Találatok a Pierre-Emerick Aubameyang címkére

Találatok száma: 116

BVB: Aubameyang már nem gondol a Real Madridra

2017-01-16 11:53:03
Pierre-Emerick Aubameyang, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Dortmund gólgyárosa lezárta a jövőjével kapcsolatos találgatásokat.

Afrika-kupa: átlőtték a sorfalat, de nem nyertek a kameruniak

2017-01-14 21:44:01
Burkina Faso és Kamerun mérkőzése is 1–1-re végződött a Gabonban zajló labdarúgó Afrikai Nemzetek Kupája szombati nyitó napján.

Afrika-kupa: sokk a legvégén – elrontották Aubameyang napját

2017-01-14 18:49:15
A házigazda Gabon meglepetésre csak 1–1-es döntetlenre volt képes a labdarúgó Afrikai Nemzetek Kupáján (ANK) első alkalommal részt vevő Bissau-Guinea ellen az idei torna szombati nyitó mérkőzésén. Az esti Burkina Faso–Kamerun találkozón is 1–1 lett a végeredmény.

Real Madrid: Zidane jelezte, nincs szüksége a dortmundira – sajtóhír

2017-01-11 11:18:43
Német lapértesülés szerint Zinédine Zidane, a spanyol élvonalbeli Real Madrid francia vezetőedzője nem tartja szükségesnek Pierre-Emerick Aubameyang, a Borussia Dortmund gaboni labdarúgójának megszerzését.

Aranycipő: Messi utolsó perces szabadrúgásával már a top 10-ben

2017-01-10 12:48:02
Továbbra is Pierre-Emerick Aubameyang vezeti az Aranycipőért folyó versenyfutást. A dobogó többi fokán sem változott a helyzet – Christian Gytkjaer a második, Diego Costa a harmadik helyezett.

Bundesliga: a játékosok szerint Aubameyang a legjobb eddig

2017-01-09 12:47:09
Pierre-Emerick Aubameyangot választották meg az őszi idény legjobbjának a német labdarúgó-bajnokság játékosai.

BVB: mennyi? Aubameyangért megaajánlat érkezett Kínából – sajtóhír

2017-01-04 13:14:13
Tancredi Palmeri, a beIN Sports televíziós hálózat tudósítója arról számolt be, hogy a kínai labdarúgó-bajnokságban szereplő Sanghaj SIPG évi 41 millió eurós fizetést (heti 800 ezer euró) ajánlott Pierre-Emerick Aubameyangnak, a német Borussia Dortmund támadójának.

Aranycipő: Diego Costa már a dobogón, Ibrahimovic a 6.

2017-01-03 09:33:24
Továbbra is a Borussia Dortmundot erősítő Pierre-Emerick Aubameyang vezeti az Aranycipő-versenyt, megelőzve a Rosenborg dán gólkirályát, Christian Gytkjaert.

Aranycipő: Aubameyang az élen féltávnál, Messi 10.

2016-12-27 15:43:12
A 2016–2017-es kiírás felénél Pierre-Emerick Aubameyang, a Borussia Dortmund sztárja áll az első helyen az Aranycipő-versenyben a maga 32 pontjával. A második helyen meglepetésre egy dán támadó, Christian Gytkjaer van. Egy magyar válogatott futballista nevével is találkozhatunk a listán.

BVB: Aubameyang továbbra is a Realban képzeli el a jövőjét

2016-12-08 13:34:55
Pierre-Emerick Aubameyang, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Borussia Dortmund gólvágója továbbra is a Real Madridban képzeli el a jövőjét.

BL: neki üzent Aubameyang a gólja után

2016-12-08 11:31:37
A Real Madrid 2–2-es döntetlent játszott a Borussia Dortmunddal a Bajnokok Ligája jelenlegi szezonjának utolsó fordulóbeli csoportmérkőzésén. A kvartett élén a németek végeztek, másodikként pedig a spanyolok jutottak tovább.

Bundesliga: Huszti dobogóra repítette csapatát, gól és gólpassz a Dortmund ellen!

2016-11-26 17:25:45
Huszti Szabolcs volt a hőse az Eintracht Frankfurt–Borussia Dortmund találkozónak a német Bundesliga 12. fordulójában: góllal és gólpasszal járult hozzá a 2–1-es frankfurti sikerhez. Szalai Ádám először a Bundesliga-szezonban a Hoffenheim kezdőcsapatába került, egy félidő után lecserélték, csapata ikszelt Mönchengladbachban. A Köln az Augsburggal, az Ingolstadt a Wolfsburggal ikszelt, és döntetlenre végződött a Hamburger SV–Werder Bremen Nordderby is.

BVB: Aubameyang ezért csinált fekvőtámaszokat a gólja után

2016-11-20 14:41:35
A Borussia Dortmund 1–0-ra legyőzte a Bayern Münchent a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 11. fordulójában. A találkozó gólját Pierre-Emerick Aubameyang szerezte a 11. percben, majd a találat után három fekvőtámaszt csinált. Elárulta, miért.

A Dortmund lenullázta a Bayernt, élen az RB Leipzig!

2016-11-19 14:02:28
A német labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 11. fordulójában a Borussia Dortmund egygólos győzelmet aratott a rekordbajnok Bayern Münchent felett. Pierre-Emerick Aubameyang 11. percben szerzett találatára senki sem tudott válaszolni a bajorok részéről. A Bayern veresége egyúttal azt jelenti, hogy a Gulácsi Pétert is a soraiban tudó RB Leipzig vezeti a Bundesligát!

Afrika: ők lehetnek a legjobbak – Yaya Touré mit keres a listán?

2016-11-13 19:30:18
A BBC nyilvánosságra hozta annak az öt labdarúgónak a nevét, akik elnyerhetik az év legjobb afrikai játékosának járó díjat. A végső győzelemre esélyes futballisták között szerepel Pierre-Emerick Aubameyang, Rijad Mahrez, Sadio Mané, André Ayew és a közvélemény általános megdöbbenésére Yaya Touré.

Bundesliga: otthon botlott a Bayern Szalaiék ellen, Aubameyang-mesternégyes

2016-11-05 17:25:19
A Bayern München 1–1-es döntetlent játszott a Hoffenheimmel a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 10. fordulójában. A Borussia Dortmund 5–2-re legyőzte a Hamburgot – többek között Pierre-Emerick Aubameyang mesternégyesének köszönhetően –, míg Kleinheisler Lászlóék gólgazdag meccsen vereséget szenvedtek a Bayer Leverkusen otthonában.

Videó: Aubameyang 44 perc alatt mesternégyest vágott!

2016-11-05 16:50:39
Pierre-Emerick Aubameyang, a Borussia Dortmund támadója 44 perc alatt négy gólt szerzett a Hamburg ellen a német labdarúgó-bajnokság 10. fordulójában. A gaboni csatár a 4., a 23., a 27. és a 48. percben talált be.

Labdarúgás: leváltották Aubameyangék edzőjét

2016-11-04 16:44:26
A Gaboni Labdarúgó-szövetség elbocsátotta a válogatottat irányító Jorge Costát.

Dortmund: ezért kerülhetett ki Aubameyang a csapatból

2016-11-03 09:09:11
A szerdai Dortmund–Sporting CP BL-mérkőzés előtt kikerült a német csapat keretéből Pierre-Emerick Aubameyang. A klub hivatalosan nem indokolt, Thomas Tuchel vezetőedző belső okokra hivatkozott. Hans-Joachim Watzke, a BVB ügyvezető igazgatója is úgy fogalmazott, hogy ez csak rájuk tartozik.

Képek: ezekkel az autókkal járják az utakat a sztárfutballisták