Találatok a Quilmes címkére

Találatok száma: 14

Videó: Citrom-díjért kiáltó – „kicselezte” a labda az argentint

2016-03-28 21:26:34

Daniel Imperiale látványosan labdát szerzett, majd még annál is feltűnőbben hatalmas luftot rúgott a Vélez Sarsfield–Quilmes (1–2) argentin élvonalbeli labdarúgó-mérkőzésen. A vendégek huszonhét éves argentin középpályása üres kapura hibázott, szerencséjére baklövése ellenére győzött a csapata.

videó Vélez Sarsfield Quilmes Daniel Imperiale

Videó: simogatás után megadta magát a pályára tévedő kutya

2014-10-13 14:55:44

Egy pályára tévedő kutya miatt állt a játék az argentin élvonalbeli labdarúgó-bajnokság legutóbbi fordulójában rendezett Belgrano–Quilmes (1–1) mérkőzésen. A vendégjátékosok egyike kihasználta a helyzetet, és addig simogatta az állatot, amíg az el nem feküdt a füvön, majd klubtársa, Jonathan Zacaría ölbe vette a kutyát, és odaadta csapata egyik segítőjének.

videó kutya argentin bajnokság Quilmes Belgrano

Videó: öt év után betalált - bombagól az argentin veterántól

2014-05-19 11:38:55

Az argentin élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 19., utolsó fordulójában a River Plate 5–0-ra győzött a Quilmes ellen, s ezzel megnyerte a clausurát, azaz a tavaszi idényt. A találkozó 63. percében a hazaiak 35 éves veterán futballistája, Cristian Raúl Ledesma hosszú idő után ismét betalált. Tekintse meg a bombagólt!

videó River Plate Quilmes Cristian Raúl Ledesma

Videó: pazar bombagól 25 méterről a jobb felső sarokba

2014-04-08 19:11:50

Látványos bombagól színesítette az Atlético Rafaela–Quilmes mérkőzést az argentin élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. A 2–2-re végződő találkozó 40. percében született az első találat: Andrés Rodales 25 méterről kilőtte a jobb felső sarkot.

videó argentin labdarúgás Quilmes Atlético Rafaela Andrés Rodales

Videó: Riquelme ezúttal látványos gólpasszt adott

2013-09-30 09:06:42

A Boca Juniors labdarúgócsapata Emmanuel Gigliotti duplájával nyert hazai pályán a Quilmes ellen az argentin bajnokság 9. fordulójában. Az argentin támadónak honfitársa, a Boca ikonja, Juan Román Riquelme adott az első gól előtt fantasztikus passzt.

videó Quilmes Juan Román Riquelme Boca Juniors

Videó: vízágyúkkal terelték vissza a drukkereket a lelátóra

2013-03-28 11:57:43

Az Union Villa Krause–Quilmes Argentin Kupa-mérkőzésen a vendégek 3–0-ra vezettek, amikor a hazai szurkolók dühükben a pályára rontottak. A drukkereket vízágyúkkal visszaterelték ugyan a lelátóra, a találkozó azonban így sem folytatódott. Tekintse meg a jelenetet!

videó Union Villa Krause Quilmes Argentína

Videó: felszabadítás helyett - félpályás bombagólok

2013-03-13 18:01:37

Az alábbi videóban az argentin labdarúgó-bajnokság legutóbbi játéknapjának öt legszebb gólját nézheti meg. Az első két helyen az Quilmes két találata végzett, amelyeket Sebastián Romero és Wilfredo Olivera szereztek az Argentinos Juniors elleni idegenbeli összecsapáson. Mindkét esetben a rossz felszabadítás tette lehetővé, hogy 40 méterről a kapuba íveljenek.

videó Sebastián Romero Wilfredo Olivera Quilmes Argentinos Juniors

Videó: elképesztő módon csapódott a kapuba az argentin labdája

2013-03-12 13:45:14

Az argentin élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában a Quilmes 3–1-re nyert az Argentinos Juniors otthonában. A találkozó 55. percében a vendégek védője, Wilfredo Olivera 45 méterről kapura tűzte a labdát, amely elképesztő módon csapódott a hálóba. Íme!

videó labdarúgás Wilfredo Olivera Quilmes Argentinos Juniors

Argentína: 40 méteres lövések okozták a sereghajtó vesztét - videó

2013-03-12 07:28:35

Az Argentinos Juniors továbbra is egy ponttal szerénykedik az argentin labdarúgó-bajnokság utolsó helyén. Diego Maradona egykori klubja a Torneo Final 5. fordulójában hazai pályán 3–1-es vereséget szenvedett a Quilmestől, amely nem mindennapi gólokkal tett szert 2–0-s előnyre.

argentin bajnokság Sebastián Romero Quilmes Argentinos Juniors

Argentína: nagy verésbe szaladt bele a nyitányon a Boca

2012-08-05 07:34:45

Súlyos vereséget szenvedett az argentin apertura első fordulójában a Boca Juniors labdarúgócsapata: a Libertadores-kupa-döntős együttes 3–0-ra kapott ki az újonc Quilmes vendégeként.

Argentína Boca Juniors Quilmes labdarúgás

Argentína: rekordszámú igazolás a hétvégén rajtoló bajnokság előtt

2010-08-06 13:03:28

Összesen 147 labdarúgó átigazolását regisztrálták a nyári időszakban Argentínában, ahol a hétvégén kezdődik meg a labdarúgó-bajnokság őszi szakasza, az apertura.