Roma: Túl nagy ugrás lett volna az MU Justinnak – P. Kluivert

A nyári átigazolási időszakban a holland Ajaxtól az olasz Romához szerződött az ifjú reménység, Justin Kluivert. A korábbi nagyszerű csatár édesapa, Patrick Kluivert bár még egy évig marasztalta volna fiát Hollandiában, mégis elégedett.

Világfutball: Leekens és Eriksson is jelölt volt, Seedorf lett a befutó

Clarence Seedorf veszi át a kameruni labdarúgó-válogatott irányítását – jelentette be az afrikai nemzet sportminisztere, Pierre Ismael Bidoung Mkpatt.

kameruni válogatott Patrick Kluivert Kamerun Clarence Seedorf

FFT: apja nyomdokaiba lépne az ifjabb Kluivert

2018-05-28 16:47:54

„Jobb akarok lenni az apámnál!” – a legtöbb srác szájából ez a mondat pofátlanságnak tűnne. Ha viszont Justin Kluivert a neved, és az öreged négy bajnoki címmel, számtalan válogatottsággal és BL győzelemmel büszkélkedhet, akkor tényleg magasan van a léc.

Patrick Kluivert Justin Kluivert FourFourTwo Ajax

Barcelona: Justin Kluivert édesapja nyomdokaiba lépne

2018-03-29 22:20:52

Justin Kluivert kijelentette, hogy – édesapjához hasonlóan – szeretne az FC Barcelonában futballozni.

Patrick Kluivert Justin Kluivert Barcelona Ajax

Hollandia: Patrick Kluivert büszke fia válogatottbeli bemutatkozására

2018-03-27 14:00:42

Patrick Kluivert rendkívül büszkén nyilatkozott, miután fia, Justin hétfő este bemutatkozott a holland labdarúgó-válogatottban.

Patrick Kluivert Justin Kluivert Hollandia

Videó: hiába cserélték le, mégis piros lapot kapott a német

2018-01-28 19:58:08

Különös jelenet játszódott le a 0–0-ra végződő Utrecht–Ajax holland bajnoki mérkőzésen. A hazaiak labdarúgója, Lukas Görtler kezdőként lépett pályára, a 31. percben egy csúnya belépőért csak sárga lapot kapott, majd az 58. percben lecserélték. A kiállítás azonban így sem maradt el: a német elhalászta a labdát az Ajax játékosa, Justin Kluivert (Patrick Kluivert fia) elől, a játékvezető pedig felmutatta neki a pirosat.

videó kiállítás holland labdarúgás Utrecht Patrick Kluivert Lukas Görtler

Videó: így ünnepelte első gólját a Barcában a kis Kluivert

2017-09-03 18:54:32

Shane Kluivert, a legendás holland labdarúgó, Patrick Kluivert 10 esztendős fia nem panaszkodhat arra, milyen klubokban kell futballoznia. A korábban a Paris Saint-Germainben pallérozódó fiatal jelenleg az FC Barcelona U10-es együttesét erősíti, ahol első meccsén meg is szerezte első gólját. És ehhez persze különleges gólöröm is társult: édesapjával összebújva ünnepelte meg a nagy pillanatot!

videó gólöröm Shane Kluivert Patrick Kluivert Barcelona

Videó: nagy nap a mai, Patrick Kluivert fia először talált be!

2017-03-19 17:59:52

A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 27. fordulójának vasárnapi játéknapján az Ajax csak 1–1-es döntetlent játszott az Excelsior vendégeként, így hat pontra nőtt a hátránya a listavezető Feyenoord mögött, amely megverte idegenben a Heerenveent. Az amszterdami csapat egyenlítő gólját Patrick Kluivert fia, a 17 esztendős Justin Kluivert lőtte.

videó Patrick Kluivert Justin Kluivert Hollandia Eredivisie Ajax

David Luiz késsel fenyegetőzött? Ez a sztori a Star Wars-paródiát juttatta eszünkbe

2017-02-03 10:39:14

Hihetetlen sztori kapott szárnyra David Luiz kapcsán arról, miként harcolta ki a Paris Saint-Germainnél tavaly augusztusban, hogy eladják a Chelsea-nek.

Patrick Kluivert PSG David Luiz Chelsea

Eredivisie: Patrick Kluivert fia bemutatkozott az Ajaxban

2017-01-15 16:34:20

A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 18. fordulójában az Ajax 3–1-re győzött a Zwolle vendégeként. Az amszterdamiaknál bemutatkozott Justin Kluivert, a legendás Patrick Kluivert 17 éves fia.

Patrick Kluivert Justin Kluivert Eredivisie Ajax

PSG: Patrick Kluivert lett az együttes új futballigazgatója

2016-07-14 19:47:45

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1) szereplő Paris Saint-Germain Patrick Kluivertet nevezte ki futballigazgatójának.

Patrick Kluivert PSG

Videó: a holland legenda fia hihetetlen szóló után talált be

2016-01-28 10:28:13

Tökéletesen fejezte be akcióját Justin Kluivert az Ajax–Feyenoord U17-es korosztályos labdarúgó-mérkőzésen (2–2). A holland legenda, Patrick Kluivert 16 éves fia káprázatos szólójával négy Feyenoord-védőn jutott keresztül, találatát a 101 Great Goals portál a mérkőzés fénypontjának nevezte.

videó gól Patrick Kluivert Justin Kluivert Feyenoord Ajax

PAFC: bejelentették az „új Kluivert” érkezését – hivatalos

2016-01-14 10:38:04

Bár a DVSC-Teva már bejelentette, csak most vált hivatalossá, hogy a labdarúgó NB I-ben szereplő Puskás Akadémia az idény végéig kölcsönveszi Geoffrey Castilliont.

Puskás Akadémia Patrick Kluivert PAFC Loki Geoffrey Castillion Debrecen

Videó: a Barca-legenda káprázatos gólt lőtt Ugandában

2015-12-14 16:49:14

Patrick Kluivert még mindig zseniális. A Barcelona korábbi holland klasszisa hatalmas góllal egyenlített egy ugandai jótékonysági mérkőzésen. A legendákból álló katalán csapat 5–3-as vereséget szenvedett a helyi veterán játékosok alkotta gárda ellen. A Barcelonában többek között olyan futballisták is pályára léptek, mint Edgar Davids, Deco és Gaizka Mendieta.

Patrick Kluivert Barcelona

Labdarúgás: Zidane, Kluivert és Verón újra vb-n játszhat

2015-10-06 20:09:58

Az ESPN cikke szerint 2017-ben Mexikóban rendezik meg első ízben az úgynevezett legendák világbajnokságát, amelyen korábbi klasszis labdarúgók mérhetik össze erejüket.

legendák vb-je Zinedine Zidane Patrick Kluivert Lothar Matthäus Juan Sebastián Verón Gaizka Mendieta

Labdarúgás: Messinek szüksége van CR-re – Kluivert

2015-09-06 16:18:57

A jelenleg Curacao labdarúgó-válogatottját irányító korábbi Barcelona-játékos, Patrick Kluivert szerint Lionel Messinek szüksége van Cristiano Ronaldóra.

Patrick Kluivert Lionel Messi Cristiano Ronaldo Barcelona

Vb 2018: Kluiverték hátrányban; Jamaica majdnem feltámadt

2015-09-05 08:14:01

A CONCACAF-zóna világbajnoki selejtezősorozatának harmadik körében az első mérkőzéseket játszották magyar idő szerint éjszaka. A korábbi kiváló holland csatár, Patrick Kluivert vezette Curacao otthon kapott ki Salvadortól, míg Jamaica hiába szerzett két gólt az utolsó bő 20 percben, 3–2-re kikapott a vendég Nicaraguától.

vb 2018 foci vb 2018 Patrick Kluivert Jamaica Curacao CONCACAF-zóna

Vb 2018: kubai utat ér Kluivert fiainak az idegenbeli döntetlen

2015-04-01 07:37:32

A 2018-as világbajnokság CONCACAF-zónabeli (Észak- és Közép-Amerika, valamint a karibi térség) selejtezőkörének első fordulójában Curacao 2–2-es döntetlent játszott idegenben Montserrat ellen, így továbbjutott a következő fordulóba. A Patrick Kluivert irányította vendégek a második félidőben kapott két gól után hosszabbításra álltak, ám a Williem II légiósa, a csereként beálló Charlton Vicento a 87. percben betalált, így társaival együtt ünnepelhetett. Curacao a következő körben Kubával találkozik.

vb-selejtező vb 2018 Patrick Kluivert Curacao CONCACAF-zóna

Vb 2018: Patrick Kluiverték minimális előnyt szereztek

2015-03-28 07:55:04

Patrick Kluivert, a korábbi holland klasszis labdarúgó által irányított Curacao válogatottja hazai pályán 2–1-es győzelmet aratott Montserrat felett a 2018-as labdarúgó-világbajnokság CONCACAF-zónájának (Észak- és Közép-Amerika, valamint a karibi térség) első fordulójában.

vb-selejtező vb 2018 Patrick Kluivert Montserrat Curacao CONCACAF-zóna

Hollandia: Curacaón lett szövetségi kapitány Kluivert

2015-03-05 11:14:09

Curacaón lett szövetségi kapitány Patrick Kluivert. A 38 éves szakember a tavalyi vb után távozott a Brazíliában bronzérmes holland válogatottól, amelynél másodedzőként foglalkoztatták két és fél éven át.