Találatok a Podravka Koprivnica címkére

Találatok száma: 38

Női kézi BL: a Metz győzelmével a középdöntőbe jutott az FTC

2019-11-08 19:37:24

A Metz legyőzte a Podravkát a női kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának pénteki mérkőzésén, ezzel eldőlt, hogy a horvát csapat nem előzheti meg a Ferencvárost, azaz a magyar együttes továbbjutott a középdöntőbe.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézi BL Podravka Koprivnica Metz kézilabda FTC-Rail Cargo Hungaria FTC női kézilabda

Női kézi BL: a Fradi kiharcolta a győzelmet Horvátországban

2019-11-02 12:50:59

A női kézilabda Bajnokok Ligája negyedik fordulójában az FTC-Rail Cargo Hungaria 27–26-ra legyőzte a Podravka Koprivnicát.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézi BL Podravka Koprivnica FTC-Rail Cargo Hungaria

Óriási harc, kiszenvedte a sikert Horvátországban az FTC

2019-11-02 12:38:31

Hihetetlenül nehéz mérkőzésen, nem tökéletes, de harcos játékkal szerezte meg a két pontot a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában az FTC. Elek Gábor alakulata a Podravka Koprivnicát győzte le egy góllal (26–27).

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézi BL kézilabda Podravka Koprivnica FTC-Rail Cargo Hungaria

Női kézi BL: Nagyon örülök, hogy újra mosolyogni láttam a csapatomat – Elek

2019-10-19 20:17:46

Megszerezte idénybeli első BL-sikerét az FTC-Rail Cargo Hungaria, a magyar csapat 37–31-re győzte le a Podravka Koprivnicát. A találkozó után Elek Gábor vezetőedző és Kovacsics Anikó csapatkapitány értékelt a sajtótájékoztatón, valamint az ismét parádézó, 11 gólt szerző Klujber Katrinnal beszélgetett az NSO Tv stábja.

videó női kézilabda BL női kézi BL kézilabda Podravka Koprivnica NSO Tv

Kézi BL: a Podravka edzője magyarul értékelt, Elek megköszönte az ország nevében

2019-10-19 17:41:02

Megszerezte idénybeli első BL-sikerét az FTC-Rail Cargo Hungaria, a magyar csapat 37–31-re győzte le a Podravka Koprivnicát. A találkozó utáni sajtótájékoztatón talán kuriózumnak mondható dolog történt: a vendégek edzője magyarul értékelt. Igaz, Zlatko Saracevic neve jól cseng itthon, hiszen csaknem 20 évvel ezelőtt a Veszprém játékosa volt. Az esetet Elek Gábor sem hagyta szó nélkül. Nézze meg az NSO Tv videójában!

videó női kézilabda BL női kézi BL kézilabda Zlatko Saracevic Podravka Koprivnica

Női kézi BL: a Podravka ellen meglett a Fradi első sikere

2019-10-19 16:31:09

Megszerezte idénybeli első BL-sikerét az FTC-Rail Cargo Hungaria, a magyar csapat a 11 gólig jutó Klujber Katrin vezérletével 37–31-re legyőzte a házigazda tempóját a szünetig bíró Podravka Koprivnicát.

női kézilabda BL női kézi BL kézilabda Podravka Koprivnica Klujber Katrin FTC-Rail Cargo Hungaria

Álomjáték a szünet után, megvan az FTC első sikere

2019-10-19 13:59:50

Hibátlan maradt a győri csapat: húszgólos ETO-siker

2018-11-17 18:09:04

A női kézilabda Bajnokok Ligája első csoportkörének utolsó fordulójában a Győri Audi ETO KC 37–17-re kiütötte hazai pályán a horvát Podravka Koprivnicát. Az ETO így százszázalékos teljesítménnyel zárta a kört, és nyolc pontot visz a középdöntőbe, míg a horvát bajnok búcsúzott a BL további küzdelmeitől.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézi BL Podravka Koprivnica Győri Audi ETO KC

Női kézi BL: hat góllal nyert a Koprivnica ellen az ETO

2018-10-14 20:19:56

A címvédő Győri Audi ETO KC 33–27-re nyert a horvátországi Kaproncán, a Podravka Koprivnica ellen a női Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában. A hazai csapat negyven percig remekül bírta az ETO tempóját, de a hajrára elfogyott az ereje, és hat góllal kikapott.

női kézilabda BL Podravka Koprivnica Győri Audi ETO KC

Negyven percig bírta a győri tempót a kaproncai csapat, hattal nyert az ETO

2018-10-14 08:41:10

A címvédő Győri Audi ETO KC 33–27-re nyert a horvátországi Kaproncán a Podravka Koprivnica ellen a női Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában. A hazai csapat negyven percig remekül bírta az ETO tempóját, de a hajrára elfogyott az ereje, és hat góllal kikapott.

Női kézi BL: német győzelem a Fradi csoportjában

2015-11-21 18:41:55

A Thüringer HC tíz góllal nyert otthon a Podravka Koprivnica ellen a női kézilabda BL B-csoportjának utolsó fordulójában, ezzel biztosította helyét a középdöntőben.

női kézilabda BL Thüringer HC Podravka Koprivnica

Női kézi BL: az FTC idegenben is megverte a Koprivnicát

2015-11-15 18:45:26

A Ferencváros 27–24-re nyert a Podravka Koprivnica otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 5. fordulójában.

női kézilabda BL Podravka Koprivnica FTC-Rail Cargo Hungaria

Kiszenvedte a győzelmet az FTC a sereghajtó otthonában

2015-11-15 16:45:50

Női kézi BL: középdöntőbe jutott a Ferencváros is

2015-11-08 19:11:12

A Fleury női kézilabdacsapata hazai pályán 19–17-re nyert a Podravka Koprivnica ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 4. fordulójában, ezzel eldőlt, hogy a francia csapat és a Ferencváros is ott lesz a középdöntőben. Korábban a Győr a Hypo legyőzésével jutott tovább a C-csoportból.

női kézilabda BL Podravka Koprivnica Fleury FTC-Rail Cargo Hungaria

Női kézi BL: úgy járt a Fleury, mint a Ferencváros ellen

2015-11-01 19:17:45

A Podravka Koprivnica hazai pályán 20–20-as döntetlent játszott a Fleuryvel a női kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjában.

Fleury Podravka Koprivnica női kézilabda BL

Női kézi BL: „Meglepett volna, ha a Fradi nem tud ennyivel nyerni”

2015-10-18 20:23:00

Nagy különbséggel, biztosan nyert a női kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjában a Ferencváros a horvát Podravka Koprivnica ellen. A mérkőzés után Hornyák Dóra, Szekeres Klára, Elek Gábor, Szucsánszki Zita értékelt az NSO Tv-nek.

videó Szucsánszki Zita Szekeres Klára Podravka Koprivnica NSO Tv Hornyák Dóra

Női kézi BL: 12 gólos győzelemmel kezdett a Fradi

2015-10-18 18:42:02

A Ferencváros női kézilabdacsapata könnyed győzelemmel kezdte a Bajnokok Ligája csoportkörét: Elek Gábor együttese 28–16-ra felülmúlta Dabason a horvát bajnok Podravka Koprivnicát.

női kézilabda BL női kézilabda női kézi BL Podravka Koprivnica FTC-Rail Cargo Hungaria

Fradi-siker a női BL-ben: egy tucat közte a horvátok ellen

2015-10-18 16:49:20

Nagy különbséggel, biztosan nyert a női kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjában a Ferencváros. A horvát Podravka Koprivnica egyetlen percre sem tudta megszorítani a zöld-fehéreket. Ezzel a csoport leggyengébbje ellen megvolt a kötelező győzelem, és mivel a csoport másik találkozóján döntetlen született, a Ferencváros az élre állt.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézi BL Podravka Koprivnica Ferencváros FTC-Rail Cargo Hungaria