Találatok a PAFC címkére

Találatok száma: 425

Kikapott odahaza a sokáig 10 emberrel játszó Puskás Akadémia

2019-12-14 13:15:23

A sokáig emberelőnyben lévő Zalaegerszeg elhozta a három pontot (0–1) Felcsútról a labdarúgó NB 16. fordulójában. A ZTE korábban sem az élvonalban, sem az NB II-ben nem tudta legyőzni a Puskás Akadémiát.

onlive! közvetítés ZTE Puskás Akadémia PAFC NB I 16. forduló

PAFC: Akárhányszor Barcelonába megyek, lefotózkodom Kubala szobránál – Sztoicskov

2019-12-10 20:54:58

A labdarúgó NB I-es Puskás Akadémia vendége volt az FC Barcelona korábbi bolgár csatára, 1994 aranylabdása, Hriszto Sztoicskov – a legendával interjú is készült.

Puskás Ferenc Puskás Akadémia PAFC NB I Kubala László Hriszto Sztoicskov

NB I: Nem volt bennem félsz amiatt, hogy megint jön a Ferencváros – Radics

2019-12-08 20:46:15

A Ferencváros hazai pályán kétgólos előnyből sem tudta legyőzni a Puskás Akadémiát a labdarúgó NB I 15. fordulójának záró mérkőzésén. A találkozó után az NSO Tv stábja a felcsútiak játékosával, a 18 éves Radics Mártonnal beszélgetett, aki már másodszor lépett pályára a Fradi ellen, de augusztusban (amikor csapata 4–1-re nyert) gyenge játéka miatt már a 23. percben lecserélték. Ezért is lehetett különleges számára a vasárnapi meccs.

videó Radics Márton Puskás Akadémia PAFC NSO Tv NB I

NB I: Erre az FTC otthonában még az Espanyol sem volt képes – Hornyák

2019-12-08 18:50:44

A listavezető Ferencváros hazai pályán kétgólos előnyből sem tudta legyőzni a Puskás Akadémiát a labdarúgó NB I 15. fordulójának záró mérkőzésén. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Szerhij Rebrov Puskás Akadémia PAFC NB I Hornyák Zsolt Fradi

A Puskás Akadémia a Fradi ellen: 4 gólpassz, 2 gól, 1 pont

2019-12-08 14:52:27

onlive! közvetítés Puskás Akadémia PAFC Olekszandr Zubkov NB I

Sorozatban negyedszer is nyert idegenben a Honvéd

2019-11-02 10:10:06

A Puskás Akadémia 2–1-re kikapott odahaza a Budapest Honvédtól a labdarúgó NB I 11. fordulójának nyitó mérkőzésén.

tudósítás onlive! közvetítés Puskás Akadémia PAFC NB I 11. forduló

NB I: győzni tudott a Puskás Akadémia Kisvárdán

2019-10-26 18:33:50

Bár a meccs nagy részében a Puskás mutatott több támadójátékot, sokáig nem tudta áttörni a Kisvárda védelmét az NB I 10. fordulójában, mígnem végül Henty eldöntötte a mérkőzést egy szemfüles találattal.

labdarúgó NB I Puskás Akadémia PAFC Kisvárda 10. forduló

NB I: a Puskás Akadémia reagált Sallói István felvetéseire

2019-10-09 16:54:39

„A mi akadémiánkon mindig izgalmat, szakmai izgalmat vált ki, ha Sallói István elemző interjút ad” – kezdi a Puskás Akadémia szakmai közösségének véleményét lejegyző Takács Mihály a klub hivatalos honlapján megjelent reakciót. A ZTE szakmai igazgatója korábban a Nemzeti Sportnak beszélt arról, hogy szerinte a tizenkét csapatos labdarúgó NB I zsákutca: a létszámcsökkentés miatt 100 magyar labdarúgó tűnt el az élvonal közeléből.

labdarúgó NB I akadémia ZTE Sallói István Sallai Roland Puskás Akadémia

NB I: döntetlent játszott a Diósgyőr a Puskás Akadémiával

2019-10-05 18:37:42

Eseménytelen első félidőt játszott egymással a DVTK és a PAFC az NB I 8. fordulójában, a fordulatot a folytatásban Sesztakov találata hozta el, majd a meccs vége előtt egyenlített a Puskás, így született meg az 1–1-es végeredmény.

labdarúgó NB I Puskás Akadémia PAFC NB I 8. forduló Diósgyőr DVTK

Puskás Akadémia: történelmi siker! DVSC: gödör

2019-09-28 09:25:43

A DVSC történelme során először kapott ki odahaza a Puskás Akadémiától, a labdarúgó NB I 7. fordulójában rendezett mérkőzésen a vendégek sokkal összeszedettebben, sokszor lelkesebben is futballoztak.

onlive! labdarúgó NB I közvetítés Puskás Akadémia PAFC NB I

MK: a Fehérvárt a Tiszaújváros, az FTC-t a BKV Előre fogadja

2019-09-27 13:51:09

A címvédő Mol Fehérvár FC a Tiszaújváros vendége lesz a férfi Magyar Kupa 7. fordulójában. A Ferencváros a BKV Előre otthonában játszik, a DVSC a megye I-es Tatabányához látogat, az Újpest FC Ajkán vendégszerepel, a Honvéd a Kazincbarcikát kapta – számolt be a sorsolásról a Magyar Labdarúgó-szövetség hivatalos Twitter-csatornáján.

Újpest FC labdarúgás ZTE Paks PAFC Mol Fehérvár FC

PAFC: Sohasem vagyok elégedett, mindig többre törekszem – Hornyák

2019-09-20 09:15:09

Örül a pillanatnyi harmadik helyezésnek a felcsúti klubhoz nyáron szerződtetett vezetőedző, Hornyák Zsolt, és reméli, sikerül megtalálnia az egyensúlyt – azaz a klub játékosokat nevel, és közben eredményes is lesz.

Puskás Akadémia PAFC NB I Hornyák Zsolt

PAFC: Egyik edzőm sem indokolta, miért nem számol velem – Gyurcsó

2019-09-17 15:17:15

A Hajduk Splittől az idény végéig kölcsönvett Gyurcsó Ádám a Puskás Akadémia FC hivatalos honlapjának mesélt a Horvátországban történtekről, illetve a 2019–2020-as idényre szóló terveiről. A 28 éves labdarúgó elárulta, bár továbbra sem érti, miért nem számolt 70 percnyi játék után többé vele a spliti edzője, továbblépett a kérdésen és abban bízik, a PAFC-ból képes lesz visszaverekedni magát a magyar labdarúgó-válogatottba is.

labdarúgó NB I Puskás Akadémia PAFC Gyurcsó Ádám

NB I: Vanecek duplázott, a Puskás megverte a Kaposvárt

2019-09-14 18:19:36

A labdarúgó NB I 6. fordulójában a Puskás Akadémia David Vanecek két góljával hazai pályán biztosan legyőzte a Kaposvárt. Hiába volt az első félidőben az újonc veszélyesebb a kapura, a cseh csatár szünet után három perc alatt eldöntötte a három pont sorsát.

labdarúgó NB I Puskás Akadémia PAFC Kaposvár 6. forduló

Vanecek duplája döntött Felcsúton, újra kikapott a Kaposvár

2019-09-14 16:38:43

A labdarúgó NB I 6. fordulójában a Puskás Akadémia David Vanecek két góljával hazai pályán biztosan legyőzte a Kaposvárt. Hiába volt az első félidőben az újonc veszélyesebb a kapura, a cseh csatár szünet után három perc alatt eldöntötte a három pont sorsát. A felcsútiak harmadik diadalukat aratták a bajnokságban, a Kaposvár pedig három pontjával továbbra is kieső helyen áll, sőt, visszacsúszott az utolsó pozícióba.

labdarúgó NB I Puskás Akadémia PAFC NB I Kaposvár

NB I: döntetlent játszott a ZTE a Puskás Akadémiával

2019-08-31 21:06:06

A labdarúgó NB I 5. fordulójában először találkozott egymással a ZTE és a PAFC Zalaegerszegen. Az első félidőben Vanecek góljával megszerezte a vezetést a Puskás, ám hamar jött a válasz, 11-essel Radó egyenlített ki, így mindkét csapat 1-1 ponttal távozhatott.

labdarúgó NB I Zalaegerszeg ZTE Puskás Akadémia PAFC

Újpest: a DVSC korábbi kapitánya aláírt a Megyeri úton

2019-08-29 16:07:53

Bejelentette a 33 éves Szakály Péter szerződtetését az Újpest FC. A középpályás a legutóbbi három idényben a Puskás Akadémiánál futballozott, legnagyobb sikereit pedig Debrecenben érte el: 2008 és 2017 között négyszeres magyar bajnok lett a Lokival.

Újpest magyar átigazolás Szakály Péter Puskás Akadémia PAFC Debrecen

NB I: a Mezőkövesd a Puskás Akadémiát is legyőzte

2019-08-17 18:14:07

A labdarúgó NB I 3. fordulójában a Mezőkövesd Cseri Tamás bombagóljának köszönhetően hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Puskás Akadémiát.

Puskás Akadémia PAFC NB I 3. forduló NB I Mezőkövesd

A PAFC ellen is Cseri Tamás volt a Mezőkövesd nyerőembere

2019-08-17 10:53:33

A labdarúgó NB I 3. fordulójában a Mezőkövesd Cseri Tamás bombagóljának köszönhetően hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Puskás Akadémiát, így továbbra is őrzi hibátlan mérlegét.