El: 0–2-ről állt fel, és lett csoportelső a Saint-Étienne

A Saint-Étienne kétgólos hátrányból fordított a belga Anderlecht otthonában a labdarúgó Európa-liga csoportkörének utolsó fordulójában, így a francia csapat végzett a C-csoport élén.

légiósok Zenit Young Boys Szántó Tamás Saint-Étienne Roma

El: gyönyörű tekeréssel szerzett vezetést az Anderlecht – videó

2016-11-24 17:29:17

Youri Tielemans szerezte az első gólt a Qabala–Anderlecht  labdarúgó Európa-liga-mérkőzésen. Nem volt csúnya…

videó Youri Tielemans Qabala Európa-liga Anderlecht

El: két fordulat, öt gól, tíz perc alatt döntő cserék

2016-09-29 18:54:48

A német Mainz 3–2-es győzelmet aratott az azeri Qabala otthonában a labdarúgó Európa-liga C jelű csoportjában. A B-csoportban nem bírt egymással a kazah Asztana és a svájci Young Boys.

Young Boys Qabala Mainz Európa-liga El Asztana

Európa-liga: újra két azeri csapat a csoportkörben, és négy belga!

2016-08-25 17:54:01

Akárcsak a Bajnokok Ligájában, az Európa-ligában is a selejtező utolsó körének visszavágóit rendezték a héten. Csütörtökön eldőlt: ismét lesz két azerbajdzsáni csapat az Európa-liga csoportkörében, és négy belga együttes is várhatja a péntek 13 órakor rendezendő sorsolást!

West Ham United Qarabag Qabala Európa-liga El-selejtező Astra Giurgiu

Európa-liga: Kassai az MTK kiejtőjének visszavágóján fúj

2016-08-22 13:41:30

Kassai Viktor vezeti a Maribor–Qabala mérkőzést az Európa-liga playoffkörének visszavágóján.

Qabala Maribor Kassai Viktor Európa-liga

Kikapott a Partizani és a Midtjylland, Szlovákiában hengereltek Szántóék

2016-08-18 21:29:57

A labdarúgó Európa-ligában már a csoportkörbe jutás a tét, a negyedik, utolsó selejtező, a playoffkör első fordulóját játszották szerdán és csütörtökön. A közelmúltban a magyar csapatokat a sorozatban megverő gárdák nem remekeltek.

Sahtar Doneck Qabala Partizani Midtjylland El-selejtező El

El: kikapott a Partizani és a Midtjylland, nyertek Szántóék

2016-08-18 22:56:49

El: három gólt lőtt odahaza az MTK-t búcsúztató Qabala

2016-08-18 20:59:23

A labdarúgó Európa-ligában már a csoportkörbe jutás a tét, a negyedik, utolsó selejtezők kör, a playoffkör első fordulóját játsszák csütörtökön, a délután kezdődő találkozók közük már tíz is véget ért.

Qabala MTK El-selejtező El

El: kiesett a Hertha, Dárdaiék vesztét mesterhármas okozta

2016-08-04 20:19:00

A labdarúgó Európa-liga harmadik selejtezőkörének visszavágóján a Szpartak Moszkva hazai pályán 1–0-ra kikapott az AEK Larnacától, így 2–1-es összesítéssel a ciprusi csapat jutott tovább. A másik orosz együttes, az FK Krasznodar kettős győzelemmel búcsúztatta a máltai Birkirkarát. Az MTK-t kettős győzelemmel felülmúló azeri Qabala kiejtette a francia élvonalbeli Lille-t, míg a Dárdai Pál által irányított Hertha kiesett a Bröndbyvel szemben.

Videoton Szpartak Moszkva Qabala Midtjylland Lille Hertha

El: bravúros döntetlent játszott az MTK-t kiverő Qabala

2016-07-28 21:07:14

A labdarúgó Európa-liga selejtezőjének harmadik fordulójában kevés gól esett a csütörtöki, kora esti mérkőzéseken. A korábban Magyarországon légióskodó André Alves betalált a Szpartak Moszkva ellen, míg az előző körben az MTK-t búcsúztató azeri Qabala 1–1-re végzett a francia Lille-lel.

Zé Luís Szántó Tamás Szpartak Moszkva Rapid Wien Qabala Lille

El: az MTK is búcsúzott a kupaküzdelmektől

2016-07-21 20:53:49

Kevés esélye maradt az otthoni 1–2 után az MTK-nak a Qabala ellen Azerbajdzsánban, és nem is sikerült megragadnia. A hazai csapat különösebb nehézség nélkül 2–0-ra nyert, és továbbjutott. A kék-fehérek nagyon igyekeztek, de szinte helyzetet sem tudtak kialakítani, úgy pedig nehéz nyerni.

élő közvetítés Qabala MTK Európa-liga El-selejtező

Azeri közreműködéssel simán búcsúzott az MTK az Európa-ligától

2016-07-21 18:28:35

El: Torghelle és Kanta sem hiányozhat az MTK kezdőjéből

2016-07-21 18:08:45

Teodoru Vaszilisz, az MTK vezetőedzője kijelölte kezdőcsapatát az azeri Qabala elleni idegenbeli Európa-liga-selejtező visszavágójára. Az első mérkőzést Gyirmóton 2–1-re elveszítő magyar csapat trénere ezúttal Vadnai Dánielt és Szatmári Lórándot is a kezdőbe jelölte. A 19 órakor kezdődő találkozót a Nemzeti Sport Online élőben közvetíti!

Qabala MTK Európa-liga El-selejtező

El: Csalódás lenne, ha a Loki nem járna sikerrel – Szakály P.

2016-07-21 10:12:39

A labdarúgó Európa-liga 2. selejtezőkörének visszavágóján a Videoton, a DVSC-Teva és a MTK is idegenben lép pályára. A fehérváriak ezúttal nem szeretnének újra olyan izgalmakat átélni, mint az előző körben, a debreceni Szakály Péter csalódásként élné meg csapata kiesését, a fővárosiak pedig meglepetésre készülnek.

Videoton Torpedo Zsogyino Szakály Péter Qabala MTK Európa-liga

El: A döntetlen igazságosabb lett volna – Teodoru

2016-07-15 11:12:27

Az MTK egygólos hátrányból várja az azeri Qabala elleni visszavágót az Európa-liga 2. selejtezőkörében, miután Gyirmóton 2–1-re kikapott riválisától. Teodoru Vaszilisz vezetőedző a klub hivatalos honlapjának elmondta, a döntetlen igazságosabb eredmény lett volna.

Teodoru Vaszilisz Qabala MTK Európa-liga

El: az MTK kikapott azeri ellenfelétől Gyirmóton

2016-07-14 22:18:33

A labdarúgó Európa-liga második selejtezőkörében az MTK a hazai pályaként szolgáló gyirmóti Alcufer Stadionban 2–1-re kikapott az azeri Qabalától a párharc első felvonásán.

Qabala MTK Európa-liga-selejtező Európa-liga El-selejtező

Az MTK kikapott a Qabalától Gyirmóton

2016-07-14 17:16:46

El: Aubameyang triplájával győzött Azerbajdzsánban a BVB

2015-10-22 18:54:23

A labdarúgó Európa-liga 3. fordulójában a Borussia Dortmund Pierre-Emerick Aubameyang mesterhármasával 3–1-re győzött az azeri Qäbälä otthonában a C-csoport első mérkőzésén.

Európa-liga Qabala Európa-liga Borussia Dortmund

El: a Dortmund sztárja szándékosan nem utazott el Bakiba

2015-10-21 15:10:10

Politikai okokból nem utazott el Azerbajdzsánba a Borussia Dortmunddal a csapat örmény futballistája, Henrih Mhitarjan a Qabala elleni Európa-liga csoportmérkőzésre.

Qabala Henrih Mhitarjan Európa-liga Borussia Dortmund

Videó: bravúros védés után mutogatott a kapus - kiállították

2014-02-25 11:30:47

Az azerbajdzsáni élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 23. fordulójában a Qabala 0–0-s döntetlent játszott a Revannal. A találkozó 73. percében a vendégek lengyel kapusa, Lukasz Sapela hárított egy büntetőt, majd az ünneplés hevében mutogatott, amiért a játékvezető kiállította. Íme!