Találatok a Ramires címkére

Találatok száma: 47

Honvéd: a volt Chelsea-sztár csapatával játszanak meccset Milánóban

2018-06-16 11:25:38

A labdarúgó NB I-ben negyedik helyen végző Budapest Honvéd szerdán felkészülési mérkőzést játszik a kínai Csiangszu Szuninggal.

felkészülés Ramires NB I Honvéd Csiangszu Szuning Chelsea

Chelsea: visszatérne Kínából a brazil válogatott játékos

2018-03-06 11:25:33

A jelenleg a kínai Csiangszu Szuningnál futballozó Ramires elárulta, egy nap szeretne visszatérni korábbi együtteséhez, a Chelsea-hez.

Ramires Kína Inter Csiangszu Szuning Chelsea

Inter: keresik a nőt, aki sokat akar keresni?

2018-01-17 17:19:03

Újra itt van, újra itt van... No, nem a nagy csapat, hanem a nagy csapatás a nemzetközi futball transzferbulijában, ahol a kegyetlen ügynökök szedik a belépőt, a pénzes klubok rendelik a zenét, a sajtó adja a zümmögőkórust, a vigyorgó futballisták meg kaszálnak, mint bolond Pistike a falusi diszkóban. Mint mindig, ebben az átigazolási szezonban is megpróbálunk rendet vágni a topligák igazolásmezőin és pletykadzsungelében, a szokásoknak megfelelően ezúttal is a Premier League-ben kezdtünk, és a Serie A-ban folytatjuk.

téli transzfersorozat olasz átigazolás Wanda Nara Ramires Rafinha Radja Nainggolan

Inter: a volt Chelsea-játékost csábítják Kínából – sajtóhír

2017-10-30 12:28:55

Sajtóhírek szerint az olasz élvonalbeli Internazionale labdarúgócsapata megpróbálja visszacsábítani Európába Ramirest, a Chelsea korábbi középpályását, aki jelenleg Kínában futballozik a Csiangszu Szuning színeiben.

olasz átigazolás nemzetközi átigazolás Ramires Inter Csiangszu Szuning

Videó: kiállították, majd nekiment a bírónak a volt Chelsea-játékos

2016-07-09 21:49:11

Döbbenetes jelenetek játszódtak le a kínai labdarúgó-bajnokság 16. fordulójában rendezett Santung Luneng–Csiangszu Szuning (2–1) mérkőzésen. A lefújás után a vendégek brazil középpályását, Ramirest kiállította a játékvezető. A korábbi Chelsea-játékos azonban ezzel nem értett egyet, és megindult a bíró felé. Ha csapattársai nem fogják le, valószínűleg komolyabb baj is történhetett volna. Ramires a meccs végén azért lehetett rendkívül ideges, mert a hazaiak a második félidőben 0–1-ről fordítottak, így a Csiangszunak már hét pont a hátránya a bajnoki címért folyó harcban a Kuangcsou Evergrande mögött.

kínai labdarúgás Ramires Csiangszu Szuning Csandong Luneng

Benfica: a 306 millió eurós álomcsapat, amelytől megvált a klub

2016-05-12 09:33:40

Mint megírtuk, a Bayern Münchenhez szerződött a portugálok nagy ígérete, Renato Sanches. A bajor klub 35 millió eurót fizetett a Benficának Sanchesért, de az utóbbi időben nem ez volt az egyetlen nagy üzlete a portugál klubnak. 2010 óta 306 milliós bevételre tett szert tizenegy játékosáért, a 101GreatGoals összeállította a „távozók” álomcsapatát.

Ángel Di María videó Renato Sanches Ramires Nemanja Matics Lazar Markovics

Anglia: a volt Chelsea-játékos elmondta az igazat, miért váltott

2016-04-06 12:06:26

A brazil Ramires januárban 25 millió fontért igazolt a Chelsea-ből a kínai labdarúgó-bajnokságban szereplő Csiangszu Szuninghoz. A szurkolók sokáig azt gondolták, hogy a középpályás csak a pénz miatt váltott, azonban Ramires az angol bulvárlapnak, a The Sunnak elmondta az igazságot.

angol labdarúgás Ramires Guus Hiddink Chelsea

Kína: bemutatkoztak a sztárok, ötször voltak eredményesek

2016-03-05 15:29:30

Megkezdődött a minden eddiginél nagyobb érdeklődéssel kísért kínai labdarúgó-bajnokság 2016-os szezonja. Az első forduló eddig lejátszott négy mérkőzésén öt gólt szereztek az Európából érkező sztárjátékosok.

Ramires Kína Gervinho Demba Ba Alex Teixeira

PL: a kiesőjelöltek „leköltötték” a nagyokat – top 10 januári transzfer

2016-02-02 11:01:22

Az angol Sky Sports összegyűjtötte a tíz legnagyobb pénzösszeget megmozgató januári átigazolást, amelyben a Premier League klubjai voltak érdekeltek – eladói vagy vételi oldalról.

téli átigazolások nemzetközi átigazolás Stoke City Ramires Premier League Newcastle United

A Nagy Sárkány éve: Kína felfalta az európai topligákat

2016-01-28 22:41:49

Itt az új év, ismét soha nem látott bőséggel röpködnek a mínuszok – bankszámláinkon. Szerencsére a topligás futballcsapatok zöme talál forrásokat az erősítésekre, így hosszú, forró, átigazolási hírektől terhes január várt a szurkolókra.  Téli transzfersorozatunk negyedik körét is az angliai eseményekkel kezdtük és az olaszországiakkal folytattuk, hogy elérkezzünk a Bundesligán át a Ligue 1-be.

téli transzfersorozat nemzetközi átigazolás kínai átigazolás francia átigazolás brazil átigazolás Ramires

Chelsea: a brazil középpályás Kínában folytatja – hivatalos

2016-01-27 15:17:49

Az angol élvonalbeli Chelsea a hivatalos honlapján bejelentette, hogy Ramires a kínai Csiangszu Suninghoz szerződött.

kínai átigazolás angol átigazolás Ramires Premier League Csiangszu Suning Chelsea

Teixeira lesz a nagy téli érkező, Silva vagy Stones válthatja Terryt?

2016-01-26 00:02:07

Itt az új év, ismét soha nem látott bőséggel röpködnek a mínuszok – bankszámláinkon. Szerencsre a topligás futballcsapatok zöme talál forrásokat az erősítésekre, így hosszú, forró, átigazolási hírektől terhes január vár a szurkolókra. Téli transzfersorozatunk negyedik körét is az angliai eseményekkel kezdjük.

téli transzfersorozat nemzetközi átigazolás angol átigazolás Thiago Silva Scott Dann Rijad Mahrez

Videó: a Chelsea-játékos a leghíresebb svájcit utánozta

2015-12-07 09:13:00

A Chlesea középpályása, Ramires látványos videót tett közzé Instagram-oldalán. Mivel a brazil játékos honfitársával, Kenedyvel együtt nem került be a Bournemouthtól hazai pályán 1–0-s vereséget szenvedő csapat keretébe, vasárnap az edzőközpontban edzettek, ahol Ramires elfogadta a Tell Vilmos-kihívást.

angol labdarúgás Ramires Premier League Chelsea

Chelsea: a brazil középpályás szerződést hosszabbított

2015-10-29 19:49:06

Szerződést hosszabbított a Chelsea labdarúgócsapatának brazil válogatott középpályása, Ramires.

szerződéshosszabbítás Ramires Premier League Chelsea Anglia

Chelsea: Tíz pontból mínusz egyet adnék a csapatnak – Mourinho

2015-09-27 13:06:06

Finoman szólva sem volt elragadtatva José Mourinho a Chelsea első félidei játékától a Newcastle ellen döntetlenre (2–2) mentett Premier League-mérkőzés után.

Willian Ramires Premier League PL José Mourinho Chelsea

Videó: Mourinho nem akarta elhinni Ramires hibáját

2015-08-02 18:23:52

Bár az Arsenal egy góllal legyőzte a Chelsea-t az angol Szuperkupa-mérkőzésen, José Mourinho csapata számos alkalommal egyenlíthetett volna. Többek között Ramiresnek is volt egy nagy lehetősége...

angol Szuperkupa Ramires José Mourinho Chelsea Arsenal

BL: Ramires butaságát megúszta a Chelsea

2015-02-18 11:19:08

A Chelsea 1–1-et játszott kedd este a PSG otthonában a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. A második félidőben szinte csak védekeztek a londoniak és mindent megtettek a döntetlen megőrzéséért, de a kemény söprögetés majdnem kárba ment Ramires érthetetlen butaságán, amelyet a játékvezető nem vett észre a 89. percben, így a jogos tizenegyes is elmaradt.

Ramires PSG Javier Pastore Chelsea Bajnokok Ligája BL

Anglia: 10 év 10 legjobb Chelsea-Liverpool meccse

2015-01-27 10:50:33

Az angol labdarúgó Ligakupa elődöntőjének első mérkőzésén a Liverpool hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Chelsea-vel. A kedd esti visszavágó előtt a goal.com összeszedte az előző tíz év tíz legjobb Chelsea-Liverpool összecsapását.

angol Ligakupa Steven Gerrard Ramires Raheem Sterling Liverpool John Arne Riise

Eb 2016: Fabregas sérülten játszott; kidőlt a selejtezőre?

2014-11-08 16:54:38

A Chelsea 2–1-es győzelmet aratott a Liverpool otthonában az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) 11. fordulójának nyitó mérkőzésén. A találkozó után José Mourinho, a londoniak menedzsere elmondta, Cesc Fabregas sérülten játszott, így veszélybe került szereplése a spanyol válogatottban.

foci Eb 2016 Vicente del Bosque Spanyolország Ramires Liverpool Fehéroroszország

Chelsea: Diego Costa és Ramires is visszatér a hétvégén

2014-10-31 13:51:58

José Mourinho, az angol Premier League-ben szereplő Chelsea labdarúgócsapatának menedzsere a QPR elleni mérkőzés előtt tartott sajtótájékoztatón beszélt játékosai egészségügyi állapotáról.