Anglia: nemes gesztust tett a Manchester City szélsője

Raheem Sterling, a Manchester City középpályása fizeti Damary Dawkins temetésének költségeit, miután a Crystal Palace utánpótlás-játékosa leukémiában elhunyt.

leukémia gyász angol válogatott Raheem Sterling Manchester City Damary Dawkins

PL: Szalah lemaradt a listáról – közülük kerül ki az év játékosa

2019-04-21 09:15:06

Az angol profi labdarúgók szervezete (PFA) a Manchester City három támadóját, Bernardo Silvát, Raheem Sterlinget és Sergio Agüerót, a Liverpool két kiválóságát, Sadio Manét és Virgil van Dijket, valamint a Chelsea klasszisát, Eden Hazard-t jelölte az év játékosa díj elnyerésére a Premier League-ben.

Virgil van Dijk Sergio Agüero Sadio Mané Raheem Sterling Premier League PFA

BL: őrült kezdés, 21 perc alatt 5 gól a Man. City–Tottenhamen – videó

2019-04-17 21:09:46

A labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján a Manchester City Raheem Sterling góljával már a negyedik percben megszerezte a vezetést, két óriási védelmi hiba után azonban a Tottenham Szon Hung Min duplájával hat perc leforgása alatt fordított. Itt viszont még nem volt vége az őrületnek, Bernardo Silva a 11. percben egyenlített! Tíz perccel később pedig ismét Sterling köszönt be, így a City visszavette a vezetést.

Tottenham Szon Hung Min Raheem Sterling Manchester City Bernardo Silva Bajnokok Ligája

Videó: nagyon „megszívatta” a liverpoolit Sterling a FIFA-ban

2019-04-15 11:11:14

Trent Alexander-Arnold, a Liverpool futballistája azt gondolta, csak egy átlagos meccset játszik majd a FIFA 19-ben válogatottbeli csapattársával, Raheem Sterlinggel. A Manchester City szélsője azonban összefogott az egyik legjobb angol FIFA-játékossal, és F2Tekkz átvette az irányítást a kontrollere felett, amiről persze Alexander-Arnold nem tudott. Sterling és titkos társa 5–0-ra nyert a meccsen, majd leleplezték a trükköt.

vicces angol válogatott Trent Alexander-Arnold Raheem Sterling Manchester City Liverpool

PL: Sterling vezérletével vágott vissza vereségéért a Man. City

2019-04-14 16:58:52

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 34. fordulójában a Manchester City idegenben 3–1-re legyőzte a Crystal Palace-t.

Raheem Sterling Premier League PL Manchester City Kevin De Bruyne Crytal Palace

Manchester City: Sterling 550 gyereknek szerzett örömöt

2019-04-04 18:19:55

A Manchester City szélsője, Raheem Sterling 550 jeggyel ajándékozta meg korábbi iskolája diákjait, hogy élőben nézhessék meg a Brighton elleni FA-kupa-elődöntőt a Wembleyben.

Raheem Sterling Manchester City FA-kupa

Eb 2020: az angolok nem hagyják annyiban a rasszista bekiabálásokat

2019-03-26 11:25:32

Gareth Southgate, az angol válogatott szövetségi kapitánya, valamint több játékosa szerint rasszista bekiabálásokat hallottak a hétfői, Montenegró elleni Európa-bajnoki selejtezőn, amelyen Anglia 5–1-re diadalmaskodott.

Raheem Sterling Montenegró Gareth Southgate Eb-selejtező Eb 2020 Callum Hudson-Odoi

Anglia brillírozik: Montenegrónak is ötöt vágott

2019-03-25 19:24:35

Anglia labdarúgó-válogatottja egymást követő második meccsén szerzett öt gólt: a csehek elleni 5–0 után ezúttal 5–1-re nyert Montenegróban, és bár hátrányban volt a meccs elején, imponáló magabiztossággal kezdte az Európa-bajnoki selejtezőket.

foci Eb 2020 Ross Barkley Raheem Sterling Montenegró Harry Kane Eb-selejtező

Kép: 3 gólja után emberségből is jelesre vizsgázott Sterling

2019-03-23 13:54:58

Mint ismert, Raheem Sterling pénteken három góllal terhelte Csehország hálóját az Európa-bajnoki selejtezősorozat A-csoportjában rendezett mérkőzésen – az angolok 5–0-ra nyertek. A Manchester City futballistája azonban még a gólöröm közben sem magára gondolt.

kép angol válogatott angol labdarúgó-válogatott Raheem Sterling Manchester City Damary Dawkins

Sterling mesterhármasig jutott, Kalas öngólja már nem hiányzott

2019-03-22 19:45:21

Az angolok öt góllal küldték haza a cseheket a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság A jelű selejtezőcsoportjának első fordulójában rendezett mérkőzésén.

onlive! közvetítés foci Eb 2020 cseh válogatott angol válogatott Tomas Kalas

PL: Sterling 13 perc alatt triplázott, magabiztosan nyert a City

2019-03-09 20:20:31

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 30. fordulójának szombati játéknapján a Manchester City Raheem Sterling mesterhármasával hazai pályán 3–1-re győzött a Watford ellen.

Watford Raheem Sterling Premier League Manchester City

Tíz emberrel fordított a Manchester City a Schalke otthonában

2019-02-20 19:38:35

A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén a Manchester City emberhátrányban fordított és 3–2-re legyőzte a Schalkét Gelsenkirchenben.

videobíró onlive! közvetítés VAR Schalke Raheem Sterling

PL: a szárnyaló Man. City történelmi vereséget mért a Chelsea-re

2019-02-10 18:56:44

Az angol labdarúgó Premier League 26. fordulójának rangadóján a Manchester City a Chelsea 6–0-s kiütésével állt vissza a tabella első helyére, megelőzve a Liverpoolt. A mérkőzés hőse a három gólt elérő Sergio Agüero, aki a City történetének legjobb bajnoki gólszerzőjévé avanzsált. Ez volt a Chelsea legsúlyosabb veresége a PL-érában.

Sergio Agüero Raheem Sterling Premier League Pep Guardiola PL Maurizio Sarri

Agüero rekorder lett, a City a Chelsea elleni 6–0-val ismét az élen!

2019-02-10 16:30:46

Man. City: Sterling levelet írt a rasszizmussal bántalmazott kisfiúnak

2019-01-10 17:27:20

Raheem Sterling, a Manchester City sztárja írásos üzenetet küldött egy kisfiúnak, akit rasszista bántalmazások értek. A kissrác nagymamája kereste meg a labdarúgót, hogy küldjön néhány lelkesítő szót az unokájának.

rasszizmus Raheem Sterling Manchester City

El: a Chelsea megszólalt szurkolóinak antiszemita megnyilvánulása ügyében

2018-12-14 07:39:46

Elfogadhatatlannak tartja a Chelsea, ahogy egyes szurkolói viselkedtek a csütörtöki, Mol Vidi FC elleni Európa-liga-találkozón, és megígérte: jelentős következménye lesz a sportszerűtlen esetnek.

Raheem Sterling Mol Vidi FC Európa-liga Chelsea

BL: az egykori válogatott játékos a védelmébe vette Kassait

2018-11-11 11:30:35

Az 56-szoros magyar válogatott labdarúgó, Kovács Kálmán a közösségi oldalán mondta el a véleményét Kassai Viktor hibájával kapcsolatban.

Raheem Sterling Manchester City Kovács Kálmán Kassai Viktor Bajnokok Ligája

Manchester City: az angol támadó 2023-ig hosszabbított

2018-11-09 19:46:57

A Manchester City bejelentette, hogy 2023-ig meghosszabbította Raheem Sterling szerződését.

Raheem Sterling Manchester City

BL: Bocsánat, spori! – Sterling Kassai Viktor rossz döntéséről

2018-11-08 06:47:08

Raheem Sterling, a Manchester City labdarúgója bocsánatot kért Kassai Viktortól azért a tizenegyesért, amelyet szerda este akaratlanul „kiharcolt” a Sahtar Doneck elleni Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésen (6–0).

Sahtar Doneck Raheem Sterling Manchester City Kassai Viktor Bajnokok Ligája

BL: erre tizenegyest adni? Kassai Viktor óriásit hibázott! – videó

2018-11-07 21:36:42

Kassai Viktor óriásit hibázott a Manchester City–Sahtar Doneck labdarúgó Bajnokok Ligája-mérkőzésen: annak ellenére, hogy Raheem Sterling egyértelműen azért esett el, mert a földbe rúgott az ukránok tizenhatosán belül, a magyar játékvezető tizenegyest ítélt a hazaiak javára. A büntetőt Gabriel Jesus gólra váltotta, így a manchesteriek kétgólos előnybe kerültek a meccs 24. percében.