Találatok a Portland Timbers címkére

Találatok száma: 27

MLS: Nikolics sorozatban harmadszor is betalált

2019-08-15 07:07:16

Az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) legutóbbi játéknapján a Chicago Fire 3–2-es vereséget szenvedett a Portland Timbers vendégeként. A hazaiak kétgólos előnyénél, a 30. percben emberhátrányba került a Chicago, s bár Nikolics Nemanja szépített – a labda a védő érintésével került a gólvonal mögé –, a hajrában csak a Portland újabb góljára tudott válaszolni a vendégcsapat.

légiósok Sporting Kansas City Portland Timbers Nikolics Nemanja MLS Chicago Fire

Képek: dermesztő hideg az MLS valaha volt legfagyosabb meccsén

2019-03-04 15:36:23

Már a látványtól is vacogni kezdünk, ha megnézzük az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) szombati Colorado Rapids–Portland Timbers mérkőzésén készült fotókat. Ez volt a liga történetének leghidegebb mérkőzése: a hőmérő higanyszála 18 Fahrenheitnél, vagyis mínusz 7 Celsius-foknál állt meg. A képeket elnézve még ennél is fagyosabbnak tűnik, különösen a játékvezetőt figyelve…

képek kép amerikai labdarúgás Portland Timbers MLS Colorado Rapids

MLS: az Atlanta United a 2. szezonjában bajnok lett

2018-12-09 07:12:05

Magyar idő szerint vasárnap hajnalban rendezték meg Atlantában az észak-amerikai labdarúgó-bajnokság (MLS) döntőjét, amelyet a 2014-ben alapított Atlanta United 2–0-ra megnyert a Portland Timbers ellen, így a második MLS-szezonjában máris bajnoki címet ünnepelhet.

Portland Timbers MLS Atlanta United

MLS: első ránézésre ugyan Dávid–Góliát finálé várható, de…

2018-12-06 11:05:20

A három éve bajnok, de most esélytelenebb Portland Timbers ellen a másodéves Atlanta United az első aranyát nyerheti meg – amolyan búcsúajándékként a csapatot összerakó Gerardo Martinónak.

Tata Martino Portland Timbers MLS Itt van Amerika Gerardo Martino Atlanta United

MLS: Sallóiék otthon bukták el a főcsoportdöntőt

2018-11-30 06:58:27

Az idegenbeli gól nélküli döntetlen után hazai pályán 3–2-es vereséget szenvedett a Sporting Kansas City a Portland Timberstől az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) Nyugati főcsoportjának döntőjében. Sallói Dániel kezdőként 65 percet kapott, ő szerezte a Sporting első gólját, Németh Krisztián a 70. percben állt be csereként.

légiósok Sporting Kansas City Sallói Dániel Portland Timbers Németh Krisztián New York Red Bulls

MLS: nem hitték el a játékosok, hogy nem nyertek – videó

2018-11-09 11:39:56

Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) rájátszásának negyeddöntőjében a Portland Timbers tizenegyesek után jutott tovább a Seattle Sounders otthonában, azonban a vendégek a kelleténél picit előbb kezdtek el ünnepelni.

Seattle Sounders Portland Timbers MLS

MLS: Villa betalált; eldőlt, melyik csapat ellen játszanak Sallóiék

2018-11-01 09:55:51

Magyar idő szerint csütörtök hajnalban eldőlt, hogy Sallói Dániel és Németh Krisztián csapata, a Sporting Kansas City a Portland Timbersszel találkozik az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) Nyugati főcsoportjának elődöntőjében. A Portland a két korábbi FTC-játékost, Roland Lamahot és Marcos Pedrosót is soraiban tudó FC Dallast búcsúztatta (2–1).

videó Sporting Kansas City Portland Timbers New York City FC MLS David Villa

MLS: balhé, dupla kiállítás – kialakult a főcsoportdöntő párosítása

2017-11-06 08:14:51

A Seattle Sounders után a Houston Dynamo is bejutott az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) rájátszásának főcsoportdöntőjébe a nyugati konferenciában. Keleten a Toronto FC szoros, és nem mellesleg indulatokkal fűtött meccsen vívta ki a továbbjutást, míg a Columbus Crew majdnem elszórakozta háromgólos előnyét a New York City FC otthonában, ám végül megúszta 2–0-s vereséggel, ami szintén főcsoportdöntőt ért.

Vancouver Whitecaps Toronto Seattle Sounders Portland Timbers New York Red Bulls New York City FC

MLS: ezúttal Álvarez remekelt az élen maradó Chicagóban

2017-07-06 06:51:14

A Chicago Fire 2–2-es döntetlent játszott a Portland Timbers vendégeként az MLS legutóbbi játéknapján. A korábbi Videoton-játékosok közül ezúttal Arturo Álvarez jeleskedett, gólt szerzett és gólpasszt is jegyzett.

légiósok Videoton Portland Timbers Nikolics Nemanja MLS Chicago Fire

Videó: a klub a Twitter-oldalán alázta porig az ellenfél játékosát

2017-03-14 11:49:38

Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Los Angeles Galaxy vasárnap 1–0-s vereséget szenvedett a Portland Timberstől. A találkozó legérdekesebb jelenete az volt, amikor a játékvezető másodjára „jutalmazta” sárga lappal Jelle Van Damme-ot, így a Galaxy játékosa mehetett zuhanyozni. S hogy miért? Íme!

Portland Timbers MLS Los Angeles Galaxy Jelle Van Damme

Videó: „A legendák sosem alszanak!” – zseniális szurkolói kép Amerikában

2016-07-18 11:26:33

Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Portland Timbers lelátóján a legutóbbi meccsen Freddy Krueger is feltűnt, méghozzá nem akárhogy. „A legendák sosem alszanak” – írták ki a fanatikus drukkerek.

videó szurkolók Portland Timbers MLS Egyesült Államok Amerika

Videó: előreszaltózott, hogy megvezesse a bírót

2016-06-20 08:51:28

Látványos cselhez folyamodott Lucas Melano, az észak-amerikai élvonalban (MLS) szereplő Portland Timbers labdarúgója. A 23 éves támadó a Real Salt Lake elleni találkozón (2–2) alakított színházba illően. Nézze meg, hogyan reagált a turpisságra Melano ellenfele!

videó Portland Timbers MLS Lucas Melano Feal Salt Lake

Videó: De Jong brutalitása után kitört a „Twitter-háború”

2016-04-11 15:34:29

Súlyos sérülést szenvedett az észak-amerikai labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Portland Timbers középpályása, Darlington Nagbe a Los Angeles Galaxy elleni mérkőzésen, miután a kaliforniaiak rutinos játékosa, Nigel de Jong keményen belerúgott egy labdáért történő párharc során.

Portland Timbers Nigel de Jong MLS Los Angeles Galaxy Darlington Nagbe

Videó: bajnoki címet ért a gólja, a drukkereknél elszakadt a cérna

2015-12-07 12:53:55

Mint beszámoltunk róla, a Portland Timbers 2–1-re legyőzte Columbus Crew-t idegenben az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) döntőjében, így története során először nyerte meg a ligát. A 7. percben Rodney Wallace már a második portlandi gólt szerezte, ez pedig kiverte a biztosítékot a hazai szurkolóknál, sörösdobozokkal dobálták meg az ünneplő középpályást.

Portland Timbers MLS Columbus Crew

MLS: gól 27 másodperc után, Némethék kiejtője lett a bajnok!

2015-12-07 00:43:04

Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) 2015-ös szezonjának döntőjében a hét perc után már két góllal vezető Portland Timbers idegenben 2–1-re legyőzte a Columbus Crew együttesét, ezzel fennállása során először nyerte meg az MLS-t.

Portland Timbers Németh Krisztián MLS Egyesült Államok Columbus Crew

Videó: ha csak testcsel létezne, ez lenne a tökéletes gól

2015-11-30 11:03:55

Különlegesen szép gólt szerzett Lucas Melano, a Portland Timbers argentin labdarúgója a Dallas elleni mérkőzésen az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) elődöntőjének visszavágóján. A 95. percben szerzett találat esztétikailag minden igényt kielégít.

videó Portland Timbers MLS Lucas Melano Dallas Columbus Crew

MLS: hosszabbításban bukták el Drogbáék a négy közé jutást

2015-11-09 09:20:18

Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) elődöntőjébe (főcsoportdöntőjébe) jutott a New York Red Bulls, a Columbus Crew, az FC Dallas és a Portland Timbers.

Vancouver Whitecaps Seattle Sounders Portland Timbers New York Red Bulls Montreal Impact MLS

Videó: elképesztő két kapufás 11-es sújtotta Némethéket

2015-10-30 09:05:46

Többször is nagyon közel járt a Sporting Kansas City a győzelemhez a Portland Timbers otthonában, az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság kieséses szakaszában megrendezett mérkőzés tizenegyespárbajában, mégis a hazaiak örülhettek.

videó Sporting Kansas City Saad Abdul-Salaam Portland Timbers Németh Krisztián

Videó: csodás MLS-koreó, fenyveserdő termett a lelátón

2015-06-29 14:47:31

Nem mindennap látni olyan koreográfiát, mint amilyet az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban szereplő Portland Timbers szurkolói készítettek el.

videó Portland Timbers MLS

Videó: őrült piros - elvette a bíró füzetét és fecnikre tépte

2015-06-17 12:18:24

Négy gólt és három kiállítást is hozott a Seattle Sounders és a Portland Timbers hosszabbítás után véget érő US Open kupamérkőzése. Emellett egy igen különös kiállítást is.