Találatok a Pierre-Emerick Aubameyang címkére

Találatok száma: 251

NBA: bajnok a Toronto, ezzel pedig hivatalosan is megtört a „Drake-átok”

2019-06-14 12:26:51

Úgy tűnik, hivatalosan is megtört a Drake-átok, mivel a kanadai-amerikai rapper szülővárosának csapata, a Toronto Raptors történelmi tettet végrehajtva első alkalommal megnyerte az észak-amerikai profi kosárlabdaligát (NBA). „Drizzy” fellépései miatt járja a világot, így rengeteg híres sportolóval állt össze egy-egy közös képre vagy ment el mérkőzésükre, akik a fotót követően vagy kikaptak, vagy hatalmasat buktak csapatukkal, őket gyűjtöttük most össze.

Toronto Raptors Sergio Agüero Serena Williams Pierre-Emerick Aubameyang NBA Layvin Kurzawa

El: Emery autogramot adott Aubameyangnak – videó

2019-05-10 10:34:52

Pierre-Emerick Aubameyang három gólt szerzett a Valencia–Arsenal Európa-liga-elődöntőben (2–4), s ezzel a döntőbe juttatta csapatát. A gaboni támadó úgy döntött, megtartja a mérkőzés egyik labdáját, s azt aláíratja csapattársaival és vezetőedzőjével, Unai Emeryvel is.

Unai Emery Pierre-Emerick Aubameyang Európa-liga Arsenal

El: Lacazette góljával fél lábbal döntőben az Arsenal – videó

2019-05-09 21:22:33

A labdarúgó Európa-liga elődöntőjének visszavágóján a Valencia Kevin Gameiro góljával szerezte meg a vezetést hazai pályán az Arsenal ellen a 11. percben, viszont nem tartott sokáig a spanyol öröm, hiszen hat perccel később Pierre-Emerick Aubameyang gyönyörű góllal kiegyenlített. A második félidőben aztán Lacazette és Aubameyang gljai után fél lábbal a fináléban érezheti magát a londoni csapat.

Valencia Pierre-Emerick Aubameyang Kevin Gameiro Európa-liga Arsenal Alexandre Lacazette

Aubameyang és Lacazette El-döntőbe repítette az Arsenalt

2019-05-09 20:46:40

Az Arsenal labdarúgócsapata kettős győzelemmel jutott be az Európa-liga döntőjébe, miután 4–2-re legyőzte a Valenciát a Mestallában. A londoniakat ismét a Pierre-Emerick Aubameyang, Alexandre Lacazette csatárduó góljai segítették győzelemhez, a gaboni klasszis háromszor is betalált az elődöntő visszavágóján.

Valencia Unai Emery Pierre-Emerick Aubameyang Kevin Gameiro Európa-liga El-elődöntő

Lacazette és Aubameyang az El-döntő küszöbére vitte az Arsenalt

2019-05-02 20:17:36

A labdarúgó Európa-liga elődöntőjének első mérkőzésén az Arsenal a duplázó Alexandre Lacazette és a hajrában fontos gólt szerző Pierre-Emerick Aubameyang vezetésével hazai pályán 3–1-re legyőzte a Valenciát.

Valencia Pierre-Emerick Aubameyang Európa-liga El Arsenal Alexandre Lacazette

PL: óriási kapushibát követően vezet az Arsenal a Watford otthonában – videó

2019-04-15 21:19:27

Ben Foster hatalmas kapushibáját követően Pierre-Emerick Aubameyang góljával szerezte meg a vezetést az Arsenal a Watford otthonában az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 34. fordulójában. A hazaiak a történteket követően emberhátrányba is kerültek, miután Troy Deeney lekönyökölte ellenfelét, és kiállították. A mérkőzést ITT tudja élőben nyomon követni.

Watford Premier League Pierre-Emerick Aubameyang Ben Foster Arsenal

El: Aubameyang párducmaszkban ünnepelt – videó

2019-03-15 10:30:06

Rendhagyó módon ünnepelte második gólját Pierre-Emerick Aubameyang, az Arsenal gaboni válogatott csatára, aki a Rennes elleni 3–0-s mérkőzésen a reklámtáblák közül egy fekete maszkot húzott elő.

Pierre-Emerick Aubameyang Európa-liga Arsenal

El: az Arsenal háromgólos sikerrel lépett a nyolc közé

2019-03-14 23:04:39

Hibátlanul zárták a kupahetet az angol klubok: a Chelsea után az Arsenal is továbblépett az Európa-liga nyolcaddöntőjéből, köszönhetően annak, hogy hazai pályán 3–0-ra, összesítésben 4–3-ra legyőzte a Rennes-t.

visszavágó Rennes Pierre-Emerick Aubameyang Európa-liga El Arsenal

Aubameyang-dupla, fordított és negyeddöntős az Arsenal!

2019-03-14 20:27:27

Aranycipő: Mbappé már Messi sarkában, beérték CR-t a dobogón

2019-03-05 11:35:18

Kylian Mbappé megállíthatatlan! A PSG 20 éves sztárja olyan szenzációsan kezdte a karrierjét, amire még Lionel Messi vagy éppen Cristiano Ronaldo is csak csettinthetett volna. Most az Aranycipő-versenyben is jelentősen javított.

Sergio Agüero Robert Skov Pierre-Emerick Aubameyang Nicolas Pépé Mohamed Szalah Luis Suárez

Videó: így hagyta ki a büntetőt Aubameyang a Spurs ellen

2019-03-02 15:29:21

Mint arról beszámoltunk, a Tottenham 1–1-es döntetlent játszott otthon az Arsenallal az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában. A meccset megnyerhette volna az Arsenal, ám Pierre-Emerick Aubameyang nagyon gyengén rúgta a büntetőt, amit Hugo Lloris, a vendégek francia kapusa könnyedén kivédett a 90. percben.

videó tizenegyes büntető Tottenham Premier League Pierre-Emerick Aubameyang

Aubameyang a 90. percben büntetőt rontott, iksz az észak-londoni derbin

2019-03-02 13:16:50

Nem bírt egymással az angol labdarúgó Premier League 29. fordulójában a Tottenham Hotspur és az Arsenal: az észak-londoni derbin a vendégek a hajráig vezetettek Aaron Ramsey góljával, de Harry Kane büntetőből egyenlített. A 90. percben az Arsenal is tizenegyest rúghatott, ám Pierre-Emerick Aubameyang lövését Hugo Lloris védeni tudta. A két csapat között maradt a négypontos különbség a tabellán az 1–1-es döntetlen után.

Unai Emery Tottenham Premier League Pierre-Emerick Aubameyang PL Mauricio Pochettino

Folytatódott a Solskjaer-mágia, az Arsenal kupaálma bánta

2019-01-25 19:34:54

A Manchester United kiütötte idegenben az angol labdarúgó FA-kupa 4. fordulójában az Arsenalt.

közvetítés Romelu Lukaku Pierre-Emerick Aubameyang Manchester United Jesse Lingard FA-kupa

Aranycipő: Messi növelte előnyét, félelmetes hatos a 7. helyen

2019-01-15 09:53:57

Lionel Messi növelte előnyét az Aranycipőért folytatott versenyben, mivel a hétvégén újabb gólt szerzett a La Ligában. A 400. bajnoki találatát jegyző argentin klasszis a hatodik elsőségére hajt, rajta kívül csak Cristiano Ronaldo (4) áll kettőnél többel.

Pierre-Emerick Aubameyang Mohamed Szalah Mbaye Diagne Luis Suárez Lionel Messi Kylian Mbappé

Labdarúgás: ismét Szalah lett Afrika legjobb játékosa

2019-01-08 22:27:58

Akárcsak egy évvel ezelőtt, az egyiptomi Mohamed Szalahot választották az év afrikai labdarúgójává.

Év játékosa Sadio Mané Pierre-Emerick Aubameyang Mohamed Szalah Liverpool Arsenal

Aranycipő: Messi az élre állt, a korábbi újpesti dobogós!

2019-01-08 10:02:06

A Getafe ellen is betaláló Lionel Messi már 16 gólnál jár a La Ligában, így átvette a vezetést az Aranycipő-versenyben a Nomme Kaljuban 31-gyel záró Liliutól.

Pierre-Emerick Aubameyang Mbaye Diagne Lionel Messi Liliu Harry Kane Cristiano Ronaldo

Dortmund: a Pulisic-transzfer üzleti bravúr, de korántsem példa nélküli

2019-01-02 13:58:54

A Borussia Dortmund a tehetségek kinevelésében, felfedezésében és értékesítésében egyaránt jeleskedett az elmúlt években – ráadásul az eredmények sem maradtak el, miközben a klub pont időben, busás haszonnal tudott túladni ezeken a labdarúgókon. Christian Pulisic távozása újabb példa a sorban, s várhatóan nem az utolsó.

Robert Lewandowski Pierre-Emerick Aubameyang Ousmane Dembélé Michael Zorc Mario Götze Jadon Sancho

Labdarúgás: Szalah, Mané vagy Aubameyang lesz Afrika legjobbja

2019-01-01 13:52:40

Az egyiptomi Mohamed Szalah, a szenegáli Sadio Mané vagy a gaboni Pierre-Emerick Aubameyang kapja az elmúlt év legjobb afrikai labdarúgójának járó díjat. A háromra szűkített jelöltlistát kedden tette közzé a kontinentális szövetség (CAF).

PL: Aubameyang labdaérintés-térképe egészen döbbenetes – kép

2018-12-29 19:28:03

Nem mondhatni, hogy jó félideje lett volna az Arsenal labdarúgócsapatának a Liverpool elleni rangadón: a londoniak félidőben már 4–1-es hátrányban voltak, első számú támadójuk, Pierre-Emerick Aubameyang pedig alig-alig találkozott a labdával. A gaboni csatár a Whoscored statisztikája szerint csak hétszer ért labdába – négyszer középkezdést végzett el, kétszer saját térfelén találkozott a labdával, az ellenfél térfelén csak egy érintése volt... Az 5–1-re végződő mérkőzés végéig (igaz, lecserélték a 71. percben) 13 labdaérintésig és 6 középkezdésig jutott.

Premier League Pierre-Emerick Aubameyang PL Liverpool Arsenal

PL: Aubameyang gólja csak egy pontot ért az Arsenalnak

2018-12-26 19:20:16

Az Arsenal idegenben 1–1-es döntetlent játszott a Brightonnal az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) karácsonyi játéknapján, a Boxing Dayen.

Stephan Lichtsteiner Premier League Pierre-Emerick Aubameyang PL Brighton Arsenal