Találatok a PyeongChang címkére

Találatok száma: 276

Téli olimpia: Swaney Elizabeth is hozzájárult az aranyérmünkhöz

2018-02-25 19:57:14

Elégedettségének adott hangot a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára az M1 aktuális csatorna vasárnap esti műsorában azzal kapcsolatban, hogy Magyarország a 21. helyen végzett az éremtáblázaton a pjongcsangi téli játékokon.

téli sportok  téli olimpia  rövid pályás gyorskorcsolya  Vékássy Bálint  Swaney Elizabeth  PyeongChang

Téli olimpia: Nem éreztem, melyik lábam jön – Burján Csaba

2018-02-25 17:06:16

Mindig jókedvű, rendszerint egymás után dobálja a poénokat, de az olimpiai arany után Burján Csaba bevallotta, élete legnehezebb két hetét élte át Dél-Koreában.

téli olimpia  rövid pályás gyorskorcsolya  PyeongChang  Pjongcsang 2018  Burján Csaba

Téli olimpia: lelkes tömeg fogadta a hazatérő magyar sportolókat

2018-02-25 14:35:05

Több száz fős lelkes tömeg, családtagok, barátok, szurkolók és a sajtó munkatársai fogadták vasárnap kora délután a Gyakorló Jégcsarnokban a pjongcsangi téli olimpiáról hazatérő magyar sportolókat.

téli sportok  téli olimpia  PyeongChang  Pjongcsang 2018  Liu Shaolin Sándor  Liu Shaoang

Téli olimpia: Taufatofua is látta, amint a láng elalszik – galéria

2018-02-25 14:20:16

Magyar idő szerint vasárnap délután 2 órakor elaludt az olimpiai láng Pjongcsangban. Rengeteg szenzációs felvétel készült az eseményről, ezekből válogattunk össze néhányat.

záróünnepség  téli olimpia  PyeongChang  Pjongcsang 2018  Pjongcsang

Téli olimpia: 70 éves rekordot döntött meg a magyar küldöttség

2018-02-25 13:26:25

Túlzás nélkül állíthatjuk, hogy minden idők legeredményesebb téli olimpiáját zárta a magyar küldöttség. És nemcsak az első aranyérem, hanem az olimpiai pontok, illetve a pontszerzések számában is kimagaslóan teljesítettek versenyzőink.

téli olimpia  PyeongChang  Pjongcsang 2018  Pjongcsang  Magyarország

Téli olimpia: Björgené a legtöbb érem, de nem ő a legeredményesebb

2018-02-25 11:08:41

Az érmek számában Marit Björgen lett a pjongcsangi téli olimpia legjobb sportolója öt medáliával, de nem a norvég sífutó lett a legeredményesebb, mert ketten is több aranyat gyűjtöttek nála.

téli olimpia  PyeongChang  Pjongcsang 2018  Pjongcsang  Martin Fourcade  Marit Björgen

Téli olimpia: Kovalcsuk lett a férfi hokitorna MVP-je

2018-02-25 10:32:01

A pjongcsangi téli olimpián aranyérmes orosz férfi jégkorong-válogatott csatárát, Ilja Kovalcsukot választották a torna legértékesebb játékosának (MVP) a sajtó képviselői.

téli sportok  téli olimpia  jégkorong  PyeongChang  Pjongcsang 2018  Ilja Kovalcsuk

Liu Shaoang: Ez csak a kezdet, nem a pályafutásunk vége

2018-02-25 09:10:30

Liu Shaoang még csak 19 éves, és már olimpiai bajnoknak mondhatja magát, azt pedig, hogy az egyéni számokban nem sikerült nagyot dobnia a pjongcsangi téli olimpián, szeretné elfelejteni.

téli olimpia  rövid pályás gyorskorcsolya  PyeongChang  Pjongcsang 2018  Pjongcsang  Liu Shaoang

Téli olimpia: élen a norvégok, Magyarország a 21. – éremtábla

2018-02-25 08:40:52

A téli olimpia utolsó versenyében Marin Björgen megnyerte a nők 30 kilométeres sífutását, így eldőlt, hogy Norvégia zár az élen az éremtáblázaton a németek előtt. Magyarország történelmi aranya a 21. helyere tette hazánkat.

éremtáblázat  téli olimpia  PyeongChang  Pjongcsang 2018  Pjongcsang

Téli olimpia: elképesztő hokidöntőben nyert az Orosz csapat!

2018-02-25 07:05:28

Az Orosz csapat nyerte meg a férfiak jégkorongtornáját a pjongcsangi téli olimpián, miután a döntőben hosszabbításban 4–3-ra legyőzte Németországot.

téli olimpia  jégkorong  PyeongChang  Pjongcsang 2018  Pjongcsang  Oroszország

Téli olimpia: hokidöntő, záróünnepség – a vasárnapi program

2018-02-24 16:31:04

Utolsó napjához érkezik vasárnap a pjongcsangi téli olimpia. Még négy számban osztanak érmet, köztük a férfiak jégkorongtornáján, amelyen a németek sorozatban a harmadik nagy bravúrjukra készülnek, ezúttal az Orosz csapat ellen.

téli olimpia  PyeongChang  Pjongcsang 2018  Pjongcsang

Téli olimpia: a finnek egy arannyal Magyarország elé kerültek – éremtábla

2018-02-24 16:00:31

Nyolc versenyszámban hirdettek győztest a Pjongcsangban zajló téli olimpia utolsó előtti versenynapján. Már harminc ország szerepel az érmes nemzetek rangsorában, amelyben Magyarország egy arannyal a 21. helyen áll. A finnek 50 kilométeres sífutásban aranyérmet szereztek, így megelőztek minket.

Téli olimpia: gólzáporos meccsen Kanadáé a hokibronz

2018-02-24 15:32:22

Kanada szerezte meg a férfi jégkorongtorna harmadik helyét, a bronzmeccsen 6–4-re győzte le Csehországot.

téli olimpia  jégkorong  PyeongChang  Pjongcsang 2018  Pjongcsang  Kanada

Téli olimpia: pontszegény meccsen dőlt el a női curlingbronz

2018-02-24 14:53:42

Japán szerezte meg a női curlingezők bronzérmét a pjongcsangi téli olimpián, miután 5–3-ra nyert Nagy-Britannia ellen.

téli olimpia  curling  PyeongChang  Pjongcsang 2018  Pjongcsang  Nagy-Britannia

Téli olimpia: történelmi versenyen szerezte meg második aranyát

2018-02-24 14:26:12

Pjongcsangban először rendeztek tömegrajtos gyorskorcsolyaversenyt a téli olimpiák történetében. A férfiaknál Li Szung Hun, a nőknél Takagi Nana győzött – mindketten a második aranyukat szerezték meg.

téli olimpia  gyorskorcsolya  Takagi Nana  PyeongChang  Pjongcsang 2018  Pjongcsang

Téli olimpia: Liu Shaolin Sándor a reptéren is népszerű – kép

2018-02-24 14:07:37

Eddig sem volt ismeretlen külföldön Liu Shaolin Sándor – főleg a hölgyek körében – de úgy tűnik, az olimpiai arany végképp népszerűvé tette gyorskorcsolyázónkat. Ezt bizonyítja helyszínen tartózkodó kollégánk, Kovács Erika szöuli reptéren készített fotója is, amelyen a 22 éves sportoló gyerekekkel pózol.

téli olimpia 2018  téli olimpia  rövid pályás gyorskorcsolya  kép  gyorskorcsolya  Szöul

Téli olimpia: rossz aranyérmet kaptak az amerikaiak – kép

2018-02-24 11:23:29

Döbbenetes szervezési hibát követtek el a pjongcsangi téli olimpia szervezői: a férfi curlingtornát megnyerő Egyesült Államok válogatottjának tagjai a női győzteseknek járó aranyérmeket kapták meg… A női finálét még le sem játszották – az imént tévesen átadott aranyérmek csak vasárnap találnak gazdára, ekkor csapnak össze Dél-Korea és Svédország legjobbjai.

téli olimpia 2018  téli olimpia  PyeongChang  Pjongcsang 2018  Pjongcsang

Téli olimpia: szenzációs end, az amerikaiak a curlingbajnokok

2018-02-24 10:03:25

Az Egyesült Államok nyerte meg a férfiak curlingtornáját a pjongcsangi téli olimpián, miután a döntőben 10–7-re legyőzte Svédországot.

téli olimpia  curling  PyeongChang  Pjongcsang 2018  Pjongcsang

Téli olimpia: Most mindannyiunknak kék-zöld foltos a háta – Kékesi

2018-02-24 08:38:42

A magyar négyes a nyolcaddöntőben búcsúzott a jóval esélyesebb és későbbi győztes svájci kvartettel szemben az alpesi sízők szombati csapatversenyén a pjongcsangi téli olimpián.

téli olimpia  akpesi sí  Samsal Dalibor  PyeongChang  Pjongcsang 2018  Pjongcsang

Téli olimpia: a svájciakkal meccselünk alpesi síben – szombati program

2018-02-23 16:21:45

Szombaton utoljára láthatunk magyar versenyzőket a pjongcsangi téli olimpián: alpesisí-csapatunk a várhatóan szuperklasszisokat felvonultató Svájccal csap össze a nyolcaddöntőben. E száméval együtt nyolc aranyérem talál gazdára.