolta.

Young Boys Steaua Bucuresti Salzburg Rosztov Manchester City FC Köbenhavn

BL: gyakorlatilag már csoportkörös a Manchester City

2016-08-16 22:39:32

Kedden játszották a labdarúgó Bajnokok Ligája 4. selejtezőkörének, a rájátszásnak az első mérkőzéseit. A mezőny nagyágyúja, a Manchester City és a német Borussia Mönchengladbach gyakorlatilag már továbbjutott idegenbeli sikerével, ellenben nem bírt odahaza az Ajax a Rosztovval, a Dinamo Zagreb pedig az osztrák Salzburggal. Visszavágók a jövő héten.

élő eredménykövetés Young Boys Steaua Bucuresti Rosztov Manchester City FC Köbenhavn

Agüero két kihagyott 11-es után mesterhármasig jutott

2016-08-16 20:34:40

élő eredménykövetés Young Boys Steaua Bucuresti Sergio Agüero Rosztov Raheem Sterling

Premjer-Liga: az utolsó fordulóban dől el az arany sorsa

2016-05-16 23:16:19

A CSZKA Moszkva és a Rosztov is győzött hazai pályán az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság hétfői játéknapján, így az utolsó fordulóban dől el az aranyérem sorsa.