Találatok a Osasuna címkére

Találatok száma: 271

La Liga: 1951 óta nem kapott ennyi gólt egy csapat

2017-05-20 22:49:41

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 38., utolsó fordulójában a Sevilla hazai pályán 5–0-ra kiütötte a kieső Osasunát.

Sevilla  Osasuna  La Liga

La Liga: a Málaga könnyedén elintézte a Celta Vigót

2017-05-07 18:17:51

A Valencia labdarúgócsapata 4–1-re nyert otthon az Osasuna ellen a La Liga 36. fordulójában, majd az Espanyol 2–1-re megverte idegenben a Deportivo La Corunát. Este a Málaga 3–0-ra győzött a Celta Vigo ellen.

spanyol foci  Valencia  Osasuna  La Liga

La Liga: öngól fosztotta meg a győzelemtől a Deport

2017-04-30 14:02:28

2–2-es döntetlennel ért véget az Osasuna–Deportivo La Coruna spanyol bajnoki labdarúgó-mérkőzés a liga 35. fordulójában. A Deportivo Alavés – bár hátrányba került a Betis otthonában, utána négyszer is betalált, így végeredményben simán győzött.

Osasuna  La Liga  Juanfran  Deportivo La Coruna

Videó: Suárez parádés reakciója Mascherano első gólja után

2017-04-28 10:46:49

Mint arról korábban beszámoltunk, Javier Mascherano szerdán az Osasuna ellen megszerezte első bajnoki gólját a Barcelona színeiben. Az argentin futballista a 67. percben tizenegyesből volt eredményes, góljával pedig 6–1-re módosult az állás.

spanyol foci  Osasuna  Luis Suárez  La Liga  Javier Mascherano  Barcelona

Kép: briliáns a Barca-szurkolók új ünneplése a Messi-gólok után

2017-04-28 09:11:34

Azt talán már mindenki tudja, hogyan ünnepelte a múlt vasárnapi Clásicón Lionel Messi a második, egyben csapata harmadik, mindent eldöntő gólját a Santiago Bernabéuban. A Barcelona szerdán az Osasunát győzte le a spanyol bajnokságban, az argentin klasszis pedig ismét kétszer köszönt be. Ezúttal a szurkolók ünnepeltek úgy, mint a támadó a Real Madrid ellen.

spanyol foci  el Clásico  Osasuna  Lionel Messi  La Liga  Barcelona

La Liga: kikapott a Las Palmas, kiesett az Osasuna

2017-04-26 22:34:28

A Leganés Las Palmas elleni győzelmével eldőlt, a Barcelonától 7–1-re kikapó Osasuna a következő idényt a másodosztályban tölti. A Valencia 0–3-nál ébredt a Real Sociedad ellen – későn.

Osasuna  La Liga

La Liga: a Barcelona hetet vágott a sereghajtónak, 101 gólnál jár

2017-04-26 21:20:31

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 34. fordulójában a Barcelona hazai pályán 7–1-re kiütötte az Osasunát, és már 101 gólnál jár a liga mostani kiírásában.

Osasuna  Lionel Messi  La Liga  Javier Mascherano  Barcelona

Videó: megvan Mascherano első gólja a Barcelonában!

2017-04-26 20:56:05

A katalán sztárcsapatot 2010 óta szolgáló argentin bekk, Javier Mascherano a La Liga 34. fordulójában megszerezte első találatát gránátvörös-kék mezben. A 32 esztendős futballista ezúttal igent mondott társai felajánlására, és a 67. percben ő végezhette el a Denis Suárezzel szemben elkövetett szabálytalanságért megítélt tizenegyest. Háromszáztizenkilencedik Barca-meccsén ez az első gólja!

videó  spanyol labdarúgás  gólvideó  Osasuna  Javier Mascherano  Barcelona

Videó: Osasuna-hiba, Messi lecsapott – vezet a Barca

2017-04-26 19:44:31

A spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság 34. fordulójában a Barcelona az Osasunát fogadja. A 12. percben a vendégek óriási hibáját követően Lionel Messi elegáns mozdulattal szerezte meg a katalánok vezető találatát.

videó  spanyol labdarúgás  gólvideó  Osasuna  Lionel Messi

La Liga: Carrasco duplázott, az Atlético simán győzött

2017-04-15 20:23:54

Az Atlético Madrid 3–0-ra nyert az Osasuna ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában.

videó  Osasuna  La Liga  Atlético Madrid

La Liga: beindult az Osasuna, először nyert házigazdaként

2017-04-09 20:31:24

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 31. fordulójában Sergio León duplájával fordított hazai pályán a 36. percig hátrányban lévő Osasuna a Leganés ellen.

spanyol labdarúgás  spanyol foci  spanyol bajnokság  Osasuna  Leganés  La Liga

La Liga: az Osasuna megduplázta győzelmei számát

2017-04-05 22:36:14

Az Osasuna labdarúgócsapata 1–0-ra nyert az Alavés otthonában, ezzel megszerezte második győzelmét a La Liga mostani kiírásában.

Osasuna  La Liga  Deportivo La Coruna  Alavés

La Liga: az Athletic Bilbao csatára százados lett

2017-04-01 18:01:45

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 29. fordulójában az Athletic Bilbao 2–1-re nyert az Osasuna vendégeként.

Osasuna  La Liga  Athletic Bilbao  Aritz Aduriz

La Liga: a Betis simán elintézte a sereghajtót

2017-03-18 21:40:06

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 28. fordulójában a Betis Rafael Navarro és Rubén Castro találatával 2–0-ra legyőzte a tabella utolsó helyén álló Osasunát.

spanyol labdarúgás  Osasuna  La Liga  Betis

La Liga: a sereghajtó pontot mentett az Eibar ellen

2017-03-13 22:54:12

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójának záró mérkőzésén a sereghajtó Osasuna hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott az Eibarral.

Osasuna  La Liga  Eibar

La Liga: Jesé annyi gólt szerzett az Osasuna ellen, mint ősszel a PSG-ben

2017-03-05 20:29:51

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 26. fordulójában a Las Palmas odahaza 1–2-ről 5–2-re fordított az Osasuna ellen.

Osasuna  Las Palmas  La Liga  Jesé

La Liga: folytatódott az Osasuna rossz sorozata

2017-02-26 14:00:46

Az Espanyol háromgólos győzelmet aratott a vendég Osasuna felett a spanyol labdarúgó-bajnokság 24. fordulójának első vasárnapi találkozóján.

spanyol labdarúgás  Osasuna  La Liga  Espanyol

La Liga: vereség, 9 meccs óta nyeretlen az Osasuna

2017-02-19 20:07:52

A Celta Vigo háromgólos győzelmet aratott az Osasuna felett a spanyol bajnokság huszonharmadik fordulójában.

spanyol labdarúgás  Pione Sisto  Osasuna  La Liga  Jozabed  Celta Vigo

Kép: a kórházból üzent a Real Madridnak az Osasuna-védő

2017-02-15 17:57:27

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 22. fordulójában az Osasuna–Real Madrid (1–3) mérkőzésen a hazaiak védője, Tano Bonnin súlyos lábtörést szenvedett. A kétszeres dominikai válogatott játékos Instagram-oldalán köszönte meg a jókívánságokat.

sérülés  Tano Bonnin  Real Madrid  Osasuna

La Liga: horrorsérülés a Real meccsén is, eltört a védő lába – videó

2017-02-12 08:24:54

Mint megírtuk, a spanyol élvonalbeli bajnokság ( La Liga) 22. fordulójában a Real Madrid 3–1-re győzött az Osasuna vendégeként. A találkozó 15. percében súlyos sérülés borzolta fel a kedélyeket. A videó megtekintését csak erős idegzetűeknek ajánljuk!