Találatok a Pedro címkére

Találatok száma: 139

Alonso döntött, az Arsenal 1992 óta először kezdett két zakóval

2018-08-18 17:09:26

Kiváló, nagyon közönségszórakoztató mérkőzést játszott az angol labdarúgó Premier League 2. fordulójában a Chelsea és az Arsenal a Stamford Bridge-en. A Chelsea 20 perc alatt elhúzott 2–0-ra, a helyzetek sorát elhibázó Arsenal a félidő hajrájában kiegyenlített, végül a 81. percben Marcos Alonso gólja döntött – 3–2-re győztek a hazaiak. Az Arsenal 1992 óta először kezdte két vereséggel a bajnoki szezont.

Álvaro Morata Unai Emery Premier League Pedro Maurizio Sarri Marcos Alonso

Chelsea: hosszabbított a spanyol támadó – hivatalos

2018-08-03 10:13:59

Az angol élvonalbeli Chelsea 2020-ig meghosszabbította rutinos támadója, Pedro szerződését.

Pedro Chelsea

Akiknek ellopták a világbajnokságát: a lemaradók (rém)álomkerete

2018-06-12 21:46:06

Ugyan vajjal-sajttal bőven megrakott, de nehéz kenyér a profi labdarúgóké is, példának okáért itt lesz a nyári világbajnokság, amelyről több klasszis is lemarad. Igaz, olyan nagyságok sem léphettek pályára vb-n különböző okok miatt, mint George Weah, Ryan Giggs, Ian Rush, Abedi Pelé, Valentino Mazzola, Bernd Schuster, Alfredo Di Stéfano, Eric Cantona, George Best vagy legújabban Gareth Bale – és erről a tornától is több remek futballista marad távol, annak ellenére, hogy a válogatottja viszont szerepel.

Álvaro Morata vb 2018 foci vb 2018 Zlatan Ibrahimovic Wanda Nara Shkodran Mustafi

Videó: Pedro elképesztő trükkel emelte át ellenfelét

2018-04-20 09:24:46

Mint beszámoltunk róla, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 31. fordulójából elhalasztott mérkőzésén a Chelsea 2–1-re legyőzte a Burnleyt. A találkozón Pedro előhúzott egy olyan cselt, amelyet nem sűrűn lehet látni a Premier League-ben. Vagy bárhol máshol…

videó angol foci angol bajnokság Premier League Pedro Chelsea

PL: Pedro fantasztikus cselt húzott meg a Burnley ellen

2018-04-19 22:15:57

Az angol élvonal (Premier League) csütörtöki játéknapján a Chelsea labdarúgója, Pedro pazar cselsorozatot mutatott be a Burnley ellen: a spanyol támadó előbb sarokkal átemelt egy hazai játékost, majd kiosztott egy kötényt egy másik védőnek.

Premier League Pedro Chelsea Burnley

BL: csak Pedrót és Kantét nézze a gólörömnél! – videó

2018-02-21 11:13:57

Kedd este a Chelsea Willian góljával szerzett vezetést az FC Barcelona elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő első, londoni mérkőzésén (1–1). A hazaiak gólöröme közben Pedro véletlenül fejbe vágta csapattársát, N'Golo Kantét. Íme!

Pedro N’Golo Kanté Chelsea Barcelona Bajnokok Ligája BL

Videó: szétszedik a Chelsea játékosát a furcsa bedobása miatt

2017-12-09 16:41:01

Mint arról beszámoltunk, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 16. fordulójában a West Ham United óriási meglepetésre legyőzte otthon a címvédő Chelsea-t. A „kékek” drukkerei azonban nemcsak emiatt voltak idegesek, hanem például Pedro bedobása láttán is…

videó bedobás angol foci Premier League Pedro PL

PL: parádés meccsen óriási Chelsea-fordítás a Watford ellen

2017-10-21 13:54:26

A Chelsea hazai pályán 4–2-re legyőzte a Watfordot az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 9. fordulójában.

angol foci Watford Premier League Pedro Chelsea

Videó: Pedro tökéletes lövésénél a kapus mozdulni sem bírt

2017-10-21 13:54:01

Hatalmas góllal szerezte meg a vezetést csapatának Pedro Rodríguez a Premier League 9. fordulójában, a Chelsea–Watford összecsapáson. A spanyol labdarúgó a 12. percben annyira pontosan találta el a labdát, hogy Heurelho Gomes kapus mozdulni sem tudott.

videó gólvideó angol labdarúgás Watford Premier League Pedro

BL: 5 perc után óriási gólt rúgott a Chelsea támadója – videó

2017-09-12 20:58:29

Nem kellett sokat várniuk a Chelsea szurkolóinak az első gólra a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában, Pedro ugyanis már a 6. percben előnyhöz juttatta a londoniakat egy óriási góllal az azeri Qarabag ellen.

videó Qarabag Pedro Chelsea BL

Chelsea: Morata a Bayern ellen debütálhat, Pedro sérülése súlyosabb a vártnál

2017-07-24 14:27:56

Antonio Conte, a Chelsea labdarúgócsapatának menedzsere elárulta, hogy a Real Madridtól szerződtetett Álvaro Morata a keddi, Bayern München elleni felkészülési mérkőzésen mutatkozik be új csapatában.

Álvaro Morata Pedro David Ospina Chelsea Bayern München Antonio Conte

Chelsea: véget ért az ázsiai túra a sérült sztár számára

2017-07-23 09:12:40

Véget ért az ázsiai felkészülés Pedro számára – jelentette be a támadó klubja, a Premier League-ben szereplő Chelsea.

videó sérülés felkészülés agyrázkódás Pedro David Ospina

Felkészülés: szebbnél szebb gólok – a Chelsea simán legyőzte az Arsenalt

2017-07-22 15:45:33

A Premier League-ben címvédő Chelsea labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen 3–0-ra legyőzte az Arsenalt a pekingi Madárfészek Stadionban.

videó felkészülés Willian Pedro Michy Batshuayi David Ospina

Videó: kíméletlenül letarolta Pedrót az Arsenal kapusa

2017-07-22 14:49:19

Felkészülési mérkőzést vív egymással az Arsenal és a Chelsea csapata. A találkozó 25. percében ijesztő jelenet játszódott le a pályán: a felívelt labdára meginduló Pedrót letarolta a kapujából kilépő David Ospina. A spanyol támadót le kellett cserélni, majd kórházba szállították, ahol agyrázkódást diagnosztizáltak nála.

videó Pedro David Ospina Chelsea Arsenal

PL: 0, 0, 0, 0 – Hazard és Pedro az MU elleni első félidőben!

2017-04-16 18:19:19

Egészen visszafogottra sikerült Eden Hazard és Pedro első félideje a Manchester United ellen: a Chelsea két futballistájának nem volt sikeres beadása, csele, egyikük sem teremtett helyzetet és lövésük sem volt!

Pedro Manchester United Eden Hazard Chelsea

PL: Pedro újra remekelt, megint győzött a Chelsea

2017-02-25 17:56:00

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 26. fordulójában a listavezető Chelsea 3–1-re legyőzte a Swansea Cityt. Otthon nyert az Everton, a Crastal Palace és a WBA.

Swansea Premier League Pedro Chelsea

Videó: Courtois óriási gólt kapott szabadrúgásból

2017-02-12 15:02:10

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában a Burnley a Chelsea-t fogadta. A vendégek Pedro révén a 7. percben megszerezték a vezetést, majd Robbie Brady a 24. percben óriási szabadrúgásból egyenlített.

Thibaut Courtois Robbie Brady Premier League Pedro Chelsea

Videó: Pedro nagyot sprintelt a Chelsea második góljáért

2017-01-28 17:40:07

Pedro is gólt szerzett a Chelsea-ben a Brentford ellen az angol labdarúgó FA-kupa-mérkőzésen.

Pedro FA-kupa Chelsea Brentford

PL: újabb három pont – a Chelsea megdöntötte a klubcsúcsot

2016-12-26 17:57:35

Az éllovas Chelsea hazai pályán 3–0-ra legyőzte az AFC Bournemoutht a Premier League 18. fordulójának karácsonyi játéknapján, a Boxing Dayen, s ezzel megdöntötte a klubcsúcsot. A házigazdák az első félidő közepén Pedro ragyogó emelésével szerezték meg a vezetést, majd a szünet után Eden Hazard növelte az előnyt tizenegyesből. A végeredményt a hosszabbításban a spanyol támadó állította be.

Premier League Pedro Eden Hazard Chelsea Bournemouth

Videó: Pedro gyönyörű emeléssel szerzett vezetést a Chelsea-nek

2016-12-26 16:38:40

A Chelsea a 24. percben megszerezte a vezetést a Bournemouth ellen az angol labdarúgó-bajnokság hétfői játéknapján. Pedro gyönyörű passzsorozat után emelt a vendégek kapujába.