Találatok a PMFC címkére

Találatok száma: 1134

NB III: szétesett a Pécs; legnagyobb tehetsége nélkül a Dunaújváros

2018-08-04 02:23:57

Szombaton elkezdődik a labdarúgó NB III 2018–2019-es idénye. A Nemzeti Sport Online évek óta nyomon követi a három csoport eseményeit, és ezúttal is áttekintjük, hogy ebben a szezonban kik lehetnek a feljutásra esélyes csapatok, illetve várhatóan mely együttesek küzdenek majd a kiesés ellen. A három első helyezett egyébként feljut az NB II-be (ahonnan a 18–20. helyezett búcsúzik). Csoportonként a 14–16. helyezett, valamint a legrosszabb mutatóval záró 13. helyezett (összesen 10 gárda) kiesik a megyei I., illetve a budapesti I. osztályba, és 10 csapat jut fel a megyei első osztályú bajnokok osztályozói után. A bajnokság 2018. augusztus 4-én kezdődik és 2019. június 2-án ér véget.

Érd labdarúgó NB III Szolnok Szeged 2011 SZEOL Pécsi MFC

Gyász: 59 évesen elhunyt a PMFC család meghatározó alakja

2018-07-26 14:26:30

Súlyos betegség után 59 éves korában elhunyt Herke Imre, a PMFC nagy családjának meghatározó alakja.

gyász PMFC Herke Imre

NB III: megvan a PMFC új vezetőedzője – hivatalos

2018-07-23 15:40:50

Az elmúlt években a klubot szakmai igazgatóként irányító, UEFA pro licenccel is rendelkező Sárai György lett a labdarúgó NB III-ben szereplő PMFC vezetőedzője – adta hírül a pécsiek klubhonlapja.

Sárai György PMFC NB III

Pécs: elköszöntek Mártontól, megújul az NB III-as keret

2018-07-19 15:43:43

Elköszönt Márton Gábor vezetőedzőtől a Pécsi MFC, miután a második NB III-as idényében sem sikerült kivívnia a klubbal a másodosztályba jutást.

Kulcsár Árpád Márton Gábor NB III PMFC Pécsi MFC

NB III: mi lesz a PMFC-vel? Még nincs igazolt felnőttjátékos

2018-07-18 07:21:39

A labdarúgó NB III Közép-csoportjába beosztott PMFC-nél továbbra is hatalmas baj van, nincs felnőttcsapat, sőt pontosan fogalmazva egy árva igazolt felnőttjátékosuk sincs a piros-feketéknek – írja a bama.hu.

PMFC NB III

PMFC: változtat a vezetőség, minden játékos távozhat

2018-06-28 14:06:54

A pecsiujsag.hu információi szerint csütörtök délelőtt a klubvezetőség közölte az NB III-as PMFC labdarúgóival: a jelenlegi feltételek mellett nem újítják meg a szerződésüket, s aki ezt nem fogadja el, távozhat.

labdarúgó NB III PMFC NB III

MLSZ: az FTC 4 milliót, a PMFC másfél milliót fizethet

2018-05-31 16:51:04

A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága (FEB) május 31-i ülésén az alábbi határozatokat hozta.

fegyelmi határozatok büntetés Videoton Vasas PMFC NB III

NB III: a PMFC üzemeltetője kérelemmel fordult az MLSZ-hez

2018-05-29 18:06:49

Felülvizsgálati kérelemmel fordult a PMFC labdarúgócsapatát működtető Pécsi Sport Nonprofit Zrt. (PSN) a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) versenybizottságához a baranyai megyeszékhelyen vasárnap lejátszott PMFC–FC Dabas NB III-as bajnoki mérkőzésen történtek miatt.

PMFC NB III Közép-csoport NB III MLSZ Dabas

Videó: ez volt az az érvénytelen gól, amely miatt kitört a balhé Pécsen

2018-05-28 11:33:24

Mint arról beszámoltunk, a Pécsi MFC–Dabas (0–0) NB III-as bajnoki mérkőzés hajrájában, már a 90 perc letelte után a hazai szurkolók a pályára rohantak, miután Barna Gábor játékvezető les miatt érvénytelenítette a PMFC gólját. Tekintse meg az esetet videón!

Pécs PMFC NB III

NB III: meglepetések Keleten, izgalmak a Közép-csoportban

2018-05-19 17:27:25

A Putnok kikapott, a Tiszaújváros pedig ikszelt a labdarúgó NB III 28. fordulójában a Keleti csoportban. A Közép-csoportban az éllovas PMFC és a második Tiszakécske is győzött, így megmaradt az egy pont különbség a két gárda között a tabellán.

Tiszakécske Putnok PMFC NB III Nyugati csoport NB III Közép-csoport NB III Keleti csoport

NB III: Szalai testvére öngólt lőtt, 5–1 után jöttek az izgalmak

2018-05-05 20:37:29

A feljutását a múlt hét végén biztossá tévő Monor az utolsó negyedórában szerzett góloknak köszönhetően 3–1-es győzelmet aratott a Tállya vendégeként a labdarúgó NB III Keleti csoportjának 26. fordulójában. A DEAC hazai pályán 3–2-re nyert a Nyírbátor ellen, a debreceniek második gólját Ibrahima Sidibe szerezte.

Vecsés Szalai Vilmos PMFC NB III Nyugati csoport NB III Közép-csoport NB III Keleti csoport

NB III: a hajrában döntött, újra élen a Pécs; monori kiütés

2018-04-22 19:23:39

A labdarúgó NB III Közép-csoportjában a Hódmezővásárhely az 57. percig beírta a PMFC tempóját, a hajrában háromszor is eredményes pécsiek a sikerükkel visszaálltak az első helyre.

PMFC NB III Nyugati csoport NB III Közép-csoport NB III Keleti csoport NB III

Labdarúgás: letették az idősebb Dárdai Pál-akadémia alapkövét

2018-03-28 14:13:24

Letették az idősebb Dárdai Pál (1951-2017) nevét viselő pécsi labdarúgó-akadémia alapkövét szerdán a baranyai megyeszékhelyen. A központ mintegy 1.5 milliárd forintos állami forrásból készül el – tájékoztatta a Pécsi Sport Nonprofit Zrt. (PSN) az MTI-t.

akadémia Pécs PMFC Dárdai Pál

NB III: idegenben nyert rangadót a PMFC

2018-03-21 17:47:32

A PMFC 2–1-re legyőzte idegenben a szintén baranyai Kozármislenyt a labdarúgó NB III Közép-csoportjának 17. fordulójából elhalasztott mérkőzésen. A pécsiek mindkét félidőben egy-egy gólt rámoltak be, a hazaiak erejéből csak a szépítésre futotta az 59. percben.

PMFC NB III Közép-csoport Kozármisleny

NB III: a Szeged 2011-től érkezett támadó a Pécshez

2018-01-12 18:21:24

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 Három év után ismét a PMFC játékosa lett Beke Péter, a támadó a másodosztályú Szeged 2011 labdarúgócsapatát hagyta el a jelenleg NB III-as pécsiek kedvéért – számolt be róla a klub honlapja.

magyar átigazolás Szeged 2011 Szeged PMFC NB III Közép-csoport NB III

NB III: Pécsen egyelőre nincs pénz fedett lelátóra

2018-01-11 10:32:53

Ha a labdarúgó NB III Közép-csoportban harmadik helyen telelő PMFC feljut a másodosztályba, albérletbe költözhet Kozármislenybe fedett lelátó hiányában.

Szűcs Zsolt Pécs PMFC NB III

PMFC: pénteken, Pécsen temetik idősebb Dárdai Pált

2017-12-18 11:09:29

A labdarúgó NB III-ban szereplő PMFC a Facebook-oldalán adott játékoztatást róla, hogy december 22-én, pénteken 11.30-kor a Pécsi köztemetőben helyezik végső nyugalomra az életének hatvenhetedik évében elhunyt idősebb Dárdai Pált.

temetés gyász PMFC NB III Közép-csoport Dárdai Pál

PMFC: gyertyagyújtás idősebb Dárdai Pál emlékére

2017-12-11 12:51:38

A labdarúgó NB III-ban szereplő Pécsi MFC Facebook-oldalán jelezte, hogy hétfőn 17 órától gyertyagyújtással emlékeznek meg az életének hatvanhetedik évében gyógyíthatatlan betegségben elhunyt idősebb Dárdai Pálról.

PMFC NB III Közép-csoport Dárdai Pál

NB III: döntetlen a forduló rangadóján; Pécs: 7, Ajka: 5

2017-11-04 15:43:54

A labdarúgó NB III 13. fordulójában a Keleti csoport rangadóján a listavezető Monor otthon gól nélküli döntetlent játszott a 91. percben Boda József kiállítása miatt megfogyatkozó, második ESMTK-val.

PMFC Monor ESMTK Ajka

NB III: pontokat hullajtott az Érd, a Kaposvár kihasználta

2017-10-28 16:01:32

Pontokat hullajtott a listavezető Érd a Nyugati csoportban a labdarúgó NB III 12. fordulójában, mivel hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a Pápai FC-vel. Miután a későbbi mérkőzésen a Kaposvár simán nyert, immár vezeti a Nyugati csoportot. A Közép-csoportban is hibázott az éllovas, a PMFC a Mórahalommal ikszelt. A Keleti csoportban a Monor hármat vágott a Debreceni EAC-nak.