Puskás Akadémia: szerződést bontott a válogatott védő

A 30 esztendős Heffler Tibor szerződést bontott a labdarúgó NB I-ben szereplő Puskás Akadémiával.

Puskás Akadémia  PAFC  NB I  Heffler Tibor

NB I: mire várt a PAFC kapusa? Érdekes diósgyőri gól – videó

2017-08-12 19:34:56

Komikus góllal egyenlített 1–1-re a Diósgyőr a Puskás Akadémia ellen a labdarúgó NB I 5, fordulójában. A PAFC kapusa, Hegedüs Lajos nem állt a helyzet magaslatán, Makrai Gábor pedig kihasználta a lehetőséget.

PAFC  NB I  Diósgyőr

Diósgyőr–Puskás Akadémia: abszolúte viharos döntetlen

2017-08-12 16:36:43

Diósgyőri VTK–Puskás Akadémia FC találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!

onlive!  labdarúgó NB I  közvetítés  Puskás Akadémia  PAFC  Diósgyőr

PAFC: Radó túl van a műtéten, több hónapos kihagyás jön

2017-08-07 16:09:58

A székesfehérvári kórház traumatológiai osztályán sikeres bokaműtétet hajtottak végre a Puskás Akadémia támadóján, Radó Andráson, aki a Bp. Honvéd elleni szombati bajnokin (0–2) sérült meg.

Radó András  Puskás Akadémia  PAFC  NB I

PAFC: tényleg eltört Radó bokája, már ma megműtik

2017-08-06 14:25:11

A Puskás Akadémia a hivatalos honlapján megerősítette a korábbi sajtóhírt: Radó András külsőboka-törést szenvedett a Budapest Honvéd elleni NB I-es bajnokin (0–2).

Radó András  PAFC  NB I

PAFC: Radó András lába eltörött – sajtóhír

2017-08-06 11:55:34

Radó András, a Puskás Akadémia labdarúgója egy becsúszó szerelés áldozata lett a 14. percben a Honvéd elleni, 2–0-ra elveszített szombati bajnokin – az M4 Sport értesülései szerint eltört a támadó lába.

Két fél potya gól=egy egész Honvéd-siker

2017-08-05 16:15:30

A bajnoki címvédő Bp. Honvéd 2–0-ra győzött a Puskás Akadémia vendégeként a labdarúgó NB I 4. fordulójának szombat esti mérkőzésén, és – egy éjszakára mindenképpen – átvette a vezetést a tabellán.

onlive!  közvetítés  focibajnokság  Puskás Akadémia  PAFC  NB I

PAFC: „Magunknak is csalódást okoztunk, ennél több kell”

2017-08-05 13:11:50

Hegedüs Lajos a labdarúgó NB I 2017–2018-as kiírásának első két fordulójában az újonc Puskás Akadémia kispadjára szorult, ám a Vasas ellen már őt jelölte a felcsútiak kapujába Pintér Attila. A 29 éves játékossal ennek kapcsán beszélgettünk, valamint szóba került a Puskás Akadémia szezonrajtja és a válogatottság is.

Puskás Akadémia  PAFC  NB I  Hegedüs Lajos

NB I: derbi lilában és zöldben, Gera álarcban – képgaléria

2017-07-23 21:16:09

Összeállításunkban megnézheti a labdarúgó NB I 2. fordulójának vasárnapi mérkőzésein (Újpest–Ferencváros, Puskás Akadémia–Videoton, Balmazújváros–Vasas) készült legjobb Nemzeti Sport-fotókat. A derbin Veres Viktor és Dömötör Csaba, Felcsúton Földi Imre, Balmazújvárosban Földi D. Attila fotózott.

Újpest  képgaléria  derbi  Videoton  Vasas  Puskás Akadémia

NB I: a Videoton fordított a Puskás Akadémia ellen

2017-07-23 19:04:52

A labdarúgó NB I 2. fordulójának vasárnapi játéknapján a Puskás Akadémia már a 2. percben vezetést szerzett a Videoton ellen, ám a fehérváriak még az első félidőben fordítottak, a másodikban pedig újabb gólt lőttek, így 3–1-es győzelmet arattak Felcsúton.

Videoton  Puskás Akadémia  PAFC  NB I 2. forduló  NB I

A PAFC korai góljára hárommal válaszolt a Videoton

2017-07-23 16:39:09

NB I: kőkemény csaták az FTC–PAFC meccsen – képgaléria

2017-07-15 13:28:26

Összeállításunkban megnézheti a Ferencváros–Puskás Akadémia találkozó (1–1) legjobb felvételeit. Az NB I nyitó fordulójának vasárnapi mérkőzésén Veres Viktor fotózott.

labdarúgó NB I  képgaléria  galéria  Puskás Akadémia  PAFC  NB I

NB I: egy pontot elcsent a PAFC a Ferencváros otthonából

2017-07-16 18:01:07

A labdarúgó NB I 2017–2018-as szezonjának első fordulójában a Ferencváros hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott az újonc Puskás Akadémiával.

Puskás Akadémia  PAFC  NB I 1. forduló  NB I  Ferencváros  FTC

A PAFC elcsent egy pontot a Ferencváros otthonából a nyitányon

2017-07-16 16:30:57

Az első meccsek mestere, Horváth ismét a Vidivel babrálhat ki

2017-07-14 00:34:22

A hétvégén elrajtolt a labdarúgó NB I 2017–2018-as idénye! Szombaton három mérkőzést rendeztek, és ma is három meccs lesz, az Európa-ligában induló, kupamérkőzéseiket csütörtökön játszó csapatok a magyar bajnokságban vasárnap lépnek pályára. Lássuk, milyen statisztikai érdekességek kapcsolódnak a találkozókhoz!

érdekességek  Újpest  labdarúgó NB I  Videoton  Vasas  Puskás Akadémia

Újpesti rémálom: nyitó meccs a Paks ellen…

2017-07-14 00:24:35

Rajt az NB I-ben! Ezen a hétvégén rendezik a magyar élvonalbeli labdarúgó-bajnokság nyitó fordulóját. Az utóbbi napokban mindegyik csapattal kapcsolatban olvashattak a nyári átigazolásokról és a felkészülési mérkőzésekről, ezúttal az 1. forduló szombati meccseihez kapcsolódó statisztikai érdekességeket gyűjtöttük össze.

Pintér már dönti a csúcsokat Felcsúton; Bódogé a 2. legifjabb keret

2017-07-11 14:58:32

A Nemzeti Sport Online a korábbi évekhez hasonlóan ezúttal is négyrészes sorozatban vezeti fel a labdarúgó NB I hétvégi szezonrajtját. Az első részben az alapos vérfrissítésen áteső újoncokkal, a Balmazújvárossal és a Puskás Akadémia FC-vel, valamint az NB I-ben az előző szezonban 10. helyen végző, így éppen bennmaradó DVTK-val foglalkozunk. Végignézzük a csapatoknál történt változásokat, illetve összegezzük a felkészülési meccsek tapasztalatait.

Pintér Attila  PAFC  NB I-es felvezetés  NB I  Horváth Ferenc  Felcsút

Puskás Akadémia: nem magyar, Horvat érkezett – hivatalos

2017-07-11 13:54:52

A labdarúgó NB I hétvégén rajtoló idényére készülő Puskás Akadémia FC a hivatalos honlapján jelentette be, hogy az eddig próbajátékon lévő horvát jobbhátvéd, Ivor Horvat egyéves szerződést kötött a felcsúti klubbal.