Találatok a Portsmouth címkére

Találatok száma: 96

FA-kupa: elsőként az Arsenal jutott be a negyeddöntőbe

2020-03-02 22:41:59

Elsőként a rekordgyőztes Arsenal jutott be az angol labdarúgó FA-kupa negyeddöntőjébe, mivel a nyolc közé jutásért megrendezett párharcban idegenben 2–0-ra megverte a Portsmoutht.

Szokratisz Papasztathopulosz Reiss Nelson Portsmouth FA-kupa Eddie Nketiah Arsenal

Videó: szarkazmus miatt kapott sárga lapot az Arsenal-játékos?

2020-03-02 21:53:16

A Portsmouth–Arsenal FA-kupa-nyolcaddöntő 35. percében a mérkőzés játékvezetője, Mike Dean kissé érthetetlenül, minden bizonnyal a labdát meglehetősen szarkasztikusan, egy színpadias mozdulattal a földre lerakó Arsenal-középpályásnak, Mattéo Guendouzinek osztott ki sárga lapot.

angol labdarúgás Portsmouth Mike Dean Mattéo Guendouzi FA-kupa Arsenal

Anglia: rendőrlóra támadt egy elvetemült szurkoló – videó

2019-09-25 11:23:08

A Portsmouth–Southampton (0–4) angol Ligakupa-mérkőzés előtt az egyik hazai szurkoló egy lóra támadt rá, meg is ütötte az állatot, miközben egy rendőr éppen rajta ült. Az elkövetőt pár másodperccel később le is tartóztatták, állatbántalmazás miatt indított eljárást ellene a rendőrség. Az esetről videó is készült.

angol Ligakupa Southampton Portsmouth

Videó: elhibázta a tizenegyest, másodpercekkel utána kiállította a bíró

2018-03-26 09:18:27

Alex Mowatt, az angol harmadosztályban szereplő Oxford United középpályása nem mindennapi tettet hajtott végre csapata vasárnapi bajnokiján. A 23 éves játékos a 61. percben egyenlíthetett volna, azonban kihagyta a tizenegyest, ráadásul néhány másodperc múlva piros lapot kapott. Az emberhátrányba kerülő oxfordiak 3–0-ra kikaptak a Portsmouthtól.

piros lap kiállítás angol foci Portsmouth Oxford United League One

Anglia: a feleségétől ellopott pénzen akart klubot venni

2018-02-15 20:36:11

Az Arab Emírségekben öt év börtönre ítélték Szulejman al-Fahimot, a Portsmouth FC egykori tulajdonosát, aki ötmillió fontot lopott el a feleségétől azért, hogy megvásárolhassa az angol klubot.

angol foci Szulejman al-Fahim Portsmouth

Anglia: szülinapján vonult vissza a PL-ben 95 gólt szerző támadó

2017-11-22 12:57:46

Bejelentette visszavonulását Yakubu Aiyegbeni, a Portsmouth, a Middlesbrough, az Everton, a Leicester City, a Blackburn Rovers, a Reading és a Coventry City korábbi csatára, aki az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) összesen 95 gólt szerzett.

visszavonulás nigériai válogatott angol foci Yakubu Aiyegbeni Premier League Portsmouth

Bundesliga: a Frankfurthoz igazolt a Milan korábbi játékosa

2017-08-18 14:22:46

Kevin-Prince Boateng az Eintracht Frankfurt labdarúgócsapatában folytatja pályafutását.

nemzetközi átigazolás Tottenham Schalke 04 Schalke Portsmouth Milan

Anglia: eltörték a lábát, de nem ebből lett óriási balhé

2017-01-04 09:15:47

Óriási balhéval indult a Portsmouth–Luton Town angol negyedosztályú bajnoki mérkőzés, miután a vendégek játékosára, Cameron McGeehanre úgy rácsúszott Michael Doyle, hogy eltört a lába. Ám nem emiatt akadt ki mindenki…

angol labdarúgás Portsmouth Luton Town League Two Anglia

Anglia: negatív rekord, ennyien voltak a 4. osztályú csapat meccsén

2016-11-09 14:11:48

Angliában értetlenül állnak az eset előtt: negatív rekordot döntött a szebb napokat is megélt, jelenleg az angol negyedosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Portsmouth Bristol Rovers elleni kupameccse. A BBC beszámolója szerint a második világháború óta nem volt olyan, hogy ilyen kevesen mentek ki a Portsmouth találkozójára. És hogy mennyi is az a negatív rekord a negyedosztályban?

szurkolók nézők angol foci Portsmouth Anglia

Videó: pályára rohant az elnök, és belerúgott edzőjébe – vagy mégsem?

2015-12-27 18:55:00

Hiába győzött a Portsmouth ellen 3–2-re a Leyton Orient labdarúgócsapata az angol negyedosztályú bajnokság (League Two) 23. fordulójában, a vezetőségnek magyarázkodnia kellett. Történt, hogy a lefújás pillanatában a pályára rohant Francesco Becchetti elnök, és hátsón rúgta a csapat másodedzőjét, Andy Hessenthalert.

angol labdarúgás Portsmouth Leyton Orient League Two

Anglia: 1400 I. világháborús áldozat előtt tiszteleg mezével a Portsmouth

2014-08-04 15:43:09

Az angol negyedik ligás Portsmouth labdarúgócsapata az első világháború kitörésének századik évfordulója alkalmából 1400, a városból és környékéről toborzott, a nagy háborúban elhunyt katona előtt tiszteleg a 2014–2015-ös szezonban viselendő mezével.

mez megemlékezés első világháború Portsmouth Anglia

Videó: világvége-hangulat - félbeszakadt az angol bajnoki

2013-10-23 11:10:24

Az angol negyedosztályú labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában a Portsmouth–Wycombe Wanderers mérkőzést 1–1-es állásnál lefújta a játékvezető, Lee Collins, miután villámlás kíséretében óriási esőzés zúdult a pályára. Íme!

videó Wycombe Wanderers Portsmouth Lee Collins

Videó: védekező középpályás nyerte meg a léces versenyt

2013-10-13 20:14:06

Klasszikus labdarúgó-vetélkedőt rendeztek a Portsmouthnál. A középpályáról kellett eltalálni az egyik kapu lécét. Jócskán akadt biztató és reménytelen kísérlet is, míg végül a védekező középpályás Romain Padovani eredményesnek bizonyult.

videó Romain Padovani Portsmouth

Redknapp: aláírsz, vagy szétharapnak a kutyáim!

2013-10-11 17:11:47

Redknapp nemrég megjelent könyvében arról is írt, hogyan bírta rá 2003-ban a kutyáival Amdy Faye-t, hogy aláírjon a Portsmouthhoz.

szerződés Portsmouth Harry Redknapp Amdy Faye

Az angol kőműves nem az asszonyt építi be a rivális házának falába...

2013-07-17 12:54:47

Nem ám, mert ő Portsmouth-drukker, és éppen a Southampton új klubházán dolgozik, ez pedig kihagyhatatlan ziccer.

rivalizálás Southampton Portsmouth

Anglia: Gyepes Gábor távozott a Portsmouthtól

2013-05-08 09:21:32

Gyepes Gábor távozott az angol labdarúgó-bajnokság harmadosztályának (League One) utolsó helyén végző és ezzel kieső Portsmouthtól – adta hírül a Portsmouth News.

légiósok Portsmouth Gyepes Gábor

Anglia: Bogdánék nyertek, és rájátszást érő helyen állnak

2013-04-13 18:11:11

Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 42. fordulójában a Bogdán Ádámot végig a soraiban tudó Bolton Wanderers 2–1-es győzelmet aratott a Bristol City otthonában, és jelenleg a hatodik, rájátszást érő helyen áll a táblázaton.

angol labdarúgás Portsmouth Gyepes Gábor Championship Cardiff City Bolton

Portsmouth: a szurkolók vették át az irányítást Gyepeséknél

2013-04-13 10:58:02

Elkerülhetetlen a Portsmouth labdarúgócsapatának kiesése. Pénzügyi szabálytalanságok miatt (két év alatt kétszer indítottak csődeljárást a klub ellen) levonnak tíz pontot, ami megpecsételi a sorsát. Éppen úgy, mint három évvel ezelőtt, ám azzal a jelentős különbséggel, hogy akkor a Premier League-ből esett ki a csapat, most pedig a harmadosztályból. Ettől függetlenül derűlátóak a klubnál, ugyanis megtörtént a várva várt tulajdonosváltás. Rendhagyó módon a szurkolók kezébe került az irányítás.

angol foci Portsmouth Gyepes Gábor

A szurkolóké lehet Gyepes Gáborék kedvenc pingpongasztala

2013-04-06 12:32:24

A Portsmouth futballcsapatának minden tagja aláírja és rövid üzenettel díszíti a sporteszközt. A bevételt, persze, jótékony célra fordítják.

angol foci Portsmouth League One Gyepes Gábor

Anglia: hiába vezettek Gyepesék, döntetlen lett a vége

2013-03-29 20:10:46

Bár már a harmadik percben vezetést szerzett a Gyepes Gábort is a soraiban tudó Portsmouth, a hazai pályán futballozó Preston a második félidőben egyenlíteni tudott az angol harmadosztályú labdarúgó-bajnokság 41. fordulójában. A korábbi válogatott légiós végig a pályán volt, csapata továbbra is kieső helyen tanyázik.