Találatok a Red Bull-Renault címkére

Találatok száma: 6

Az a baj, hogy rossz irányba halad a pálya - Horner

2010-10-22 10:56:32

Amint várni lehetett, a versenyzők többségét aggasztja a Dél-koreai Nagydíjnak otthont adó jongnami pálya boxutcájának bejárata, egyedül Michael Schumacher nem tartja veszélyesnek az utolsó kanyar kialakítását. Az esélyekről mindenki nagy vonalakban beszél.

Dél-koreai Nagydíj Fernando Alonso Mark Webber Michael Schumacher Nico Rosberg Red Bull

A Red Bull nem fél a vb-hajrától, élvezi a luxust

2010-10-11 14:10:01

A Red Bull-istálló számára nem teher, hanem kiváltság, hogy két versenyzője is akár az utolsó versenyig küzd egymással és másokkal a világbajnoki címért. A csapatfőnök mindkét pilótáját dicséri, miközben a McLarent megvádolta azzal, hogy Jenson Buttont áldozati bárányként kezelte a Japán Nagydíjon.

Japán Nagydíj Jenson Button Lewis Hamilton Mark Webber McLaren Red Bull-Renault

A világrekorder Webber előtt kalapot emel a csapatvezető

2009-07-17 04:00:27

Mark Webber első pole-ját és győzelmét könyvelhette el a hétvégén – egyúttal világrekorder is lett. Nála tovább ugyanis senki sem várt első futamgyőzelmére a Formula–1 történetében, a nürburgringi már a 130. startja volt a sorban.

F1 Német Nagydíj Mark Webber Red Bull-Renault

Véget ért a hét szűk esztendő: Webber karrierje első futamgyőzelmét aratta

2009-07-16 04:00:24

Az ausztrál Mark Webber sikerével ért véget a 2009-es Formula–1-es világbajnokság kilencedik futama, a Német Nagydíj. A Red Bull-Renault pilótája 2002-ben kezdődő pályafutása első futamgyőzelmét aratta. A második helyen csapattársa, Sebastian Vettel, a harmadikon a Ferrari pilótája, Felipe Massa végzett.

Red Bull-Renault Német Nagydíj Mark Webber

Mark Webber pályafutása során először indulhat a pole pozícióból

2009-07-15 04:00:27

Az ausztrál Mark Webber indulhat az első rajtkockából a vasárnap délutáni Német Nagydíjon. A Red Bull-Renault pilótája karrierje során először rajtolhat a pole pozícóból. A második helyen Rubens Barrichello, a harmadikon Jenson Button végzett. Az időmérő edzés második szakaszában az eső alaposan felborította az erőviszonyokat, így izgalmas kvalifikációt láthattunk.