Találatok a PAFC címkére

Találatok száma: 302

Hétgólos thriller – a Honvéd a 93. percben győzte le a PAFC-ot

2017-11-04 14:13:27

A labdarúgó NB I 15. fordulójának záró mérkőzésén a Budapest Honvéd fordulatos mérkőzésen 4–3-ra legyőzte a Puskás Akadémiát. A felcsútiak vezettek, de a hajrában egyenlítő kispestiek a 93. percben begyötörték a három pontot jelentő találatot is, a csereként beálló Danilo fejjel volt eredményes.

Puskás Akadémia  PAFC  NB I 15. forduló  NB I  Honvéd  Budapest Honvéd

Fölényben volt a PAFC, de ezúttal sem győzött

2017-10-28 14:57:06

A labdarúgó NB I 14. fordulójának zárómérkőzésén hiába játszott nagy fölényben a Puskás Akadémia a Vasas ellen, sorozatban az ötödik meccsén sem tudott győzni, 0–0-s döntetlenre végzett.

Vasas  Puskás Akadémia  PAFC  NB I 14. forduló  NB I

NB I: Juhász Roland Pintér felé ordított gólja után – videó

2017-10-22 09:27:18

Mint beszámoltunk róla, sokáig nem bírt egymással a Videoton és a Puskás Akadémia FC a labdarúgó NB I 13. fordulójában, a hajrában azonban Juhász Roland fejes góljával és Ezekiel Henty találatával kiharcolta a győzelmet Marko Nikolics együttese. A fehérváriak első találata után a csapatkapitány Juhász érdekes módon ünnepelte a gólját. Íme, a gólöröm!

Videoton  Puskás Akadémia  Pintér Attila  PAFC  NB I 13. forduló  NB I

Új rekord a PAFC–Fradin! 28 játékosból 14 külföldi

2017-10-16 15:08:48

A labdarúgó NB I 12. fordulója után fókuszban a PAFC–FTC meccsen pályára lépő, rekordszámú légiós, a hét vitatott esete, az ugyanazon a meccsen a hazaiak javára megítélt büntető. Foglalkozunk Pintér Attila és Horváth Ferenc korábbi klubja, a Fradi, illetve a Videoton elleni mérlegével, a Mezőkövesd és a DVSC formájával, de többek között az is kiderül, mi volt az az „esemény” a DVTK–Vasas meccsen, amire korábban soha nem volt példa a labdarúgó NB I történetében.

PAFC  NB I legek  Ferencváros  FTC-Újpest  FTC  Puskás akadémia

Videó: ezért adtak büntetőt a Fradi ellen, jogos volt? – szavazás

2017-10-15 12:19:31

Mint ismert, a labdarúgó NB I 12. fordulójában a Ferencváros idegenben 1–1-es döntetlent játszott a Puskás Akadémiával. A felcsútiak a találkozó 84. percében egy meglehetősen véleményes tizenegyesből szerezték meg az egyenlítő gólt. Önök szerint jól döntött Bognár Tamás?

Puskás Akadémia  PAFC  Otigba Kenneth  NB I 12. forduló  NB I  Ferencváros

Pintér csapata ismét pontot szerzett a Fradi ellen

2017-10-14 16:45:47

A Puskás Akadémia a bajnokság első fordulójában és most, a 12. körben is 1–1-es döntetlenre végzett a Ferencvárossal.

onlive!  közvetítés  focibajnokság  Puskás Akadémia  PAFC  NB I

A Puskás Akadémia véget vetett az Újpest elleni nyeretlenségének

2017-09-09 12:52:29

Zárt kapus mérkőzésen kapott ki odahaza az Újpest a helyzeteivel jobban sáfárkodó Puskás Akadémiától a labdarúgó NB I 8. fordulójában. A felcsútiak még soha nem nyertek korábban a lila-fehérek ellen.

Újpest  onlive!  közvetítés  focibajnokság  Ulysse Diallo  Puskás Akadémia

PAFC: egy meccsen játszott, majd kölcsönadták a légióst

2017-09-01 08:54:51

A labdarúgó NB I-ben szereplő Puskás Akadémia hivatalos honlapján számolt be róla, hogy az átigazolási időszak utolsó napján Polonkai Attila és Nagy Zsolt mellett az egyik nyáron szerződtetett horvát légiósát, Ivor Horvatot is kölcsönadta a másodosztályú Csákvárnak.

magyar átigazolás  Puskás Akadémia  PAFC  NB II átigazolás  Ivor Horvat

PAFC: albán válogatott szélső érkezett az El-csapattól – hivatalos

2017-08-25 16:55:34

A labdarúgó NB I-ben újonc és hat forduló után sereghajtó Puskás Akadémia a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy szerződtette a KF Skënderbeu albán válogatott szélsőjét, Liridon Latifit. A 23 esztendős futballista négy évre kötelezte el magát a felcsúti klubhoz.

magyar átigazolás  Skenderbeu  Puskás Akadémia  PAFC  NB I  Liridon Latifi

Puskás Akadémia: szerződést bontott a válogatott védő

2017-08-15 09:28:48

A 30 esztendős Heffler Tibor szerződést bontott a labdarúgó NB I-ben szereplő Puskás Akadémiával.

Puskás Akadémia  PAFC  NB I  Heffler Tibor

NB I: mire várt a PAFC kapusa? Érdekes diósgyőri gól – videó

2017-08-12 19:34:56

Komikus góllal egyenlített 1–1-re a Diósgyőr a Puskás Akadémia ellen a labdarúgó NB I 5, fordulójában. A PAFC kapusa, Hegedüs Lajos nem állt a helyzet magaslatán, Makrai Gábor pedig kihasználta a lehetőséget.

PAFC  NB I  Diósgyőr

Diósgyőr–Puskás Akadémia: abszolúte viharos döntetlen

2017-08-12 16:36:43

Diósgyőri VTK–Puskás Akadémia FC találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!

onlive!  labdarúgó NB I  közvetítés  Puskás Akadémia  PAFC  Diósgyőr

PAFC: Radó túl van a műtéten, több hónapos kihagyás jön

2017-08-07 16:09:58

A székesfehérvári kórház traumatológiai osztályán sikeres bokaműtétet hajtottak végre a Puskás Akadémia támadóján, Radó Andráson, aki a Bp. Honvéd elleni szombati bajnokin (0–2) sérült meg.

Radó András  Puskás Akadémia  PAFC  NB I

PAFC: tényleg eltört Radó bokája, már ma megműtik

2017-08-06 14:25:11

A Puskás Akadémia a hivatalos honlapján megerősítette a korábbi sajtóhírt: Radó András külsőboka-törést szenvedett a Budapest Honvéd elleni NB I-es bajnokin (0–2).

Radó András  PAFC  NB I

PAFC: Radó András lába eltörött – sajtóhír

2017-08-06 11:55:34

Radó András, a Puskás Akadémia labdarúgója egy becsúszó szerelés áldozata lett a 14. percben a Honvéd elleni, 2–0-ra elveszített szombati bajnokin – az M4 Sport értesülései szerint eltört a támadó lába.

Két fél potya gól=egy egész Honvéd-siker

2017-08-05 16:15:30

A bajnoki címvédő Bp. Honvéd 2–0-ra győzött a Puskás Akadémia vendégeként a labdarúgó NB I 4. fordulójának szombat esti mérkőzésén, és – egy éjszakára mindenképpen – átvette a vezetést a tabellán.

PAFC: „Magunknak is csalódást okoztunk, ennél több kell”

2017-08-05 13:11:50

Hegedüs Lajos a labdarúgó NB I 2017–2018-as kiírásának első két fordulójában az újonc Puskás Akadémia kispadjára szorult, ám a Vasas ellen már őt jelölte a felcsútiak kapujába Pintér Attila. A 29 éves játékossal ennek kapcsán beszélgettünk, valamint szóba került a Puskás Akadémia szezonrajtja és a válogatottság is.

Puskás Akadémia  PAFC  NB I  Hegedüs Lajos

NB I: derbi lilában és zöldben, Gera álarcban – képgaléria

2017-07-23 21:16:09

Összeállításunkban megnézheti a labdarúgó NB I 2. fordulójának vasárnapi mérkőzésein (Újpest–Ferencváros, Puskás Akadémia–Videoton, Balmazújváros–Vasas) készült legjobb Nemzeti Sport-fotókat. A derbin Veres Viktor és Dömötör Csaba, Felcsúton Földi Imre, Balmazújvárosban Földi D. Attila fotózott.

Újpest  képgaléria  derbi  Videoton  Vasas  Puskás Akadémia

NB I: a Videoton fordított a Puskás Akadémia ellen

2017-07-23 19:04:52

A labdarúgó NB I 2. fordulójának vasárnapi játéknapján a Puskás Akadémia már a 2. percben vezetést szerzett a Videoton ellen, ám a fehérváriak még az első félidőben fordítottak, a másodikban pedig újabb gólt lőttek, így 3–1-es győzelmet arattak Felcsúton.