Labdarúgás: Nicolas Anelka Hollandiában vállalt munkát

Hollandiában, az élvonalbeli Roda JC Kerkrade labdarúgócsapatánál vállalt tanácsadói munkát a korábbi francia válogatott Nicolas Anelka.

labdarúgás Roda JC Nicolas Anelka

Légiósok: Németh Krisztián nem volt elég jó a Bredának?

2014-07-22 09:12:25

A holland NAC Breda szurkolói honlapja szerint a Roda az elmúlt időszakban „felajánlotta” Németh Krisztiánt a klubnak, ám a vezetés nem tartott rá igényt.

légiósok Roda JC Németh Krisztián NAC Breda

Hollandia: Németh elnézést kért, elfogadja az eltiltást

2014-01-22 16:28:05

Elnézést kért fegyelmezetlensége miatt Németh Krisztián, aki nem tudott uralkodni az indulatain az AZ Alkmaar elleni Holland Kupa-negyeddöntőn. Mint beszámoltunk róla, a Roda magyar labdarúgóját az 57. percben kiállították heves reklamálásáért, csapata 2–0-ra elveszítette a találkozót, így búcsúzott a sorozattól.

légiósok Roda JC Roda Németh Krisztián Holland Kupa AZ Alkmaar

Hollandia: a bíróra támadó Némethre ötmeccses eltiltást kértek

2014-01-22 13:40:05

A Holland Labdarúgó-szövetség (KNVB) hivatalosan bejelentette, hogy a fegyelmi bizottság ötmérkőzéses eltiltást kér a Roda JC–AZ (0–2) kupamérkőzésen Serdar Özbüyük játékvezetőre támadó Németh Krisztiánra.

Hollandia: „Nem volt túl okos, amit Németh tett” - Tomasson

2014-01-22 07:28:17

A holland internetes portálok egybehangzó értékelése szerint Németh Krisztián kirohanása a játékvezető ellen (és az ebből következő piros lapja) volt a döntő faktor a Roda JC–AZ kupamérkőzésen. A magyar labdarúgót – aki aligha fogja megúszni a hosszabb eltiltást – edzője, Jon Dahl Tomasson sem dicsérte meg.

Roda JC Németh kiállítás Németh Krisztián Jon Dahl Tomasson

Videó: kapufával ütközött, mentő vitte el a PSV kapusát

2013-10-27 15:51:38

Mint beszámoltunk róla, a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában a Roda Németh Krisztián góljával 2–1-re nyert a PSV ellen. A találkozó drámai körülmények között fejeződött be, ugyanis a vendégek lengyel válogatott kapusa, Przemyslaw Tyton ütközött a kapufával, az esetet követően pedig hosszú percekig ápolni kellett, mentő vitte le a pályáról. Íme!

videó Roda JC Roda PSV Eindhoven Németh Krisztián

Videó: Németh több mint 20 méterről lőtt a PSV kapujába

2013-10-27 14:37:19

A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában a Roda 2–1-re nyert a PSV Eindhoven ellen. A találkozó 85. percében Németh Krisztián lőtte a hazaiak győztes gólját. Tekintse meg a találkozó összefoglalóját!

videó Roda JC Roda PSV Eindhoven

Videó: Németh Krisztián a Rodában „kiteljesedhet”

2013-09-24 16:43:11

A holland Roda JC magyar támadója, Németh Krisztián – miután betalált a válogatottban az észtek elleni világbajnoki selejtezőn – az Eredivisie legutóbbi fordulójában gólt és két gólpasszt jegyzett a Heerenveen elleni, 3–3-mal végződő bajnokin. Az NSO Tv riportja a támadóról.

videó magyar labdarúgó-válogatott Roda JC Németh Krisztián Garami József

Hollandia: 5 meccsen 3 első perces gól, ligarekord

2013-02-16 20:18:04

Elképesztő rekordot állított fel Szanharib Malki, a holland Roda JC szíriai labdarúgója: a támadó január 20. és február 16. között ötből három mérkőzésen szerzett az első percben (!) gólt.

labdarúgás furcsaság Szanharib Malki Roda JC Hollandia

DVTK: Kádárnak sok meccsre van szüksége, ezért a kölcsön

2013-01-31 21:59:46

Marcel van der Bunder, a holland élvonalbeli Roda JC labdarúgócsapatának sportigazgatója a klub hivatalos honlapjának a következőkkel indokolta Kádár Tamás kölcsönadását a DVTK-nak. Mint arról beszámoltunk, a magyar válogatott hátvéd a következő fél évet biztosan Diósgyőrben tölti.

nemzetközi átigazolás magyar átigazolás magyar labdarúgás magyar foci labdarúgó NB I Roda JC

DVTK: Kádár Tamás fél évre a Diósgyőré - hivatalos

2013-01-31 19:21:37

A labdarúgó NB I-ben szereplő Diósgyőri VTK hivatalos honlapján, a dvtk.eu-n jelentette be, hogy fél évre, kölcsönbe megszerezte a holland élvonalbeli Roda JC-től Kádár Tamást. A DVTK opciós joggal rendelkezik a játékjog megvásárlására.

nemzetközi átigazolás magyar átigazolás magyar labdarúgás labdarúgó NB I labdarúgás Roda JC

Haladás: Hollandiába igazolhat a 17 éves belső védő

2012-08-06 16:41:46

A Németh Krisztiánt is foglalkoztató holland Roda JC korosztályos együttese szeretné leigazolni a labdarúgó NB I-ben szereplő Haladás utánpótláscsapatának belő védőjét, a 17 éves Gyurácz Andrást.

Roda JC Haladás Gyurácz András Artner Tamás

A Roda megkezdte a tárgyalásokat Németh Krisztiánnal

2012-07-11 14:37:20

A holland Voetbal International és Voetbalprimeur értesülései szerint megkezdte a tárgyalásokat az élvonalbeli Roda JC labdarúgócsapatának vezetősége Németh Krisztiánnal. A tárgyalások tényét a klub technikai vezetője, Gerard Wielaert megerősítette.

légiósok Roda JC Németh Krisztián Eredivisie

Válogatott: Bodor egy ponttal elégedett lenne a hollandok ellen

2011-03-18 10:57:33

Bodor Boldizsár, a Roda JC labdarúgócsapatának 24-szeres magyar válogatott játékosa úgy véli, a nemzeti csapatnak már egy pont megszerzése is óriási bravúr lenne a hollandok elleni Eb-selejtezőkön (március 25., 29.).

válogatott magyar válogatott labdarúgás Roda JC Magyarország Hollandia

Bodor spanyol és francia ajánlatra vár, még nem írt alá a Rodához

2009-07-11 04:00:26

Bodor Boldizsár hétfőig kapott haladékot a holland Roda labdarúgócsapatának vezetőitől, hogy eldöntse, meghosszabbítja-e a nyáron lejáró szerződését. A magyar válogatott védő azonban nem írt alá új megállapodást, további gondolkodási időt kért, mert francia és spanyol élvonalbeli együttesek is megkeresték.

Bodor Boldizsár Roda JC Erwin_Koeman

Hollandia: Bodoréktól igazolt afrikai csatárt a Feyenoord

2009-07-13 04:00:26

Ötéves szerződést kötött a holland élvonalban szereplő Feyenoorddal a Roda JC elefántcsontparti támadója, Sekou Cissé.

Sekou Cissé Roda JC

Egyesülnek az ősi riválisok: összeolvad a Roda és a Fortuna Sittard

2009-04-06 04:00:23

Pont került egy hónapok óta húzódó ügy végére: összeolvad a holland Roda JC és a Fortuna Sittard labdarúgócsapata. Az újonnan létrehozott gárda neve Sporting Limburg lesz. A döntés – amelynek előzményeiről februárban már beszámoltunk – finoman fogalmazva sem népszerű a drukkerek körében, hisz a két csapat ősi ellenségnek számít…

Roda JC Fortuna Sittard

Roda JC: kisebb térdsérüléssel küszködik Bodor Boldizsár

2009-03-27 04:00:25

Kisebb térdsérülése miatt nem tudott teljes intenzitással edzeni Bodor Boldizsár, a Roda JC magyar légiósa.

Roda JC Bodor Boldizsár

Riválisával egyesül Bodor csapata – a játékosok szabadon mehetnek

2009-02-08 04:00:20

Bodor Boldizsár csapata, a Roda a nyáron egyesül a holland másodosztályban szereplő Fortuna Sittarddal a két csapat anyagi helyzetének javítása érdekében. A két együttes fúziójából létrejövő csapat a Roda stadionjában, a kerkradi Parkstad Limburgban játssza majd mérkőzéseit, ami 35 km-re fekszik Sittardtól. A klubok regionális riválisnak számítanak, így kérdés, hogy a szurkolótáborok miként emésztik meg a fúziót. A játékosok szabadon igazolhatók lesznek, és könnyen lehet, hogy a gazdasági válság Európa-szerte több klubot hasonló összeolvadásra kényszerít.