Találatok a Patrick Cutrone címkére

Találatok száma: 6

Milan–Roma: két gólt elvett a VAR, de a 95. percben minden eldőlt

2018-08-31 19:21:22

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Serie A harmadik fordulójának nyitó mérkőzésén a házigazda Milan a csereként beálló Patrick Cutrone 95. percben esett góljával legyőzte a Romát.

onlive! olasz labdarúgás közvetítés Serie A Roma Patrick Cutrone

Milan: „Futok tíz kört, ha gólt szerzek a Juventus ellen”

2018-03-30 12:53:53

A hétvégén ismét összecsap egymással az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság rekordbajnoka, a 33-szoros aranyérmes Juventus, és a 18 első helyével a ranglista második helyén álló, hétszeres BEK/BL-győztes Milan. A piros-feketék 20 éves csatára, Patrick Cutrone szeretné megszakítani a Juve félelmetes sorozatait, és fogadalmakat is tett.

Serie A Patrick Cutrone Milan Juventus Gianluigi Buffon

Milan: Remélem, talál egy barátnőt, akkor pihenhet és szeretkezhet – Gattuso

2018-02-18 15:18:50

Gennaro Gattuso, az AC Milan vezetőedzője a Sampdoria elleni bajnoki előtt rendezett sajtótájékoztatón újságírói kérdésre kitért a 20 éves Patrick Cutronére, aki az utóbbi meccsein rendre jó játékkal és gólokkal segítette a csapatát.

Serie A Patrick Cutrone Milan Gennaro Gattuso Milan

Olasz Kupa: Cutrone elnézést kért Inzaghitól – videó

2018-02-01 11:14:12

Patrick Cutrone bocsánatot kért Simone Inzaghitól a szerdai AC Milan–Lazio Olasz Kupa-mérkőzés (0–0) után. A milánóiak játékosa a két csapat vasárnapi bajnokiján kézzel szerzett gólt, ez volt a gesztus apropója.

Simone Inzaghi Patrick Cutrone Milan Lazio

Milan: fizetésemeléssel jutalmazták a fiatal csatárt

2017-09-25 20:51:24

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő AC Milan hivatalos oldalán közölte, hogy megemelte Patrick Cutrone fizetését – a szerződését viszont nem hosszabbították meg, ugyanúgy 2021-ig marad érvényes.

Suso Patrick Cutrone Milan

Bajnokok Kupája: a Milan feltörölte a padlót Ancelotti Bayernjével

2017-07-22 11:59:09

A Milan 4–0-ra legyőzte a Bayern Münchent a Bajnokok Kupája nevű, Ázsiában zajló felkészülési labdarúgótornán.

felkészülés Patrick Cutrone Milan Leonardo Bonucci Carlo Ancelotti Bayern München