Találatok a Pierre-Emerick Aubameyang címkére

Találatok száma: 271

PL: Pépé volt a főszereplő, néggyel nyert az Arsenal

2020-02-16 19:19:35

Négygólos győzelmet aratott hazai pályán az Arsenal a Newcastle United felett a Premier League 26. fordulójának utolsó vasárnapi mérkőzésén (4–0). A második félidő elején három percen belül két gólt szereztek az „ágyúsok”.

Premier League Pierre-Emerick Aubameyang Nicolas Pépé Newcastle Mesut Özil Arsenal

Maldív-szigetek, Miami, Dubai – így pihennek a PL-sztárok

2020-02-05 14:14:46

A Premier League-ben több csapat számára is elérkezett a pihenő ideje: a Leicester City február 14-én, a Liverpool február 15-én, az Arsenal február 16-án, a Chelsea és a Manchester United csak február 17-én lép pályára legközelebb. Ezt sokan ki is használják – nézzük, mit csinálnak a sztárfutballisták a szünetben!

angol labdarúgás Virgil van Dijk Trent Alexander-Arnold Roberto Firmino Premier League Pierre-Emerick Aubameyang

Vb 2022: sorsoltak Afrikában – Szalah vagy Aubameyang kiesik

2020-01-22 09:04:03

Kedd este a kairói Nile Ritz-Carlton Hotelben megtartották a 2022-es labdarúgó-világbajnokság afrikai selejtező csoportkörének sorsolását. Érdekesség, hogy egy négyesbe került két gyakori vb-résztvevő, Elefántcsontpart és Kamerun, és ugyancsak egymás rovására léphet közelebb a katari döntőhöz a kontinens két kiváló támadója, Mohamed Szalah (Egyiptom) és Pierre-Emerick Aubameyang (Gabon).

vb 2022 foci-vb foci vb 2022 afrikai zóna Pierre-Emerick Aubameyang Mohamed Szalah

Videó: nézni is fáj, ezért állították ki Aubameyangot! – 18+

2020-01-11 15:21:00

Mint beszámoltunk róla, a Crystal Palace 1–1-es döntetlent játszott az Arsenallal az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 22. fordulójában. A meccset az „ágyúsok” tíz emberrel fejezték be, mert a játékvezető a 67. percben felmutatta a piros lapot Pierre-Emerick Aubameyangnak a Max Meyer ellen bemutatott belépője miatt. És maradjunk annyiban, az ítélet teljesen jogos volt…

videó sérülés kiállítás Premier League Pierre-Emerick Aubameyang Max Meyer

PL: Aubameyang Artetát másolta – nem örülhetnek az „ágyúsok”

2020-01-11 15:28:08

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 22. fordulójának első szombati mérkőzésén az Arsenal csupán 1–1-es döntetlent ért el a Crystal Palace otthonában, igaz, az „ágyúsok” Pierre-Emerick Aubameyang kiállítása miatt a 67. perctől kezdve emberhátrányban játszottak.

Pierre-Emerick Aubameyang Mikel Arteta Crystal Palace Arsenal

PL: lehengerlő 10 perc – vége az Arsenal pocsék szériájának

2019-12-09 22:56:05

Hétfő este az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 16. fordulójának záró mérkőzésén az Arsenal idegenben 3–1-re legyőzte a West Ham Unitedet.

West Ham United Premier League Pierre-Emerick Aubameyang PL Nicolas Pépé Gabriel Martinelli

Arsenal: Aubameyang meccs közben szaladt be a WC-re

2019-12-08 15:28:27

Érdekes jelenetre hívta fel a figyelmet az angol sajtó a csütörtöki Arsenal–Brighton bajnoki mérkőzéssel kapcsolatosan: Pierre-Emerick Aubameyang a hajrában kénytelen volt beszaladni a mellékhelyiségre.

kép angol labdarúgás Premier League Pierre-Emerick Aubameyang Freddie Ljungberg Arsenal

Arsenal: összetörte 100 milliós autóját Aubameyang – kép

2019-11-11 10:28:27

Összetörte 270 ezer font, azaz csaknem 105 millió forint értékű ezüst Lamborghini Aventadorjának elejét Pierre-Emerick Aubameyang.

kép fotó baleset autóbaleset Pierre-Emerick Aubameyang Lamborghini

Arsenal: Emery döntött, már nem Xhaka a csapatkapitány

2019-11-06 08:14:07

Unai Emery, az angol élvonalbeli Arsenal spanyol menedzsere elvette a csapatkapitányi karszalagot Granit Xhakától, a londoni együttes svájci labdarúgójától, aki a Crystal Palace elleni bajnoki mérkőzésen dühödten vonult le a pályáról, s közben a szurkolókat hergelte.

Unai Emery Pierre-Emerick Aubameyang Granit Xhaka Arsenal

Arsenal: megkezdték a tárgyalásokat Aubameyanggal

2019-10-13 12:00:14

Olasz lapértesülés szerint az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Arsenal megkezdte a hosszabbítási tárgyalásokat Pierre-Emerick Aubameyanggal.

szerződéshosszabbítás Pierre-Emerick Aubameyang Arsenal

PL: ismét Klopp a hónap trénere, Aubameyang a legjobb játékos

2019-10-11 17:14:39

Újra Jürgen Kloppot választották meg a hónap legjobb menedzserének az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League).

Premier League Pierre-Emerick Aubameyang PL Jürgen Klopp

Dortmund: Aubameyang bohócnak nevezte Watzkét

2019-10-03 16:02:08

Az Arsenal labdarúgócsapatának futballistája, Pierre-Emerick Aubameyang bohócnak nevezte Hans-Joachim Watzkét, korábbi klubja, a Borussia Dortmund ügyvezető igazgatóját, mivel a szakvezető átvitt értelemben pénzéhesnek titulálta a gaboni támadót.

Pierre-Emerick Aubameyang Ousmane Dembélé Hans-Joachim Watzke Dortmund Borussia Dortmund

PL: döntetlen az Old Traffordon a forduló záró mérkőzésén

2019-09-30 22:59:45

Eldöntetlenül végződött az angol labdarúgó Premier League 7. fordulónak hétfő esti rangadója: az Old Traffordon a Manchester United 1–1-et játszott az Arsenallal.

Unai Emery Scott McTominay Premier League Pierre-Emerick Aubameyang Ole Gunnar Solskjaer Manchester United

Aubameyangnak a VAR is segített, iksz az MU–Arsenalon

2019-09-30 20:41:02

PL: Aubameyang duplája után csak ikszelt az Arsenal

2019-09-15 19:11:34

Az Arsenal hiába vezetett már két góllal is, csak 2–2-es döntetlent játszott idegenben a Watforddal az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 5. fordulójában.

Watford Premier League Pierre-Emerick Aubameyang Arsenal

PL: pontosztozkodás az észak-londoni derbin

2019-09-01 19:30:46

Az angol labdarúgó Premier League 4. fordulóját az észak-londoni derbi zárta: az Arsenal 0–2-ről felállva ért el 2–2-es döntetlent az Emirates Stadionban a Tottenham Hotspur ellen.

Unai Emery Tottenham Premier League Pierre-Emerick Aubameyang PL Mauricio Pochettino

Padlón volt az Arsenal, ám felkelt és ikszelt a derbin

2019-09-01 17:15:55

PL: négy meccs, hét gól – Aubameyang lett ismét a Burnley veszte

2019-08-17 14:56:31

Az Arsenal a második bajnokiját is megnyerte az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 2019–2020-as kiírásában, miután hazai pályán 2–1-re győzött a Burnley ellen. Pierre-Emerick Aubameyang a negyedik bajnokiján már hetedszer volt eredményes a lancashire-i klub ellen.

Pierre-Emerick Aubameyang Burnley Arsenal Alexandre Lacazette

Eurofutball: az év öngólja az Arsenalé, a Barcelonáé a Gamper-kupa

2019-08-04 20:29:52

A Joan Gamper-kupa 54. kiírásában az Arsenal látogatott az FC Barcelona otthonába és a 36. percben megszerezte a vezetést Pierre-Emerick Aubameyang góljával. A 69. percig őrizte is az előnyét a londoni csapat, akkor azonban egy ártatlan szituációban érkezett Ainsley Maitland-Niles és biztosította helyét az év végi bakiparádéban. A hajrában aztán Luis Suárez a Barca javára döntött egy akrobatikus mozdulattal, így a katalánok 42. alkalommal nyerték meg a trófeát.

öngól Pierre-Emerick Aubameyang Joan Gamper-kupa Barcelona Arsenal Ainsley Maitland-Niles

Arsenal: Aubameyang megtrollkodta Özil új frizuráját – kép