Paks: aláírt az MTK-tól érkező játékos, de a bemutatkozására várni kell

A labdarúgó NB I-ben két forduló után egy ponttal álló Paks bejelentette Nikházi Márk szerződtetését.

magyar átigazolás  Paks  Nikházi Márk  NB II  NB I  MTK

„Rossz edző lennék, ha...” – NB I-es mestermérlegek

2017-07-23 09:46:12

A labdarúgó NB I 2. fordulójának szombati meccsei után a Bp. Honvéd és a DVTK vezetőedzőjét, Erik van der Meert és Bódog Tamást már idéztük, most lássuk a másik két találkozó mestermérlegeit.

Radványi Miklós  Paks  NB I  Mészöly Géza  Mezőkövesd  Herczeg András

NB I: Lanzafame öröme; nassoló labdaszedő – képgaléria

2017-07-22 21:06:39

Összeállításunkban megnézheti a labdarúgó NB I 2. fordulójának szombati játéknapján lejátszott meccsek – a Bp. Honvéd–DVTK (2–2), a Mezőkövesd–Paks (3–2) és a Haladás–DVSC (1–0) – legjobb felvételeit. Kispesten Földi Imre, Mezőkövesden Szabó Miklós, Sopronban pedig Szendi Péter fotózott.

képgaléria  Paks  NB I 2. forduló  NB I  Mezőkövesd  Honvéd

NB I: kétgólos hátrányból fordítva nyert a Mezőkövesd

2017-07-22 19:56:19

Paks  NB I  Mezőkövesd  Labdarúgó NB I

Őrült második félidő után kétgólos hátrányból nyert a Kövesd

2017-07-22 17:26:05

A labdarúgó NB I második fordulójában a Mezőkövesd hazai pályán fogadta a Paksot, és ugyan a 60. percben már 2–0-ra vezetett Csertői Aurél csapata, ám emberhátrányba került, és a Mezőkövesd a remek cseréinek köszönhetően bő 10 perc alatt három gólt szerezve megfordította a mérkőzést.

Évtizedek óta nem látott triplára vadászik a Fradi az Újpest elleni derbin

2017-07-21 14:45:35

Minden kétséget kizáróan az Újpest FC–Ferencváros derbire irányul a legnagyobb figyelem a labdarúgó NB I 2. fordulójában: a zöld-fehérek egymás utáni harmadik sikerüket próbálják megszerezni legnagyobb riválisuk ellen idegenben, ez pedig évtizedek óta nem sikerült nekik a bajnokságban. A címvédő Bp. Honvéd tovább űzi Puskásék hazai győzelmi szériáját, a Balmazújváros története első hazai élvonalbeli mérkőzésére készül. Statisztikák és érdekességek a 2. forduló elé.

érdekességek  Újpest  magyar foci  derbi  Videoton  Vasas

NS Panaszláda: hogyan kerülhetett Szakályhoz egy gyerekjáték?

2017-07-18 09:05:54

Aktuális, sőt kényes ügy, érdekes – egy-egy tudósítás, rövid beszámoló kereteit szétfeszítő – felvetés, vélemény, vita, azaz minden olyan téma, amely foglalkoztatja a sportért rajongókat, bekerül a Nemzeti Sport nem napi rendszerességgel jelentkező rovatába. A válasz reményében mi minden kritikát, panaszt, észrevételt továbbítunk annak, akit illet. Ezúttal a paksi Szakály Dénes egyedi gólörömének szabályosságát vetettük fel az MLSZ-nél.

játék  gólöröm  Szakály Dénes  Paks  NS Panaszláda  NB I

Az első meccsek mestere, Horváth ismét a Vidivel babrálhat ki

2017-07-14 00:34:22

A hétvégén elrajtolt a labdarúgó NB I 2017–2018-as idénye! Szombaton három mérkőzést rendeztek, és ma is három meccs lesz, az Európa-ligában induló, kupamérkőzéseiket csütörtökön játszó csapatok a magyar bajnokságban vasárnap lépnek pályára. Lássuk, milyen statisztikai érdekességek kapcsolódnak a találkozókhoz!

érdekességek  Újpest  labdarúgó NB I  Videoton  Vasas  Puskás Akadémia

NB I: régi Újpest-címerek lepték el a paksi stadion lelátóját

2017-07-15 13:26:16

Összeállításunkban megnézheti a Paks–Újpest (2–2) találkozó legjobb felvételeit. Az NB I nyitó fordulójának mérkőzésén Török Attila fotózott.

Újpest  labdarúgó NB I  képgaléria  galéria  Paks  NB I

NB I: négygólos döntetlennel kezdte a szezont az Újpest Pakson

2017-07-15 19:50:02

A labdarúgó NB I 1. fordulójában 2–2-es döntetlennel zárult a Paks–Újpest mérkőzés. Az első negyedóra végén gyors gólváltás zajlott le: Branko Pauljevics vezető góljára Szakály Dénes válaszolt, miután kihagyott egy könnyen megítélt büntetőt, de a kipattanót a kapuba pofozta. A második félidőben a Paks hamar megszerezte a vezetést Papp Kristóf fejesével, ám a félidő közepén egy szabadrúgást követően az Újpest egyenlíteni tudott, amivel megmentett egy pontot.

Újpest  Paks  NB I  1. forduló

Négygólos döntetlennel hangolt az Újpest a Fradi elleni derbire

2017-07-15 13:03:07

Újpest  labdarúgó NB I  Paks  NB I

Újpesti rémálom: nyitó meccs a Paks ellen…

2017-07-14 00:24:35

Rajt az NB I-ben! Ezen a hétvégén rendezik a magyar élvonalbeli labdarúgó-bajnokság nyitó fordulóját. Az utóbbi napokban mindegyik csapattal kapcsolatban olvashattak a nyári átigazolásokról és a felkészülési mérkőzésekről, ezúttal az 1. forduló szombati meccseihez kapcsolódó statisztikai érdekességeket gyűjtöttük össze.

Újpest: „Magasabb elvárás, komolyabb célokért küzdünk”

2017-07-15 09:25:44

Az új idényben magasabb az elvárás és nagyobb célokért küzd a labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest vezetőedzője, Nebojsa Vignjevics a Paks elleni találkozót megelőzően.

Újpest  Paks  Nebojsa Vignjevics

FTC: Bőle és Priskin máris feledteti Kleinheislert és Radót

2017-07-13 12:53:23

A labdarúgó NB I hétvégi szezonrajtját négyrészes sorozatban vezetjük fel. Ezúttal az előző szezon 4–6. helyezett csapatai kerülnek terítékre. Az ismét az állandóságra szavazó Paks és a keretét ugyancsak nagyjából egyben tartó Haladás, valamint a jelentősen átalakuló, de a kulcsposztokon látszólag jó vásárt csináló Ferencváros.

Radó András  Priskin Tamás  Paks  NB I-es felvezetés  NB I  Kleinheisler László

NB I: a Paks NB II-es csapatnak adja kölcsön fiatal támadóját

2017-07-10 19:23:36

A Nemzeti Sport Online értesülései szerint a labdarúgó NB I-ben szereplő Paks kölcsönadja fiatal támadóját, Jelena Richárdot a másodosztályú Csákvárnak. Információinkat a Csákvár hivatalos honlapja is megerősítette. Az 1998-as születésű játékos az előttünk álló szezont így az NB II-ben tölti.

magyar átigazolás  Paks  Jelena Richárd  Csákvár

Felkészülés: a Vidit legyőzve hangolt az NB I-re a Paks

2017-07-08 18:45:28

A Paks labdarúgócsapata utolsó felkészülési mérkőzésen 2–1-re győzött a találkozón több fiatalt is bevető Videoton vendégeként. A Mezőkövesd 4–1-re nyert a másodosztályú Szolnok otthonában, míg az NB I egyik újonca, a Balmazújváros 2–1-re fordított az NB II-be frissen feljutott Kazincbarcika ellen. A DVSC két edzőmeccset is játszott szombaton: a Szeged 2011 elleni találkozó félbeszakadt, majd a román élvonalbeli Temesvárt kiütötte a Loki. Az Újpest zárt kapuk mögött 3–1-re nyert a másodosztályú Vác ellen, míg a DVTK 2–0-ra kikapott a török Galatasaraytól.

felkészülési mérkőzés  felkészülés  Videoton  Paks  NB I felkészülés  NB I

Paks: újpesti nevelés jöhet, de a Vasas még beleszólhat

2017-07-06 10:07:41

A Nemzeti Sport információja szerint a Mezőkövesdtől távozó Egerszegi Tamás hamarosan csatlakozhat Csertői Aurél csapatához, a Pakshoz, ám még arra is van esély, hogy az Újpesten nevelkedő középpályás a Vasasnál folytassa pályafutását.

magyar átigazolás  Vasas  Paks  NB I  Mezőkövesd  Hidi Patrik

Felkészülés: kétszer vezetett, de kikapott a Paks a Cibaliától

2017-07-05 19:06:29

A Paksi FC hazai pályán 4–3-as vereséget szenvedett a horvát Cibalia Vinkovcitól.

felkészülési mérkőzés  felkészülés  Paks  NB I  Cibalia

NB II: Kemenes Szabolcs a másodosztályban folytatja – hivatalos

2017-07-03 21:13:31

A labdarúgó NB II-ben szereplő Budaörs hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtette a legutóbb Pakson szereplő, ám a tavaszt csapat nélkül töltő kapust, Kemenes Szabolcsot.

magyar átigazolás  Paks  NB II átigazolás  Kemenes Szabolcs  Budaörs

Tököli: Az edzéseket mindenki becsülettel végigmelózza, de…

2017-07-03 08:53:49

A korábbi válogatott támadó, Tököli Attila köszöni, jól érzi magát a bőrében, igaz, annak ellenére küszködik az átállás nehézségeivel, hogy negyedik éve ül a kispadon és irányít.