Találatok a Paks címkére

Találatok száma: 1735

NB I: kapura lövés nélkül nyert meccset a Diósgyőr!

2018-05-22 13:39:40

A labdarúgó NB I 31. fordulóját követőn is összegyűjtöttük az aktuális játéknap legjeit. Melyek közül kiemelkedik a legmázlistább Diósgyőr lövési mutatója: a DVTK kaput eltaláló lövés nélkül tudta 1–0-ra legyőzni a Paksot.

Videoton Paks NB I Leandro Honvéd Gazdag Dániel

Nagyon fontos győzelmet aratott a Diósgyőr

2018-05-19 13:26:52

A Paks öngólt vétett, de a Lipták kiállítása miatt tíz emberre fogyatkozó DVTK így is otthon tartotta a három pontot a labdarúgó NB I 31. fordulójában.

onlive! labdarúgó NB I közvetítés Paks NB I 31. forduló NB I

Ritka, amire a Fradi készül: 12 éve nem fordult meg a hajrában az aranycsata

2018-05-18 09:31:00

A véghajrára fordult a labdarúgó NB I mezőnye: következik a 31. forduló a bajnokságban. Sem bajnokcsapat, sem kieső nem lesz még ebben a fordulóban, de most már minden botlás végzetes lehet. A listavezető Videoton FC a kiesés ellen harcoló Vasashoz látogat, üldözője, az előző fordulóban óriási lehetőséget elpuskázó Ferencváros pedig dél-pesti derbit vív a Bp. Honvéddal. Következzenek a 31. kör statisztikai érdekességei!

érdekességek Újpest Videoton Vasas Puskás Akadémia Paks

MLSZ: egymillió forintot fizet a Fradi a szurkolói miatt

2018-05-15 16:39:45

A Ferencvárosnak egymillió forintot kell fizetnie a Vasas elleni szombati találkozón történtek miatt a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottságának keddi döntése értelmében.

Újpest fegyelmi Paks MLSZ Fradi Ferencváros

NB I: első és utolsó perces izgalmak – 30. forduló, összefoglalók

2018-05-14 15:08:51

A labdarúgó NB I 30. fordulója is bővelkedett az izgalmakban: Mezőkövesden és Debrecenben például a találkozók elején zajlottak az izgalmak, a Groupama Arénában meg a végén. A Ferencváros otthonában a hajrában történtek után a táblázat élére ugrott a Videoton, a Diósgyőr pedig kieső helyre esett vissza újabb vereségét követően. A Paks otthonában nyert a Honvéd, Újpesten pedig a Puskás Akadémia. Íme, a forduló gólösszefoglalója.

Újpest labdarúgó NB I Videoton Vasas Puskás Akadémia Paks

NB I: Lanzafame duplázott, a Honvéd nyert Pakson

2018-05-12 17:58:35

A labdarúgó NB I harmincadik fordulójában a Budapest Honvéd idegenben 2–1-re legyőzte a Paksot.

magyar labdarúgás labdarúgó NB I Paks Bp. Honvéd

Lanzafame-dupla, három pontot hozott el Paksról a Honvéd

2018-05-12 12:36:15

Gyorsan előnybe került a Budapest Honvéd paksi vendégjátéka során: Davide Lanzafame már a második percben előnyhöz juttatta csapatát. A csereként beálló Szakály Dénes egyenlített ugyan, de a kispestiek olasz csatárának második találatára már nem maradt válasza a hazaiaknak. Ezzel a címvédő a negyedik helyre lépett előre, míg a Paks az ötödikre esett vissza a labdarúgó NB I 30. fordulójában.

labdarúgó NB I Szakály Dénes Paks NB I Honvéd Davide Lanzafame

Hat éve nem látott gödörben a Diósgyőr; a Vidit ritkán sújtja ilyen gólaszály

2018-05-10 14:22:32

Már csak négy forduló van hátra a labdarúgó NB I 2017–2018-as szezonjából, a bajnoki címért, a bronzéremért és a kiesés ellen folytatott csata még nyitott. A Videoton FC–Ferencváros találkozó (0–0) nem hozott előnyt egyik csapatnak sem, és nem is feltétlenül volt a legjobb reklám a bajnokságnak – a két aranyesélyes közül a listavezető Fradi a Vasast fogadja, a Videoton a Haladást.

NB I: a labda helyett Varga a hálóban – 29. forduló, gólösszefoglaló

2018-05-07 11:43:33

A labdarúgó NB I 29. fordulójában a bajnoki címért küzdő Videoton és a Ferencváros rangadóján nem esett gól, míg a Haladás és a Puskás Akadémia mérkőzésén ötöt is láthattak a nézők. A Honvéd és a Debrecen találkozóján is esett négy, a DVTK és a Mezőkövesd, valamint a Vasas és a Paks összecsapása egyaránt 1–0-s vendégsikerrel zárult. A jelenleg a tabella utolsó helyén álló Balmazújváros otthon ikszelt az Újpesttel. Íme, a forduló gólösszefoglalója.

NB I: kieső helyre taszította a Vasast a Paks

2018-05-05 18:56:43

A labdarúgó NB I 29. fordulójában a kiesés elől menekülő Vasas a Szusza Ferenc Stadionban a Paksot fogadta. Viszonylag eseménytelen első játékrész után a 76. percben Hahn János egy szöglet után közelről a hálóba kotorta a labdát, amivel el is döntötte a mérkőzést. A Paks ezzel a három ponttal immár dobogós, míg a Vasas kieső helyre csúszott vissza.

Vasas Paks NB I Hahn János

Hahn góljával verte a Paks a Vasast, amely egyre nagyobb bajban van

2018-05-05 15:59:12

A labdarúgó NB I 29. fordulójában a kiesés elől menekülő Vasas a Szusza Ferenc Stadionban fogadta a Paksot. Viszonylag eseménytelen első játékrészt követően a 76. percben Hahn János egy szöglet után közelről a hálóba kotorta a labdát, amivel el is döntötte a mérkőzést. A Paks ezzel a három ponttal immár dobogós, míg a Vasas kieső helyre csúszott vissza.

Öt emlékezetes Vidi–Fradi – folyatódik-e a 13 hónapos hazai sikerszéria?

2018-05-03 17:11:21

„Aranyrangadó” következik a labdarúgó NB I-ben, hiszen a második helyen álló Videoton FC az éllovas Ferencvárost fogadja a 29. forduló csúcsmérkőzésén, és már matematikailag is biztos, hogy e két klub között dől el az elsőség. Visszatekintünk a két csapat egymás elleni legemlékezetesebb csatáira, de persze történelmi háttér és statisztikák segítségével „végigvesszük” a többi találkozót is. Stadionavató és kiesési „rangadó” jön Diósgyőrben, a Honvéd és a Debrecen pedig a 3. hely szempontjából vív fontos mérkőzést egymással.

érdekességek Újpest Vidi–Fradi Videoton Vasas Puskás Akadémia

A Paks párharcokban és lövésszámban is lenyomta a Vidit!

2018-04-30 14:40:34

A labdarúgó NB I 28. fordulója után ismét összegyűjtöttük a legutóbbi játéknap „legjeit”, és ezúttal ezzel egybekötve jelentkezünk néhány statisztikai érdekességgel is.

Újpest Videoton Paks Novothny Soma NB I-es legek Miha Blazic

NB I: Tóth szabadrúgásgólja; FTC-öröm, Vidi-bánat – összefoglalók

2018-04-30 12:16:20

Múlt hét szombaton rendezték meg a labdarúgó NB I 28. fordulóját. A Ferencváros 2–1-re fordított a Haladás ellen, így visszavette a vezetést a tabellán a Videotontól, amely 1–0-ra kikapott Pakson. Debrecenben, Mezőkövesden és Felcsúton egyaránt potyogtak a gólok, az Újpest Novothny Soma góljával győzte le a DVTK-t. Íme, a 28. körben rendezett mérkőzések összefoglalói!

Videoton Tóth Bence Paks NB I gólösszefoglaló NB I 28. forduló NB I

Videó: a gól, ami a Vidi bajnoki címébe kerülhet

2018-04-29 10:22:03

A Paksi FC a korábban a Videotonban is futballozó Haraszti Zsolt góljával 1–0-ra győzött a fehérváriak ellen, akik a vereség következtében ismét a 2. helyre szorultak az NB I tabelláján, a Ferencváros mögé, így ez a kudarc még akár a Vidi bajnoki címébe is kerülhet. Tekintse meg a mérkőzést eldöntő találatot, illetve még egy nagy helyzetet Harasztitól!

Paksi FC Paks NB I Haraszti Zsolt

Váratlan vereség: a Videoton egy góllal kikapott Pakson

2018-04-28 12:41:05

A labdarúgó NB I 28. fordulójában a Paks hazai pályán Haraszti Zsolt góljával 1–0-ra legyőzte a Videotont.

Videoton Paks NB I 28. forduló NB I

A szurkolók agyába égett, mi történt 20 évvel ezelőtt az Újpest–Diósgyőrön

2018-04-26 11:18:53

Hat szombati mérkőzéssel folytatódik a labdarúgó NB I, ezúttal a 28. fordulót bonyolítják le. A két pont előnnyel listavezető Videoton FC Paksra látogat, üldözője, a Ferencváros a Haladást fogadja. A harmadik helyen álló Újpest FC a Bódog Tamás vezetőedzőtől a hét közben megváló DVTK-val csap össze. Háttér és statisztikák a 28. kör elé.

érdekességek 28. forduló érdekességek Újpest Véber György Videoton Vasas

NB I: Csertői szerint az NS is felelős az FTC késői góljáért

2018-04-22 06:58:38

Csertői Aurél, a Paks vezetőedzője szerint a Ferencváros azért egyenlített tizenegyesből a 95. percben a két csapat szombati bajnokiján, mert a „Nemzeti Sport egész héten osztotta és terrorizálta a játékvezetőket”. Ezt a mérkőzést követő sajtótájékoztatón mondta kollégánknak.

mestermérleg Thomas Doll Paks NB I Ferencváros FTC

NB I: az FTC a 95. percben egyenlített a Paks ellen

2018-04-21 14:10:12

A labdarúgó NB I 27. fordulójában a listavezető Ferencváros Varga Roland 95. percben szerzett góljával 2–2-es döntetlent játszott a 76. perctől kezdve emberhátrányban futballozó Pakssal a Groupama Arénában.

Paks NB I 27. forduló NB I Ferencváros FTC

A Ferencváros a 95. percben mentett pontot a Paks ellen

2018-04-21 14:02:55

A labdarúgó NB I 27. fordulójában a listavezető Ferencváros Varga Roland 95. percben szerzett góljának köszönhetően 2–2-es döntetlent játszott a 76. perctől kezdve emberhátrányban futballozó Pakssal a Groupama Arénában.