Találatok a Rennes címkére

Találatok száma: 159

Ligue 1: megtörte rossz szériáját a Lyon; csodagól is kevés volt a Rennes-nek

2019-04-19 20:56:34

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 33. fordulójának pénteki játéknapján a Lyonnak három vereséget követően sikerült nyernie, míg a Dijon 3–2-re legyőzte a Rennes-t.

Stade Rennes Rennes Lyon Ligue 1 Dijon Angers

Notre-Dame-tűzvész: a Rennes tulajdonosa 100 millióval segít

2019-04-16 08:07:16

Kigyulladt és órákon át égett a francia főváros, Párizs egyik jelképe, a Notre-Dame székesegyház hétfő este, a nagyhét első napján, a tűz következtében összeomlott az épület huszártornya és odaveszett a teljes tetőszerkezete. Az élvonalbeli Rennes tulajdonosa, az ország egyik leggazdagabb üzletembere, Francois-Henri Pinault édesapjával közösen 100 millió eurót ajánlott fel az újjáépítésre.

Rennes PSG Notre-Dame Francois-Henri Pinault Emmanuel Macron

Francia Kupa: elsőként a Rennes jutott döntőbe

2019-04-02 23:31:12

Kedd este rendezték a Francia Kupa első elődöntőjét, amelyben a Rennes 3–2-re nyerni tudott a Lyon otthonában, így öt év után újra bejutott a sorozat fináléjába, ahol a PSG–Nantes párharc győztese lesz majd az ellenfele.

Rennes Lyon Francia Kupa

Ligue 1: remekül sikerült a Lyon hajrábeli cseréje

2019-03-29 22:00:16

A Lyon 1–0-ra győzött a Rennes vendégeként a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 30. fordulójának péntek esti nyitómérkőzésén, és ezzel megerősítette pozícióját a tabella harmadik helyén.

Rennes Lyon Ligue 1

Európa-liga: hosszabbításban verte ki a Sevillát a Slavia

2019-03-14 22:56:59

Kevesen hitték volna a múlt heti, spanyolországi 2–2 után, hogy a Slavia–Sevilla mérkőzésen hosszabbítás lehetséges. A felek azonban megismételték az eredményt, végül a hazaiak 120 perc után 4–3-ra nyertek és bejutottak az Európa-liga legjobb nyolc csapata közé.

Zenit Villarreal Slavia Praha Sevilla Rennes Internazionale

El: az Arsenal háromgólos sikerrel lépett a nyolc közé

2019-03-14 23:04:39

Hibátlanul zárták a kupahetet az angol klubok: a Chelsea után az Arsenal is továbblépett az Európa-liga nyolcaddöntőjéből, köszönhetően annak, hogy hazai pályán 3–0-ra, összesítésben 4–3-ra legyőzte a Rennes-t.

visszavágó Rennes Pierre-Emerick Aubameyang Európa-liga El Arsenal

Aubameyang-dupla, fordított és negyeddöntős az Arsenal!

2019-03-14 20:27:27

Arsenal: kaptak egy jó hírt az UEFA-tól az El-visszavágóra

2019-03-13 09:10:22

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) csökkentette Alexandre Lacazette büntetését, így a francia támadó pályára léphet az Arsenalban az Európa-liga nyolcaddöntőjének csütörtöki visszavágóján.

UEFA Rennes Európa-liga Arsenal Alexandre Lacazette

El: a Rennes kétgólos előnyt szerzett az Arsenal ellen

2019-03-07 20:55:38

A francia Rennes hazai pályán 3–1-es győzelmet aratott az angol Arsenal felett a labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. Az Arsenal hamar megszerezte a vezetést, ám az első félidő végén a Rennes előbb emberelőnybe került, aztán egyenlített, a második félidőben pedig egy öngól és egy kontra döntött a bretonok javára. Ez az első eset, hogy az Arsenal európai kupamérkőzést veszített Franciaországban.

közvetítés Szokratisz Papasztathopulosz Rennes Nacho Monreal Ismaila Sarr Európa-liga

Videó: a finomkodás nem jött be, bődületes gólt lőtt az Arsenalnak

2019-03-07 19:45:38

A Rennes–Arsenal Európa-liga-nyolcaddöntőn Benjamin Bourigeaud az első félidőben hatalmas gólt vágott a vendégek kapujába: először szabadrúgásból finoman próbált a kapuba tekerni, a sorfalról visszapattanó labdát viszont már inkább erőből a bal felsőbe vágta. A mérkőzést végül a Rennes 3–1-re megnyerte.

Rennes Európa-liga El Benjamin Bourigeaud Arsenal

Bajban az Arsenal: Rennes-ben hagyta franciaországi veretlenségét

2019-03-07 18:14:56

Francia Kupa: a Rennes és a Lyon is bejutott a négy közé

2019-02-27 23:28:15

Már csak egy alacsonyabb osztályú csapat van talpon a labdarúgó Francia Kupában, mivel a Rennes otthon 2–0-ra legyőzte a második ligás Orléanst. Az este másik meccsén a Lyon is könnyedén nyert – a Caen bánta.

Arsenal: Lacazette az El-nyolcaddöntőt is kihagyja

2019-02-22 18:11:52

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) fegyelmi bizottsága három mérkőzésre tiltotta el a BATE elleni Európa-liga-párharc első mérkőzésén kiállított Alexandre Lacazette-et, így az Arsenal támadója a nyolcaddöntőt is kénytelen lesz kihagyni. Geoffrey Kondogbia, a Valencia középpályása is eltiltását tölti a nyolcaddöntőben.

Rennes Geoffrey Kondogbia Európa-liga BATE Arsenal Alexandre Lacazette

Európa-liga: Kádárék a Chelsea-t, Szoboszlaiék a Napolit kapták

2019-02-22 12:45:07

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) elkészítette az Európa-liga nyolcaddöntőjének párosítását: Kádár Tamás csapata, a Dinamo Kijev a Chelsea-t, míg Szoboszlai Dominik együttese, a Salzburg a Napolit kapta ellenfélül. Az Eintracht Frankfurt–Internazionale a forduló slágerpárosítása. Az Arsenal a francia Rennes-nel küzd meg a nyolc közé jutásért.

Zenit Villarreal Valencia Szoboszlai Dominik Slavia Praha Sevilla

El: Icardi nélkül gálázott az Inter, Kádár nélkül nyert a Kijev

2019-02-21 21:45:33

Az Európa-liga legjobb 16 csapata közé jutásért vívott visszavágók során az Inter Mauro Icardi nélkül is gólzáporos győzelmet aratott a Rapid Wien felett, a Kádár Tamást nélkülöző Dinamo Kijev minimális győzelmet aratott az Olympiakosz ellen. A Rennes ismét három gólt vágott a Betisnek, de ezúttal csak egyet kapott, így szintén továbbjutott. A Slavia Praha Belgiumban lelépte a Genket.

Slavia Praha Rennes Real Betis Genk Európa-liga El

El: spanyol–francia párharcban fújja a sípot Kassai Viktor

2019-02-19 12:51:14

Kassai Viktor vezeti a Real Betis–Rennes párharc visszavágóját az Európa-liga csütörtöki játéknapján – döntött az Európai Labdarúgó-szövetség.

Rennes Kassai Viktor Európa-liga El Betis

El: „sértett” sztárja nélkül nyert az Inter; előnyben a Sevilla és a Napoli

2019-02-14 20:13:54

Az Inter 1–0-s győzelmet aratott hazai pályán a Rapid Wien felett a labdarúgó Európa-ligában a legjobb tizenhat közé kerülésért zajló párharc első mérkőzésén. A Napoli és a Sevilla is idegenben győzött, míg Szoboszlai Dominik csapata, a Salzburg ugyan vezetett Belgiumban, de végül vesztesen távozott az FC Bruges otthonából. A Dinamo Kijev Kádár Tamás nélkül ikszelt az Olympiakosszal.

légiósok Zürich Villarreal Viktoria Plzen Valencia Szántó Tamás

El: odavágók a nyolcaddöntőbe jutásért – az összes eredmény egy helyen!

2019-02-14 18:24:15

Csütörtökön újabb kört rendeztek a labdarúgó Európa-ligában – a csapatok a legjobb 16 közé jutásért küzdöttek meg, a párharcok az első meccseknél tartanak. A játéknap összes eredménye és a gólszerzők egy helyen!

Slavia Praha Sevilla Rennes Real Betis Rapid Wien Olympiakosz

Ligue 1: a Rennes kiütötte a St.-Étienne-t, a Nice elkapta a Lyont

2019-02-10 19:03:40

A Rennes hazai pályán 3–0-s sikert ért el a Saint-Étienne ellen, míg a Lille a Guingamp otthonában gyűjtötte be a három pontot, mivel 2–0-ra legyőzte a hazai együttest a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 24. fordulójában. A nap zárásaként a Nice hazai pályán 1–0-ra nyert a dobogós Lyon ellen.

Saint-Étienne Rennes Lille Guingamp

Francia Kupa: kilencgólos meccsen lépett tovább a Dijon

2019-01-23 21:08:14

A Francia Kupában a legjobb 16 közé jutásért vívott találkozókon, a Dijon 6–3-ra győzött a St-Étienne otthonában, a tunéziai Naim Szliti 2 gólja mellett három gólpasszal zárta a mérkőzést. A Caen 6–0-ra győzött a hatodosztályú Viry-Chatillon otthonában, míg a Rennes 2–0-ra diadalmaskodott a negyedosztályú Saint Hilaire otthonában. A másodosztályú Orléans hosszabbítás után gyűrte le negyedosztályú ellenfélt, míg az IC Croix gól nélküli 120 percet követően tizenegyesekkel lépett a következő körbe a harmadosztályú Marignane otthonában.