Találatok a Pepe Reina címkére

Találatok száma: 74

Anglia: „Nem kaptam levegőt” – a vb-győztes spanyol is megküzdött a koronavírussal

2020-03-31 21:55:41

Megküzdött a koronavírussal Pepe Reina, az Aston Villa labdarúgócsapatának világ- és Európa-bajnok spanyol kapusa is – erről a 37 éves futballista maga beszélt a Corriere dello Sportnak adott nyilatkozatában. Reina élete legrosszabb pillanataiként élte meg, amikor olyan súlyos tünetei voltak, hogy 25 percen keresztül nem kapott levegőt.

koronavírus Pepe Reina Aston Villa

Videó: hová jött ki Reina? Óriási hiba, Leicester-gól a vége

2020-03-09 21:47:02

Aligha lesz büszke a Leicester City elleni mérkőzés első félidejének végén történtekre Pepe Reina, a Premier League-ben szereplő Aston Villa 37 éves kapusa. A Barcelona, a Liverpool, a Napoli és a Bayern München korábbi játékosa – akit a Milan adott kölcsön az angoloknak – feleslegesen mozdult ki kapujából a 40. percben, Harvey Barnes ki is használta a lehetőséget, és megszerezte a vezetést a hazaiaknak.

videó angol labdarúgás Premier League Pepe Reina Everton Aston Villa

PL: Pepe Reina visszatér Angliába – hivatalos

2020-01-13 20:41:58

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Aston Villa hivatalos honlapján jelentette be, hogy fél évre kölcsönvette a Milan kapusát, Pepe Reinát.

angol átigazolás Premier League Pepe Reina Milan Aston Villa AC Milan

PL: Reina már a lelátón, hétfőn orvosi vár rá Angliában – fotó

2020-01-12 19:27:24

Pepe Reina, a Milan jelenlegi, a Liverpool korábbi kapusa is a helyszínen tekintette meg az Aston Villa–Manchester City (1–6) összecsapást az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 22. fordulójában. Lapértesülések szerint nem véletlenül járt Birminghamben: a kiesés elől menekülő Villa az idény végéig kölcsönveszi őt Milánóból.

angol átigazolás Pepe Reina Aston Villa AC Milan

PL: Pepe Reina visszatérhet Angliába – sajtóhír

2020-01-08 16:35:55

Az AC Milan az idény végéig kölcsönadhatja rutinos kapusát, Pepe Reinát az Aston Villának – számolt be angol forrásokra hivatkozva a Football Espana. A 37 éves labdarúgó a térdsérülés miatt kidőlő Tom Heatont helyettesíthetné a birminghamieknél.

angol átigazolás Pepe Reina Milan Liverpool Aston Villa olasz átigazolás

Liverpool: exjátékosok a Ligakupában? Benne lennének!

2019-12-09 19:47:47

Szórakoztató – és nyilvános – beszélgetéssel hívták fel magukra a figyelmet a Liverpool korábbi játékosai. Mint ismert, a „vörösöknek” december 17-én Birminghamben akad dolguk a Ligakupában, ám másnap már a klubvilágbajnokságon kellene játszaniuk Katarban. Ez ugyanazzal a kerettel kivitelezhetetlen, így Jürgen Kloppék vészmegoldásra kényszerülnek – Luis García már akcióba is lendült a Twitteren.

Pepe Reina Luis García Liverpool Jamie Carragher Daniel Agger

Serie A: Reina a potya után büntetőt védett, hátrányból nyert a Milan

2019-10-05 22:51:22

Három piros lapot és három gólt hozó mérkőzésen az AC Milan vert helyzetből felállva, a Pepe Reina által a hosszabbításban kivédett tizenegyesnek nagyban köszönhetően 2–1-re legyőzte a Genoát az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 7. fordulójában.

Serie A Pepe Reina Milan Genoa

Videó: óriási potya, Reina bevédte Schöne szabadrúgását

2019-10-05 21:31:57

Potya góllal szerzett vezetést a Genoa az AC Milan elleni olasz bajnoki mérkőzésen szombat este. A mérkőzést gyomorbántalmak miatt kihagyó Gianluigi Donnarummát helyettesítő Pepe Reina nem tudta védeni Lasse Schöne távoli szabadrúgását, annak ellenére, hogy ez a kapusok szempontjából kifejezetten kellemetlen lövés esetében is elvárható lett volna.

videó olasz labdarúgás Serie A Pepe Reina Milan Lasse Schöne

Juventus: Sarri a Milanból igazolna új kapust

2019-06-24 10:58:09

A rutinos Pepe Reina ismét Maurizio Sarrival dolgozhat együtt – számolt be a calciomercato.com. Az olasz tréner a 36 éves kapust szemelte ki magának arra az esetre, ha a Wojciech Szczesny mögött az előző idény nagy részét kispadon töltő Mattia Perin távozna a Juventustól.

nemzetközi átigazolás Pepe Reina Maurizio Sarri Juventus AC Milan olasz átigazolás

Serie A: az ingyen érkezők álomcsapata

2018-08-28 16:34:07

Lassan véget ér a nyár, utolsó gyümölcseit ízlelgetjük, számot vetünk az örömökkel és a bánatokkal, közben a nemzetközi futballpiacon a topligákban háromötödös többséggel még zajlik az átigazolási időszak.

olasz átigazolás olasz labdarúgás nyári transzfersorozat nemzetközi átigazolás Stefan de Vrij Serie A

Milan: spanyol világbajnok és horvát védő érkezett ingyen

2018-07-02 19:26:12

A Milan labdarúgócsapata bejelentette a spanyol Pepe Reina és a horvát Ivan Strinic megszerzését.

átigazolás olasz átigazolás olasz foci nemzetközi átigazolás Sampdoria Pepe Reina

Serie A: maffiakapcsolatokkal vádolnak korábbi Napoli-játékosokat

2018-05-21 21:00:22

A Napolitól távozó Pepe Reinát, valamint a klub korábbi labdarúgóit, Paolo Cannavarót és Salvatore Aronicát azzal vádolják, hogy kapcsolatban álltak a nápolyi székhelyű bűnszervezet, a Camorra néhány tagjával.

olasz foci maffia Serie A Salvatore Aronica Pepe Reina Paolo Cannavaro

Légiósok: Gulácsi Reinát is dicsérte, de nem ő a példaképe

2018-04-05 16:08:04

Gulácsi Péter az RB Leipzig labdarúgócsapatának kapusaként a Marseille elleni Európa-liga-negyeddöntőjükre készül. A kapus nem csak a párharcról beszélt a Sportbildnek.

RB Leipzig Pepe Reina Gulácsi Péter Európa-liga Edwin van der Sar

Milan: orvosin a válogatott kapus, távozik Donnarumma?

2018-03-12 16:04:08

Egybehangzó olasz sajtóértesülések szerint Pepe Reina, a Napoli labdarúgója orvosi vizsgálaton vesz részt az AC Milannál.

olasz foci Pepe Reina Napoli Milan Milan

El: „Jó barátok lettünk” – Gulácsi liverpooli mestere ellen készül

2018-02-15 12:49:36

Folytatódik az Európa-liga kieséses szakasza, a keddi Crvena zvezda–CSZKA Moszkva összecsapás után a „maradék” 15 párharc első mérkőzésére is sor kerül. A játéknap egyik leginkább várt találkozója a Napoli és az RB Leipzig meccse lesz, amelyen a német együttes kapusa, Gulácsi Péter szembenézhet egykori liverpooli csapattársával és mesterével, Pepe Reinával.

légiósok RB Leipzig Pepe Reina Napoli Liverpool Gulácsi Péter

Kép: a Napoli játékosa óriási troll volt a halloweeni bulin

2017-10-31 20:17:56

Pepe Reina, a Napoli kapusa halloweeni partit tartott. Dries Mertens és kedvese is hivatalos volt az eseményre, a belga labdarúgó és kedvese Marek Hamsíknak és Lorenzo Insignének öltözött be. Kreatív!

Pepe Reina Napoli Marek Hamsík Lorenzo Insigne Dries Mertens

467 milliós csatársor Párizsban, 480 milliós bevétel Monacóban?

2017-08-25 23:37:14

Lecseng a fesztiválok kora, kezd leértékelődni a tanári pálya, dalmahodik a gyümölcsvita a lekvár- és a pálinkalobbi között, visszaérkeznek a szomszédok last minutéből, hiába minden idők legjobb alapozása, még szezon eleji a forma, és mint a bolond, dolgozunk, mert egy kicsit pihentünk a nyáron – azaz idén is elérkeztünk a nyári átigazolási idény hajrájához. Ezúttal is Angliában néztünk körül először, majd Olaszországban folytattuk az utunkat, hogy aztán északabbra kanyarodjunk, a Bundesligába, onnan meg átugorjunk a Ligue 1-be.

nyári transzfersorozat francia átigazolás Serge Aurier Pepe Reina PSG Olympique Marseille

Jót tett a pihenő az Öreg Hölgynek: legyőzte a Juve a Napolit

2017-02-28 20:18:38

A Napoli a szünetben még vezetett a Juventus ellen a labdarúgó Olasz Kupa elődöntőjének első felvonásán, de a második félidőben a hazaiak három gólt lőttek, a duplázó Paulo Dybala mellett a volt nápolyi Gonzalo Higuaín is betalált.

közvetítés Pepe Reina Paulo Dybala Olasz Kupa Napoli Kalidou Koulibaly

Liverpool: a korábbi kapuskedvenc visszatérhet az Anfieldre

2016-06-02 15:08:46

A Corriere dello Sport információja szerint az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Liverpool Pepe Reinát szeretné szerződtetni.