Találatok a Pedro címkére

Találatok száma: 158

FA-kupa: hárman is kidőltek a Chelsea-nél a kupadöntőn

2020-08-02 13:19:54

A Chelsea három futballistája is kidőlt szombaton az FA-kupa döntőjében, amelyet a klub 2–1-re elvesztett a szintén londoni Arsenallal szemben.

Pedro FA-kupa César Azpilicueta Christian Pulisic Chelsea

Chelsea: Pedro elbúcsúzott, nem hosszabbítanak vele

2020-07-27 11:51:43

Nem hosszabbítják meg Pedro szerződését a Chelsea labdarúgócsapatánál.

olasz átigazolás nemzetközi átigazolás angol átigazolás Roma Pedro Frank Lampard

Chelsea: Pedro a PL-idény zárása után megy a Romához

2020-06-23 21:15:21

A spanyolok világ- és Európa-bajnok labdarúgója, Pedro végigjátssza a szezont a Chelsea-ben, és csak utána csatlakozik új klubcsapatához, a Romához – írta kedden a Calciomercato.

olasz átigazolás nemzetközi átigazolás angol átigazolás Roma Pedro Chelsea

Lesen vagyunk: szerződéses lázadók

2020-06-17 18:06:01

Ma a Premier League is folytatódik, így Moncz Attila (Sport Tv) és Szeli Mátyás (Nemzeti Sport) kibeszélte, milyen izgalmakat tartogat az angol bajnokságból hátralévő néhány hét. Természetesen szóba került a Bayern München bajnoki címe, na meg Timo Werner is, aki a jelek szerint a BL-ben nem kíván pályára lépni lipcsei színekben, míg Pedro és Willian sem kockáztatna a Chelsea-nél.

Willian Timo Werner Premier League Pedro Lesen vagyunk Chelsea

La Liga: a Betis a Chelsea vb-győztesét szerződtetné?

2020-05-01 13:24:22

A Real Betis szerződtetné a Chelsea világ- és Európa-bajnok labdarúgóját, Pedrót.

angol átigazolás Pedro Chelsea Betis nemzetközi átigazolás spanyol átigazolás

Chelsea: Olaszországban folytathatja a távozó szélső

2020-04-30 09:36:57

Pedrót, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Chelsea szélsőjét a Roma hárommillió eurós fizetéssel csábítja.

Roma Premier League Pedro Chelsea angol átigazolás nemzetközi átigazolás

Chelsea: az idény végén távozik a klubtól a támadó

2020-03-25 21:31:25

Pedro, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Chelsea támadója az idény végén távozik a klubtól.

angol átigazolás angol foci Premier League Pedro Chelsea nemzetközi átigazolás

Papucshősök, avagy a feleségek hatása a nemzetközi futballpiacra

2019-12-24 09:04:27

Ember tervez, Isten végez – legalábbis ezzel vigasztaljuk magunkat és egymást, ha szokás szerint kudarcot vallunk. Igaz ez a labdarúgás világának egyik legérdekesebb szegmensére, az átigazolásokra is. Feleség, szülő, részegség, szolárium, luxuskocsi, emberrablás, halálos fenyegetés, kapzsi ügynök, bruttósítás, elromlott faxgép, veszkócsizma, az Úr szava, egy izlandi vulkán, anya-lánya szex, másnaposság, néhány lyukas fog, HIV-es pletyka, irigy elvtárs, a brazil kormány, letartóztatás, pénzfeldobás, kutyaugatás, tűzoltóautó és Sharon Stone miatt is maradt már el átigazolás. SOROZATUNK A MEGHIÚSULT ÁTIGAZOLÁSOKKAL FOGLALKOZIK.

spanyol átigazolás olasz átigazolás nemzetközi átigazolás majdnem-transzferek angol átigazolás Wesley Sneijder

Barcelona: a korábbi közönségkedvenc visszatérne

2019-12-13 10:54:49

Az angol élvonalban szereplő Chelsea játékosa, Pedro a Cadena SER nevű rádióállomás egyik műsorában elismerte: szívesen visszatérne nevelőegyesületéhez, az FC Barcelonához.

spanyol átigazolás spanyol labdarúgás nemzetközi átigazolás angol átigazolás angol labdarúgás Premier League

Szuperkupa: Lampard nagy tesztje – Klopp ismét varázsolna Isztambulban

2019-08-14 08:21:03

Szerdán rendezik Isztambulban az UEFA-szuperkupát, melyen a Bajnokok Ligája-győztes Liverpool és az Európa-liga-aranyérmes Chelsea csap össze. A találkozót megelőzően természetesen a londoniak, valamint a liverpooliak menedzsere is megszólalt, valamint 10 érdekességet is összegyűjtöttünk a mérkőzés előtt.

Virgil van Dijk Sadio Mané Pedro N'Golo Kanté Liverpool Jürgen Klopp

Videó: a Chelsea világbajnoka pazar gólt lőtt Szoboszlaiék ellen

2019-08-01 07:43:05

Káprázatosan szép gólt szerzett Pedro, a Chelsea spanyol labdarúgója a Red Bull Salzburg ellen 5–3-ra megnyert felkészülési mérkőzésen.

videó felkészülés Szoboszlai Dominik Red Bull Salzburg Pedro Chelsea

El: Hazard szerint ez volt a búcsúmeccse a Chelsea-ben!

2019-05-29 23:13:30

A tizedik Európa-liga-döntőt Azerbajdzsán fővárosában, Bakiban rendezték, ahol a gól nélkül lejátszott első félidő után a másodikban a Chelsea négy gólt lőtt az Arsenalnak, így megnyerte a trófeát. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Unai Emery Pedro Olivier Giroud Maurizio Sarri Európa-liga El-nyilatkozatok

Jovics góljára Pedro válaszolt, nem bírt egymással az Eintracht és a Chelsea

2019-05-02 20:33:39

Eldöntetlenül végződött a labdarúgó Európa-liga elődöntőjében az Eintracht Frankfurt–Chelsea mérkőzés: a német csapat Luka Jovics góljával szerzett vezetést az első félidő 23. percében, majd Pedro Rodríguez a 45.-ben egalizált. A játék képe alapján a döntetlennel inkább a Chelsea lehet elégedetlen, attól függetlenül, hogy az idegenben elért 1–1 kedvező pozíciót teremt a visszavágóra.

elődöntő Pedro Luka Jovics Európa-liga El-elődöntő Eintracht Frankfurt

El: Giroud sarokkal adott gólpasszt Kádárék ellen – videó

2019-03-07 21:25:38

Pedro góljával szerezte meg a Chelsea a vezetést hazai pályán a Dinamo Kijev ellen az Európa-liga nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. A találatot különlegessé teszi, hogy azt megelőzően Olivier Giroud sarokkal továbbította a labdát a spanyol szélsőnek. A vége 3–0 lett a londoniak javára.

Pedro Olivier Giroud Európa-liga Dinamo Kijev Chelsea

Londoni nyugtató: a Chelsea 3–0-s előnyben a visszavágó előtt

2019-03-07 19:26:32

A labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjének első mérkőzésén a Chelsea magabiztos játékkal 3–0-ra legyőzte a Dinamo Kijevet, és kiváló helyzetbe került a visszavágó előtt. Az ukrán csapatban Kádár Tamás nem kapott lehetőséget a mérkőzésen.

Willian Pedro Kádár Tamás Európa-liga El 2018–2019 El

PL: a Chelsea simán elintézte a Spurst a rangadón

2019-02-27 22:59:43

Az angol labdarúgó Premier League 28., hétközi fordulójának londoni rangadóján a Chelsea Pedro góljával és Kieran Trippier öngóljával 2–0-ra legyőzte a Tottenham Hotspurt – teljesen megérdemelten. A Spurs egymás után második vereségét szenvedte el a bajnokságban. Az észak-londoni derbi előtt csak négy pont a különbség a Tottenham és ősi riválisa, az Arsenal között.

Tottenham Premier League Pedro PL Maurizio Sarri Mauricio Pochettino

Pedro találata és Trippier komikus öngólja végzett a Spursszel

2019-02-27 20:30:09

Az angol labdarúgó Premier League 28., hétközi fordulójának londoni rangadóján a Chelsea Pedro góljával és Kieran Trippier öngóljával 2–0-ra legyőzte a Tottenham Hotspurt – teljesen megérdemelten. A Spurs egymás után a második vereségét szenvedte el a bajnokságban. Az észak-londoni derbi előtt csak négy pont a különbség a Tottenham és ősi riválisa, az Arsenal között.

Chelsea: A legfontosabb, hogy nyugodtak maradjunk – Pedro

2019-02-20 10:22:15

Pedro, a Chelsea spanyol válogatott labdarúgója szerint a csapat játékosainak nyugodtnak kell maradniuk annak ellenére, hogy az utóbbi időben nem értek el jó eredményeket.

angol Ligakupa Premier League Pedro PL Manchester United Manchester City

PL: Pedro sorozata ezúttal sem szakad meg; nyert a Chelsea

2018-12-02 14:44:47

Pedro és Loftus-Cheek góljával 2–0-ra nyert a Chelsea a Fulham ellen. A spanyol szélső találata volt a londoni klub 1000. hazai gólja az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban, mióta azt Premier League-nek hívják. Nem mellékesen továbbra is igaz az állítás: amikor Pedro gólt szerez, a Chelsea mindig győz a 2018–2019-es évadban.

Premier League Pedro Fulham Chelsea

Alonso döntött, az Arsenal 1992 óta először kezdett két zakóval

2018-08-18 17:09:26

Kiváló, nagyon közönségszórakoztató mérkőzést játszott az angol labdarúgó Premier League 2. fordulójában a Chelsea és az Arsenal a Stamford Bridge-en. A Chelsea 20 perc alatt elhúzott 2–0-ra, a helyzetek sorát elhibázó Arsenal a félidő hajrájában kiegyenlített, végül a 81. percben Marcos Alonso gólja döntött – 3–2-re győztek a hazaiak. Az Arsenal 1992 óta először kezdte két vereséggel a bajnoki szezont.