Találatok a Rennes címkére

Találatok száma: 196

Ligue 1: vége a bajnokságnak, a PSG-é az aranyérem – hivatalos

2020-04-30 18:06:21

Igaznak bizonyult a L’Équipe információja: az első és másodosztályú labdarúgó-bajnokságot szervező francia liga (LFP) a hivatalos honlapján jelentette be, hogy a koronavírus-járvány miatt megszakított sorozatokat nem folytatják, ennek ellenére a Paris Saint-Germaint elismerik a 2019–2020-as idény bajnokaként. A párizsiak sorozatban harmadszor, összességében kilencedik alkalommal lettek bajnoki aranyérmesek.

koronavírus francia labdarúgás francia bajnokság Toulouse Rennes Paris Saint-Germain

Ligue 1: megszavazták, a csonka idény ellenére bajnok lehet a PSG

2020-04-30 14:07:13

A L’Équipe beszámolója szerint a francia első és másodosztályt szervező LFP tagjai konszenzusra jutottak, és javasolják, hogy a Paris Saint-Germaint ismerjék el a 2019–2020-as idény bajnokaként. Egyúttal kiesők és feljutók is lennének az első két osztály között.

koronavírus francia labdarúgás francia bajnokság Rennes Reims PSG

Real: verseny a szupertehetségért – a Poollal és a Dortmunddal

2020-04-01 00:21:06

A Marca szerint a Real Madrid nyáron a Liverpoollal és a Borussia Dortmunddal versenghet a Rennes 17 éves, francia U-válogatott középpályásáért, Eduardo Camavingáért.

nemzetközi átigazolás Rennes Real Madrid Liverpool Borussia Dortmund német átigazolás

Ifi BL: az Inter nem áll ki a koronavírus miatt, így kiesik

2020-03-09 17:14:14

A koronavírusra való tekintettel elővigyázatosságból az Internazionale Primavera-csapata nem áll ki a Rennes elleni ifjúsági labdarúgó Bajnokok Ligája-nyolcaddöntőre. A francia csapat így játék nélkül juthat tovább.

koronavírus ifjúsági BL ifi BL Rennes Internazionale Inter

Ligue 1: Rémy döntötte el a nevelőklubja elleni csatát

2020-03-08 19:04:21

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 28. fordulójában a Saint-Étienne otthon 1–1-re végzett a Bordeaux-val.

Saint-Étienne Rennes Montpellier Ligue 1 Bordeaux

Videó: ilyet a WWE-ben látni, pankrátormozdulattal küldte földre ellenfelét a focista

2020-02-24 15:23:34

Gyakorlatilag pankrátormozdulattal küldte földre a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Nimes labdarúgója, Anthony Briancon a Rennes tehetséges támadóját, Eduardo Camavingát. Briancon piros lapot kapott a szabálytalanságért, csapata pedig nem bírta tartani az emberhátrány miatt ráhelyezedő nyomást, és kikapott 2-1-re a Rennes otthonában.

piros lap Rennes Nimes Ligue 1

Ligue 1: Cavani: 200! Neymar: piros! PSG: négy gól!

2020-02-23 18:07:43

A Paris Saint-Germain hazai pályán 4–3-ra legyőzte a Girondins Bordeaux-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 26. fordulójának vasárnap késő esti meccsén. Marquinhos két góllal vette ki a részét a győzelemből, és betalált Edinson Cavani is, akinek ez volt a 200. gólja tétmeccsen a párizsi csapatban.

Saint-Étienne Rennes Reims PSG Nimes Ligue 1

Francia Kupa: a címvédő legyűrte 4. ligás ellenfelét

2020-02-11 22:43:53

A címvédő Rennes jutott be elsőként a Francia Kupa elődöntőjében, mivel a négy közé jutásért vívott összecsapáson idegenben 2–0-ra legyőzte a negyedosztályú ASM Belfort-t.

Theoson Siebatcheu Rennes Raphinha M’Baye Niang Francia Kupa ASM Belfort

Ligue 1: kirúgták, mert titokban akart játékost eladni a Realnak

2020-02-08 18:01:41

A Rennes remek formában van, és jelenleg a negyedik helyen áll a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) tabelláján. Épp ezért óriási meglepetés volt, mikor nemrég közölték, megválnak a klub elnökétől, Olivier Létang-tól. Most kiderült, egy átigazolás miatti egyezkedés miatt kellett mennie a Rennes első emberének.

spanyol átigazolás nemzetközi átigazolás francia átigazolás Rennes Olivier Létang Eduardo Camavinga

Ligue 1: a 95. percben még hátrányban volt, mégis nyert a Rennes

2020-01-31 22:40:27

A francia élvonal 22. fordulójának első meccsén az ötödik helyen álló Nantes a 95. perc elején még 2–1-re vezetett, a végén mégis a vendéglátó Rennes örülhetett a három pontnak.

francia foci Rennes Nantes Ligue 1

Francia Kupa: kilencgólos őrület végén jutott tovább a Rennes

2020-01-28 21:12:49

Emlékezetes csatában győzött 5–4-re a Rennes az Angers vendégeként a labdarúgó Francia kupa nyolcaddöntőjének keddi játéknapján. A Dijon nagy csatában átverekedte magát ötödik ligás ellenfelén, a Montpellier elvérzett a negyedosztályú Belfort ellen, míg késő este a Saint-Étienne kiejtette vendéglátóját, a Monacót.

Rennes Montpellier Francia Kupa Belfort Angers

Ligue 1: Nizzában sem tört meg a remekül szereplő Rennes

2020-01-24 22:32:39

A francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) harmadik helyén álló Rennes pénteken sem maradt pont nélkül: a hajrában egyenlítő bretonok 1–1-re végeztek a jó passzban lévő, egymás után az ötödik fordulóban pontot szerző Nice otthonában a 21. forduló nyitányán.

Rennes Nice Ligue 1

Francia Kupa: megszenvedett, de továbbjutott a PSG

2020-01-19 20:54:14

Nem született igazi meglepetés a Francia Kupa legjobb legjobb 16 közé kerülésért lejátszott, vasárnapi mérkőzésein. A bajnoki éllovas PSG egyetlen góllal, de legyőzte a másodosztályú Lorient-t. A Rennes az ötödosztályú Athlético Marseille-t, a Montpellier és a másodosztályú Caent, az Angers a negyedik ligás Rouent búcsúztatta. A Dijon kiütötte a ligatárs Nimes-t.

francia labdarúgás Rennes Nimes Montpellier Francia Kupa Dijon

Ligue 1: a PSG idegenben átgázolt a Monacón

2020-01-15 21:24:23

A liga 3. helyén álló Rennes 1–0-ra nyert a Nimes otthonában a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 12. fordulójából bepótolt találkozón. A kiesés elől menekülő Amiens 1–1-es döntetlent játszott a Reims vendéglátójaként. A nap rangadóján a PSG magabiztos, 4–1-es győzelmet aratott a Monaco otthonában.

francia labdarúgás Rennes Reims PSG Nimes Neymar

Ligue 1: idegenben nyert rangadót a Marseille – videó

2020-01-10 22:44:30

Folytatta remek sorozatát az Olympique Marseille a francia labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1): az OM idegenben 1–0-ra legyőzte tabellaszomszédját, a Rennes-t a 20. forduló péntek késő esti nyitányán.

Rennes Marseille Ligue 1 Kevin Strootman

Francia Kupa: gól a 96. percben, kiscsapat a mennyekben – videó

2020-01-04 19:17:48

Két párban is élvonalbeli csapatok csaptak össze a labdarúgó Francia Kupa szombati játéknapján, így biztos volt, hogy lesz kiesője az első osztálynak – a Monaco nagy csatában búcsúztatta a Reimst, a Rennes tizenegyesekkel az Amienst –, de akad még egy vesztesége a Ligue 1-nek: a pocsék idényt futó, az élvonalban sereghajtó Toulouse kikapott negyedosztályú riválisától, így nem jutott be a legjobb 32 közé.

Toulouse Rennes Reims Monaco Lyon Francia Kupa

Ligue 1: megizzadt a Rennes, 7 perc alatt hármat lőtt a Monaco

2019-12-07 22:02:11

Négy mérkőzést rendeztek szombat este a francia labdarúgó-élvonal 17. fordulójában, és kivétel nélkül hazai sikerek születtek. A feljövőben lévő Monaco sokáig szenvedett, majd pár perc alatt bedarálta az Amiens-t, míg a Bajnokok Ligája-szereplést jelentő helyekért küzdő Rennes megszenvedett, de végül nyerni tudott az Angers ellen.

Wissam Ben Yedder Rennes Ligue 1 AS Monaco

Ligue 1: megtört a Nantes nyeretlenségi sorozata

2019-12-01 19:05:44

Hazai pályán tudott hosszú idő után újra nyerni a Nantes (2–1), ezzel újra ott van a francia élvonal élmezőnyében, legyőzött ellenfele, a Toulouse viszont már utolsó a tabellán. A St.-Étienne szeptember óta tartó veretlenségi szériája megszakadt – nagyot küzdött, és nyert a Rennes (2–1).

Toulouse St.-Étienne Rennes Nantes Ligue 1

El: a Lazio megverte a CFR-t, és életben tartotta a reményeit

2019-11-28 22:41:38

A Celtic hazai pályán 3–1-re legyőzte a Rennes-t az Európa-liga csoportkörének 5. fordulójában az E-csoportban. Mivel eközben a CFR 1–0-s vereséget szenvedett a Lazio otthonában eldőlt, hogy a skót csapat zár a kvartett élén. Az utolsó forduló előtt a Kolozsvári Vasutas a második, előnye pedig három pont a Lazióval szemben – biztosra viszont nem mehet még.

SS Lazio Rennes Európa-liga El-csoportkör Celtic CFR Cluj

A Lazio életben tartotta reményeit a CFR legyőzésével, de a Vasutas így is lépéselőnyben

2019-11-28 21:01:38

A Celtic hazai pályán 3–1-re legyőzte a Rennes-t az Európa-liga csoportkörének 5. fordulójában az E-csoportban. Mivel eközben a CFR 1–0-s vereséget szenvedett a Lazio otthonában, eldőlt, hogy a skót csapat zár a kvartett élén. Az utolsó forduló előtt a Kolozsvári Vasutas a második, előnye pedig három pont a Lazióval szemben – biztosra viszont nem mehet még.